Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Kredyt samochodowy w INVEST BANK SA

0
Podziel się:

Od 11 marca INVEST-BANK SA proponuje nowe warunki udzielania kredytów samochodowych: złotowego i denominowanego do EURO

. Oprocentowanie kredytu zależy od okresu kredytowania, wieku samochodu, wysokości wkładu własnego. Oprocentowanie kredytu złotowego – już od 14%, denominowanego do USD od 6,3%, denominowanego do EURO od 7,8 %.

Kredyt może być zaciągnięty przez osoby fizyczne i podmioty prowadzące działalność gospodarczą na zakup: samochodu i motocykla nowego lub używanego, nowego skutera, motoroweru, nowego ciągnika rolniczego, tradycyjnego ciągnika siodłowego nowego i używanego, nowej przyczepy lub naczepy nowej i używanej, autobusu nowego używanego.

INVEST-BANK SA kredytuje samochody nowe i używane w wysokości do 90% wartości pojazdu. Kredyt może być kredytem złotowym (spłacanym w ratach równych lub malejących) lub kredytem denominowanym do USD lub EURO (spłacanym w ratach równych). Okres spłaty kredytu wraz z odsetkami nie może być dłuższy niż 7 lat w przypadku kredytowania samochodu nowego. Jeżeli Bank kredytuje samochód używany to wiek samochodu wraz z okresem kredytowania nie może przekroczyć 10 lat.

Aby uzyskać kredyt samochodowy należy założyć Invest-Konto oraz posiadać zabezpieczenia wymagane przez Bank. Klient podpisując umowę kredytową z Bankiem składa zlecenie stałe na spłatę raty kredytowej.

Wysokość oprocentowania kredytu zależy od: okresu kredytowania, wieku pojazdu oraz wysokości wkładu własnego. Wysokość oprocentowania w przypadku kredytu złotowego wynosi już od 14 % na samochody nowe i od 15% na samochody używane, w przypadku kredytu denominowanego do USD – od 6,3% samochody nowe, od 7,1% -samochody używane, oprocentowanie kredytu denominowanego do EURO wynosi – od 7,8% - samochody nowe oraz od 9,2% - samochody używane.
Bank może również skredytować prowizję, ubezpieczenia komunikacyjne, pakiet pomocy drogowej.

wiadomości
banki
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)