Forum Forum motoryzacyjneWydarzenia

Opłaty na A4 będą pobierane w innym miejscu?

Opłaty na A4 będą pobierane w innym miejscu?

Wyświetlaj:
kierowca / 178.37.63.* / 2012-06-21 01:20
Adres petycji:
http://proca.pl/pokaz/6346/petycja_do_rzadu_rp_w_sprawie_likwidacji_punktow_poboru_oplat_na_gliwickim_odcinku_autostrady_a-4
Ob-Server / 95.49.16.* / 2012-06-15 21:23
Jakie było moje zdziwienie gdy jadąc z Torunia w kierunku Bydgoszczy na obwodnicy Torunia zmuszony byłem do zapłacenia za przejazd odcinkiem autostrady A1 i mostem przez Wisłę, tym samym który istniał w tym miejscu długo przed uruchomieniem A4 z Torunia do Nowych Marzy! Ponadto, jak to jest ogólnie przyjęte w cywilizowanym Świecie, równolegle do autostrady powinna znajdować się droga alternatywna a wygląda to w przypadku Torunia, że Spółka GTC "zajumała" nam most na Wiśle k/Torunia i znaczny odcinek drogi od "jedynki" Łódź - Gdańsk do Lubicza!????? Teraz za to co było wybudowane z funduszy państwowych (czytaj: naszych podatków) trzeba płacić każdorazowo za auto osobowe 2 ZŁOTE!!!!! Może mi ktoś to wytłumaczyć? Tak samo A2 z Konina do Wrześni przebiega po trasie dawnej autostrady wybudowanej z naszych podatków a następnie oddana we władanie panu Kulczykowi!
kierowca / 77.254.171.* / 2012-06-14 16:37
Podpisz petycję. Wpisz w googlach: Petycja do Rządu RP w sprawie likwidacji punktów
Bernard+ / 188.117.142.* / 2012-06-14 16:05
Upór z jakim warszawscy urzędasi dążą do pogorszenia warunków życia na Śląsku zasługuje na dużego wyborczego kopa w dupę, który tą ekipę powinien skutecznie odpędzić od publicznej kasy i decydowania o ważnych dla poziomu życia Mieszkanców Regionu Sląskiego sprawach. Koszty budowy bramek oraz koszty ich utrzymywania oraz koszty poboru i zwalniania z opłat co kilka kilometów są tak wysokie, że nie zwrócą się nawet w ciągu 50 lat. A dodatkowo nadmierna gęstość postawionych bramek blokuje płynność ruchu na autostradzie i zatyka drogi dojazdowe do autostrady.
mariano sycyliano / 82.177.11.* / 2012-06-14 09:19
Link do petycji:
http://proca.pl/pokaz/6346/petycja_do_rzadu_rp_w_sprawie_likwidacji_punktow_poboru_oplat_na_gliwickim_odcinku_autostrady_a-4

Najnowsze wpisy