Forum Forum finansoweKredyty

Negocjacja oprocentowania kredytów

Negocjacja oprocentowania kredytów

Mavx / 2010-02-21 23:11
Witam, czy istnieje możliwość negocjowania oprocentowania kredytów w bankach? Pewnie jest to opcja zarezerwowana tylko dla osób pożyczających duże kwoty.
Wyświetlaj:
xuetzalcoatl / 2010-02-21 23:49 / Bywalec forum
wiadomo, że sukces negocjacji zależy od korzyści, jakie możesz przynieść bankowi. Z drugiej strony w skokach możesz obniżyć oprocentowanie kredytu w zależności od stażu, pożyczonej kwoty, posiadania rachunku u nich itd. Najlepiej porównaj sobie ofertę z innnymi bankami.
KualaLumpur / 83.6.7.* / 2010-02-22 01:51
Tam tez mozna kredyt splacic wczesniej a nie jak w bankach wg planu ratalnego z wliczonymi prowizjami. To sa wlasnie kwestie negocjacyjne ktore tam sa w standardzie.
xuetzalcoatl / 2010-02-24 19:34 / Bywalec forum
podobno według nowych rozwiązań, klient będzie musiał zapłacić jakąś opłatę przy wcześniejszej spłacie kredytu w tradycyjnym banku.
Mavx / 2010-02-23 22:37
właśnie porównywałem oferty różnych banków i zobaczyłem, że można otrzymać korzystniejsze oprocentowanie za warunki, jakie wymieniliście w Skoku. Nie orientujecie się czy takie bonusy są również w innych bankach?
xuetzalcoatl / 2010-02-24 01:11 / Bywalec forum
takie "bonusy" to w innych bankach rzadkość. Raczej nie występują.
anioł / 79.189.235.* / 2010-03-05 12:37
porównywałam oferty w BANKÓW KOMERCYJNYCH A SPÓŁDZIELCZYCH i natknęłam się na placówke Banku Spółdzielczego w Skierniewicach Oddziałem w Warszawie i posiadają bardzo konkurencyje oferty kredytów można wcześniej spłacić nadpłacać bez żadnych kosztów i oprocentowanie nawet 9,5% do kwoty 20000zł

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: