,,Bioton"

Prokurator / 2007-06-14 20:05
No i stało się. Osobom sprzedającym ostatnio akcje ,,BIOTONU" w przedziale cenowym 1,87zł.-1,90 zł. w ilościach hurtowych !!! pragnę przekazać najszczersze wyrazy współczucia i ubolewania. Osobom tym nie pozostało już nic(bo akcji już nie mają), tylko siąść i płakać.Ci państwo swoje przysłowiowe 5 minut mają już za sobą. Teraz jest ich czas gorzkie żale,chociaż chcąc uratowaćresztki honoru, będą mogli niebawem odkupić akcje tej spółki po znacznie wyższych cenach od cen obecnych. Pozdrawiam wszystkich.
Wyświetlaj:
wesmar / 62.121.113.* / 2007-06-21 12:28
Bedzie pod koniec roku po ok. 1.50
pozdrawiam
Prokurator / 2007-06-21 14:02 / Uznany Gracz Giełdowy
Witam Cię wesmar.
Mam do Cebie jedno pytanie:
Uważasz, że ,,BIOTON" będzie kosztował pod koniec roku ok. 1,50 zł. za akcję.
Jakie,wobec tego wiążesz plany z tą spółką?
Pozdrawiam Cię i życzę udanych inwestycji.
Prokurator.
wesmar / 62.121.113.* / 2007-06-21 15:02
Pojedz do spolki, porozmawiaj z ludzmi, pamietaj tez ze koreluje z walutami, a dolar z koncem roku ja szacuje nawet na 2.50-2.60. Biotek traci wowczas ekspotencjalnie (eksport). Osobiscie na nim nie stracilem, pozbylem sie za gorka, ale znajomi tez trzymaja i co gorsza moim subiektywnym zdaniem dokupuja. Mysle ze Krauze bedzie chcial tez sie pozbyc tych papierow lub juz to robi od dawna stopniowo, wszak musi ropa sie zajac.
Pozdrawiam, inwestuje nie tylko na gieldzie, ale w ramach roznych klas aktywow. np 5 rok z rzedu kupuje pamieci latem i jesienia/zima sprzedaje. Fakt, ze male kwoty, ale zarobek w ubieglym roku byl ponad 80 % w 4 m-ce. W tym roku przy zjezdzie dolca nie licze na wiecej niz 30.
Dryblas / 212.76.37.* / 2007-07-25 03:12
hmm... patrząc na trend przecina sią z końcem roku gdzies na poziomie 1,5 do 1,6 zl. Dolar na poziomie 2,50 mnie nie zdziwi, uciekam ze stratą 12 %, nie ma co się łudzić na lepsze, może w przyszłym roku ostrożnie zainwestuję w tę spółkę
BigDżak / 83.243.34.* / 2007-06-21 13:42
Hehe.. W końcu ktoś o trzeźwym umyśle.
Prokurator / 2007-06-21 14:32 / Uznany Gracz Giełdowy
Witam Cię BigDżak.
Na początku przepraszam za pewną dozę zarozumiałości, ale domyślam się, że pisząc ,,W końcu ktoś o trzezwym umyśle", masz na myśli mnie.
Za takie uznanie oczywiście serdecznie Ci dziękuję. Skoro tak, to cieszę się, że ktoś inny podziela moje poglądy i nie jestem z nimi osamotniony.
Korzystając z okazji pragnę polecić Ci moje rekomendacje kupna lub sprzedaży, jakie zamieszczam w dziale ,,Wasze rekomendacje". Ostatnie moje rekomendacje sprzedaży dla spółek: ,,ASTARTA", ,,DECORA" i ,,EFEKT" z dnia 19.06.2007r. pozostają aktualne z tymi samymi cenami do dnia 26.06.2007r.
Pozdrawiam Cię i życzę Ci udanych inwestycji na giełdzie.
Prokurator.
Prokurator / 2007-06-21 14:32 / Uznany Gracz Giełdowy
Witam Cię BigDżak.
Na początku przepraszam za pewną dozę zarozumiałości, ale domyślam się, że pisząc ,,W końcu ktoś o trzezwym umyśle", masz na myśli mnie.
Za takie uznanie oczywiście serdecznie Ci dziękuję. Skoro tak, to cieszę się, że ktoś inny podziela moje poglądy i nie jestem z nimi osamotniony.
Korzystając z okazji pragnę polecić Ci moje rekomendacje kupna lub sprzedaży, jakie zamieszczam w dziale ,,Wasze rekomendacje". Ostatnie moje rekomendacje sprzedaży dla spółek: ,,ASTARTA", ,,DECORA" i ,,EFEKT" z dnia 19.06.2007r. pozostają aktualne z tymi samymi cenami do dnia 26.06.2007r.
Pozdrawiam Cię i życzę Ci udanych inwestycji na giełdzie.
Prokurator.
Prokurator / 2007-06-21 14:32 / Uznany Gracz Giełdowy
Witam Cię BigDżak.
Na początku przepraszam za pewną dozę zarozumiałości, ale domyślam się, że pisząc ,,W końcu ktoś o trzezwym umyśle", masz na myśli mnie.
Za takie uznanie oczywiście serdecznie Ci dziękuję. Skoro tak, to cieszę się, że ktoś inny podziela moje poglądy i nie jestem z nimi osamotniony.
Korzystając z okazji pragnę polecić Ci moje rekomendacje kupna lub sprzedaży, jakie zamieszczam w dziale ,,Wasze rekomendacje". Ostatnie moje rekomendacje sprzedaży dla spółek: ,,ASTARTA", ,,DECORA" i ,,EFEKT" z dnia 19.06.2007r. pozostają aktualne z tymi samymi cenami do dnia 26.06.2007r.
Pozdrawiam Cię i życzę Ci udanych inwestycji na giełdzie.
Prokurator.
speedi1 / 83.9.8.* / 2007-06-21 22:25
czy to znaczy ze biotek jest skazany na zjazd w doł ? Info maja dobre dobrze sie rozwijaja ale nastroje wiedze nie bardzo sprzyjajace.Prokurator mozesz cos napisac w tym kierunku??


pozdrowionka
BigDżak / 83.243.34.* / 2007-06-21 22:49
Panie Prokuratorze podziwiam paniski optymizm...

I tyle mam do powiedzenia.
Prokurator / 2007-06-22 14:09 / Uznany Gracz Giełdowy
Nawiązując jeszcze do e-maila,w którym piszę o jednej z moich zasad,chcę podkreślić,że gdybym ,,BIOTON" sprzedał ze stratą, z jej świadomością głupio bym się czuł. :-)
pozdrawiam.
Prokurator.
Prokurator / 2007-06-22 13:59 / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cię ponownie Bigdżak.
Na początku dziękuję Ci za wyrazy podziwu dla mojego optymizmu. Przyznaję, że w tej sytuacji na ,,BIOTON"-ie jest to optymizm niepoprawny. W grze giełdowej trzymam się jednak konsekwentnie kilku pewnych zasad, które sam sobie kiedyś wyznaczyłem. Jedna z nich mówi, że ,,Mistrza się poznaje po tym ,jak kończy,a nie jak zaczyna". Zgodnie z tą zasadą proponuję Ci dyskusję na temat ,,BIOTON"-u. po sprzedaży tych acji przeze mnie.
Pozdrawiam
Prokurator.
speedi1 / 83.9.65.* / 2007-06-22 16:24
troche zieleni na biotone :-) nie zaduzo ale moze byc
krecik87 / 83.29.26.* / 2007-06-14 22:03
Prokurator uwazasz,ze bioton pojdzie w gore? Jesli mozesz to odpisz na maila,bo od jakiegos czasu posiadam akcje biotonu i one caly czas od dluzszego czasu stoja.. z gory dziekuje za odpowiedz
Prokurator / 2007-06-20 18:58 / Uznany Gracz Giełdowy
Witam Cię krecik87.
W dalszym ciągu uważam,że ,,BIOTON" będzie kiedyś dużo droższy,a jego kursem sterują jakieś cwaniaki.Pisałem już kiedyś,że na tej spółce mamy chyba do czynienia z jakąś większą aferą. Pozdrawiam Cię
Prokurator.
Prokurator / 2007-06-18 13:39 / Uznany Gracz Giełdowy
Witam Cię krecik87.
Na początku przepraszam Cię za to,że tak długo zwlekałem z odpowiedzią na Twoje pytanie z dnia 14.06.br. Moja odpowiedż na nie brzmi TAK!!!, i jego akcje będą dużo droższe niż obecnie. Moim zdaniem Ci, któprzy sprzedają teraz akcje tej spółki po tak skandalicznie niskich cenach, po prostu się ośmieszają. Ludzie Ci kiedyś będą gorzko żałować tego,co robią teraz. Wartość akcji ,,BIOTONU" dziś oceniam na 4,50 zł. do 6,00 zł.
i dopiero w tym przedziale cenowym mam zamiar je sprzedać!!! Swoją rekomendację sprzedaży dla akcji tej spółki oczywiście podam na forum w dziale ,,Wasze rekomendacje" we właściwym momencie ,gdzie podam ściśle określony limit ceny i termin ważnośąci zlecenia.
Życząc udanych inwestycji na giełdzie pozdrawiam.
Prokurator.
speedi1 / 83.9.7.* / 2007-06-14 22:26
ani prokurator ani nikt inny nie zagwarantuje ci ze akcje pujda w gore mozesz jedynie z analizowac poczynania firmy i wyciagnac wnioski, a narazie wszyscyktorzy uwaznie sledza proces rozwoju biotka twierdza ze dynamicznie sie rozwija i powinna isc w gore poza malymi wyjatkami osob ktore sprzedaly ze strata i jedynym ukojeniem dla ich dusz bylo by wtedy kiedy biotek by splaytowal.Ale nie dziwie sie im bo jezeli chodzi o wzrosty w tym roku to biotek dal ciala ale rok sie jeszcze nie skonczyl a firma idzie w dobra strone jeszcze przydalo by sie zainteresowanie zarzadu inwestorami bo drugi raz im ciezko bedzie przekonac do kup[owania akcji firmy o stojacych cenach
Prokurator / 2007-06-18 14:31 / Uznany Gracz Giełdowy
Jeszcze jadno zdanie do speedi1
Co do sytuacji spółki ,,BIOTON w pełni się z Tobą zgadzam,dlatego obecnie nie mam zamiaru sprzedawać tych akcji.

Prokurator.
Prokurator / 2007-06-18 13:44 / Uznany Gracz Giełdowy
speedi1 zwróć uwagę na moje rekomendacje kupna lub sprzedaży w dziale ,,Wasze rekomendacje". Podaję tam ściśle określony limit ceny i termin ważności zlecenia.
Prokurator.
speedi1 / 83.9.73.* / 2007-06-18 16:32
No tak widze ze faktycznie wiesz o czym piszesz i wyglada na to ze ja jestem jeszcze pikius przy tobie ;-) Pozdrawiam i czekam na dalsze opinie co do biotka
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy