Forum Forum inwestycyjneForex

************** SIEROTA OGLASZA KONIEC KRYZYSU *****************

************** SIEROTA OGLASZA KONIEC KRYZYSU *****************

sierota marycha / 2009-05-07 16:37
Szanowe Panie, Szanowni Panowie......

.......oto, w dniu dzisiejszym o godz 16:33 oficjalnie zakonczyl sie kryzys!
Zapraszamy do okienek bankowych po hipoteczne kredyty walutowe, zapraszamy takze szanownych przedsiebiorcow do zawierania kolejnych umow na opcje waluowe zwane dalej w swiatku wtajemniczonych instrumentami asymetrycznymi......bedzie dobrze....juz wkrotce....buahahahahaha

p.s. ogloszenie konca kryzysu nastapilo bez porozumienia z kula.....:)
Wyświetlaj:
bidnymaniek / 2009-05-07 22:38 / Tysiącznik na forum
a tak to szabelka by trach trach chama w łeb...........hahahahaha
szlachcianka :) / 83.26.217.* / 2009-05-07 23:39
do bidnegomanka na chama szabelki szkoda jeno na szlachciure mozna .........
...na chama jeno bat !
pozdrawiam:) i dobranoc ;)
bidnymaniek / 2009-05-07 22:01 / Tysiącznik na forum
Teraz wiadomo co nas przyciągnęło do siebie ........korzenie ....i oczywiscie kasa:)
tym bardziej miło sobie pogadać w oczekiwaniu na oczywiste :)
bidnymaniek / 2009-05-07 20:49 / Tysiącznik na forum
To tu sami spod Wilna..mój ojciec tez .z Podbrodzia..........jego bracia pogineli na wojnie tylko trójkątne koperty po nich zostały...........



anka z bankiera [ Bywalec forum ]
No tak,Sierotka po szklanie siwuchy coś nabazgroli,a za parę lat będą moje dziecko
męczyć:Co poeta miał na myśli?;)))

racja.........nie uwierza ze tak było .............hahahhaha
sierota marycha / 2009-05-07 21:08 / Tysiącznik na forum
siwuchy nie pijam jeno polecam, bo tania i mozna zagryzac stoperanem dla osiagniecia pozadanego efektu........buahahahahaha

Maniek......Litwo OJCZYZNO moja....:) ludzie urodzeni w tamtych okolicach sa wyjatkowo dlugowieczni, moja babcia juz weszla w 102 rok i choc powoli traci sily to, gdy zagada, kladzie mlodszych od siebie na plecy....ten zasob slow, maniery, postawa....ludzie innej, minionej niestety, epoki gdzie byly idealy, honor a slowo mialo znaczenie, to co mamy teraz to zwykly postsowiecki chlew
to ja anka / 77.103.144.* / 2009-05-07 21:12
Babcia mojego męża też pochodzi z tamtych stron,ma już chyba z 90 lat,ale jeszcze rześka:)
sierota marycha / 2009-05-07 21:56 / Tysiącznik na forum

Babcia mojego męża też pochodzi z tamtych stron,ma już chyba z 90 lat,ale jeszcze
rześka:)

moja babcia jeszcze w wieku 98/99 lat sama chodzila na zakupy.....buahahahaha....pamietam bylo upalne lato, na ulicy ponad +30C ledwo doczolgalem sie do niej, wchodze a ona mowi, to ty posiedz a ja wyskocze na chwile..... wracila po 2-3-ch godzinach obladowana siatami, bez oznak szczegolnego zmeczenia....buahahahah
nie chorowala i nie brala antybiotykow do 101 roku zycia, w zeszlym roku przyplatalo sie wirusowe zapalenie oskrzeli i trzeba bylo jej podawac antybiotyki omalze sila:).....babcia jest super:)
anka z bankiera / 2009-05-07 21:15 / Bywalec forum
No tak,już rozumiem,jest tu jeden bidny:)))
21marek21 / 2009-05-07 21:28 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Moj dziadek walczyl w II wojenie swiateowej byl w AK, i partyzantka po wojnie na Podlasiu przeciwko SOWIETOM I KOMUCHOM I ZDRAJCOM -- tutaj nie bylo litosci ....
sierota marycha / 2009-05-07 22:00 / Tysiącznik na forum

2009-05-07 21:28:30 | 21marek21
Moj dziadek walczyl w II wojenie swiateowej byl w AK, i partyzantka po
wojnie na Podlasiu przeciwko SOWIETOM I KOMUCHOM I ZDRAJCOM -- tutaj nie
bylo litosci ....

Marek, nie ma litosci.....buahahahha....co nam przemoc wziela, sila odbierzemy:) szabla tak robie ze zaluje ze nie zyje w XVII wieku, ach jakie bym burdy wszczynal w karczmach i wywlekal swolocz na pojedynki na szable.....buahahahaha
21marek21 / 2009-05-07 22:11 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
hehehhe -mowisz burdy dobre

A juz nei wspomne ile KOmuchy zabrali ziemi dla mojej rodziny bo pradziadkowie byli wyksztalceni i mieli posiadlosci, Jednego to wyprowadzili za dom i przy dzieciach i rodzinie rostrzelali SOWIECI ;//// - ale to chistoria juz ktora nalezy pamietac
sierota marycha / 2009-05-07 22:34 / Tysiącznik na forum
takie zycie Marek, a ile suk.....synstwa dzieje sie w kraju obecnie w majestacie prawa.....buahahahaha
21marek21 / 2009-05-07 22:42 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
2/3 twarzy sceny politycznej , nie maja honoru, wstydu jak by mogli to by nawet spod siebie zjedli to co narobia aby sie nachapac-----przydala by nam sie osoba pokroju Pilsudskiego co by wziela te mordy i PO--wy-PI-ep...rzal...a
21marek21 / 2009-05-07 22:13 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
historia --sorkii za blendy ortograficzne ;-)
greenstar / 2009-05-07 17:15 / Pogromca jeleni
i tak z pokolenia na pokolenie.....jak mój ojciec uciekał z pod Wilna, ukrywając się w zaspach i marnym obuwiu, aby nie wygladać za bogato . miał nadzieję, że jego dzieci , mioże będą zaczynać od początku - bo dorobek pokoleniowy zagarneli komuniści, - ale w wolnym kraju. Ja też mialam nadzieje ,że mój syn, który urodził się w roku odzyskania niepodleglości i pierwszych "wolnych wyborów" będzie żył w pięknym kraju................................Teraz pozostaje nadzieja, że moze te nowe pokolenie, które rośnie bez obciążeń komunistycznych , dobrze wykształcone pogoni te wszystkie miernoty.......a rudy im już podpadł, bo naobiecywał cuda , a wyszlo to co wyszło
sierota marycha / 2009-05-07 17:32 / Tysiącznik na forum
Green, nic z tego, brakuje elit, zostaly w Katyniu, tez mam krew wilenska....buahahahaha....i szabla dobrze robie.....buahahahahah....to po dziadku rotmistrzu, patriota polski, odznaczony VM za poswiecenie w wojnie bolszewickiej, "nasi" go rozwalili po wojnie za udzial w Wachlarzu i AK, nikt nie wie gdzie i kiedy...gdby wszyscy oni zyli ten kraj mialby wzorce i tradycje i normalne oblicze a nie ma......takie zycie:)
anka z bankiera / 2009-05-07 17:35 / Bywalec forum
Sierotka,załóż partię,my idziemy za Toba jak w dym...może wreszcie coś drgnie w rajtuzach...
sierota marycha / 2009-05-07 18:12 / Tysiącznik na forum

Sierotka,załóż partię,my idziemy za Toba jak w dym...może wreszcie coś drgnie w
rajtuzach...

brzydze sie polityka.....mam dusze humanisty....wole wiersze pisac:)
anka z bankiera / 2009-05-07 20:00 / Bywalec forum
No tak,Sierotka po szklanie siwuchy coś nabazgroli,a za parę lat będą moje dziecko męczyć:Co poeta miał na myśli?;)))
anka z bankiera / 2009-05-07 17:29 / Bywalec forum
żebyś wiedziała Green...Ja też wyjeżdżałam,bez planów na powrót,miałam nadzieję,że może jednak coś się zmieni jak moje dzieci zechciałyby wrócic...Na razie jednak widzę,że nie ma co sie oszukiwać,u nas nigdy nie będzie dobrze...
sierota marycha / 2009-05-07 17:34 / Tysiącznik na forum

Na razie jednak widzę,że nie ma co sie oszukiwać,u nas nigdy nie będzie dobrze...

wloz powrot do kartonu ze starymi zdjeciami i schowaj pod lozko, tak bedzie najrozsadniej:)
anka z bankiera / 2009-05-07 17:36 / Bywalec forum
Wiesz sierotka,kolejny raz okazało się,że to co najrozsądniejsze nie jest dla mnie...
greenstar / 2009-05-07 17:01 / Pogromca jeleni
widzisz, Maks, z tego wynikałoby, że nie wszystko to co nierosządne............jest złe................................hahaha
anka z bankiera / 2009-05-07 17:04 / Bywalec forum
Jak Jola sprzedała,to teraz przydałaby się jej cała flaszka;)
greenstar / 2009-05-07 16:58 / Pogromca jeleni
buhaaaaaaaaaaaaaaaaa, już pisała, że chce sprzedać i mieć spokój........................mam nadzieję, że tego nie zrobiłą
greenstar / 2009-05-07 16:52 / Pogromca jeleni
anka................widać taki dzień..............rozpizdziel na parach walutowycgh i gieldach..........................kobiety bardziej odbierają takie impulsy z kosmosu...........................................ale myslę, że juz panika mija.................eur/usd na poziomie 1,34 a usd/pln 3,26 znów..............także nie ma powodu do zmartwień...............
Maks_ / 2009-05-07 16:59 / Tysiącznik na forum

Ciekawi mnie tylko co zrobiła Jola...

...może za radą Sieroty walnęła szklanę siwuchy i poszła spać... :-)

Pozdrawiam
bidnymaniek / 2009-05-07 16:52 / Tysiącznik na forum
brakowało mi tych trampek:) hahahahahahaah..............niestety jak widac Katyń załatwił wieksza czesc naszych elit....reszta to banda ..............
kuli nie oddawaj .....!!!!!!
greenstar / 2009-05-07 16:41 / Pogromca jeleni
buhaaaaaaaaaaaaaa już dziewczyny pocichly.....................i się znow zacznie.......................hahahaahaha
anka z bankiera / 2009-05-07 16:46 / Bywalec forum
Ja już sie nie oddzywam,bo w tych warunkach nie możecie pracować:)))
anka z bankiera / 2009-05-07 16:40 / Bywalec forum
Sierotka nie ma co się śmiać,Ojczyzna tonie...Może pożycz tą swoją kulę panu R....?
sierota marycha / 2009-05-07 16:49 / Tysiącznik na forum

Sierotka nie ma co się śmiać,Ojczyzna tonie...Może pożycz tą swoją kulę panu R....?

Ojczyzna niestety tonie juz od Katynia, potrzebe sa zmiany i niech sie dokonaja:) jakby co to zostala jeszcze para chinskich trampek.....damy Donkowi w ramach uznania dzialalnosci cudotworczej.....buahahaha
anka z bankiera / 2009-05-07 16:51 / Bywalec forum
Mam nadzieję,że moje dzieci tych zmian doczekają,bo ja już na to nie liczę...
sierota marycha / 2009-05-07 17:00 / Tysiącznik na forum

Mam nadzieję,że moje dzieci tych zmian doczekają,bo ja już na to nie liczę...

niestety nie doczekaja:)
g / 71.85.133.* / 2009-05-07 17:05
gg5 a o czym wy teraz piszecie o jakim doczekaniu to na co tu trzeba sie gotowac ? pozdrawiam wszystkich
anka z bankiera / 2009-05-07 17:06 / Bywalec forum
A tak sobie marzymy o normalności we własnym państwie;)))
kibic_43 / 2009-05-07 16:59 / Bywalec forum
cytat]
Mam nadzieję,że moje dzieci tych zmian doczekają,bo ja już na to nie liczę...


ANIU MOZE TO BYC SZYBCIEJ NIZ TOBIE SIE WYDAJE . LUDZIE JUZ PRZESTAJA WIERZYC W CUDA......[
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy