01 X -05 X

Zeus52 / 2012-10-01 18:59
Witam.Otwieram wątek...bo nikomu innemu się dotąd nie chciało.I to tyle.Reszta podczas dyskusji poniżej.
Wyświetlaj:
Zeus52 / 2012-10-06 08:58 / 10-sięciotysiącznik na forum
Przepraszam wszystkich,że musieli wysłubiwać pyskówki na forum...cóż,tydzień zaczął się"wersalem",a skończył próbą przełożenia szalonego przez kolano...i pasem go. Wiele się na to złożyło,w tym właśnie idiotyczna robota,w którą dałem się wmanewrować(bo obiecałem to komuś)...remonty sklepików. I przez to uciekło mi poważne zlecenie,a wczoraj dowiedziałem się,że wyjazd do Norwegii właśnie odpada...właśnie przez to uwiązanie się w idiotyczne zadanie. Już byłem nabuzowany...a tu jeszcze szalony....gdyby ktokolwiek inny to pisał...nie byłoby sprawy. Sam pisałem o możliwości ruchu A,B,C. Ale ten człowiek działa już na mnie,jak płachta na byka... Pewnie,gdybyśmy pracowali w jednej firmie,to musielibyśmy mieć osobne wejścia,z dala od siebie,bo dochodzić by mogło do rękoczynów na dzień dobry i na do widzenia... Cóż,tak jednak być nie powinno na forum,za co przepraszam mimowolnych świadków incydentu. Tym bardziej,że rynek to faktycznie nie koncert życzeń i czyjekolwiek gadanie niczego nie zmieni.
szalony inwestor / 2012-10-06 10:21 / Tysiącznik na forum
Mozesz sobie przepraszac nie zmieni to faktu ze sie skompromitowales.
W mojej firmie nigdy nie bylo i nie bedzie miejsca dla ludzi twojego pokroju. Nikt by z takim typem ciagle gadajacym o gieldzie nie wytrzymal.
matuszka / 83.7.112.* / 2012-10-07 09:16
http://imageshack.us/f/641/22d.gif/
matuszka / 83.7.112.* / 2012-10-07 09:17
http://imageshack.us/f/202/30d.gif/
matuszka / 83.7.112.* / 2012-10-07 09:23
Hej ,przestancie wyzywac sie od budowlancow gdyz zaden wykonywany zawod nie swiadczy o inteligencji człowieka , a Zeus52 jest ok, troche go poniosło i tyle. Niemniej jednak trzeba sie teraz miec na bacznosci i zapewne Zeus52 i tym napisze gdyz jego spostrzezenia sa niezmiernie trafne.
szalony inwestor / 2012-10-07 10:08 / Tysiącznik na forum
Moze jego spostrzezenia sa czasem trafne ale nie mozna zaprzeczyc temu ze jest czlowiekiem o niskiej kulturze osobistej czego dal wyraz na tym forum wyzywajac mnie od debili i smieci.
Ja zawsze bede uwazal wiekszosc budowlancow za cwaniakow,leni i zlodziei kto budowal dom ten wie o czym mowie.
matuszka / 83.7.112.* / 2012-10-07 09:26
http://www.technikaichimoku.pl/2012/10/koncentracja-pozycji-sp500-16/
Ciułacz / 2012-10-08 02:50 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Panowie! Panowie! a może i Panie !

Nie przypierajmy jeden drugiego do muru bo wtedy niema innego wyjścia jak skoczyć do gardła ,albo chwyt poniżej pasa.
Jestem osobą postronną co tu podczytuje podobnie jak i wielu innych.
Widzę że Zeus i spółka stworzyli sobie dobry kącik, a Szalony tu zagląda jako gość i czy ma racje czy nie ale wbija swoje gwoździe raniąc domowników.
Obecnie obydwaj macie urażone ambicje i każdy ma swoja rację ale dla mnie jako czytelnika to by było dobrze jak by Szalony Inwestor otworzył sobie inny własny kącik gdzie bym go mógł czytać bo często pisze krótko ale na temat.
A Zeusa dalej bym czytał w jego własnym kąciku jak za starych czasów.
Pozdrawiam
Zeus52 / 2012-10-05 16:23 / 10-sięciotysiącznik na forum
No,ciekawie,ciekawie to się rozwija....no dobra...nic już nie dodam.
tedchom / 2012-10-05 17:23 / Tysiącznik na forum
Oj Zeus widzę że dobrze to przepowiedziałeś z tym wystrzałem. Ciekawe co będzie w poniedziałek bo janki raczej zatrzymają sie dziś w okolicach 2470 by dać do myślenia przez wolne dni inwestorom jaki kierunek dalej będą wspierać.
Zeus52 / 2012-10-05 19:38 / 10-sięciotysiącznik na forum
Jeśli myślisz o: luce otwarcia+pojedynczy biały korpus,a la poniedziałek, negujący obsuwanie+1% ponad to ...to i owszem.Choć nie całkiem,bo miało być nieco więcej.Zerowanie tygodnia+ 1%.Ale,powiedzmy...pi razy drzwi...wypaliło,aktywacje poszły.Głównie chodziło o wczorajsze wygasanie opcji...stąd ostrzeżenie dla szalonego(tam nie było żadnych złych aluzji,ale szczere ostrzeżenie)...uważaj,bo gra na spadki może bardzo źle i bardzo nagle się skończyć...ktoś próbuje robić miśki w balona,ustawia sznureczek dla przyszłych aktywacji na kontraktach.Reszta to trochę fart i tyle tam tego...
szalony inwestor / 2012-10-05 20:51 / Tysiącznik na forum
Nalezy oczekiwac zalamania na rynku akcji.Spadki beda bolesne.
Zeus52 / 2012-10-05 20:55 / 10-sięciotysiącznik na forum
Należy oczekiwać silnych wzrostów na rynku akcji...wzrosty dla niedźwiedzi będą bardzo bolesne.
szalony inwestor / 2012-10-05 21:12 / Tysiącznik na forum
Dzisiaj mamy przedsmak tych silnych wzrostow. Powolneo suwanie sie - to czeka indexy.
Zeus52 / 2012-10-05 21:35 / 10-sięciotysiącznik na forum
Czy ty jesteś naprawdę debilem(to z resztą jest moją bazową opcją),czy ja....tak,dzisiaj mamy przedsmak tego,co nastąpi..
szalony inwestor / 2012-10-05 22:16 / Tysiącznik na forum
to jak sie do mnie zwracasz swiadczy o twojej kulturze osobistej jak widac jest ona mierna. Obrazasz ludzi tylko dlatego ze maja inne zdanie niz twoje. Zastannow sie nad soba bo sie sam osmieszasz.
Zeus52 / 2012-10-05 23:09 / 10-sięciotysiącznik na forum
Czekam!!! Za to,co robisz masie inwestorów,należy ci się klaps na rylo,sprzedawczyku...czekam...adres znasz... Zgłoś się,a dostaniesz klapsa z płaskiej i wysr....sz swoje zęby... Powiedziałem....ja nie mam powodów,to mi obojętne,ale nie zdzierżę tego,co robisz,śmieciu!!! To przekracza wszelkie normy...jak nie rozumiesz,to ci to wytłumaczę ręcznie...
Zeus52 / 2012-10-05 22:50 / 10-sięciotysiącznik na forum
Mierna,to jest twoja wiedza o rynku...pajacu.Jak chcesz cos wiecej usłyszeć,to zgłoś się na pogórzu w Gdynii...malujemy taki kiosk spożywczy,n żółto...tam dostaniesz klapsa w ryło,jeśli sobie tego życzysz...nie za to,że mbnie wpieniasz...ale za to,że sprzedałeś się jakiemuś grubasowi za kasę,i próbujesz wyrolować większość inwestorów za jakieś 30 srebrników...pajacu!!! Jak ci mało,gówniarzu,to ci dołożę za to ręcznie...tlko zgłoś mi się pod wskazany adres...
szalony inwestor / 2012-10-05 23:39 / Tysiącznik na forum
Typowe zachowanie polskiego budowlanca. Prymitywizm i brak kultury osobistej.
Ale czego mozna sie spodziewac po czlowieku malujacym kioski?
Zeus52 / 2012-10-06 00:18 / 10-sięciotysiącznik na forum
Znajdę cię nawet w Anglii...spoko,mam tam ludzi. Powtarzam...ja osobiście nie mam w tym żadnego interesu...mi się dobrze wiedzie,jak nie na QUE2,to na FRX....ale dość już nabijaniu w butelkę,przez naganiaczy typu"szalony'...naprawdę stop dla prymitywów i amatorów,czternastolatków,którzy nie widzieli na oczy nawet stuzłotówki... typu"szalony"na poważnym forum.nie podoba ci się gnojku mój wpis? To zgłoś się głąbie pod wskazany adres...tam zaliczysz resztę wypłaty.W naturze.Nie dość kulturalne dla takiego gnojka,jak ty...?To może naciąganie na kasę inwestorów,w imieniu twoich mocodawców uważasz za bardziej kulturalne,coooo? Bo ja sądzę,że to nie słowa....zasługujesz na o wiele mocniejsze,niż tu padły....są najważniejsze,Judaszu.
max1224 / 2012-10-06 00:18 / Tysiącznik na forum
staramy się pisać obiektywnie o tym co widzimy na wykresach ... twoje hasełka są naprawdę irytujące, pozbawione argumentów, że nie wspomnę o poparciu tego choćby jednym wykresem ... czysta żywa naganiaczka, nie dziw się więc, że spotyka cię to co cię spotyka ... kilka razy sugerowałem przenieś się na dział FOREX, lub AKCJE, tam bardziej pasuje styl, który prezentujesz i horyzont czasowy do którego się odnosisz
szalony inwestor / 2012-10-06 00:37 / Tysiącznik na forum
Widzisz maxsiu ty mnie nie lubisz ale potrafisz napisac cos negatywnego o mnie nie robiac wycieczek osobistych.Cenie takich ludzi jak ty majacych odmienne zdanie i potrafiacych to zaprezetowac w sposob kulturalny.
Zeus dzis pokazal dzis co soba reprezentuje.
max1224 / 2012-10-06 00:42 / Tysiącznik na forum
oj zdziwił byś się czytając co o tobie myślę gdybym tylko na chwilę się zapomniał i nie masz pojęcia ile mnie to kosztuje ... cóż dziś Zeus nie wytrzymał, jutro ktoś inny, a i na mnie kiedyś przyjdzie kolej, już kilka razy ten sam Zeus powstrzymywał mnie i tonował w mailach
Zeus52 / 2012-10-06 01:10 / 10-sięciotysiącznik na forum
Dzięki max,za pewne uspokojenie...ale i za coś innego...chyba się rozumiemy doskonale.Wiesz,że naprawdę już nie mogłem po jego ostatnim,chyba najbardziej bzdurnym wpisie,wbrew temu co widać,wbrew faktom...on swoje,to co gruby mocodawca mu nakazał....no sorry,nie wytrzymałem. Co nie znaczy,że to co napisałem,nie jest aktualne...jak nie ja,to inni kolesie na niego czekają...bardzo poważni i bardzo"smutni".Od dawna pytają..."co to za cymbał...może po zapaleniu opon mózgowych,albo pewnie w dzieciństwie podpalił kołyskę,a ojciec gasił pożar szpadlem".Sorry,ale czasem nie wytrzymuję...jak między młotem,a kowadłem...z jednej strony chciałoby się w miarę kulturalnie,a z drugiej strony dostaję tekst..."chłopie,zrób coś z tym cymbałem,dajesz sobie tak bezkarnie wkaszę dmuchać? Takiemu zeru?"...No i czasem wybuchnę...
szalony inwestor / 2012-10-06 01:26 / Tysiącznik na forum
Pokazales sie zeus ze swojej najgorszej strony. Tak latwo dajesz sie sprowokowac jestes slaby psychicznie.
Zeus52 / 2012-10-06 01:41 / 10-sięciotysiącznik na forum
Następna teoryjka wyczytana w jakimś poradniku.Pewnie "mały psycholog"...dzieciaku.
szalony inwestor / 2012-10-06 00:55 / Tysiącznik na forum
Zeus zacza teraz ty maksiu idz za ciosem i nie powstrzymuj sie napisz cos.... Obraz mnie...
Zeus52 / 2012-10-06 01:24 / 10-sięciotysiącznik na forum
Lecz się lepiej...już ci to kiedyś,ktoś napisał...chociaż...czy masochizm należy zaliczyć do choroby...no może nie,może przesadziłem.Ale w takim razie...nie lecz się,ale daj chociaż innym spokój.
szalony inwestor / 2012-10-06 01:29 / Tysiącznik na forum
Korzystam z przyslugujacej mi wolnosci slowa.
Zeus52 / 2012-10-06 01:49 / 10-sięciotysiącznik na forum
Tutaj słowa znaczą pieniądze,czasem bardzo duże pieniądze.I dobrze o tym wiesz,gnojku,bo za to chyba właśnie gruby ci płaci...więc nie próbuj nawet ściemniać. Możesz nabierać nawet całe rzesze inwestorów...ale nie ze mną te Brunnery Judaszu.
Zeus52 / 2012-10-06 00:30 / 10-sięciotysiącznik na forum
Max...wiesz,że nie chodzi mi o kasę,bo jestem w stanie zarobić ją wszędzie,w każdej chwili(widziałeś wyciągi z FRX)...ale chodzi mi o ludzi...i o bzdury,totalne bzdury pisane przez bezdennego nieuka,głupka giełdowego,który nigdy nie miał w ręku więcej,jak kieszonkowe 100 złotych,czternasto,a może piętnastolatka,pod pseudo"szalony"...i ten gnojek,amator,nieuk, próbuje ustawiac poważnych inwestorów....sorry,ale już nie wytrzymuję....najchętniej przerzuciłbym gnoja przez kolano i wlepił po prostu parę pasów,jeśli ojciec gówniarza do tej pory tego nie zrobił szkodnikowi.
szalony inwestor / 2012-10-06 00:52 / Tysiącznik na forum
Powazni inwestorzy nie inwestuja w fundusze
Zeus52 / 2012-10-06 00:17 / 10-sięciotysiącznik na forum
Znajdę cię nawet w Anglii...spoko,mam tam ludzi. Powtarzam...ja osobiście nie mam w tym żadnego interesu...mi się dobrze wiedzie,jak nie na QUE2,to na FRX....ale dość już nabijaniu w butelkę,przez naganiaczy typu"szalony'...naprawdę stop dla prymitywów i amatorów,czternastolatków,którzy nie widzieli na oczy nawet stuzłotówki... typu"szalony"na poważnym forum.nie podoba ci się gnojku mój wpis? To zgłoś się głąbie pod wskazany adres...tam zaliczysz resztę wypłaty.W naturze.Nie dość kulturalne dla takiego gnojka,jak ty...?To może naciąganie na kasę inwestorów,w imieniu twoich mocodawców uważasz za bardziej kulturalne,coooo? Bo ja sądzę,że to nie słowa....zasługujesz na o wiele mocniejsze,niż tu padły....są najważniejsze,Judaszu.
Zeus52 / 2012-10-05 21:20 / 10-sięciotysiącznik na forum
Tak,zgadzam sie.dziś mieliśmy przedsmak wzrostów...Wig20=+1,73% to jest tylkoprzedsmak silnych wzrostów.cieszę się,że wereszcie się ze mną zgadzasz... :))
privy / 2012-10-05 21:39 / Tysiącznik na forum
Na wigwamie zanegowany wstępny sell. Na staśku i edku mam identyczną sytuację techniczną tzn. Możliwe załamanie obecnego kierunku. Żeby to uprawdopodobnić stasiek powinien albo jeszcze dziś zjechać niżej albo w poniedziałek zamkniąć się poniżej dzisiejszego close. Edka dotyczy tylko to drugie. Widzę że stasiek właśnie zjechał na ten sygnał więc wstępny sell w pon. przy niższym zamknięciu. Tyle moje kreski na dziś.
privy / 2012-10-05 21:41 / Tysiącznik na forum
No i przestańcie z tymi kretynami - rynek to nie koncert życzeń.
szalony inwestor / 2012-10-05 21:35 / Tysiącznik na forum
Nie pamietam zebym sie kiedys z toba zgadzal.
Zeus52 / 2012-10-06 02:10 / 10-sięciotysiącznik na forum
No i dobrze że nie pamiętasz...dlatego stale ponosisz ciężkie straty
Zeus52 / 2012-10-05 21:37 / 10-sięciotysiącznik na forum
no i dobrze...z kretynami nie chcę mieć nic wspólnego...ani jednej myśli.To byłby dla mnie obciach...
Zeus52 / 2012-10-04 20:16 / 10-sięciotysiącznik na forum
Privy,privy...gdzie jesteś? Mam nadzieję,że po naszych poniedziałkowych dyspupach,tak"kawę na ławę"na temat ED,nie wymiękłeś....kreski się sprawdziły...i nawet nie chcę mówić,jakie sumy wchodzą w grę...w każdym razie spadki QUE2 w tym tygodniu,nawet z dzisiejszą sesją(mimo,że od 200kilo),to jakieś drobne...na waciki nie wiem,czy by się nadały.
privy / 2012-10-04 21:39 / Tysiącznik na forum
Spoko, daję radę. Dziś dużo roboty w obie strony.
Zeus52 / 2012-10-04 23:05 / 10-sięciotysiącznik na forum
Privy...i jeszcze jedno...dzisiaj mieliśmy powtórkę sytuacji...to już kiedyś było...dziwny zjazd,bo nie było komu odbierać papierów przy relatywnie płytkim rynku.Nie nabierajmy się na ten dzisiejszy ruch na Wig20...w czwartek wiedźm na opcjach.Ten dzisiejszy spadek równie dobrze możesz wziąć gumkę-myszkę i wymazać z wykresu...tak,jakby tej sesji nigdy nie było...Wiedźmy na opcjach dziś rządziły. Pamiętaj o tym.Dziś minus 0,7%...jutro prawdopodobnie to,co niżej pisałem...plus,ale plus taki,który będzie plusem nwet wobec poprzednich sesji,nie tylko odrobienie dzisiejszych strat,ale i wcześniejszych...jedna sesja,jeden konkretny korpus...hi,hi,hi....opcje,Panie dziejku...
Zeus52 / 2012-10-04 22:48 / 10-sięciotysiącznik na forum
Wiesz...wiem dobrze,że mogłem inaczej zagrać...w obie strony i niekoniecznie na ED,widziałem to.Ale wszedłem wtedy w EDa,a później nie miałem na nic czasu...no wyobraź sobie,że rano do pracy wyjeżdżam,a wracam wieczorem...momenty dostępu do kompa zwykle były już nieodpowiednie do działania...ale,jak pisałem...kompletny tumiwisizm mnie ogarnął.Może to był nadmiar arogancji...ale od tamtego czasu nie założyłem nawet żadnych zabezpieczeń.Między innymi przewidując takie jazdy,jak wczoraj...że dolny cień zajechał nawet na wtorkowy korpus.Wybiłoby mi stop...i po co mi to,jeśli kierunek i tak był jeden...up.A ja poza domem nie mógłbym ponowić pozycji.Teraz jednak zamknąłem pozycję...już stać mnie na 3 loty na następną transakcję.Pomyślę,co dalej...
image77 / 2012-10-04 20:18
zeus to jest w ogóle możliwe żeby w funduszu Zagraniczny Subfundusz Skarby Turcji za jedną dobę spadło 82% wartości ? bo tyle spadło.... co się z tym stało fundem? wiesz coś?
u2mart / 2012-10-04 22:23 / Tysiącznik na forum
gdzie znalazłeś notowania? Na bankierze? Chyba pomylili z fundem Inwestycja podwójny zysk bo tam jest taka wycena 9.73. Nie możliwe, żeby tyle spadł fundusz
Zeus52 / 2012-10-04 20:35 / 10-sięciotysiącznik na forum
Sorry...nie mam pojęcia.Wiem tylko,że Turcja toczy jakieś walki graniczne z Syrią.
image77 / 2012-10-04 21:05
już się dowiedziałem. No właśnie raczej o to chodzi. Ropa w górę z tego tytułu już
Zeus52 / 2012-10-04 21:41 / 10-sięciotysiącznik na forum
Tak. Nieprzewidziane okoliczności(Turcja/Syria) zakłóciły jazdę w dół na ropie pod reelekcję Obamy...bo o to chodzi w spadkach ropy,to główny powód(a nie żadne ble,ble,ble anali o obawach o spowolnienie gospodarcze!). Teraz Turcja to zakłóciła.
przemas80 / 80.53.38.* / 2012-10-04 20:42
Witam.

Dzięki Zeus52 , to wiem że toczy , a jakbyś ocenił ten rynek z punktu widzenia inwestycji krótkoterminowej (tak do miesiąca) na miesiąc mają np. Arka Turcji około -4,5%.
Odrobią ?:)
Wiem ,że nie ma jednoznacznej odpowiedzi no ,ale ... :)
Odnośnie Wig20 i sWig80 , masz jakieś typy :)
Zeus52 / 2012-10-04 21:32 / 10-sięciotysiącznik na forum
Wig20 sądzę,że pójdzie ostro w górę...właśnie stopy procentowe...gdybym miał popełnić błąd we wczorajszym rozumowaniu...to właśnie dziś rano to samo usłyszałem z ust analityka na TVNCNBC..."brak spodziewanych cięć stóp,a w konsekwencji umocnienie PLN,będzie miało pozytywny wpływ na ściągnięcie na GPW krótkoterminowego kapitalu spekulacyjnego"...jakbym słyszał swoje wczorajsze słowa. To dla kapitału zewnętrznego podwójny zysk...wzrost cen akcji(liczony w złotówkach!)...a do tego jeszcze drożejąca złotówka...przy zainwestowaniu w GPW iluś tam np dolarów,wyjmują później zysk z akcji w złotówkach...a na dodatek za droższe złotówki otrzymują dodatkową premię,więcej dolarów(czy innych walut). Droższa złotówka=więcej walut w zamian. To odwrotność tego,jak my inwestujemy np w fundy rozliczane w dolarach. Z tym,że my musimy od wzrostu wartości np jednostek ML6 odjąć spadek USD/PLN w tym czasie. A u inwestorów zagranicznych na GPW to się sumuje...wzrost wartości akcji w PLN(npKGHM)+wzrost wartości PLN do dolara(plus spadek USD/PLN !!!). My odejmujemy,a oni sumują. Dlatego wzrost PLN stanowi dla zewnetrznych nie lada gratkę...podwójne zyski. Ale też podwójne straty w razie spadków akcji,jak i PLN(wzrost par złotowych). To nieco obrazowo tłumaczy sens określenia"apetyt na ryzyko"w wypadku zewnętrznych intwestorów na GPW. Oni zawsze jadą,jak my na QUE2...albo podwójne zyski,albo podwójne straty. Akcje+przelicznik walutowy. Albo ostro w górę,albo podobnie ostro w dół. Dziś rano,w pierwszych 2 godzinach handlu,jakiś większy podmiot zagraniczny gwałtownie wynosił się z GPW...ale tylko rano i wydaje się,że to tylko jeden podmiot...ostatecznie tylko na tym się skończyło. Mimo obrotów na początku 100mln/godzinę+spadek PLN,ostatecznie sesja jako całość okazała się sesją ze spadkiem obrotów i wolumenu. A na dodatek PLN nie tylko odrobił,ale i nadrobił straty. Tak...wygląda,że to jakiś pojedynczy podmiot spanikował...z resztą,mogła to być prowokacja do wyprzedaży jaka później nastąpiła,ale już ze strony ulicy...może o to chodziło. Bo ostatecznie kapitał zaangażowany w akcję okazał się relatywnie niski.
privy / 2012-10-04 21:50 / Tysiącznik na forum
Niekoniecznie, umacnianie plna może skutkować marazmem na gpw już kiedyś tak było. Wszyscy rośli a my w betonowych skarpetkach. Kto wie jaki wariant tym razem będą sprzedawać. Na moich kreskach mam wstępny sell. Być może będziemy robić flagę zamykając lukę i dopiero potem up, trudno powiedzieć. Mnie na rynku generalnie już nie ma.
Zeus52 / 2012-10-04 22:20 / 10-sięciotysiącznik na forum
Wiesz,niewiele jest rzeczy do których mam szacunek...za J. Nasch'em powiedziałbym...do pizzy mam szacunek i do piwa...a od siebie dodam...mam szacunek do pizzy,piwa i do Gwiazdy wieczornej...o tak...do gwiazdy wieczornej na parach złotowych mam wielki szacunek...co z resztą determinowało moje podejście do całej reszty,w tym do zapłakanych i usmarkanych analityków w T.V. złorzeczącyc RPP,że nie spełniła ich wręcz żądań...gdyby mieli taki sam szacunek do rynku,czyli wyrysowanej jakieś 10 dni temu i następnie potwierdzonej gwiazdy wieczornej na choćby EUR/PLN,czy CHF/PLN...to nie musieli by teraz beczeć przed kamerami w T.V..Po prostu nie słuchali rynku,nie patrzyli na to,co rynek poprzez wykresy techniczne chce im powiedzieć na temat cięć stóp....a rynek mówił wyraźnie,poprzez wykres:żadnych cięć!!! To jedno. A tak poza tym...jak tam EUR/USD? Skusiłeś się wtedy? Bo ja stale,bez zmian,od dolnego cienia z nocy niedziela/poniedziałek....od tego"W" wtedy, na pięciominutówkach.
Zeus52 / 2012-10-04 16:25 / 10-sięciotysiącznik na forum
ED dziś bardzo cieszy...nareszcie...wow!
szalony inwestor / 2012-10-04 17:33 / Tysiącznik na forum
Proces powolnego osuwania sie gpw trwa w najlepsze
szalony inwestor / 2012-10-04 17:36 / Tysiącznik na forum
A mialo byc tak pieknie
gdzie ten odpal?
Zeus52 / 2012-10-04 17:49 / 10-sięciotysiącznik na forum
I jest pięknie. Na odpał poczekaj...każdy spadek od poziomu wtorku=odpał z poziomu wtorku+minimum 1%. I to w jeden dzień. Im większy zjazd,tym większy biały korpus daily nas czeka. Spadek od wtorku o 1%=wystrzał o+2%,spadek o 2%= korpus+3%...itd. Spoko,nie martw się o wzrosty i o biały korpus..on będzie.
szalony inwestor / 2012-10-04 17:58 / Tysiącznik na forum
Oby go nie bylo bo mi zyski ograniczy
Zeus52 / 2012-10-04 18:10 / 10-sięciotysiącznik na forum
Ja tego nie wiem na pewno...ale sądzę,że tworzony jest przyszły łańcuszek aktywacji na kontraktach...gdzieś,w pewnym momencie to pęknie,a wtedy...to,co pisałem... Ja też gram często na sell...ale UWAGA! To nie czas na większe ruchy w dół. Jeśli ktoś takowe na GPW sugeruje,to uważam to za wciąganie w pułapkę aktywacji. Te obsuwanie może zakończyć się bardzo gwałtownym ruchem up...może nawet korpusem nad luką hossy.
al_albo wierny czytelnik / 89.68.244.* / 2012-10-04 10:52
http://www.grapheine.com/bombaytv/graphic-pl-4fe0a4e3fa6c039282c88935cc1744e3.html
przemas80 / 80.53.38.* / 2012-10-04 11:17
Witam.
Piszę odnośnie sprzedaży DWS8.
Obecnie Turcja spada. Jak oceniacie sytuacje w tamtym regionie. Obecnie XU100 jest na poziomie ~65k. Jakieś przewidywania odnośnie tego rynku .
Chętnie porozmawiam z kimś na ten temat.
Ps. Turcja bombarduje Syrię, z tego wynika, że ma to wpływ na rynek akcji tamtego regionu.
przemas80 / 80.53.38.* / 2012-10-04 11:20
Zapraszam do rozmowy.

Chętnie porozmawiam odnośnie rynku WIG20 i sWIG80,. Jakieś przewidywania do końca roku.
Bardzo mnie ten rynek interesuje .
Także , jestem zainteresowany rynkiem budownictwa.
Chętnych zapraszam do rozmowy.
PS. Inne rynki też mnie bardzo interesują.
Zeus52 / 2012-10-03 22:37 / 10-sięciotysiącznik na forum
Zdaje się,że niedźwiedzie liczyły na zwałę u nas z pewnego powodu....ale niestety nie wyszło....niestety dla niedźwiedzi...to dla nich nauczka,że nie należy poddawać się presji medialnych analityków. RPP tego nie zrobiła. Ja też,gdybym choć w jednej setnej procenta wierzył w bajki o cięciu stóp przez RPP,już dawno bym zrobił wypad z QUE2 w dolara...hi,hi,hi. Moratorium w rozpoczętej serii PODWYŻEK STÓP trwa i może ewentualnie jeszcze się przedłużyć...ale tylko tyle. Nic więcej. Moratorium w serii podwyżek!
matuszka / 83.7.171.* / 2012-10-03 23:23
Zeus52 nie ciesz sie tak ,ze nasze tempe głowy pozostawili stopy bez zmian bo nasze miejsca pracy znowu pojda sie walic i znowu wielu młodych ludzi po studiach bedzie musiało wyjechac za praca.Wszystkie kraje obnizaja stopy aby pobudzic swoj eksport a nasi wiadomo nie moga ze wzgledu na budzet bo wyszło by szydło z worka ile brakuje kasy.
Zeus52 / 2012-10-04 01:35 / 10-sięciotysiącznik na forum
Porównaj inflację w krajach,które tną stopy z inflacją u nas....oni mogą ciąć...my w tej chwili już nie za bardzo. Ale jeszcze raz powtarzam...wcale mi nie jest do śmiechu. Cieszy mnie jedynie sam fakt wyczajenia RPP,a nie sytuacja. To dwie różne sprawy. Nie może mnie cieszyć zaniżenie przez wysokie stopy zdolności kredytowej moich potencjalnych i pewnie niedoszłych klientów...pracuję w budowlance.
matuszka / 83.29.97.* / 2012-10-04 08:49
Zeus52 przepraszam ,troche mnie poniosło bo tez pracuje w budowlance i jest kompletna bryndza .
Zeus52 / 2012-10-04 09:30 / 10-sięciotysiącznik na forum
Tak,jest bryndza,a może być gorzej...ja już mam więcej kumpli w Norwegii i Anglii,niż na miejscu....właściwie większość ich już tam siedzi,zostali nieliczni. Ale bez emocji,sam fakt...tego się spodziewałem po RPP. Mało tego,sądzę(znów wbrew większości anali),że w listopadzie też stopy pozostaną bez zmian. Teraz nawet nieobecność jastrzębiej Zyty Gilowskiej nie pomogła frakcji gołębi...
matuszka / 83.29.97.* / 2012-10-04 08:53
No coz trzeba znowu poszukac jakies roboty za miedza , moze jak przywioze troche eurosow to opchne za 4,50 bo ta cene jeszcze zobaczymy tego jestem pewien. pozdrawiam
Zeus52 / 2012-10-04 00:32 / 10-sięciotysiącznik na forum
Nie cieszę się...źle mnie zrozumialeś. Ta sytuacja nie może cieszyć. Już kiedyś pisałem,że nie chciałbym być na miejscu nikogo w RPP...z jednej strony spowolnienie,a z drugiej duże zagrożenie inflacją...nie w tej chwili,ale za parę miesięcy...produkty rolne,żywność...za parę miesięcy może być bardzo źle. A ceny produktów rolnych i żywności to główna siła napędowa inflacji. Jakoś jakby wszyscy zapomnieli o Stanach,o suszy,silnym spadku produkcji w rolnictwie...coś,co odbije się także na przyszłorocznej produkcji....zapomnieli... A z tej strony mamy zagrożenie zbyt poważne,aby RPP mogła lekką ręką ciąć stopy...ciąć stopy teraz...ze skutkiem za parę miesięcy,lub nawet kwartałów...a właśnie wtedy może uderzyć inflacja...nie,kategorycznie nie zazdroszczę nikomu z RPP...nie chciałbym być na ich miejscu.
max1224 / 2012-10-03 23:22 / Tysiącznik na forum
co za idiota wymyślił podwyżki ??? przecież już od kilku miesięcy wiadomo powszechnie, że majowa podwyżka była błędem ... do tego zapowiedź o obniżaniu od listopada
Zeus52 / 2012-10-04 00:12 / 10-sięciotysiącznik na forum
Ja się z tego nie cieszę,ja tylko stwierdzam fakty...to po pierwsze. A po drugie..."co za idiota wymyślił podwyżki?"...Cóż,przyznaję się bez bicia...JA! Jeśli pamiętasz,to pisałem to wiosną,także wbrew analom,którzy trąbili o początku serii obniżek. A ja na to,że owszem czeka nas seria...podwyżek. I sprawdziło się w maju. A teraz najrozsądniejszym działaniem wydaje mi się właśnie brak działania,moratorium na następne podwyżki....parę miesięcy,może pół roku. Tak...sądzę,że RPP postąpiła wlaściwie i z resztą,jako jeden z nielicznych spodziewałem się tego. Właśnie chodzi o zagrożenie inflacją....na przyszłość,nie na teraz. Działanie RPP ma wpływ z wyprzedzeniem paru kwartałów...więc nie może działać na podstawie doraźnych obecnych,a w dużej mierze już historycznych, danych...a tak chcieli w większości analitycy...w/g nich to RPP miała obniżać stopy teraz,czego skutek byłby za pół roku...na podstawie tego,że podczas wakacji inflacja nieco spadła...gdy zawsze w tym czasie spada. I tu nie ma się czym cieszyć...ja się na pewno nie cieszę. Jedynie może tym,że wbrew mediom,analitykom itp wiedziałem,czego się spodziewać. Pamiętaj,kto głównie gra na GPW....to nie Stany,czy Niemcy....tu główną rolę gra kapitał zewnętrzny,a dla nich istotna jest wartość złotówki. Cena akcji+cena PLN=ich zysk(lub strata). Gdyby było cięcie stóp,to szalony by się ucieszył na widok czarnych gromnic na Wig20. Tak,że tu też jest następny błąd w mediach. Na dłuższą metę,za parę miesięcy,pół roku po cięciu stóp mogliby liczyć na zwiększenie wzrostu gospodarczego,zacząłby się ruch na GPW. Ale na krótko,na teraz....spekulacyjny,krótkoterminowy kapitał by zwiał z GPW. Albo nie wchodził,gdyby spodziewał się cięcia stóp.
max1224kom / 83.7.199.* / 2012-10-04 09:00
komedia omyłek jednym słowem ... zrozumiałem po tym co pisałeś, że pojawił się nurt nakłaniający RPP do podwyżek stóp ... stąd wyskok z idiotami ... bynajmniej nie chodziło o taki kontekst w jakim wyszło PRZEPRASZAM bo ktoś mógł zrozumieć na opak (zresztą tak zabrzmiało) ... ostatnio mniej czasu, z rzadka zaglądam na forum i nie wszystko ogarniam nie będąc w temacie dyskusji dostatecznie zorientowany
Zeus52 / 2012-10-04 12:13 / 10-sięciotysiącznik na forum
Jednak okazuje się,że są tacy,którzy nie tylko stwierdzają fakt,że cięcia nawet w listopadzie są mało realne,ale twierdzą np Deloitte,że RPP zbyt słabo walczy z inflacją...czytaj w domyśle...stopy jeszcze są za niskie(?)
al_albo wierny czytelnik / 89.68.244.* / 2012-10-03 21:08
http://bbs.cobrasmarketview.com/download/file.php?id=29770&mode=view
http://bbs.cobrasmarketview.com/download/file.php?id=29768&mode=view
Zeus52 / 2012-10-03 18:49 / 10-sięciotysiącznik na forum
No tak,wracam z pracy...i co widzę? Cóż,nie jest to całkiem szpulka na Wig20...ale to i tak nie zmienia faktu,że czeka nas powtórka poniedziałkowej świecy w najbliższym czasie...może nawet jutro,a najpóźniej pojutrze...czyli faktycznie "dzień dobry"...jako"dobry dzień".
Zeus52 / 2012-10-02 23:26 / 10-sięciotysiącznik na forum
Dobranoc All...jutro będzie lepiej...
szalony inwestor / 2012-10-03 06:07 / Tysiącznik na forum
Dzien dobry wszystkim.
Dzisiaj wcale nie jest lepiej... Proces powolnego osuwania sie zostal rozpoczety...
privy / 2012-10-03 06:52 / Tysiącznik na forum
Dzień dobry.
Zeus52 / 2012-10-03 08:27 / 10-sięciotysiącznik na forum
Aaa...faktycznie... :) Dzień dobry.
max1224 / 2012-10-03 08:30 / Tysiącznik na forum
a cóż to za "wersal" ? :))
Dzień dobry
Zeus52 / 2012-10-03 09:36 / 10-sięciotysiącznik na forum
Wiesz,przy zrealizowaniu takiej opcji,że dziś powstaje szpulka,to jutro niedźwiedziom grozi powtórka poniedziałkowego korpusu na Wig20...taki sam kolor i rozmiar. Nie jest też powiedziane,że musimy na to czekać do jutra...ale tak byłoby bardziej wskazane technicznie.
Zeus52 / 2012-10-03 08:59 / 10-sięciotysiącznik na forum
Wiesz...podwójne znaczenie...jako powitanie,ale i może być jako stwierdzenie...dobry dzień. A taki się zapowiada. Technicznie na Wig20 wystarczy nam dzisiaj trochę marazmu,szpulka,by jutro zaatakować i wybić 2420p. Stasiek też ma blisko do ponowienia sygnału zakupu...Jankesom wystarczy do tego już nawet mała szpulka...
tedchom / 2012-10-03 20:19 / Tysiącznik na forum
Wygląda na to, że jutro faktycznie może być odpał. Chociaż os dla wzrostów powinno pozostać na piątek
Zeus52 / 2012-10-03 20:57 / 10-sięciotysiącznik na forum
Tak się jakoś złożylo,że zarówno Wig20,jak i S&P500-futures znalazły się w identycznej sytuacji technicznej...jakoś tak się zgrali. Staśkowi wystarczał minimalny wręcz ruch w górę,ot setne procenta,by uzyskać ponowienie sygnału zakupu... A nasi? Cóż,będą mieli wiele do nadrobienia...im bardziej zjechali dziś,tym więcej wyrwą w górę jutro. Właściwie wszelkie spadki powinny zostać wyzerowane i dopiero od tego punktu liczony powinien być odpał....co znaczy,że wieżowiec typu poniedziałkowego korpusu byłby jak najbardziej wskazany. Ważny jest poziom docelowy,a to oznacza,że im większy ząbek w dół,tym większy odpał po nim....
Zeus52 / 2012-10-02 22:49 / 10-sięciotysiącznik na forum
Aha,mała zmiana...Alkoa publikuje wyniki już 9 października,czyli dokładnie za tydzień,we wtorek.
u2mart / 2012-10-02 22:09 / Tysiącznik na forum
nie wiem już co mam czytać, laik ze mnie ale mam swoje mocne przekonanie co do średnioterminowej przyszłości. Umacniam się w przekonaniu, że obecna niepewność i strach to najlepszy argument za wzrostami. Miss dalej w grze, pewnie dokupię, KGHM wziąłem kilkanaście dni temu, żeby szybciej było. Oprócz tego 2 inne spółki ale to nie miejsce, żebym o tym pisał. Jak się nie sprawdzi scenariusz, to będę sobie pluł w brodę. W 2011 zapodałem Krezusa jako najlepszą spółkę w konkursie http://www.money.pl/portfel/publiczne_informacje/portfel,informacje,161951.html jak teraz na to patrzę chce mi się płakać, że oddałem wcześniej niż się zarzekałem, że nie puszczę. Trochę konsekwencji to nauczyło, pzdr
Zeus52 / 2012-10-02 22:18 / 10-sięciotysiącznik na forum
KGHM ma jeszcze spory zapas do wzrostów.W/g niektórych rekomendacji do ponad 170.-PLN
Zeus52 / 2012-10-02 18:43 / 10-sięciotysiącznik na forum
Wróciłem z pracy i cóż...wypadałoby zacząć rysować dalsze kreski na EUR/USD...bo te wczorajsze(opisywane na forum z privym) na 5m i 15m jakoś gdzieś tam w dole zaginęły i wcale ich nie widać.Z resztą są już zbędne. Za to mam wybicie górą z kanału spadkowego,przez zmodyfikowaną linię trendu na 4H... I kurna...założyć by w końcu wypadało zlecenie S/L. Wcześniej,wczoraj nie zakładałem,bo jak to samo zauważył privy,ED był niestabilny,wiele dziwnych skoków...raz,dwa S/L-ki by wybiło i nici z imprezy. A może przemyślę zwiększenie udziału....rezerwa skoczyła do ponad 250%,więc śmiało mogę grać 2 lotami(jeszcze z dużym zapasem)zamiast jednym. Nic...to do przemyślenia. Najpierw kreski.
ciekawość / 80.53.5.* / 2012-10-01 20:37
do kiedy chińczyki maja wolne bo znalazłem ze tydzień to az mi się wierzyć nie chce
Zeus52 / 2012-10-01 23:49 / 10-sięciotysiącznik na forum
Tak.Tydzień trwa u nich święto narodowe.Z okazji 63 rocznicy proklamowania Chińskiej Republiki Ludowej.A dziś dodatkowo wypadło im Święto Księżyca. Także wiosną mają tydzień przerwy z okazji nowego roku.Oni tak już mają.... I należy o tym pamiętać,bo właśnie podczas święta,czyli w dowolnym momencie tego tygodnia może zostać ogłoszony plan stymulacji gospodarki...a to więcej,niż ECB i FED.Tu z szalonym się zgodzę,jeśli chodzi o jazdę na miedzi... Tyle,że jak miedź,to i reszta.
szalony inwestor / 2012-10-01 21:00 / Tysiącznik na forum
Dzis jest okazja do zajecia pozycji na miedzi
tu duzo do ugrania jest
szalony inwestor / 2012-10-01 21:12 / Tysiącznik na forum
Ed bedzie sie dalej osuwal
Zeus52 / 2012-10-01 21:58 / 10-sięciotysiącznik na forum
50fibo+linia klina+dno z 14:00+pozytywna dywergencja RSI na 5min...to by było na tyle...mówię o przyczynach.A trwałość skutku...zobaczymy po sesji,bo zdaje się,że sesja u Janków EDowi przeszkadza.
Zeus52 / 2012-10-01 21:40 / 10-sięciotysiącznik na forum
Na razie zadziałało...ED próbuje wybić górą skorygowaną linię klina...
Zeus52 / 2012-10-01 21:33 / 10-sięciotysiącznik na forum
Dołek z 14:00/blisko 50%fibo od nocnego dna/linia klina+wyprzedanie na niskich interwałach...jak to nie zadziała,to nici z imprezy na ED...
Zeus52 / 2012-10-01 21:22 / 10-sięciotysiącznik na forum
Kluczem jest...był...Stasiek-futures...ten dolny cień na 1H,z 19:00 zapraszał do jazdy po nim...to może mieć zasięg do 1429,6(teoretycznie)
szalony inwestor / 2012-10-01 21:52 / Tysiącznik na forum
Golym okiem widac slabsoc wiec po co sie ludzic?
Przed nami powolne osuwanie sie w usa
my oczywiscie osuniemy sie bardziej
i spadniemy proporcjonalnie nizej
Zeus52 / 2012-10-01 22:02 / 10-sięciotysiącznik na forum
Znowu,za przeproszeniem...pieprzysz swoje. Właśnie...po co się łudzisz spadkami?
tedchom / 2012-10-01 22:15 / Tysiącznik na forum
Nie denerwuj się. Płacą mu może za to. Przecież kto go sprawdzi jaką ma pozycję? Jest to dosyć oczywiste kiedy kolega się pojawia a kiedy znika. Póki jest będą wzrosty;)
Zeus52 / 2012-10-01 22:38 / 10-sięciotysiącznik na forum
Jasne,wiem...pojawia się i skrzeczy o spadkach zawsze tuż przed odpałem Ziemia-Kosmos! Więc wszystko jasne.Tylko wkurza to,że nie potrafi oddzielić gry intraday,od tej w dłuższym terminie,w funduszach.Jak tydzień temu grałem na spadkach ED,a głównie silver,to też się modliłem w pewnych momentach do Staśka:"Noooo...spadaj mocniej,bo widzę,że chcesz i musisz!".Ale dlatego,bo wiedziałem,że ten spadek Staśka niczego w fundach nie zmieni...nadal trzymałem i trzymam QUE2.Nikt za te modły o chwilowy spadek S&P500 w ubiegłym tygodniu mnie nie zastrzeli...bo to dla fundów było i tak bez znaczenia.Z resztą widziałeś jak i na czym wtedy grałem...nie wiem...czy to Tobie podesłałem wyciągi z platformy FRX? Czy u2mart? Już mi się pomerdało. Ale chodzi o to by oddzielić grę chwilową na FRX od fundów...a tego zdaje się szalony nie kuma. Co ma piernik do wiatraka...Ja też nieraz gram sell i na ED i na surowcach...i modlę się wtedy o zjazd...chwilowy...na właśnie ED,na indeksach...CHWILOWY. To trzeba rozróżniać.
max1224 / 2012-10-01 22:59 / Tysiącznik na forum
szkoda zdrowia kilka razy sugerowałem zmianę wątku na Forex, ale tam by z nim pojechali nie tak delikatnie jak tu ... więc gryzmoli te dwoje farmazony od których wszyscy zdążyli się uodpornić i leją z gościa ile wlezie, a ten się cieszy nie łapiąc ironii ... normalnie żal się go czasem robi
Zeus52 / 2012-10-02 08:20 / 10-sięciotysiącznik na forum
Oj pojechali by,pojechali. Zastanawiam się,czy nie ustawić jednak zleceń stop/loss na ED...ale wiesz,tak aby było to zawsze na poprzedniej świecy dziennej...w tym wypadku na wczorajszej. Albo zaczekam na wybicie maximów z piątku...
matuszka / 83.10.224.* / 2012-10-02 13:35
MAGICLESS BEN...
Oceń wpis

A jednak stało się i słowa bez magii padły ze strony Bena Bernanke - FED POTRZEBUJE POMOCY...!!!

Ben Bernanke wezwał Biały Dom i Kongres, aby pomogły FED w walce o ożywienie gospodarcze w USA... hmm...

Jak zwykle padły zapewnienia, iż stopy procentowe w USA pozostaną na ultra niskim poziomie przynajmniej do 2015 roku.hmmm...zaznaczając, iż FED nie podniesie 'przedwcześnie' stóp procentowych, które znajdują się na poziomie bliskim zeru od grudnia 2008 roku.

but...Slogan don't works...

" Przerażające " jest zwłaszcza stwierdzenie, iż ...Trzeba też znaleźć sposób...aby przywrócić budżet na zrównoważoną ścieżkę, ale nie w gwałtowny sposób, który mógłby zagrozić wyjściu z gospodarczego marazmu w krótkim terminie...

WOW...Kwestia otwarta...Kto zatem jeśli nie Ben ma stać się FINANSOWYM PROMETEUSZEM... MIŚ TED...

A teraz zarys NOWEJ MANTRY...Kongres i administracja będą musiały wprowadzić wyższe podatki i obciąć wydatki na początku przyszłego roku...

Dodatkowo Kongres kontratakuje i " rzuca " genialnymi pomysłami rodem z " epoki dekretów " - możliwość rewidowania polityki monetarnej FED...

Reasumując " październikowa mantra " zaczyna być coraz bardziej wyraźna...nie tylko w pryzmacie medialnym...

Oczywiście jak zawsze KLUCZOWA POZOSTAJE RYNKOWA REAKCJA SMART MONEY...!!!


p.s. na Kubie szampan leje się strumieniami...Fidel Castro z Bratem nie mogą uwierzyć, że się " udało..." Teheran " triumfuje "...na pewno medialnie...
Zeus52 / 2012-10-02 17:43 / 10-sięciotysiącznik na forum
Tekst niewątpliwie dowcipny....ale tylko tyle,bo nic poza tym nie zawiera. Dowcipne,ale tylko ble,ble,ble...z resztą,sam dowcip....to może za wiele powiedziane...ktoś po prostu dowcipkuje sam ze swoich wymysłów. Żadnych sensownych informacji. Wiele słów,niektóre"przerażające"...ale to napisane jest raczej w stylu tabloidów...."Fakt"też zawiera wiele słów. :))
Zeus52 / 2012-10-01 23:31 / 10-sięciotysiącznik na forum
Niezłe oko w poprzednim wątku miał"piotik"...z tymi 50% byków(optymistów)...Bo rzeczywiście 50% nic nie znaczy.Nic dziwnego,że w opisanej przez piotika sytuacji wzrosty trwały w najlepsze.Dopiero przewaga byków nad niedźwiedziami w stosunku 3:1 oznacza nadchodzącą zwałę.
Zeus52 / 2012-10-01 23:20 / 10-sięciotysiącznik na forum
Ja chciałbym czasami z nim rozsądnie pogadać,sam z resztą widzisz,że próbuję...ale jak ktoś to próbuje natychmiast wykorzystać i wstawia swoje farmazony...natychmiast usłyszy...NIE!!! Po prostu NIE i tyle.
szalony inwestor / 2012-10-02 00:14 / Tysiącznik na forum
Ja co inneg mysle co innego robie co innego pisze wiec trudno ze mna rozsadnie porozmawiac
ale sami mnie do tego zmuszacie
dobra wróżka / 195.117.209.* / 2012-10-02 00:16
IDŹ SIĘ LECZ
szalony inwestor / 2012-10-01 22:45 / Tysiącznik na forum
Odpalu nie bedzie.
Bedzie powolne osuwanie sie.
Odpal bedzie na miedzi.
max1224 / 2012-10-01 22:24 / Tysiącznik na forum
kolega? raczej koleś ... kolega by tak nie wkręcał na bezczelnego :((, ale co racja to racja dla kilku srebrników łatwo się zeszmacić ... niektórym
Zeus52 / 2012-10-01 23:04 / 10-sięciotysiącznik na forum
To proste...ja znam zasadę:"Nie kupuj browaru,jeśli chcesz się napić piwa".Jak pogrywam na spadkach,to pogrywam,a nikogo nie straszę zwałą. Jeśli komuś do pogrania na spadkach potrzebna jest panika...to ją próbuje wywołać...ale to nie jest raczej indywidualny gracz.Postraszyć...a nuż poskutkuje...i mocodawcy zarobią zbierając tanio wyrzucane papiery...premia szalonemu leci do kieszeni.Sorki...teraz już nie jest sam...zatrudnili wsparcie. Nie powiem...to mnie nawet nieco połechtało.Szkoda tylko,że"wsparcie"nie wie,co znaczy słowo recesja(w Stanach)...trochę marne wsparcie.Słabo nas widać cenią,podsyłając tak mierne indywidua.
max1224 / 2012-10-01 23:11 / Tysiącznik na forum
co fakt, to fakt przypomnij sobie jak sami zaczęliśmy coś wspominać o nadchodzącej korekcie ... chopaki siusiali z uciechy
szalony inwestor / 2012-10-01 22:36 / Tysiącznik na forum
Trzeba umiec sie dobrze sprzedać.
Zeus52 / 2012-10-01 20:26 / 10-sięciotysiącznik na forum
Patrz...jaka okazja nas ominęła...nikt tego nie zauważył(?).Irański rial spadł o 25% w ciągu tygodnia.
Zeus52 / 2012-10-01 19:56 / 10-sięciotysiącznik na forum
Kurna,gdzie wszystkich wywiało...mam sam ze sobą pisać?Cóż...ciekawie mi się ED wybija górą z prowzrostowego klina intra.Co z tego wyniknie...cóż,wejście było w nocy...zapas olbrzymi...poczekamy.Może to być nawet nie tylko na dzisiaj.
image77 / 2012-10-01 20:55
ja jestem jak co :) czekam na wyniki ml6. Bo mimo że Chiny mają wolne to surowce całkiem nieźle sobie radzą
privy / 2012-10-01 20:20 / Tysiącznik na forum
Dawaj Zeus, dobrze Ci idzie :)
Zeus52 / 2012-10-01 20:39 / 10-sięciotysiącznik na forum
Ale nudzę się śmiertelnie...po nocnym,niskim wejściu w ED,teraz nawet zaglądać mi się nie chce...tak od czasu,do czasu koryguję kreski...i zupełny tumiwisizm mnie ogarnął.Albo coś z tego będzie konkretnego,albo...drobne mnie nie interesują...
privy / 2012-10-01 20:50 / Tysiącznik na forum
Szczęściarz, ja ustawiłem zegarek na 3 rano, ale grawitacja tej nocy była zbyt silna. Zakontrowałem po 1,293x i już pozamykałem. Teraz sam nie wiem, dziwne są te nawrotki, za głębokie jakieś.
Zeus52 / 2012-10-01 21:01 / 10-sięciotysiącznik na forum
Tak,widzę.Ale nadal idzie w dół po górnej(5minutówki i 15 min.) bandzie zniżkującego klina,od góry,po wcześniejszym wybiciu...to mi coś przypomina...jakby toczka w toczkę powtórka...bodaj z czwartku(może mylę dni).Bardzo podobne,bardzo.RSI na tych interwałach wskazywał większe osuwanie się...ale niebawem dojdzie do 30...sam nie wiem...ale co mi tam.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy