07.08-12.08

suv44 / 2011-08-07 10:00
moze kobieca reka zatrzyma spadki i powroci zielen,czego wszystkim i sobie zycze
Wyświetlaj:
Zeus52 / 2011-08-15 22:24 / 10-sięciotysiącznik na forum
Widzieliście Nokię? Skromne +16%... Skromne,jeśli to postawić przy wyniku Motorola-mobile...z luką hossy o wysokości...+55%! Ale się działo. Jak to mówią: co ma wisieć,nie utonie...jest na Staśku drugi korpus,po przystanku...
max1224 / 2011-08-15 22:26 / Tysiącznik na forum
google kupił motorolę stąd te wzrosty ... są przejęcia jest ruch w interesie jest kasa ceny rosną
Zeus52 / 2011-08-15 22:59 / 10-sięciotysiącznik na forum
Tak,to jest odbierane pozytywnie. Przejęcia,zakupy...widzą prawdopodobnie poprawę w końcówce roku...to z CNBC-Europe.
max1224nielog / 195.117.209.* / 2011-08-15 21:54
co z tym otwieraniem wątku poniedziałek się kończy wracam z jeziorka, a tu co? nie ma gdzie pisać, a sami wiecie jak skończy się otwieranie przeze mnie:-))
Zeus52 / 2011-08-15 22:17 / 10-sięciotysiącznik na forum
Rozmawiałem parę godzin temu z suv44 na temat przerzucenia środków z Sobieskiego(ja bym to zrobił w piątek,gdy rósł ponad 30%) w coś innego z listy,może nawet GTC,banki(?)....i przy okazji...że forum czeka na nowy wątek.
tedchom / 2011-08-15 22:11 / Tysiącznik na forum
jeśli to tak działa to max otwieraj i to rychło
max1224 / 2011-08-15 22:15 / Tysiącznik na forum
weź mnie nie podpuszczaj tylko otwieraj i kupuj que2 ;-)
Zeus52 / 2011-08-15 19:30 / 10-sięciotysiącznik na forum
No to znowu parę spółek,propozycji Gessnera...to się częściowo nakłada z poprzednią listą...to te,które jeszcze nie wystartowały,lub zrobiły to słabo. Oto lista...BBI Capital,Duda,EFH,Groclin,GTC,Bogdanka,MIT,MNI,Mostostal Zabrze,Netia,PBG,Vistula,Z.A.Puławy....Można by teraz w nie przeskoczyć...
G77-nielg / 89.8.168.* / 2011-08-14 18:07
Jak rozumię do wątek otwiera kobieca ręka czyli suv44 :) Jeszcze trochę up potrzeba ;)pozdr
Zeus52 / 2011-08-15 18:15 / 10-sięciotysiącznik na forum
Tak by chyba wypadało...szczęśliwą ma rękę...zielono. No i także jazda na Belvedere(Sobieski).
Zeus52 / 2011-08-12 22:59 / 10-sięciotysiącznik na forum
Ciekawa sprawa. Wielu graczy obarcza automatyczne systemy za ostatnią zwałę. I tu...jeden z analityków ciekawie,aczkolwiek nieco złośliwie to skomentował: "Och! Szkoda,że automatyczne systemy nie potrafią wywołać niekontrolowanych wzrostów..."
Zeus52 / 2011-08-12 15:15 / 10-sięciotysiącznik na forum
suv44...no i jak tam jazda na Sobieskim!?
max1224 / 2011-08-12 16:25 / Tysiącznik na forum
najbardziej słabymi danymi, jak zwykle przejęły się strusie z GPW
Zeus52 / 2011-08-12 17:47 / 10-sięciotysiącznik na forum
A gdzie i kiedy były te słabe dane...coś mi umknęło? Czekałem tylko na te naprawdę istotne...sprzedaż,zwłaszcza bez środków transportu...były świetne. Później już nie zaglądałem...bo po co...sprzedaż i wszystko jasne,jedziemy na północ. Nie miałem z resztą zbyt wiele czasu na zaglądanie. Praca.
max1224 / 2011-08-12 17:52 / Tysiącznik na forum
indeks Michigan bodajże oczekiwano 60 było 53 czy jakoś tak ... zaraz po tym wig20 wyzerował na szczęście się opamiętali
Zeus52 / 2011-08-12 18:25 / 10-sięciotysiącznik na forum
Aaa...no tak. Ale sprzedaż,to sprzedaż...
max1224 / 2011-08-12 18:47 / Tysiącznik na forum
szczególnie że ten indeks ... wiesz 500 telefonów
Zeus52 / 2011-08-12 19:57 / 10-sięciotysiącznik na forum
Nie raz,nie dwa,ale najczęściej tak bywa,że Amerykanie co innego mówią(nie tylko Michigan,ale także w innych indeksach"telefonicznych")...a co innego robią. Mówią,że coś im się pogorszyło,ciężko jest,kasy mniej...a następnie hurra...na zakupy!
max1224 / 2011-08-12 20:01 / Tysiącznik na forum
dlatego właśnie reakcje uznałem za nieco strusiowatą ... widziałeś wig20 w taktowaniu tygodniowym?
Zeus52 / 2011-08-12 23:55 / 10-sięciotysiącznik na forum
Sorry,pomyłka. To nie Duda,ale Polimex MS miał +9,90%...ale też z listy. Cieszę się z tymi,którzy mogli z niej skorzystać...nie za dobrze mi z tym przegapieniem dywergencji na S&P500...dobrze więc,że choć parę osób mogło podreperować w ten sposób portfele w ostatnich trzech dniach... Dobra...Karaluchy pod poduchy... Dobrej nocy. All.
Zeus52 / 2011-08-12 22:24 / 10-sięciotysiącznik na forum
A widziałeś na stooq.pl listę najmocniej rosnących spółek? Niby nic wielkiego,wiele spółek rosło...ale ta są same dwucyfrowe wzrosty. Co niektóre są nie dość,że dwucyfrowe,to zaczynają się od dwójki...i to drugi,lub nawet trzeci dzień z kolei. Sobieski przekroczył nawet +31% w ciągu sesji,Cersanit,po kolei...+13%,+21%...a dziś intra nawet +23%...Duda nie zmieścił się w czołówce,bo miała tylko+9,9%....coś Ci ta lista najmocniej rosnących przypomina składem? Hi,hi,hi....tylko GTC jakoś na razie marudzi. Rysuje jakieś niby pozytywne świece...ale coś się spóźnia. Jak dłużej tak będzie,to przyjdzie to odpuścić...ale na razie jest jeszcze możliwość silnego ruchu w górę. Zobaczymy.
max1224 / 2011-08-12 17:54 / Tysiącznik na forum
z 63,7 na 54,9
privy / 2011-08-12 07:22 / Tysiącznik na forum
Myślałem, że jaknesi się jednak przemogą, ale widzę, że cofnęli się pod fibona. My natomiast stoimy tuż pod 38% po odbiciu z 50%. To może oznaczać koniec odreagowania zwłaszcza, że złotko odbiło się od linii trendu na RSI. Pociąg zbliżył się do mostu i w ciągu 2 sesji przekonamy się czy przypadkiem nie jest on w remoncie. Nad głowami maks 5% w miarę bezpiecznego odreagowania. Wchodzenie teraz w ryzykowne aktywa na dłużej niż 2 dni jest pewnego rodzaju szaleństwem zwłaszcza, że w poniedziałek pauzujemy.
szalony inwestor / 2011-08-12 11:18 / Tysiącznik na forum
Ja jestem w pociagu po zyski I sprzedaje pol tego co mam jak wig 20 doczolga sie do 2400
taki jest plan
privy / 2011-08-12 11:39 / Tysiącznik na forum
Słusznie, choć ja bym to zrobił w układzie 2370 i 2440.
max1224 / 2011-08-12 09:57 / Tysiącznik na forum
nie dobijaj mnie ... nockę zarwałem po wykonanym ruchu ledwie powieka koło 4 nad ranem spadła ... budzę się a tu masz
PS. druga linia ruszyła
privy / 2011-08-12 10:58 / Tysiącznik na forum
To właśnie druga linia daje nadzieję, że zbyt szybko zawału nie będzie. Problem jest w tym, że gold wcale nie chce spadać - brak zamykania pozycji. Coś sobie zostawili na przyszły tydzień. Jedynie pary Frankowe odreagowują, ale widzę tam spokojnego powietrza na jeszcze jeden dzień. Później zacznie się walka z oporami a moje kreski pokazują, że w najbliższym czasie dołek może zostać pogłębiony lub co najmniej powstaną formacje wiadra. To tylko ostrzeżenie by uważać na paluszki. ''zeus'' i ''szalony'' mają rację, teraz co najwyżej futures lub akcje.
szalony inwestor / 2011-08-12 14:05 / Tysiącznik na forum
Pora na fundysze minela ja aprzedalem jak wig 20 spadl ponizej 2900 przy tej zmiennosci tylko akcjie I futures,
Niestety na futures za duzo pozycji jest skoncentrowanych w rekach killu grubych I trzeba miec nerwy ze stali-gruby lubi stawiac pulapki.
privy / 2011-08-12 14:28 / Tysiącznik na forum
Masz DAXa, Staśka i Donka na platformach FX. To znacznie wygodniejsze niż nasze futures.
szalony inwestor / 2011-08-12 17:50 / Tysiącznik na forum
Przymierzam sie do dax
bogusz_ / 80.48.213.* / 2011-08-11 23:23
Apropos tych którzy spóźnili się na pociąg. Chciałbym przeskoczyć z funduszu pieniężnego w akcyjny w obrębie HSBC. Niestety nie ma tam nic z WIGu. Waszym zdaniem lepiej w Janki czy w Turka?
fabelick / 91.216.213.* / 2011-08-11 21:51
Ja jestem zapakowany w QUE2 od jakiegoś czasu średnia cena kupna ok.110zł za jednostkę:) nie powiem bo mogłem jeszcze poczekać..ale człowiek mądry po szkodzie.
Szczerze wam powiem, że przez ostatnie dni miałem chwile zwątpienia oglądając to co się dzieje na giełdach i jak pękały kolejne wsparcia..ale po dłuższej analizie doszedłem do wniosku, że nie ma sensu sprzedawać.
Przewidywalny zasięg spadków to poziomy ok.1850 będąc raczej pesymistą:) więc jeżeli faktycznie doszło by do tego poziomu to ja na nic nie patrząc wpłaciłbym dodatkowo kilka koła,żeby szybciej się odbić:)
Po dzisiejszej sesji jest duża szansa na odreagowanie tym bardziej, że wzorowo odbiliśmy się od silnej strefy wsparć wypadającej na 50% zniesienia całego wzrostu od lutego 2009. Myślę że jest szansa, że do tych poziomów już nie dojdziemy.. oczywiście na giełdzie nie ma nic pewnego a inwestorzy zawsze muszą być przygotowanie na stratę..:)
Zeus52 / 2011-08-11 23:01 / 10-sięciotysiącznik na forum
Właśnie słuchałem Staniszewskiego...chyba jakaś powtórka...chyba w pewien sposób oddał to,co myślę o GPW...może to jest to. Stąd takie moje "przeczucie",że nie powinienem się"błąkać po świecie",ale trzymać się GPW...Choć miałem także inne powody...ale jak by nie opisywać tego.mam podobne przeczucie...to właśnie GPW powinna być w centrum uwagi zewnętrznych inwestorów...najwięcej zależy jednak od Janków.Oczywiście,jak pisze Piotruś,istnieje opcja utworzenia"proporca"na S&P500 i kontynuacji spadków...ale,jak już pisałem,RSI sugeruje północ i potwierdzenie"W". I tak powinno się stać...jeśli znowu nie wypadnie coś bardzo nieświeżego z szafy. Jednak to musiałoby być coś naprawdę zabójczego,nie drobiazg.
max1224 / 2011-08-11 23:04 / Tysiącznik na forum
ten proporzec mi pół dnai nie dawał spokoju, przekonały mnie jednak poziomy wyprzedania i fibo szczególnie fibo ... a później jeszcze Twoje RSI to była ta kropla przechylająca szalę ... oby się udało czego wszystkim życzę
Zeus52 / 2011-08-12 07:08 / 10-sięciotysiącznik na forum
Właśnie czytałem poranny Piotrusia. Kurka wodna,to wczoraj wieczorem postanowiono na kilku głównych parkietach Eurolandu wprowadzić całkowity zakaz krótkiej sprzedaży. Ja myślałem,że chodzi tylko o tzw"nagą"krótką sprzedaż,jak rok temu. "Nie podoba mi się to"...pisze Piotruś..." Wprowadzenie zakazu całkowitej krótkiej sprzedaży utrudnia odbicie po spadkach,gdyby teraz znowu do nich doszło i powrót po spadkach do poprzednich poziomów,poza tym wygląda na działania paniczne"...to,co pisaliśmy poprzednio...że to niedźwiedzie odkupujący akcje dały nam np wtorkowy wyskok na Staśku... Kurna,być może nie będzie pewnych figur technicznych w Eurolandzie...jak choćby taka klawiatura,jak na Staśku właśnie z krótkiej sprzedaży,z ustawień popytu,podaży wynikająca.
Zeus52 / 2011-08-11 23:37 / 10-sięciotysiącznik na forum
Wiesz,po takim ruchu w dół i wbiciu się RSI w strefę 30(-),to że utworzył tam wyższy dołek...to jest sprawa w pewnym sensie lokalna...TERAZ należy wiać z shortów,bo będzie na nich jeszcze gorzej. Ale to lokalnie,bo po takim wbiciu się w strefę RSI będzie jeszcze chciał tam wrócić...po dłuższym czasie,by próbować utworzyć następny dołek w strefie...patrząc nie lokalnie,ale szerzej...licząc wtedy te dwa dołki,jako jeden,wspólny. Musimy zwracać uwagę na to,co będzie się działo po przekroczeniu strefy 50. Tak,że spokojnie obserwujemy,co dalej. Max,jestem już tak zmęczony,przysypiam...karaluchy pod poduchy. Zastanawia mnie GTC. Technicznie to wygląda ładnie,świeca,cień+wolumen=skup(podobnie Asseko). Korpusowo,to objęcie hossy na dodatek. Ale Gessner sugerował się tylko techniką,w tym spadkiem jeszcze przed zawałem na GPW. Zastanawia mnie właśnie to,że spadał wcześniej,a dziś odbił...ale w takim otoczeniu mógł więcej. Może były jakieś konkretniejsze przyczyny wcześniejszych,przed całą GPW,spadków,których technik nie zna? Tak więc kibicujemy GTC,oby jutro miała mocny,sugerowany techniczny wystrzał. Ale z pewną ostrożnością. Ale o tym,grający na akcjach z pewnością wiedzą. Nic...dobranoc All.
Zeus52 / 2011-08-11 19:24 / 10-sięciotysiącznik na forum
Już wiem,kto powinien otwierać wątki. Hej,hej...suv44! A poza tym proponuję spojrzenie na S&P500 na RSI,gdzie w strefie 30(-) utworzył się wyższy dołek...a to sugeruje większą jazdę na pólnoc. GTC? Poziom fibo działa,powinien na nim nastąpić zwrot w górę...
szalony inwestor / 2011-08-11 20:29 / Tysiącznik na forum
Pociag w kierunku polnocnym odjechal ja zapakowany w akcje macham wam na dowidzenia:)
Ktos zaryzykuje wsiadanie w biegu?
szalony inwestor / 2011-08-11 20:53 / Tysiącznik na forum
przez ostatnie trzy dni kupywalem chociaz wszyscy wiescili koniec swiata i takie tam
srednia cena sakupu
pko bp 33.70
pkosa 132.20
kghm 157.10
zostala mi jeszce jedna L co mnie cieszy
juz jestem na plusie na akcjach
w dolku sie kupuje nie sprzedaje:-)
jutro dzida do przodu tylko ze jutro moze byc zapozno bo bezdie za drogo a nawet jak cos sie zwali w poniedzialek to akcje sprzedadza mi sie na stopach i bede do przodu
granie na gieldzie to nie tylko wpatrywnaie sie w wykresy i szukanie glow ramion itp to tez wyczucie rynku i intuicja no i doswiadczenie zdobyte przez lata
Zeus52 / 2011-08-11 22:05 / 10-sięciotysiącznik na forum
Jednak"wzorki",poziomy,wskaźniki się przydają. Na S&P500 była wyraźna,wielkości stodoły,negatywna dywergencja MACD...niestety przegapiliśmy ją(czego bardzo żałuję)...bo akurat w tym czasie zbyt zaabsorbowała uwagę sytuacja polityczna...oczy i uszy były zwrócone zbytnio w kierunku Stanów,sporu na temat długu...i brakło właśnie skupienia na wykresach. A A.T. wyraźnie wskazywała na duży zawał...lecz to zostało stłumione innymi informacjami. Po czasie dopiero to zauważyłem...a zwykle jest to przed czasem. No cóż,teraz nie cofnę zdarzeń...ale może przynajmniej ktoś,kto ma rachunek maklerski(tu jest wiele osób którzy poza fundami grają na forexie,mają rachunki) będzie mógł w ten sposób nadrobić to,co mu spadło na fundach...wiem np z sugestii mailowej,że suv44 pojechała na Sobieskim...może ktoś inny na Cersanicie...jeśli nawet częścią kapitału,to się cieszę...zawsze to plus. Cóż,błąd polegał tym razem właśnie na lekceważeniu A.T.,a zbytnim skupieniu się na innych sprawach. Ale aby to naprawić,nie wolno panikować...a niektórzy mogli co nieco naprawić stan portfela bezpośrednio na akcjach.
Zeus52 / 2011-08-11 20:47 / 10-sięciotysiącznik na forum
"szalony inwestorze"...czy Ty tylko piszesz? Czy czasami też czytasz? Bo ja nie widzę tutaj,aby ktoś panikował...a jedziemy tym samym pociągiem...może nas nie zauważyłeś...zajrzyj do wagonu restauracyjnego...tam jesteśmy. Kurka wodna...mam wrażenie,że rozmawiam z automatem...może to właściwe wrażenie(?).
szalony inwestor / 2011-08-11 21:00 / Tysiącznik na forum
pisze czytam i sobie rozmyslam, nie zauwazylem was przepraszam
zycze wam jak najwiekszych zyskow i wyjscia na plus
zaraz pojde do restauracyjnego i cos postawie
pozdrawiam
Zeus52 / 2011-08-11 21:40 / 10-sięciotysiącznik na forum
Hurra! Ktoś stawia! To dla mnie Heineken
Az71 / 31.60.125.* / 2011-08-11 19:22
Podobnie jak tedchom wyszedłem z wtorkową wyceną z akcyjnych.Radzicie szybko wracać czy przeczekać?
Zeus52 / 2011-08-11 19:41 / 10-sięciotysiącznik na forum
Gdybym miał dbać wyłącznie o własny interes,powiedziałbym:kupujcie akcje! No,bo jak się wszyscy rzucą do zakupów,to mi też urośnie...ale lepiej ostrożnie. Nie chodzi mi o to,czy będą dalsze wzrosty...chodzi o to,że nie wiem,w jakim tempie...jeśli euforyczne,jak wspomniał"szalony inwestor"(może tak być,i powinno),to jeszcze dochodzi czas realizacji zlecenia. Na akcjach,zwłaszcza z Wig20 można błyskawicznie reagować...z fundami gorzej. Ale jeśli RSI na S&P500 zrobił podwójne,WYŻSZE dno w strefie 30(-),to zwykle oznacza,że niedźwiedzie powinny błyskawicznie wiać...bo będzie dla nich już tylko gorzej. A więc dla nas lepiej. To odwrotność tego,co kiedyś,pod koniec kwietnia zauważyliśmy na kontraktach srebra...niższy szczyt w strefie 70(+). I tak,jak wtedy wskazana była błyskawiczna ucieczka z longów na silver(był czwartek,a od poniedziałku już zawał)...tak teraz mamy coś przeciwnego na Staśku...należy wiać z shortów,bo może być na nich tylko gorzej. Jak długo? Kto wie...ale pewnie do okolic strefy 70 na RSI.
max1224 / 2011-08-11 20:34 / Tysiącznik na forum
a ja właśnie przed chwilą posprzedawałem te wszystkie BPH6, UNK2, QUE3, SEG2025 względnie SEG2024, SKAN3 i kupiłem za to QUE2
teraz portfel 70% QUE2 i 30% SF1 ... a palec na enterze, czas realizacji po wycenie 16.08 i niech się dzieje co chce ... po Wpowinien być test lub chwilowy przystanek
Zeus52 / 2011-08-11 20:53 / 10-sięciotysiącznik na forum
Ja różne opcje brałem pod uwagę,ale przyznać muszę,iż wypada mi zawsze GPW...Dziwne. Ja,który GPW nie cierpiałem,unikałem,jak ognia...a teraz,jak to mówią: Wszędzie dobrze,ale w domu najlepiej...nic innego mi nie wypada. A.T.,ale głównie ogólna sytuacja na świecie...no i tak jakoś mi wychodzi.
pchelekjerzy30 / 2011-08-11 15:23
zeusie szklana kulo
tys zamiast rybaczyc w tym swoim Wiejcherowie tos powinej Balcerka i Rostka wy..... z foteli.
Myslicie ze nie mam oczekiwan i nadziei.
Skad mialbym subaru i po dwie podroze w roku - tam i ciut dalej.
Przeca nie z pensji !!!!!!!!!!
Zeus52 / 2011-08-11 18:29 / 10-sięciotysiącznik na forum
Z Rewy,z Rewy...do Wejcherowa,jak to u nas mawiają... czasem zaglądam...ale ostatnio paszport mi się gdzieś zapodział...:)
szalony inwestor / 2011-08-11 16:48 / Tysiącznik na forum
I po co bylo panikowac?
szalony inwestor / 2011-08-11 16:29 / Tysiącznik na forum
Skonczylem dzis zakupy akcji niedlugo pochwale sie Zyskiem
Gay leje sie krew na parkiecie to pora na zakupy
pchelekjerzy30 / 2011-08-11 14:52
Konca swiata nie ma - ale psychika tlumu zostala szarpnieta po raz drugi - z tym ze na ten drugi raz to pozostali njsilniejsi - ci z tego pierwszego razu to tak dostali ze .........
Pozatym psychiki tlumu nie poda zaden wykres.
Nie zebym krakal - sam mam fundy - sie zastanawiam co dalej robic - wiekszosc pozamykalem przez ostatnie pol roku [z zyskiem] dwa ze strata 20% [ale mi sie bilansuje na plus]
Tak sobie czytam privego, maxa, zeusa i mysle co robic az mi sie gotuje
Macie w sobie duzo optymizmu i duzo wiedzy - dzieki wam za to - podpowiadacie wskazowki.
Ja w tym portalu to juz chyba z 8 latek siedze
Malo sie wypowiadam bo sie nie znam
dlatego was czytam
Sytuacja jest nienormalna
Sam nie wiem jeszcze czy nie zlikwidowac jednego fundu [noble] bo quercusy poszly mi z dymem [-20% - nic to].
Co u mnie aktualnie.
Mam 3/4 w goldach z rzonych konwersji
Reszta to agriculture i troche health [taki dziwny fund]. Ponadto pacyfik i technology [podeszly 20%] teraz sa obadwa na zero.
Zagram na jedna karte - skonwertuje na gold a to co na goldzie mam w zysku ok 20% to zamkne.
Moze to glupie ze kupuje i sprzedaje ale dzieki tej zasadzie wyrywam zyski a jak cos mi spada to niewiele. Zyski przepijam ))))))))))
Pozdrawiam.
max1224 / 2011-08-11 14:24 / Tysiącznik na forum
troszkę wyżej leży zniesienie 61,8% fibo całego wzrostu od dołka bessy więc jest możliwe ... nie żebym straszył ale prawdopodobieństwo istnieje ... do tego jest tam lokalna linia wsparcia
privy / 2011-08-11 14:39 / Tysiącznik na forum
Wszędzie gadają, że to już koniec świata. A ja mam taką teorię, że to przez ten deszcz za oknem. To on wywołuje nastroje dekadenckie psując urlopy niemal w całej Europie. Od jutra cieplej i słoneczniej więc w przyszłym tygodniu jedziemy na północ :)
Zeus52 / 2011-08-11 15:15 / 10-sięciotysiącznik na forum
Myślę,że każdy ma po części rację. 1800p...owszem,nawet dużo niżej....ale nie teraz! A teraz? Silne odbicie...moźliwe,że dziś u Janków,a u nas,jak pisałem szpulka z długim,dolnym cieniem...i w nastęstwie odbicie. Duże i długie. GTC nieco się raczył opuścić...nic to. To jeszcze nie koniec sesji...także szpulka(minimum szpulka). A wtedy od jutra w ślady Cersanitu...jak i parę innych. A psychika,jak wyżej napisano? Ależ A.T. to psychologia tłumu. Po prostu przegapiliśmy dywergencję na Staśku. Także na ten przykład GTC(i inne podane)...też chodzi o wyprzedanie i ładne poziomy fibonacciego...psychologia. A lato mamy...więc takie cuda się dzieją,jak ostatnio.
pchelekjerzy30 / 2011-08-11 14:09
uspokoilo sie jak cholera
szalony inwestor / 2011-08-11 14:16 / Tysiącznik na forum
W nakgorszym wypadku 1800-1900dolek
szalony inwestor / 2011-08-11 14:20 / Tysiącznik na forum
Fajnie sie robi;)
do początku nowsze
1 2 3
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy