10 V - 17 V

student_mel / 2010-05-07 21:27
Nowy tydzień i nowe otwarcie?
Kontynuacja spadków czy mocne odbicie i choćby chwilowa korekta spadków?
Wyświetlaj:
dumniy / 2010-05-08 18:41
Panowie mam prośbę .
Udało mi się zaoszczędzić troche kasy z pracy od grudnia około 5000 zł wiem nieduzy kapitał ale zawsze. A wydatków póki co nie mam i moge sobie pozwolic na oszczednosci.
Mója polisa pozwoli mi dopiero na wpłaty bez opłaty wstepnej do funduszu około pazdziernika.

Widząc ostatnie spadki chciałbym zaryzykowac bardziej i otworzyć rachunek maklerski.
Prosiłbym o polecenie jakiegoś konkretnego dla was uwazanego za najlepszy ,abym nie musiał szukać przez miecha najlepszego samemu.
Liczy się dla mnie najbardziej pełna elastyczność takiego rachunku, bardzo duże mozliwości:
-od rynku polskiego/zagranicznego
-po surowce
-lokaty w innych walutach,.
Interesują mnie również poszczegóolne opłaty za prowadzeni,-przewalutowania itp., a także bardzo niskie koszty prowadzenia takowego rachunku .
No oczywiscie również reachunek prowadzenia zleceń on-line i szybkie działanie (Kupno /sprzedaż)

No mam polise jestem z niej zadowoliony ale nie chciałbym płacuiić 2% opłaty wstępnej na fundusze skoro za 4 bede miał za darmo a szansa na zarobek jest a środki mam wolne
Fajnie by było jakby mi też ktoś troszkę przyblizył działanie takowego jak ktos będze miał czas. Z góry dziękuję
London / 2010-05-09 00:00 / Bywalec forum
Ja polecam DM Bossa http://bossa.pl/index.jsp?layout=2&page=0&news_cat_id=31
Bardzo łatwe do ogarnięcia. Można otworzyć różne rachunki w tym i forex i miec dostęp do tego z jednej strony. Musiałbyś sobie wejść na strone i poczytać. Mam pare jeszcze innych ale głównie używam tego zwłaszcza jeśli chodzi o futures.
Pozdrawiam
akordent / 2010-05-08 08:00
Czy ktoś coś wie jak jest z SF-em bo póki co to nie ma wyceny za 6.V.
max1224 / 2010-05-07 23:27 / Tysiącznik na forum
zostawmy ten emocjonujący tydzień za sobą trzeba patrzeć w przyszłość zob po niedzieli może trzeba będzie coś dokupić ale raczej pod koniec tygodnia chyba że na początku trafi się okazja do ucieczki wszystkim udanego weekendu
PS. u nas leje a pszczółki czekają
Zeus52 / 2010-05-08 00:25 / 10-sięciotysiącznik na forum
Trzeba będzie zrobić i tak ogólne podsumowanie,żeby było wiadomo w przybliżeniu,jaką drogę przeszliśmy i gdzie jesteśmy. Wiesz,co było w planach po zakończeniu"piątki". Ja też wiem...ale plany są czasem korygowane,jak ostatnio,pod koniec roku zmiaa A,B,C korekty bessy na 1-5 hossy. Teoretycznie teraz powinna być korekta A,B,C właśnie tej hossy...ale jakoś trudno mi się na razie przestawić. Wiele danych przeszło moje najśmielsze grudniowe oczekiwania...a przy tym poziomy hossy nie zostały osiągnięte. Wiem. Zapowiadany poziom lutowej korekty(1030p.na S&P500)też nie został osiągnięty. Odbicie zaczęło się już od 1044,5p.. Ale to niewielka różnica i na dodatek dobrze świadczy o bykach. I tym bardziej trudno się przestawić,jeśli S&P500 tyle jeszcze zabrakło(okolice 1300p.). Ale nie będziemy sztywno się tego trzymać. Ktoś tak próbował,wiesz kto. I tylko kupa nieszczęścia z tego wyszła. Więc,co prawda po piątce powinna nastąpić wielka,długa i uciążliwa,wielomiesięczna(do jesieni?)korekta A,B,C...ale upierał się nie będę. No i to wyżej...tym razem do pułapu zabrakło nieco więcej.
max1224 / 2010-05-08 09:27 / Tysiącznik na forum
rzeczywiście to wygląda jak ABC i potrzeba określić poziomy zwrotu 3 miechy około przed nami osuwania z kilkutygodniową przerwą na korekcyjny wzrost to wydaje się być oczywiste i konieczność wyznaczenia punktów oznaczenia równierz tak z głowy koniec A 944 na s&p podoba się?
Zeus52 / 2010-05-08 15:30 / 10-sięciotysiącznik na forum
Tak,bo tym razem dojście do cienia z lutego zrzuci nas głębiej. To to"w kółeczku". Ale pytanie,czy to już się rozpoczęło? Bo zobacz. Po cieniu S&P500...to wypada wtedy bardziej kanał,a nie klin,jak u Piotrusia. Podczas "trójki",jesienią,też były takie ruchy. Ale nie przebiły linii trendu. Może teraz mamy to samo? A wtedy to byłby duży zrzut,ale nadal w trendzie. Przecież powinno być po cieniach...a to znaczy,że właśnie trwa walka u Janków o odbicie,lub wybicie w dół....zjazd w czwartek...i powrót do kanału z naddatkiem. W piątek dalszy atak na dolny cień,choć mało kto brał to pod uwagę,i linię trendu...ale nie było zrzutu,więc linia trendu została obroniona. Teraz poniedziałek powinien rozstrzygnąć. Czy wybicie w dół i zakrycie cienia...czy już mają eksperymentów na tym cieniu dość?
Zeus52 / 2010-05-08 15:07 / 10-sięciotysiącznik na forum
No i u mnie także,jak pod Londynem,widać także tę drugą ewentualność. Bo istnieje możliwość uderzenia z tego poziomu na szczyty. Wczóraj sugerowałem się wykresem Piotrusia. Wysłałem Ci. Chodzi o wykres S&P500. On też widocznie się tym wykresem sugeruje,mówiąc o "wejściu w drugą fazę"...że "nie ma już powrotu do hossy". Ale popatrz. On ma chyba błąd w wykresie. Punkt z lipca jest O.K.,ale dołek z lutego ma po korpusie. Zrób tak,jak lipcowy,po cieniach...a wychodzi,że jesteśmy w kanale,w trendzie. I właśnie stanęliśmy na linii trendu i poziomym wsparciu jednocześnie. Co najwyżej z lekkim naruszeniem. A więc,jeśli w poniedziałek będziemy mieć odbicie w górę...a to najbardziej pasuje,to będzie to normalne odbicie od linii trendu i jazda do drugiej bandy...i następny szczyt,ciąg dalszy hossy.
London / 2010-05-08 12:51 / Bywalec forum
Póki co moje założenie spadku futures wig na 2300 spełniło się idealnie (mr. fibo przyszedł z pomocą) . Przyjmuje założenie ,że to nie koniec . Docelowo 1900 ? choć po drodze wiele zapór więc może coś nas przytrzyma ;) , Druga ewntualność ,że z tego mniej więcej poziomu uderzymy na szczyty . Choć osobiście 3mam się wersji pierwszej.
Max a jak wyglądają wedlug Ciebie ABC dla wigu ? Masz jakieś poziomy nakreślone ?
Pzdr
akordent / 2010-05-08 08:03
Czyżbyś przewidywał,że wszystko w najgorszym razie gruchnie?
NANA93 / 83.202.99.* / 2010-05-08 22:33
COMYSLICIE O WYJSCIU Z FUNDUSZY TERAZ ??? PISZCIE COS PROSZE!!!!!
1 2 3 4
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy