Forum Polityka, aktualnościGospodarka

100 dni rządu Beaty Szydło. Sprawdzamy, które obietnice udało się zrealizować

100 dni rządu Beaty Szydło. Sprawdzamy, które obietnice udało się zrealizować

Wyświetlaj:
JanuaryS / 78.8.134.* / 2016-02-23 09:49
teraz oceniamy pis i jego obietnice ,nikt nie namawiał pis do składania czegoś co nie miało mieć miejsca.Żadne z tych postulatów na 100 dni nie zostało spełnionych i nie mydlić oczu jak to zrobił kaczyński mówiąc 2-3 dni temu ,że ,,od początku mówiłem ,że na drugie dziecko". Gimnazja,nadal będą bo kler się nie chce zgodzić -dlaczego ,bo w Polsce jest ponad 200 gimnazji katolickich ,a w publicznych gimnazjach też nauczają czarni, więc sianko by uciekło, Praca ? nikt o zdrowych zmyslach nie zapewnial by ,że da tylu ludziom pracę ,ale oni -da się- ,wiek emerytalny -dudek mówi ..niech nikt nie mówi ,że się nie da" i jeszcze wiele innych rzeczy. Rzygać mi się chce jak w TV ,czy na portalach internetowych widzę zakłamane gęby rządzących ,to oni mówili ,że nie będzie tak jak za poprzednich rządow ,będzie sprawiedliwie ,-pytam dla kogo /
albiński374 / 5.172.238.* / 2016-02-23 09:48
a co z obietnicami PO-PSL tych już tak skrupulatnie nie sprawdzaliście ani po stu dniach ani po roku ani też po ośmiu latach i to jest właśnie uczciwość dziennikarska
iza560 / 89.70.116.* / 2016-02-23 09:48
A gdzie emerytura od 60 lat?A już się cieszyłam,że na drugi rok przejdę ze świadczenia przedemerytalnego na emeryturę . he he he he he dobrze mi tak,dalej należy bić brawo osobom wymyślającym bajki.
baba236 / 91.193.208.* / 2016-02-23 10:07
Wcześniejszej emerytury nie doczekasz młodzi wyjechali a ktoś musi zapieprzac zapomnij!!!!!!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Tomeczek975 / 89.65.13.* / 2016-02-23 09:44
Długo wytrzymywałem 100 dni kpiny i krętactwa wielkich obietnic zaplanowanych podobno dobrych zmian posiadania podobno super ustaw darmowych leków dla seniorów niesłusznych zmian na stanowiskach no i ostatnio zamachu na stadniny koni po prostu w trzech słowach WSTYD BYĆ POLAKIEM.
wet / 31.6.135.* / 2016-02-23 09:43
we francji tez daja na dzieci i jakos nikt nie narzeka - szkoda ze nie narzekacie na to ze niemeickie firmy w polsce płaca 1/3 ego co niemcowi i to wszystko w ramach solidarnosci, tolernacji i równości w europie.
rety / 95.90.186.* / 2016-02-23 09:39
rety rety tylko 100 dni przeciez wymachiwali obliczeniami projektami przed wyborami ze tylko gdy beda rzadic odrazu wszystko wprowadza i emerytury od 40 lat teraz juz 65 trudni 500 na kazde dziecko jak chce sie to i wnocy sie pracuje
luk s. / 188.146.68.* / 2016-02-23 09:37
moja propozycja na kolejne sto dni rządów Beaty Broszki.
opodatkować kościół jak i banki i uszczuplić pensje rządowe i przywileje(pani prezydent 3,500 brutto a nie 16 tysi na lape) ,szukać kasy tam gdzie ona jest a nie tam gdzie jej niema i próbujecie ja odzyskać!!
500+dla rodzin najbiedniejszych-rodzina gdzie dochód przekracza 1500zl netto na osobę nie powinna tego otrzymać. zadbajmy o najbiedniejszych by wyszli z dolka i dolączyli do klasy sredniej by minimalizować klase poniżej norm.
kłamstwo goni kłamstwo lecz to się kiedyś odwróci. Yoda przeszedłeś na zła stronę mocy a brat w grobie się przewraca
zgdszfgdf / 89.74.167.* / 2016-02-23 09:35
nie chcę drugiego dziecka w zamian za 500zł bo to nic nie zmieni. dziś ledwo dajemy radę na jedno (widełki lekko przekroczone), drugie dziecko i 500 zł nic nie zmieni bo dochodzą dodatkowe obowiązki. żeby mieć drugie dziecko - musieliby płacić i za pierwsze. nie chcę z domu robić patologii. nie będę zmieniać mieszkania na mniejsze i gdzieś na pcim dolny bo opłaty są mniejsze tylko po to by mieć 2 dziecko bo rząd tak chce. nic na siłę. nawet byłem na głosowaniu na PiS bo wierzyłem , że będzie na każde dziecko, mówię do żony dawaj robimy drugie, żona na to poczekajmy. no i wyszło szydło z worka. o|o. zawiodłem się i nie zaglosuje już na PiS.
Słąwek / 81.219.231.* / 2016-02-23 09:34
PO przez osiem lat rządów nie spełniło 1/10 obietnic w porównaniu do 100 dni PIS u . Przeciwnicy PiS-u niech najpierw to sprawdza zanim zaczną krzyczeć bełkot propagandowy PO.
Lennon81 / 185.31.217.* / 2016-02-23 09:34
Dlaczego niemieckokapitałowe media non stop szczują na polski rząd?
Tomeczek953 / 89.65.13.* / 2016-02-23 09:33
Długo wytrzymywałem 100 dni kpiny i krętactwa wielkich obietnic zaplanowanych podobno dobrych zmian posiadania podobno super ustaw darmowych leków dla seniorów niesłusznych zmian na stanowiskach no i ostatnio zamachu na stadniny koni po prostu w trzech słowach WSTYD BYĆ POLAKIEM.
ANASTAZJA515 / 81.6.133.* / 2016-02-23 09:32
W ciągu 100 dni Becia zwiększyła nasz dług o 20 miliardów - co będzie dalej skóra cierpnie!!!!!!!!!!!!
jasio13579 / 188.146.1.* / 2016-02-23 09:43
A pamiętasz jak poprzednicy zakosili kasę z twojego funduszu emerytalnego, wtedy ci skóra nie cierpła. Pomyśl lepiej na jakie pięniądze zadłużyli nas Pan mądrala Rostowski, prywatnie właściciel i mąjętny obywatel polski, ciekawe czy sam się by tak zadłużył. to od dobrodziej długi państwa pakował w spółki, że by nie wykazywać przekroczonego deficytu - taką wirtualną księgowość to już mieliśmy. A propos wolę takie długi, jak zgodę na złodziejstwo w białych rękawiczkach pamiętasz Amber GOLD - jak sądzisz z czyjego pozwolenia tyle lat funkcjonowało bez szwanku, pamiętasz lotnisko tanich lotów m. in. za 1zł, które padło z dnia na dzień z umoczonym synkiem jednego z wysoko postawionych polityków - zrobiono wszystko aby sprawie urwać łeb a synuś zniknął jak kamfora
klaaatag / 82.169.241.* / 2016-02-23 09:32
A CO MAJA WSZYSTKO ZREALIZOWAC NARAZ??? Po raz pierwszy mamy rzad, ktory SWOJE OBIETNICE SPELNIA!!
NOWY RZAD nie rzadzi jeszcze 100 dni a juz:
- uratowali 9 miliardow euro prawie 40mld zl) z europejskiego funduszu rozwoju regionalnego, ktore ostatni rzad nie zagospodarowal (a mial to zrobic do 2015 roku) i ktore trzebaby bylo placic z powrotem Brukseli!!
- repatryjowali 200 Polakow z Mariupola (PO/PSL przez 8 lat tego nie zrobili)
- wprowadzili podatek na banki i hypermarkety
- nowelizacja kodeksu pracy – ograniczenie nieuzasadnionego stosowania umów na czas określony
- 500+ na drugie dziecko (i na pierwsze dla najbiedniejszych)
- zablokowali wyrzucanie ludzi z domow przez wierzycieli
- lekarstwa dla najbiedniejszych
- zablokowano odbieranie dzieci biednym rodzicom
- wprowadzili pierwsze najpotrzebniejsze zmiany w sluzbie zdrowia (za PO/PSL nie dzialo sie nic)
- rozpoczeli zmiany w systemie oswiaty w porozumieniu ze społeczeństwem
- wprowadzili 70% podatku od dochodu dla cwaniakow-urzednikow, PO/PSL ktorzy na koniec dali sobie ogromne odprawy kosztem Polakow
- rozpoczeto formowanie Obrony Terytorialnej Polski (koszty 30 razy nizsze niz armia zawodowa a lepsza obronnosc)
- zaprezentowali dlugoterminowy plan rozwoju Polski (od 26 lat takiego nie bylo)
- WE WSZYSTKIM DIALOG I UZGODNIENIA ZE SPOLECZENSTWEM!!!!!! I to z budzetem, ktory zosawilo PO/PSL. Ile obietnic spelnilo PO/PSL??? NIC.
Tomeczek953 / 89.65.13.* / 2016-02-23 09:41
Podatek hiper jasne zapłacimy my ludzie robiący tam zakupy
nowelizacja kodeksu pracy jasne jak się ma to do zrywania umowy o pracę na 2 lata przed emeryturą.
500 złoty i tak nie ma kasy a tu takie wydatki kto zapłaci podniesiemy wat np
gdzie te zmiany w służbie zdrowia
zmiany w szkolnictwie kpina gdzie i kiedy
gdzie te darmowe leki
Jedna wielka kpina jak można coś takiego pisać ile dostałeś kasy za takie wstawiennictwo.
arab / 31.179.211.* / 2016-02-23 09:32
Pani Premier również obiecywała zmienić ustawę emerytalną.

Najnowsze wpisy