Forum Polityka, aktualnościKraj

100 dni rządu. Premier spotyka się z ministrami

100 dni rządu. Premier spotyka się z ministrami

Wyświetlaj:
kasza-lot / 83.17.96.* / 2012-02-22 11:39
Niech każde ministerstwo przygotuje sprawozdanie, niech się ludki rozliczą zamiast gadać i pokazywać
Satyr / 83.12.70.* / 2012-02-22 11:30
Tusk ściemnia i pijarzy na całego, ale chyba większość Szczepu Piastowego kuma ,że tak dalej nie będzie cierpliwy w wysłuchiwaniu tych kłamstw. Tusk powinien zapytać Vincenta Rostowskiego co sądzi o swojej wypowiedzi przed wyborami, że nie trzeba podnosić wieku emerytalnego. Następne kłamstwa Donalda T przed wyborami w 2005 , 2007 i 2011 r proszę uprzejmie dopisywać , bo lista jest długa i warto przypominać jak jesteśmy robieni w bambuko.
red light / 83.29.40.* / 2012-02-22 11:29
nikt lepiej nie naprawi zegarka, od zegarmistrza który go popsuł
kasza-lot / 83.17.96.* / 2012-02-22 11:26
Jestem malarzem, prawnikiem, kierowcą - zleceniodawcy nie interesuje jakiego używam pędzla, jaki paragraf zastosuję, jakim samochodem przewiozę towar, mam wykonać skutecznie swoją pracę. Nagle pojawiają się problemy, zę ten człowiek, ten przyrząd jest zły albo dobry - to nie moje problemy.
Adrian12a / 77.252.246.* / 2012-02-22 10:53
Przeczytajcie sobie artykuł Jerzego Jachowicza w "Uważam Rze": ABWehra założyła podsłuch Sławomirowi Cenckiewiczowi podając prokuraturze nieprawdziwe informacje, że chodzi o podsłuch innej osoby. Tuskizacja wzoruje się nawet na poprzednikach Putina.
euroentuzjasta / 81.210.106.* / 2012-02-22 10:00
Tusk rzeczywiście przypomina Putina.Zdecydowanie antyeuropejski,antyreformatorski i populistyczny o zapędach totalitarnych,pogardzający ludźmi.Tylko Polska to nie Rosja.Okres smuty tak jak kiedyś stan wojenny zaowocował zmianami.Jeśli Tusk nie zniszczy zupełnie demokracji to jego dni są policzone.Polacy pragną zmian w kierunku proeuropejskim,demokracji i wolnego rynku czego Tusk jest śmiertelnym wrogiem.Nie uratuje go nawet koalicja z moherowym Palikotem.
watchdog ! / 94.42.189.* / 2012-02-22 10:06
czy wreszcie się rozliczy z 530 milionów wydanych na "PREZYDENCJĘ" , której owocem, jak sami mówili SUKCESEM była tylko ACTA !
alen46 / 79.190.40.* / 2012-02-22 08:54
Tuskowi i rządowi świetnie wychodzi robienie z nas kretynów i debilów.
Podnosi podatki i mówi, że to drobiazg. Psuje system emerytalny i tłumaczy, że suma zapisana na kartce w ZUS-ie jest lepsza niż realna kasa w OFE. Przyjmowani są do pracy kolejni urzędnicy chyba w nadziei, że na PO zagłosują, co jednocześnie psuje krew nam, pozostałym.
Jeszcze bardziej irytuje nas to, że nie odbiera się przywilejów uprzywilejowanym, a bije we wszystkich, niby po równo, niby sprawiedliwie. Wprowadza przymusowe niewolnictwo do 67 roku życia i mówi, że to dla naszego dobra.
A pomyślałeś kretynie, że my tego wcale nie chcemy!!
jacek12ed / 83.8.19.* / 2012-02-22 09:50
Tylko widzisz, my pozostali jesteśmy podzielenie i wydaje nam się, że Tusk, Komorowski, Pawlak, Miller czy Palikot to nie jest to samo dzięki czemu nasze głosy wyborcze się rozbiją i nici z realnych zmian. Ludzie w tym kraju powinni zrozumieć, że jedyną realną opozycją jest PiS. Cała reszta to to samo bagno układów mafijno-biznesowych. To jest stara bolszewicka metoda rozbijania głosów - kreowanie kilku pozornie różnych partii, którymi i tak czy tak kierowali tylko ci sami ludzie. PiS jednak jest tak bezpodstawnie obrzydzony, że ludzie na jego nie zagłosują. Przyszłe wybory wygra Palikot jako ten "spoza układów" co będzie gwarantem ciągłości rządów układu i tego cyrku jaki tu panuje.
;-))) / 199.67.203.* / 2012-02-22 10:59
Niestety tu mosze sie z Toba zgodzić.
Tusk nawet jak przegra najbliższe wybory to i tak będzie rządził. Koalicja z Palikotem nie jest mu straszna bo to jego człowiek.

Winne tej całej sytuacji są media, które są stronnicze i faworyzuja co po niektóre grupy partyjne.
To media kreuja rzeczywistośc większości Polaków. Kto ma media ten ma władzę.
Floyd / 2012-02-22 12:02 / Tysiącznik na forum
Jesteśmy tak wspaniali, a ludzie nie chcą na nas glosować? No, to trzeba poszukać winnego. Najlepiej na chłopca do bicia nadają się media, przecież nie będziemy winić samych siebie.
Moim zdaniem rzeczywiście winne są media tylko z innego powodu niż Ci się wydaje. Największą winą mediów jest to, że w ogóle pokazują takich panów jak Kaczyński, Hofman, Błaszczak, Macierewicz, Brudziński i paru innych.
Jak ich słyszę to mam dość po paru zdaniach i przełączam na inny kanał bo wiem co będą mówić dalej, niezależnie od tematu. Najbardziej wkurza mnie, że nie mogę zadać im pytania tylko mam grzecznie słuchać i popierać. :)
Przypominam przy okazji, że w latach 1945- 1990 media były całkowicie w ręku rządzących i jakoś nie przełożyło się to na totalne poparcie dla władzy. Wynika z tego że w znacznym stopniu przeceniasz rolę mediów i nie doceniasz zwykłych obywateli, a to błąd.
debos / 95.49.252.* / 2012-02-22 13:47

Największą winą mediów jest to, że w ogóle pokazują takich panów jak Kaczyński, Hofman,
Błaszczak, Macierewicz, Brudziński i paru innych.

Czyli proponujesz wielką ściemę?
jacek12ed / 83.8.19.* / 2012-02-22 12:14
Nie zgodzę się. Kto ma media ten ma władzę. Dlatego też nie chcą wpuścić TV Trwam do pakietu nowej telewizji. Wpisz w google: "Zabrać Rydzykowi szpilkę", Ziemkiewicz ładnie to opisuje. I oczywiście sam fakt posiadania mediów to nie wszystko. Trzeba jeszcze umieć ich odpowiednio użyć, a tutaj przychodzą fachowcy od PR i psychologii. Są ludzie, którzy biorą za to dużą kasę abyś tak jak teraz pomimo nieudolności rządu nadal miał jakieś swoje zarzuty do polityków PiSu. Nie rządzą już 5 lat, a ludzie dalej ich nienawidzą niewiedząc nawet za co. PiS jedynie tym zawinił, że nie ma po swojej stronie takich fachowców od PR jak ma PO i że nie ma tylu opiniotwórczych mediów by równoważyć się z tymi jakie są teraz. PiS nie chciał oddawać łupków za grosze, nie kupować najdrożej gazu w od Rosji, nie chciał pakietu klimatycznego w takim stanie, czy w końcu nie chciał dokładać się dla bogatych Greków. I co? Media o tym nie mówią. Przykrywają to jakimiś bzdurami o politykach PiSu i jest tak jak jest. Nie doceniasz roli mediów, a to błąd ;)
Floyd / 2012-02-22 13:52 / Tysiącznik na forum
Jeżeli np. politycy mówią, że płace są za niskie, a podatki za wysokie, to dla mnie jest o wiele za mało i tu miał bym do nich wredne pytania. Z tymi łupkami czy gazem z Rosji to też miał bym pytania. No i pozostawił bym sobie ocenę możliwości realizacji ewentualnych odpowiedzi.
Niestety, nie jest mi dane ich postawić.
Polityka PiS polega na tym że neguje totalnie wszystko co proponuje czy realizuje PO. Już bardziej wiarygodny pod tym względem jest nawet Palikot którego nie znoszę, ale który potrafi przyznać, że pewne rozwiązania uznaje za poprawne, a inne nie i to jest bardziej normalne.
Jak zauważyłem, to politycy nie cierpią dociekliwych dziennikarzy którzy stawią niewygodne pytania, politycy PiS to nawet potrafią się obrazić za takie pytania i to jest dopiero śmieszne.
Oczywiście media powinny prezentować różne opcje polityczne czyli powinny istnieć takie programy jak np. Pospieszalskiego -"warto rozmawiać" czy tv Trwam bo mogę sobie wyrobić po prezentacji takiej różnorodności poglądów własną opinię. Z tv Trwam, to są problemy typu finansowego choć wmawia się ludziom, że wrogowie chcą ją zamknąć. O ile wiem, to jeśli nawet nie będzie jej w multiplexie to będzie dostępna na dotychczasowych zasadach no i w internecie jest najbardziej dostępną telewizją czyli można oglądać na okrągło: http://www.tv-trwam.pl/index.php?section=live
Mam wrażenie, że politycy PiS stawiają na takich wyborców którzy gotowi są krzyczeć: "popieramy", zanim polityk otworzył usta, czyli na tzw. żelazny elektorat.
jacek12ed / 83.8.29.* / 2012-02-24 00:19
Tylko widzisz, pytania zadawane PiSowi po których się oni obrażają są dość nie na miejscu. Co to za dociekliwość kiedy pyta się gościa o jakieś bzdury niezwiązane z polityką, a jego życiem prywatnym? Gdzie są ci dociekliwi dziennikarze kiedy kolejne osoby mogące zaszkodzić PO giną w niewyjaśnionych okolicznościach, albo kiedy rząd podejmuje jawnie sprzeczne z naszym interesem działania jak składka na Grecję albo afera hazardowa?! Gdzie oni są? Odpowiem. W Gazetach Polskich i innych TV Trwam. Dlatego trzeba zamknąć im usta. Zobacz, że zarzuca się Rydzykowi, że siedzi na kasie, jeździ majbachem, no forsy ma mieć jak lodu. A kiedy przychodzi do dania koncesji to twierdzą, że jest nie wypłacalny ;)
Floyd / 2012-02-24 11:00 / Tysiącznik na forum

Zobacz, że zarzuca się Rydzykowi, że siedzi na kasie, jeździ majbachem, no forsy ma mieć jak lodu.

Ktoś tam kiedyś rzucił plotkę z tym Maybachem, nawet nie wiadomo kiedy i gdzie (ja zakładam, że J. Urban), a kto inny udziela koncesji. Ty jednak to wszystko wrzucasz do jednego worka i piszesz ONI.
"Składka na Grecję", to też sformułowanie ukute przez opozycję żeby brzmiało bardziej negatywnie, ale kto ze zwykłych śmiertelników wczytywał by się o co tak naprawdę chodziło.
Wybacz, ale ja to też uważam za manipulację.
Według niektórych polityków wszyscy co nie głosowali na PiS, to też są ONI.
Na szczęście ja się nie bawię w politykę choć miałem okazję trochę się przyjrzeć jak to wygląda od środka - nic zachwycającego.
No i nie myśl, że polityków innych opcji uważam za aniołków. Zauważyłem, że wszyscy politycy są najbardziej agresywni i brutalni gdy znajdują się w opozycji,a gdy dochodzą do władzy stają się bardziej ucywilizowani. Tak było i jest też z PO. Pamiętam , że kiedyś wiele krwi mi napsuł swą nierzetelnością p. Komorowski, a dzisiaj? Dobroduszny ojciec narodu. :)
Nie jestem przywiązany do żadnej opcji politycznej i być może dlatego bardziej krytycznie przyglądam się temu teatrowi.
jacek12ed / 83.8.24.* / 2012-02-24 18:23
Przecież właśnie ONI to powiedzieli i propagowali przez swoich ludzi w mediach, które mają po swojej stronie. W opiniotwórczych mediach. Wytwarzali atmosferę, że Rydzyk jest zły wyzyskiwacz starych babć i na nich robi wielki biznes. To miało zniechęcić ludzi do Rydzyka. Teraz ci sami ludzie, ci sami ONI, tłumaczą społeczeństwu, że nie dadzą koncesji TV trwam, bo nie ma zdolności finansowej :) A jak się łatwo domyśleć to prawda jest inna, ale przecież prawdy nie powiedzą, bo to byłby strzał w stopę. Jak ktoś jest już zniechęcony do rydzykowych mediów to taka odpowiedź mu wystarzy. Taki ktoś nie będzie się zagłębiał w treści jakie się tam upowszechnia, bo zdanie ma już wyrobione przez owych ICH ONYCH. A no widzisz, akurat opozycja się wczytywała w zapisy owej składki na Grecję więc mają podstawy mówić to co mówią. Państwa poważne jak Anglia, która nie ma w tym interesu nie dokłada się. Te pieniądze mają być przeznaczone na wykup greckich obligacji od banków francuskich i niemieckich. Czyli to tam pójdą nasze rezerwy. O, a już sam fakt tego, że się je rusza powinien dać do myślenia. Kiedy śp Lepper chciał ruszyć rezerwy aby pobudzić gospodarkę to go wyśmiano. Wyśmiali go właśnie ci, którzy teraz w podskokach na polecenie Sarkoziego i Merkle odbiorą od gęby biednego polskiego emeryta na ratowanie żyjących w luksusie Greków :) choć kasa i tak pójdzie do francuskich i niemieckich banków. Ja głosowałem na PO 5 lat temu i z tego co zaobserwowałem to wtedy właśnie byli bardziej ucywilizowani, grali takich opiekunów, a po dojściu do władzy wypieli się na swych wyborców i ciągle atakują pis pomimo że nie rządzi i nie ma nic do powiedzenia.
debos / 95.49.252.* / 2012-02-22 13:35


Nie zgodzę się. Kto ma media ten ma władzę. Dlatego też nie chcą wpuścić TV Trwam do
pakietu nowej telewizji.

Jest prawo w/g którego daje się koncesje. W razie czego można się odwolywać nawet do zagranicznych trybunalów.
A czy Ty uważasz, że Gazeta Polska, Nasz Dziennik, Telewizja Trwam, Radio Maryja i inne tego typu nie wystarczą, dla analfabetów i calej tej ciemnej masy? Przecież zapotrzebowanie na spada. Ciemniaków ubywa.
jacek12ed / 83.8.29.* / 2012-02-24 00:22
Z tego co wiem jest wręcz odwrotnie. Oglądalność i poczytność ich mediów wzrasta, a spada po drugiej stronie. Nasiliło się to zwłaszcza po Smoleńsku.
młodziak / 2012-02-22 08:52 / Bywalec forum
poseł PiS ma rację, też myślę, ze to nic innego jak pokazówa, po co tyle się trąbi o tych spotkaniach z ministrami, jak jednoczenie Tusk pwoiedział, ze nie zamierza nic rekonstruować?
watchdog ! / 94.42.189.* / 2012-02-22 07:25
Czekam kiedy powstanie nowy komiks o braciach Daltonach, rudy doskonale przypomina z facjaty tych komiksowych oprychów.

Wskażcie choć jedną rzecz, dobrą rzecz którą tuska zrobił dla Polski przez ostatnie 5 lat ?!
&

Wskażcie choć jedną rzecz, dobrą rzecz którą tuska zrobił dla Polski przez ostatnie 5 lat ?!
Przestań pier...ć ciągle o tym Smoleńsku. / 195.117.255.* / 2012-02-22 08:36
Przestań pier...ć ciągle o tym Smoleńsku.
watchdog ! / 94.42.189.* / 2012-02-22 10:11
będziemy i to DŁUUUUUUUUGO jeszcze przypominać aż winni wreszcie powedrują na Rakowiecką !
debos / 95.49.252.* / 2012-02-22 11:18


będziemy i to DŁUUUUUUUUGO jeszcze przypominać aż winni wreszcie powedrują na Rakowiecką !

Winni już tam nie trafią. Winni nie żyją.
;-))) / 192.193.116.* / 2012-02-22 12:04

Winni już tam nie trafią. Winni nie żyją

Nie był b ym taki pewien
debos / 95.49.252.* / 2012-02-22 12:43

Nie był b ym taki pewien

To twierdzisz, że ktoś znajdujący się na ziemi kazal im lądować?
;-))) / 192.193.116.* / 2012-02-22 12:04

Winni już tam nie trafią. Winni nie żyją

Nie był b ym taki pewien
red light / 83.29.40.* / 2012-02-22 11:27
czyżby płk.Tobiasz był juz ostatni
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-02-22 08:48
Masz racje POsrancu, przestanmy o tym mowic bo takiego wstydu i kaszany jakiej norobil Tusk i spolka ze sledztwem w tej sprawie to nie znajdziesz nigdzie. TYen rudy pajac ma krew tych ludzi na rekach i mam nadzieje, ze kiedys beknie za to. I nie tak jak Kiszczak czy Jaruzelski, ale jak typowy bandzior.
A nowe fakty w sprawie Smolenska znasz? Pewnie nie, no bo skad ...? Zajety ogladaniem cyrku jaki ten rzad utworzyl i podziwianiem biegow Muchy wokol narodowego, czy penisa Palikota nie masz ochoty nawet na nie spojrzec. Typowe .... w przypadku Katynia dzialo sie tak samo (albo i jeszcze gorzej) - do dzis pamietam jak jeszcze w 1987 swiatly , madry nauczyciel (taki mlody wyksztalcony jakich teraz pelno w Tuskolandii) uczyl nas zarliwie, ze to Niemcy tego tam w tyl glowy, a Rosjanie cacy cacy ...
debos / 95.49.252.* / 2012-02-22 12:41


Masz racje POsrancu, przestanmy o tym mowic bo takiego wstydu i kaszany jakiej norobil Tusk i
spolka ze sledztwem w tej sprawie to nie znajdziesz nigdzie

Kompromitujesz się matole bo każdy przy zdrowych zmyslach wie, że jak nie ma widoczności to się nie ląduje. A jak się już to czyni to skutek jest latwy do przewidzenia. Nieuchronne bum
;-))) / 199.67.203.* / 2012-02-22 11:09
POmedia nafaszerowały nas masą nieprawdziwych informacji dotyczących tej tragedii.
Dwa lata po katastrofie okazuje sie, że tak naprawde nic nie wiemy. Majstersztyk rodem z KGB.
debos / 95.49.252.* / 2012-02-22 13:09


POmedia nafaszerowały nas masą nieprawdziwych informacji dotyczących tej tragedii.

To jest twoja sprawa co ci się wydaje. Realnie sytuacja wygląda tak, że jak nie ma widoczności to sie nie laduje. Zresztą przepisy tego zabraniają. Gdyby nawet się udalo pilotowi odnaleźć ziemię to i tak lądowalby jako przestępca który zlamal prawo. I zamiast dalej latac czekalby na wyrok w procesie karnym.
Majstersztyk rodem z
KGB

Na czym polega? Ingerencja w umysl zalogi jakimiś pozaświadomościowymi sposobami?
Coins / 109.173.143.* / 2012-02-22 07:54
Ja nie umiem wskazać, nawet żartem.... nawet lizanie tylka Niemcom mu nie wyszło, a ubrudził tym Polske, ze lepiej nie mowic...
123yhy123 / 83.6.45.* / 2012-02-22 08:24
Oj niewierni! A orliki, to nieosiągnięcie?

Najnowsze wpisy