Forum Forum inwestycyjneFundusze

11.05 - 15.05 mBank

11.05 - 15.05 mBank

kazumi / 2009-05-10 21:59
Na tą chwilę kolejne ataki byków na poziom 1900pkt na W20 wydają się wielce prawdopodobne.
Wyświetlaj:
romuald_z / 2009-05-14 15:19 / Bywalec forum
Z polskich akcji wyszedłem wczoraj. Niestety zysk mikro. Mniej niż 1,5%. Ale i tak dobrze że nie strata. Dziś konwertuję połowę Chin na obligacje. Wycenią dopiero w poniedz. Pozdrawiam
kazumi / 2009-05-14 14:50 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Właśnie umorzyłem wszystkie jednostki Legg Masona. Wycena z 15.05 będzie (czyli po jutrzejszej sesji i wartości jednostki podanej w poniedziałek pod wieczór). Co by się nie działo to i tak zysk będzie zadowalający. pozdr
romuald_z / 2009-05-12 16:21 / Bywalec forum
Spóźniłem się z wyjściem z GPW w ubiegłym tygodniu i z duszą na ramieniu czekałem do dziś. Wygląda na to, że tym razem mi się upiecze. Myślę, że jutro nie będzie jekiegoś wielkiego BUM i wyjdę na zadowalającym plusie. W dalszym ciągu trzymam fundy Indie/Chiny. Na razie idą up i nie ma sygnałów do ucieczki z nich. Pozdrawiam
ZiiibiGo / 94.240.2.* / 2009-05-12 17:41
ja też siedzę w Chinach i tak czekam z duszą na ramieniu.Nawet ostrzej poszedlem.Dokupiłem Chin ! Zobaczymy co sie da ugrac.Ale z pewnościa balansik na krawedzi jest.Ale póki co czekam.pozdr.
Pilsener / 2009-05-11 14:02 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Moja taktyka zakładała, że 1900 nie zostanie szybko przełamane, więc "zgubiłem" parę akcji w postaci dwóch fundów hybrydowo-zrównoważonych, zbieram kasę na większe zakupy akcyjnych fundów jesienią i pod koniec roku, w średnim termnie obstawiam zejście w okolice 1550 a co będzie dalej tego nikt nie wie.

Najbardziej cieszy mnie fakt, że obligacje trochę podskoczyły (mam ich sporo).
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy