Forum Forum inwestycyjneFundusze

12tyś w plecy :(((((

12tyś w plecy :(((((

isabell / 87.207.103.* / 2008-04-10 14:17
Witam, mądry Polak po szkodzie :(
Wpakowałam 40 tyś w fundy akcji oczywiście na górce a jakże.
Takie piękne wyniki były , że zasłoniły logiczne myślenie...a teraz po prawie roku 12 tysi poszłooooooooooo ( w sumie ciekawe gdzie? ) Fundy BPH Dynamicznych spółek (pln) i AIG Akcji.
No i dynamicznie kwota oszczędności zmalała :(
Pytanie co teraz?? Czy może ktoś mi coś podpowie? Miotam się strasznie. Przeczekać kilka ładnych lat (?) może odrobi straty , czy umorzyć i wrzucić na coś innego??Pytek.
Wyświetlaj:
zuzka.b / 193.108.206.* / 2008-04-11 17:55
ja jestem w podobnej sytuacji, może moje straty nie są aż tak wielkie, ale dla mnie wystarczające, żeby dalej nie ryzykować. Zamierzam wszystko skonwertować na Stabine wzrosty, obligacji i pieniężne. Trudno.

Może polecacie jakieś w powyższych kategoriach. Z pieniężnych wybrałam już Uniona Unipieniężny, ale do pozostałych jeszcze mam wątpliwości, więc jeśli macie sprawdzone, będę wdzięczna.
Zuzka
weisse111 / 2008-04-15 18:49 / Bywalec forum
Ja przyznam, że również mam Union - pieniężny jak i akcyjny – jestem z tych subfunduszy zadowolony. Mam również jeszcze kilka innych jak Allianz, LM, Skarbiec. Mam nadzieję, że inwestycja będzie opłacalna chociaż na ten czas, bo wybór funduszy wydaje mi się dobry.

Pozdrawiam
lukaszwych / 2008-04-13 00:55 / portfel / "Demon rynków"
bez sensu moim zdaniem stabyilny to polega tyko na tym ze idzietylko mala czesc na akcje a reszta na rynek pieniezny to juz lepiej zostawic czesc juz w akcjach a to co sie wycofa wlozyc na fundusz obligacji albo cos takiego.
Ale ja bym zamiast tego doplacal do funduszu akcji dodatkowe pieniadze co miesiac. w skali 3-5 lat juz mysle ze to by sie okazala najlepsza strategia
miki3d / 2008-04-11 20:38 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
A poprzez jakie instytucje/narzędzia inwestujesz? Co masz do dyspozycji?
kaarrool / 2008-04-11 17:44 / Bywalec forum
no to przykre:(
kaarrool / 2008-04-11 17:49 / Bywalec forum
Żeby nie było że kpie sobie. Bo to samo mnie spotkało podobny spadek ale od dużo niższej kwoty. Więc przepraszam jeśli uraziłem. Poprostu wiem co czujesz.
miki3d / 2008-04-10 16:57 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Teraz, to należy ponownie opracować strategię inwestycyjnę i dopasować ją do tolerowanego przez ciebie poziomu ryzyka oraz planów finansowych. Mogę pomóc, ale raczej nie bedziesz skłonna odpowiadać na wszystkie zapytania dotyczące Ciebie i inwestycji publicznie, więc pusć mi prywatną wiadomość.
hannibal / 2008-04-10 16:38 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
uśrednij w dół....czyli dokupuj.....będzie rosło....ale może inne akcyjne polskie....np legg masson
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy