14 VIII - 20 VIII

student_mel / 2010-08-14 13:04
niech każdemu rośnie to co powinno...


... dla mnie dolar i złoto :P a dla Was?
Wyświetlaj:
max1224 / 2010-08-14 14:41 / Tysiącznik na forum
50/50 ml5 i skan2
Zeus52 / 2010-08-15 15:49 / 10-sięciotysiącznik na forum
Zobacz i przeanalizuj to powyżej. Złoto pasuje jednak najlepiej...na każdy kierunek. Bo gold,a także bo rozliczenie w dolarze. Próbowałem popatrzeć w/g USD/JPY...ale to nic nie daje. Jen do dolara zachowuje się po swojemu. Po swojemu,to znaczy bardzo obliczalnie. To się Japończykom doskonale udało...zobacz na wykres USD/JPY. I porównaj z wykresem typowym dla impulsu fiskalnego...to się nazywa precyzja wyliczenia! Wszystkie ruchy jena od wielu tygodni...to tak,jakbyś nałożył na wykres modelu matematycznego impulsu fiskalnego. Tylko...niestety,przez to USD/JPY niewiele nam pomoże przy EU/USD. Ale powiem Ci...że złotówka zachowuje się podobnie(choć w inną stronę). Myślę,że dlatego długoterminowo...tak okolice 3,22 to dobry poziom odniesienia. Wokół tej ceny za dolara będziemy chyba się obracać bardzo długo. Tak,że nawet jeśli cena dolara nawet chwilowo jeszcze by spadła,to później nastąpi ruch ponad 3,22 Ale już nie osiągnie 3,52 bo to powinna być taka wygasająca fala,a nie sinusoida. Wygasająca,z wahaniami wokół 3,22
London / 2010-08-15 00:36 / Bywalec forum
S od 2550 , czekam na test SMA50 . Wigul miał ostatnim czasy trochę szczęścia i KGHM dobrymi wynikami jak i PZU rekomandacje powstrzymały bieg na południe, ale jeśli inni będą dalej lecieć to my nabierzemy podwójnego tempa ;)
u2mart / 2010-08-14 14:49 / Tysiącznik na forum
połowa w zielonym i połowa w pieniężnym
Może i by było trochę inaczej ale przez ostatnie 3 dni praktycznie brak neta, za to przeżycie burzy w połowie trasy rowerem po górach niezapomniane. Co by nie mówić, strachu co nie miara, adrenaliny jeszcze więcej , uciekaliśmy jak tylko trochę się uspokoiło w obawie że burza może wrócić jak by nas wilki przynajmniej goniły )
tedchom / 2010-08-15 11:07 / Tysiącznik na forum
popieram takie sporty. Góry to potęga, Właśnie wróciłem z nocnego wypadu z synem pod namiotami w górach również burza nas wygoniła. Moja pozycja jest znana: większość sf1:)
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy