Forum Polityka, aktualnościPolityka

140 tys. podpisów pod apelem o odwołanie Giertycha

140 tys. podpisów pod apelem o odwołanie Giertycha

Wyświetlaj:
LP / 83.135.171.* / 2006-06-10 12:49
Te 140 tyś podpisów trzeba jeszcze pomnożyć przez właściwy multiplikator / z racji że nie wszyscy posiadają komputery i Internet aby dołączyć sie do tej grupy/
Ja również dołonczam się do tej grupy !!!!!!!!!!!!!!!!
Moje uzasadnienie:
Zaliczam się do takich którzy uczyli się w swoich szkołach swego czasu zasad praktycznego potwierdzania na
codzień nabytej wiedzy w formie konstruktywnej i
komunikatywnej dla innych. Tworzących klarowny układ celów i dążeń jako wytyczna tworzenia DROGI jej REALIZACJI.
Takiego wykształcenia nie prezentuje sobą Pan Gierycht.
Raczej zbiórke "DYPLOWóW" stwarzających MU fałszywe prawo do stania na równym podeście z innymi uwłaszczając tym samym
"POZIOM "jaki sobą PREZENTUJE.
Dlatego czytając wypowiedzi co niektórych młodych ludzi na TYM forum to aż ciarki przechodzą jak niewiele się ONI nauczyli myśleć i rozróżniać w swojej "drodze EDUKACJI".
Nie wiem czy któryś z nich Zastanowił się o SWOJEJ
ODPOWIEDZIALNOSCI za tak PŁYTKIE myślenie./ w kontekscie SPOŁECZNYM - jako demonstracje swojej NIEDIJRZAŁOSCI POLITYCZNEJ I OBYWATELSKIEJ:
Nie nauczono ICH w szkole, ani nie wynieśli tego z Domu kiedy i jak z jakim dystansem OCENIAć posunięcia polityczne dające
POZYTYWNE lub NEGATYWNE ODDźWIEKI SPOŁECZNE jako zbieżności
lub rozbieżność tworzenia POLITYKI - PAńSTWO i SPOŁECZEńSTWO to jeden Kierunek do poprawy Standartu naszego życia.
Wykształcenie to nie "zbiórka DYPLOMóW" do uzurpowania sobie fałszywych praw do stania na równym podeście z innymi uwłaszczając tym samym
"POZIOM "jaki sobą TA OSOBA PREZENTUJE.
W imieniu w/w wartości podpisuje się z całą moją rodziną!!!
Zmęczony / 195.205.141.* / 2006-06-09 12:33
Kłucicie sie o to co było, kto był kim i na jakim stanowisku. Moim zdaniem nie chodzi o to jakie blędy popełniano, tylko o to żeby drugi raz ich nie powtarzać. Ale cóż taka mentalność Polaka-zrobić na złość... Prostactwo. Wstyd być Polakiem ;,(.
anty PiSuar / 198.155.189.* / 2006-06-09 11:42
Razem z moim jest 140 001 podpisów.
kajtek / 83.16.41.* / 2006-06-08 18:35
Fajnie, kilkanascie milionow nie podpisało, nie wiedziałem
ze margines intelektualny i moralny w tym kraju jest tak
nieduzy (tylko 140tys.)
bizon / 83.17.143.* / 2006-06-09 08:06
Tylko tyle bo reszty nie stać na komputer !
koko / 83.16.41.* / 2006-06-08 17:29
Kedy Łybacka z SLD rozpierniczała oswiatę i twardoglowy
beton komunistyczny-p.Wiatr przejmował ster oswiaty,to jakoś
nie czytalem wezwan do podpisywania list i nagłasnianych
protestów. Po prostu bekarty PZPR i NKWD , Stalina, Bieruta,
Gomółki, Jaruzela przejęły media i twardo je trzymają.
Obywatel III RP / 80.50.59.* / 2006-06-20 14:52
...przejęli media... obudź się koko, bo bredzisz przez sen.

Przypomnij sobie kampanię prezydencką jak sztucznie te "komunistyczne media" rozdmuchały smrodek wokół Cimoszewicza. W tym kraju już wszystko jest w jedynie słusznych rękach - znaczy się w skrzydełkach, kaczych skrzydełkach....
manolo / 83.22.240.* / 2006-06-08 17:39
O jakich mediach Ty mówisz? Przecież podpisy pod protestem zbierane były na specjalnej stronie internetowej. Jak masz ochotę to taką stronę internetową możesz sobie założyć Ty i zbierać podpisy popierające Giertycha ,Leppera ,Urbańskiego czy kogo tylko sobie chcesz. Faktem natomiast jest ,że Giertych nie ma dobrej prasy. Najbardziej zajadły okazał się tu Nasz Dziennik. Na kilka dni przed ostatnią rekonstrukcją rządu gazeta ta używała sobie po Giertchu ( jak i po LPR),że aż przykro było czytać .Nawet poseł Wierzejski stwierdził ,że nie wytoczy tej gazecie procesu jedynie dlatego ,że jest to gazeta katolicka.
koko / 83.16.41.* / 2006-06-08 18:24
A gdzie jezeli nie na tej i innych witrynach internetowych, w stacjach telewizyjnych i radiowych ukazywały sie co rusz
informacje o zbieraniu podpisow.Gdzie ukazywaly sie relacje
z pikiet młodzieżówki komunistycznej i socjalistycznej w liczbie
kilkudziesieciu osób z komentarzem -"młodzież polska protestuje przeciwko Gierychowi" Czy protesty przeciwko P.Wiatrowi ostoi polskiego patriotyzmu byly tak relacjonowane. Przetrzyj manolo oczy, chyba ze widzisz
tylko wpisany jestes w uklad.
manolo / 83.22.240.* / 2006-06-08 19:28
Układ tworzysz Ty . Ten wirtualny i ten faktyczny. Przede wszystkim, drogi misiu, za czasów Wiatra internet był w powijakach i niemożliwa była tego typu akcja, żeby to jednak dostrzec musi się moher zdjąć z oczu.
Ponadto jeszcze raz mówię: zorganizuj poparcie dla swego idola. Nikt Ci tego nie zabrania. Zamiast jęczeć weż się do roboty i tyle.Żebyś miał jednak pełną wiedzę kogo popierasz jeszcze raz zachęcam do zapoznania się z cyklem artykułów na ten temat w Naszym Dzienniku. Naprawdę warto! Pozdrawiam i życzę sukcesów.
Rabarbar / 2006-06-08 17:23 / Bywalec forum
jak twardy komunista z SLD J.Wiatr był ministrem edukacji to nieprotestowano.
manolo / 83.22.240.* / 2006-06-08 17:30
1. Wiatr to nie człowiek z mojej bajki ,lecz "twardym" komunistą z pewnością nie był. Należy się trochę staranności w tym co się pisze.
2. Jeżeli jesteś zwolennikiem Giertycha w roli ministra od szkół to się podpisz pod apelem. Ja tego nie zrobię bo razi mnie ta niespełniona miłość do Rosji ,którą od lat prezentują polscy narodowcy.
Barti / 83.168.96.* / 2006-06-08 20:10
Ta miloc do Rosji ciagnie sie juz zresztą od Dmowskiego. Tak na marginesie, to ruch narodowy nogdy nie dązyl do niepodleglosci, uznajac ze Polska jej nie utrzyma. Łacniej wg Dmowskiego bylo tkwic z pewną autonomią w objęciach Matuszki Rasiji. Ojciec Giertycha Romana tez przeciez Jaruzelowi dupe lizal, a teraz moje dzieci patriotyzmu chcą uczyć. O tempora! O mores! O qurva!
R / 195.238.227.* / 2006-06-08 17:09
Zapewniam was, że gdybym zbierał podpisy pod hasłem, że półTUSK jest głupszy od "łysego diabełka", też zebrałbym tyle podpisów.
_Mu. / 87.206.140.* / 2006-06-18 02:25
Udowodnij.
Tylko sie nie tłumacz dlaczego nie wyszło.
jliber / 212.180.147.* / 2006-06-08 16:57
W internecie zbierają podpisy zwolenników Romana Giertycha? Nic dziwnego że zebrali 100 razy mniej niż przeciwnicy. Radziłbym im po jakichś wsiach poszukać ludzi po 70 roku życia bez podstawówki, ewentualnie wśród najbardziej tępych kiboli, to od razu im ilość podpisów skoczy.
BIK / 194.146.128.* / 2006-06-08 20:37
Drogi kolego
Słowa poparcia od apelu o odwolanie dzieli trochę duża granica. Nie uogulniał bym tak sprawy jak ty. Jestem z dużego miasta po studiach i nie mam 70 i nie jestem kibolem. Staram się obietywnie patrzeć na to co sie dzieje. Najzabawniejsze jest to R.Giertych nie zdążyl tak naprawdę nic zrobić ba nawet nic nie zapowiedział a na ulice wyległy tłumy lewicowców z krzykiem że idzie apokalipsa, śmieszne z punktu widzenia obserwtora wydaje się to że jeden czlowiek nie robiąc tak naprawdę nic wzburza już jakieś protesty. Uważam że ludzie łażący po ulicach w róznego typu prostestach są Naszym problemem, bez wyróżniania kogo kolwiek czy to homoseksualista krzyczący że jest dyskryminowany, czy to narodowiec krzyczący przeciw homoseksualiście czy też studenci którzy po wypiciu paru piwek i wypaleniu skręta idą protestować przeciwko R.G krzycząc że nie chcą religi na studiach - choć nie zdążyli się wyedukować że minister edukacji nie odpowiada za szkolnictwo wyższe. Największym zagrożeniem jest pokolenie mcdonalda i pespi, pokolenie zmarnowane właśnie bez edukacji - bez względu czy los rzucił ich do ruchu narodowego czy lewicowego - pokolenie nie bardzo wiedzące co się dzieje wokół niego i miotające się w jakiś protestach, demonstracjach z byle powodu.
BIK
jliber / 212.180.147.* / 2006-06-09 12:38
No właśnie dlatego protestują żeby NIE zdążył nic zrobić. Nie protestuje się tylko wtedy gdy nic nie jest robione, ale także wtedy gdy ma być zrobione coś złego. Jeżeli protestowanie przeciwko faszyście, antysemicie i matołowi jako ministrowi edukacji którego ideologię wszyscy znają uważasz za demonstracje bez powodu, to znaczy że podzielasz jego ideologię, więc nie masz powodu aby uczestniczyć w tejże demonstracji, co nie zmienia faktu że są ludzie którzy nie podzielają jego idelogii więc protestują. Ufff, matko, jeżeli Ty jakieś studia skończyłeś to tylko świadczy o poziomie naszych uczelni...
Barti / 83.168.96.* / 2006-06-08 20:12
O ile pod listą można sie krzyzykami podspisac
koko / 83.16.41.* / 2006-06-08 18:26
dziękuję zapierwszą informację o tej akcji, jakoś na tym i innych znanych forach internetowych nie czytałem o tej inicjatywie, podaj adres, krócej bede szukał.
silver / 2006-06-08 17:10 / Bywalec forum
W normalnym kraju chłopaki z bojówki LPR powinni pójść siedzieć za atak na system informatyczny. Jako jednak, że żyjemy w chorym kraju, nie ma co na to liczyć.

Najnowsze wpisy