Forum Polityka, aktualnościPolityka

15 lat Platformy Obywatelskiej. Przypominamy jej posłom pierwszy program partii

15 lat Platformy Obywatelskiej. Przypominamy jej posłom pierwszy program partii

Wyświetlaj:
ewwekla2258 / 91.207.185.* / 2016-01-25 10:46
pierwotna partia AWS rozpadła się przez Macierewicza który został poproszony przez Prezydenta Wałęsę o zidentyfikowanie czerwonych w delikatny sposób i Macierewicz prośbę spełnił odkrywając akta Bolka i tak wyszły na jaw brudy przeszłości dlatego między innymi Macierewicz,Kaczyńscy są wrogami nr.1 bo z aktami się zapoznali.
KSY / 83.28.89.* / 2016-01-25 10:40
Pamiętamy: Tusk mówił podczas "nocnej zmiany" za odwołaniem rządu J.Olszewskiego - POLICZMY GŁOSY.
sdaasd / 217.99.147.* / 2016-01-25 10:35
Obłowili się i odeszli, jedni na ciepłe państwowe posady, drudzy na stołki w Brukseli inni do zarządów firm co się wzbogaciły na ustawionych prywatyzacjach
gosc000 / 37.8.199.* / 2016-01-25 10:34
Teraz są lepsi, mają 15 lat doświadczenia w kłamstwie.
patriota polski / 83.4.56.* / 2016-01-25 10:26
..OOOO.!!!!!..widze na zdjeciu pierwszego POLSKIEGO ;patriote OLECHOWSKIEGO...ktory po aneksji KRYMU przez PUTINA zapowiedzial ze nalezy pakowac walizki i uciekac ...najlepiej do australii.....brawo ...!!!!....brawo ...panie olechowski....
ewwekla2258 / 91.207.185.* / 2016-01-25 10:13
w rozmowie z Millerem redaktor zapytał:czemu dziś mówi pan o błędzie układania się z P.O.wybierając członków TK niezgodnie z prawem kiedy P.O śmieje się z pana, że tym stwierdzeniem bliżej panu do Pi S -u.
Świadczy to o tym , że kto mówi prawdę jest za PiS-em a kto kłamie jest z P.O. Cała prawda wyszła na jaw.I dobrze.Nawet telewizja Tuska pszefarbowła z rudego na...?.
Andrzej kaczynski / 178.183.2.* / 2016-01-25 10:12
tylko dzieci pokazują innych by ukryć swoje wady . My wiemy co inni obiecali , a wy PiS pokażcie , że jesteście inni . Ustawę o emeryturach uchwalcie jutro - przecież to proste : rano sejm w południe dyskusja 5 minut ( bo po co więcej macie większość ) , senat po południu , wieczorem sejm no , a po północy ten od Kaczyńskiego no a cha A. Duda podpisze , a rano w Monitorze . I czemu tak długo się ociągają ??????
Stańczyk / 193.46.187.* / 2016-01-25 09:59
Czy ktoś jeszcze ma wątpliwości , że wszystkie partie robią nas w ......... (wstawcie sobie co chcecie) ? Bez względu na ideologię , wartości i inne takie . Od wielu lat . Ciekawiej by było , gdyby jeszcze pokazały się w tym artykule wcześniejsze i późniejsze obiecanki partii , które już nami rządziły : AWS , PC ,SDPL , PIS itd. Generalnie obiecują to samo i z braku realizacji tłumaczą się tak samo . Po mojemu polska elita polityczna to nie kilka , tylko jedno bagno , to samo błotko z tymi samymi ( z drobnymi wyjątkami ) twarzami . Ci co porządniejsi już dawno zmarli , albo się wycofali , a rządzą wciąż ci sami .
Rwg! / 83.9.86.* / 2016-01-25 09:55
Teraz w PO panuje atmosfera strachu. Wiedzą, że gdyby PiS spełnił obietnice i udowodnił, że przez 8 lat Polska była okradana, to oni następne 8 lat mogą mieć wakacje na koszt państwa. Dlatego sabotują wszystko co się teraz dzieje na korzyść Polski i Polaków.
kall / 82.177.195.* / 2016-01-25 09:51
Mam rózne marzenia o różnej tematyce. Jeżeli chodzi o politykę to niezmiennie jestem wierny zasadzie....nie wierz politykowi żadnej opcji a szczególnie tym którzy powojują się na Boga. Marzenia polityczne miałem dwa ...nie chciałem patrzec już na lisa bo facet zwyczajnie skamle a drugie to ....chciałbym zobaczyć kilka osób w wiezieniu za oszustwa politczne i zaprzedanie Polsiego państwa....a mianowicie....tuska , sikorskiego, hofmana , millera , kurskiego a za wydawanie pieniedzy publicznych kaczyńskiego który utrzymuje służbę za ponad milion rocznie.
mecenas de Ross / 81.219.109.* / 2016-01-25 10:08
W większości zgadzam się z Tobą. Żadna opcja polityczna mnie nie interesuje, ponieważ są to klany własnych interesów. Co do p. Kaczyńskiego to nie mogę się zgodzić, wydaje z subwencji na to co uważa za słuszne. Tak stanowi prawo. Jest wiele rzeczy w tym Kraju do zmiany.
kall / 82.177.195.* / 2016-01-25 09:51
Mam rózne marzenia o różnej tematyce. Jeżeli chodzi o politykę to niezmiennie jestem wierny zasadzie....nie wierz politykowi żadnej opcji a szczególnie tym którzy powojują się na Boga. Marzenia polityczne miałem dwa ...nie chciałem patrzec już na lisa bo facet zwyczajnie skamle a drugie to ....chciałbym zobaczyć kilka osób w wiezieniu za oszustwa politczne i zaprzedanie Polsiego państwa....a mianowicie....tuska , sikorskiego, hofmana , millera , kurskiego a za wydawanie pieniedzy publicznych kaczyńskiego który utrzymuje służbę za ponad milion rocznie.
POLAK 599 / 85.202.108.* / 2016-01-25 08:58
I co ten sku tusk z całą świtą 'po' mają się świetnie - pozbijali ogromne majątki - sprzedali nas szfabom i za nic nie odpowiedzą - pier...a demokracja dla rządzących i bogatych - niech ich wszystkich urząd skarbowy prześwietli tylko tak rzetelnie zobaczymy wtedy ich uczciwość - co widać i teraz - siedzą w tej brukseli i dzielą między siebie przywileje i korzyści.
Joisef mit Israel / 145.237.2.* / 2016-01-25 08:56
Powstała żydowska partia dla potrzeb zydów,ciemny naród nie znał prawdziwych nazwisk pasozytów,internet i kontakty z innymi z zachodu otworzyły informacje kto sie kryje pod jakim nazwiskiem i czym sie zajmuje.Geremek_Lewartow zyd,syn rabina jest tylko jednym z tych patriotów działajacych na szkodę nartodu polskiego i kraju.Cała księga o nich obecnie to 500 stronicow literatura.Ta cała Zyta to wiemy,że nie zyta-tych Hajek,Zyt i innej maści zakamuflowanych gadów jeszcze jest pełno,ale uwierrzcie-naród wystawi rachunek za lata krzywd.
SUMik / 82.143.145.* / 2016-01-25 08:39
DLA PRZYPOMNIENIA OBIETNICE tuska (PO) przed wyborami - DZIESIĘĆ ZOBOWIĄZAŃ PLATFORMY

Polska zasługuje na cud gospodarczy

1. Przyspieszymy i wykorzystamy wzrost gospodarczy
2. Radykalnie podniesiemy płace dla budżetówki,
zwiększymy emerytury i renty
3. Wybudujemy nowoczesną sieć autostrad, dróg ekspresowych,
mostów i obwodnic
4. Zagwarantujemy bezpłatny dostęp do opieki medycznej i
zlikwidujemy NFZ
5. Uprościmy podatki wprowadzimy podatek liniowy z ulgą
prorodzinną, zlikwidujemy ponad 200 opłat urzędowych
6. Przyspieszymy budowę stadionów na Euro 2012
7. Szybko wypełnimy naszą misję w Iraku
8. Sprawimy, że Polacy z emigracji będą chcieli wracać do domu i inwestować
w Polsce
9. Podniesiemy poziom edukacji i upowszechnimy Internet
10. Podejmiemy rzeczywistą walkę z korupcją.
I co z tego zrealizowali?.Tylko afery by żyło się lepiej POszustom.
OTAKEPOLSKEWALCZYLYM / 46.170.196.* / 2016-01-25 07:50
No niestety, dziś PO to "odrzuty" z innych Partii, np. w tej chwili szefem PO jest były CZŁONEK PiS!!! I to, taki z "odpadów"... DZISIEJSZE PO NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z PARTIĄ "PIERWOTNĄ". Tak jak AWS, PO zniknie z polityki... A KUKIZ 15? To taka dziwnostka, która zniknie po kilku latach... A co do PiS. Partia Nazistowska Hitlera wytrwała dwadzieścia kilka lat. Ciekaw jestem, ile wytrwa PiS.

Najnowsze wpisy