18.XI - 22.XI

tedchom / 2013-11-19 22:05
Po dłuższej przerwie witam bywalców. Niestety ostatnie miesiące nie miałem nawet czasu śledzić tutejszych wpisów.
Póki co dalej siedzę w QUE2 ponad-70% trochę w QUE2 i reszta bezpieczne. Myślę nad dokupieniem może trochę złota zwłaszcza, że niektóre OFE będą się powoli ewakuowały częścią z akcji. Jednak mają trochę czasu jeszcze to może zaczną się wyładowywać już w nowym roku?? Kto to wie, jednak czujność trzeba mieć wzmożoną.
Wyświetlaj:
Zeus52 / 2013-11-20 17:03 / 10-sięciotysiącznik na forum
Tak prawdę mówiąc,to nie było czego śledzić...pusto na forum,wieje nudą...nikt się nie odzywał,więc też odpuściłem wpisy...a poza tym,również mało czasu. Co do OFE,to na blogu Kuczyna jest wiele na ten temat,a jak pisze gospodarz..."w wyprzedaż akcji przez OFE nie bardzo wierzę"...mają inne możliwości,więc wyprzedawać nie muszą,więc tego nie zrobią.Maja gdzie"zaparkować"akcje.
tedchom / 2013-11-20 20:40 / Tysiącznik na forum
Osobiście nie wiem jak mogliby zmniejszyć udział akcji jeśli będą musieli pieniądze przelać do ZUS-u, ale w takim razie muszę sprawdzić jego bloga, bo może czegoś nie kapuję. Pamiętasz może namiary?
Zeus52 / 2013-11-20 22:29 / 10-sięciotysiącznik na forum
Na macronext.pl
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

PODOBNE WĄTKI NA FORUM

Najnowsze wpisy