Forum Polityka, aktualnościGospodarka

2 300 stołków do wzięcia. Pawlak nie może zerwać z Tuskiem

2 300 stołków do wzięcia. Pawlak nie może zerwać z Tuskiem

Wyświetlaj:
acomitam / 195.191.163.* / 2012-03-26 14:09
Przy okazji omawiania synekur dla swoich warto jeszcze wspomanieć o największym przedsiębiorstwie w Polsce, przy którym takie KGHM czy TPSA to liliputki, mianowicie o Lasach Państwowych. Wartość samych drzew do wycinki to około 300 mld PLN. Wiele mówiło sie o przekrętach w tej firmie i jakoś wszystko ucichło. Chyba LP były (są?) w strefach wpływu PSL, czy może się mylę?
lukaszduran / 2012-03-26 13:31 / Bywalec forum
DOSYĆ TEGO!!! TUSK, KACZYŃSKI, PAWLAK, PALIKOT, MILLER, ODEJDŹCIE, ODDAJCIE WŁADZĘ LUDZIOM, KTÓRYM NA PRAWDĘ ZALEŻEĆ BĘDZIE NA POLSCE I NA PRZYSZŁYCH POKOLENIACH!

PORA NA TO BY SPOŁECZEŃSTWO ZROBIŁO WSZYSTKIM OBECNYM POLITYKOM NOCNĄ ZMIANĘ!!!

PRZEZ OSTATNIE 20 LAT MIELIŚCIE JUŻ SWOJE 5 MINUT I JE ZMARNOWALIŚCIE!

VOX POPULI, VOX DEI! JEŚLI TO DLA WŁADZY NIC NIE ZNACZY TO WŁADZA DLA NAS TAKŻE!

LUDZIE, CZAS NA REWOLUCJĘ! ZRÓBMY TO CO ZROBIŁA ISLANDIA (o tym POlskie media nie poinformują)www.reformatorzy.org.pl/docs/pdf/Islandia-zaczyna-od-nowa.pdf

CZAS NA INICJATYWĘ SPOŁECZNĄ www.reformatorzy.org.pl.

CZAS NA REFORMATORSKIE SPOŁECZEŃSTWO!

JEŚLI NARÓD NIE OBALI TEGO BAGNA TO TO BAGNO WCIĄGNIE DO RESZTY CAŁY NARÓD. IDŹMY POD SEJM, PROTESTUJMY WSZYSCY, APELUJMY O PODJĘCIE POKOJOWYCH ROZMÓW BY OBECNI POLITYCY ZREZYGNOWALI. JEŚLI TO NIC NIE DA TO TRZEBA PODJĄĆ RADYKALNE KROKI M.IN. ZAPOWIEDZIEĆ BLOKADĘ EURO 2012.

ZROZUMCIE, ŻE TU CHODZI O WASZE ŻYCIE, O WASZE DZIECI I RODZINY O CAŁE POKOLENIA. TO WSZYSTKO JEST OD PONAD 20 LAT NISZCZONE! O TYM GDZIE MA WŁADZA NARÓD ŚWIADCZY KONSTYTUCJA (ART. 104 UST.1 I ART. 105)

POWOŁUJEMY RADĘ JEDNOŚCI NARODOWEJ A NASTĘPNIE RZĄD JEDNOŚCI NARODOWEJ.

SZCZEGÓŁY NA www.reformatorzy.org.pl

APLIKACJA DO RJN NA www.reformatorzy.org.pl/docs/Aplikacja-RJN.doc

MOJĄ APLIKACJĘ DO RJN WYŚLĘ KAŻDEMU, KTO SKONTAKTUJE SIE ZE MNĄ POPRZEZ E-MAIL ORAZ PODA SWOJE PRAWDZIWE DANE KONTAKTOWE (CZTERY OSOBY JUŻ TAK ZROBIŁY. PONADTO SKONTAKTOWAŁY SIĘ ZE MNĄ 3 FIRMY ORAZ OSOBA Z POZNANIA, KTÓRA JEST PO FINANSACH I RACHUNKOWOŚCI I WKRÓTCE PRZEDSTAWIMY CIĘCIA PO STRONIE WŁADZY ORAZ PRO-PRZEDSIĘBIORCZE RUCHY)

NA PONIŻSZE ADRESY E-MAIL W/S INICJATYWY ODPISAŁO JUŻ KILKA OSÓB

ODNOŚNIE BEZROBOCIA TO MAM APEL DO LUDZI (SZCZEGÓLNIE MŁODYCH W WIEKU 18-25 LAT). POMÓŻCIE ODSUNĄĆ OBECNYCH POLITYKÓW OD KORYTA.ZRÓBMY REWOLUCJĘ CHYBA ŻE NADAL CHCECIE PRACOWAĆ W POLSCE NA UMOWACH ŚMIECIOWYCH LUB PRACOWAĆ NA NIEMCÓW, FRANCUZÓW ITP. STWORZYMY MIEJSCA PRACY Z UDZIAŁEM SKARBU PAŃSTWA W PROGRAMIE GOSPODARCZYM „KORPORACJE STUDENCKIE” (NAZWA JEST UMOWNA, DOBRZE PŁATNĄ PRACĘ DOSTANIE KAŻDY KTO BĘDZIE CHCIAŁ NIEZALEŻNIE CZY BĘDZIE PO STUDIACH CZY PO SZKOLE ZAWODOWEJ)

PROGRAM ZOSTANIE OPISANY NA BIERZĄCO POD ADRESEM WWW.KORPORACJESTUDENCKIE.PL

JEST TO MÓJ AUTORSKI PROGRAM

Ja i osoby biorące udział w inicjatywie REFORMATORZY RP podejmiemy się zadania. Działam od 14 lat charytatywnie w pozarządowej organizacji typu non-profit Stowarzyszenie Miłośników Miasta Orzesze www.smmo.org.pl. od 2008 roku jestem w zarządzie i pomimo ogromnej odpowiedzialności karnej i finansowej (prowadzę księgi rachunkowe i opracowuję sprawozdania finansowe) nie biorę za to "złamanego grosza". podaję KRS 0000035797 dla wiarygodności. żeby moc rządzić i robić reformy zrzekniemy się pisemnie immunitetów i przywilejów w ramach sprawowanego mandatu. nam wystarczy średnia krajowa a podstawą rządzenia będzie cięcie wydatków i odbieranie politykom a nie społeczeństwu.

POZDRAWIAM
reformatorzy@gmail.com
lukasz.duran@gmail.com
luxor / 94.42.189.* / 2012-03-26 12:29
946 miliardów długu publicznego
nie ma kasy na emerytury
nie ma fuduszu rezerwy demograficznej
prawie wszystko wyprzedane

polskie gołodupce wystawione na sprzedaż !

macie sojusz PO i PSL.
nic gorszego Polske nie spotkało w jej historii.
najnowszej / z wyłączenie wojny wywołanej przez antenatów obecnych przyjaciół tuska ciotki angeli i wujka putina/
sławek / 81.168.172.* / 2012-03-26 12:58
Masz racje popieram twoje myślenie.
Tylko co teraz Naród dalej popiera Donalda i Waldusia. PiS również sie nie popisał, Palikot dla mnie to pies który szczeka na jadące samochody, nawet niema pojęcia co znim zrobi jak go złapie. Komuna już była ( chyba njeszcze większe złodzieje . Nie ma alternatywy dla tej pary głąbów. Chyba jedyne rozwiązanie to wyjść na ulice ?
Zyga PRL / 83.136.224.* / 2012-03-26 12:24
Wrogiem spółke skarbu państwa są

mierni ale wierni pracownicy
mierny właściciel
związki zawodowe

Efekt tego równania i potwierdzniem tezy jest to, że jakokolwiek przeżywają tylk spółki skarbru państwa z sektorów uprzywilejowanych górnictwo, energetyka, PKP, poczta.

Ludzie i tak kupią prąd, bilet na pociąg czy pośrednio lub bezpośrednio tonęwęgla czy miedzi.

Skoro już w tych sektorach inwestuje się w dwóch zaprzyjaźnionych lub skoligaconych rodzinnie pracowników na jedno miejsce jako współfinansujący te cyrki ŻYCZĘ SOBIE NIE SŁYSZEŃ ŻE NIE MA KASY NA MODERNIZACJĘ INFRASTRUKTURY.

Nie chciałbym tez słyszeć jak prezes KGHM łamana polszczyzną tłumaczy, że chybione inwestycje w Ameryce(nie wyjaśnione kwestie własności gruntów itp...)tłmaczy że to tylko 900 milionów. CO za BUC!!!
piglowacki / 78.8.7.* / 2012-03-26 12:16
;-)

... a poza tym multum 'ciekawych' cyferek ...
Co za dużo to nie zdrowo / 79.185.184.* / 2012-03-26 12:00
PRZECIEŻ PSL JUŻ MA OBSADZONYCH TYSIĄCE STOŁKÓW W AGENCJACH ROLNICTWA. JESZCZE IM MAŁO.
owerlock / 94.42.189.* / 2012-03-26 11:53
kłamstwa, klamstwa itd

nawet z tych obiecanych laptopów do szkół nie wywiązał się, o wyprawkach do polskich szkół na Litwie juz nie wspomnę !

celem zdobycia władzy sa ich synekury, nie Polska i Polacy !
mmx / 2012-03-26 11:29 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Polski Swiąsek Ludowy to najbardziej szkodliwa polska partyja - za stołki sprzedali by własne matki

zobaczcie co wyprawiali przez ostatnie 20 lat i łatwo dojdziecie do podobnych wniosków

Witos & Mikołajczyk się w grobie przewracają

pzdr
BUBA123 / 89.206.32.* / 2012-03-26 11:19
TO JUŻ CHYBA NIE BĘDZIE MIAŁO ZNACZENIA,JAK SPOŁECZENSTWO DOWIE SIĘ JAK WYSZŁA POLSKA NA UMOWACH NA GAZ ŁUPKOWY I JAK NAS OSZUKANO
sell / 46.113.5.* / 2012-03-26 11:14
Gospodarka, z mojego punktu widzenia, to przede wszystkim portfele zwykłych ludzi. Szczególnie, że te nadzieje rozbudzono bardzo poważnie. Czy pan premier mógłbyodpowiedzieć dzisiaj na pytanie, czy wie ile podrożały naprawdę podstawowe dla ludzi niezamożnych artykuły w ciągu dwóch lat waszych rządów. Pytam o chleb, o ziemniaki, o jabłka, o kurczaki, o gaz ziemny i o benzynę. Wybrałem sześć najbardziej potrzebnych, najbardziej typowych artykułów podstawowych Donald Tusk 2007
L77 / 83.31.216.* / 2012-03-26 10:40
Jak czytam, to ten psl jest jakby wrzodem na tylnej czesci ciala ?.
ajhbergen / 2012-03-26 10:21 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Dlatego wlasnie powinni zostac zdeptani w bloto. Spolki powinni przejac fachowcy. Tusk nie ma jaj.
taki tam / 213.227.93.* / 2012-03-26 09:49
Partie bandy czworga (PO PiS PSL SLD) mają tylko jeden cel - koryto. Nachapać ile się da i za wszelką cenę. Zrobią wszystko żeby otrzymać się przy korycie jak najdłużej. Los kraju i normalnych obywateli mają gdzieś. Jedyne co potrafią policzyć to stołki i kasę we własnych kieszeniach.
Pilsener / 2012-03-26 09:47 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
"tylko w zarządach i radach nadzorczych rządzący mają do dyspozycji 7 600 stołków." - a wszystkich ważnych stanowisk z klucza partyjnego jest około 50 tys. To wszystko trzeba zlikwidować, inaczej czeka nas druga Grecja albo w najlepszym razie wegetacja przy niskich pensjach, wysokich podatkach i równie wysokich cenach. W końcu ktoś te przywileje i stanowiska musi opłacić.

Ale jak chce się, żeby wszystko było "polskie", czyli rządzone przez partyjno-związkową hucpę to trzeba zacisnąć zęby i płacić.

Dlaczego wciąż jest kilkaset spółek skarbu państwa? Bo próba ich sprzedania czy likwidacji napotyka na szeroki opór wszelakiego lewactwa, zwłaszcza pro-PRLowskiego PIS.
sisley / 213.77.28.* / 2012-03-26 09:20
Pokażcie wszystkie stołki. Ci z PO to pewnie altruiści.Mało tego -to karykatury pokroju Chlebowskiego czy Drzewieckiego.

Nie przepadam za PSL ale nie napawają mnie obrzydzeniem jak SLD czy PO.

Najnowsze wpisy