Forum Forum inwestycyjneFundusze

2,5 mln Polaków ma fundusze inwestycyjne

2,5 mln Polaków ma fundusze inwestycyjne

Money.pl / 2009-06-02 12:23
Komentarze do wiadomości: 2,5 mln Polaków ma fundusze inwestycyjne.
Wyświetlaj:
rtyyu / 195.116.98.* / 2009-06-29 13:39
Najlepszy fundusz inwestycyjny to portal social lending.Lączysz przyjemne z pożytecznym,pożyczasz innym pieniądze i dostajesz je z powrotem z procentem

http://www.tnij.org/investor
Rybałt / 188.33.97.* / 2009-06-02 12:23
Boją się spadków, to logiczne. Zresztą, przyczyn jest więcej, kryzys - a raczej panika nadmuchana w mediach a cause du moment specifique - może zniechęcac do podejmowania nawet zdrowego ryzyka. Poza tym, po co pakowac sie w fundusz, jeśli praca niepewna? No cóz, ci kórzy tak myslą, moga stracic, chociaż wiadomo, że ubezpieczenie to prirytet. ja z inwestowania nie zrezygnuje, przeciwnie, mam portfel w Avivie czyli commercialu, ostatnio dołożyłem dodatkowo obligacje. nie jest źle, nie wierzcie w kryzys...
question / 87.207.56.* / 2009-06-26 08:59
hm, funusz inwecycyjny inwestujący w akcje... trzymać? Nie padnie to wszystko już np. w lipcu kiedy będzie zaczynała sie "druga faza kryzysu'??
beal27 / 2009-06-28 12:20
jak będzie cienko zawsze możesz dokupic jednostek, żeby obniżyć średnią, ale też możesz sprzedać choćby ze stratą, ja tak zrobiłem i zacząć inwestować samemu na giełdzie, no i proszę powoli odrabiam straty poniesione na funduszach, zaznaczam, że nie od razu były plusy, trzeba uczyć się, dużo czytać, śledzić rynek itp.życzę powodzenia
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy