20k zł inwestycja

rafi766 / 2013-01-09 11:47
Witam

Długo zastanawiałem się od czego zacząć,dlatego wszedłem na ten serwis bo polecił mi go znajomy i mam nadzieję,że jako początkujący uzyskam informacje potrzebne do stawiania pierwszych kroków w inwestowaniu.Dodam,że jestem laikiem a posiadam 20 tyś zł i chciałbym w końcu je w coś zainwestować ale zupełnie nie wiem od czego zacząć.jakieś wskazówki?

P.S
Nie oczekuję odpowiedzi gwarantujących zysk,ale wskazówek porad może zacząć od wirtualnych inwestycji...jak sądzicie
trevler / 79.191.29.* / 2013-01-09 14:17
No wirtualnie zawsze możesz sobie poćwiczyć, ale tak naprawdę to rynek realny jest teraz tak rozchwiany i niestabilny, że poza lokatą to praktycznie nie ma bezpiecznych sposobów. Chociaż jak byś wrzucił tę kwotę na 36 mies. np. w FM Banku, gdzie jest 5,69%, to może Ci się odłożyć całkiem sympatyczny procent.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy