Forum Polityka, aktualnościKraj

23-letnia córka Rostowskiego doradcą w MSZ

23-letnia córka Rostowskiego doradcą w MSZ

Money.pl / 2010-10-20 07:51
Komentarze do wiadomości: 23-letnia córka Rostowskiego doradcą w MSZ.
Wyświetlaj:
k aczordonald / 86.144.150.* / 2010-10-20 07:59
moze raczej na poczatek powinna odbyc w ministerstwie staz.
żuczko / 83.2.33.* / 2010-10-20 08:14

odbyc w ministerstwie staz.

coś Ty za 2 tysiące na miesiąc???? kieszonkowego więcej dostawała dziennie.
velandil / 2010-10-20 09:19 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ale wam żal dupę ściska co? :) Chciałoby się mieć tatusia w ministerstwie, nie? A tak to zmywak w UK jest wszystkim na co was stać
k aczordonald / 109.157.219.* / 2010-10-20 21:15
tu nie chodzi o sciskanie osiolku, tylko o kompetencje i jakies zasady, w tym wieku jedyna jej kompetencja na to stanowisko jest nazwisko taty.
Musisz wnikliwie czytac posty (A
tak to zmywak w UK jest wszystkim na co was stać )-oceniasz je(punktujesz ?)

Musisz byc bardzo kompetentny.Robisz to z przekonania , czy za pieniadze?
A moze jestes kuzynem Grasia:::::))))))))
velandil / 2010-10-21 15:55 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

w tym
wieku jedyna jej kompetencja na to stanowisko jest nazwisko taty

Chyba mylisz kompetencje z doświadczeniem wynikającym ze stażu na jakimś stanowisku. Wyobraź sobie, że niektórzy w czasie studiów potrafią zdobyć naprawdę duża wiedzę i praktykę, dzięki czemu kończąc studia posiadają wysokie kompetencje. Nie wiem, czy tak jest w przypadku córki ministra Rostowskiego, ale równie dobrze Ty nie możesz wiedzieć że tak nie jest.
Co do zasad, to chyba nic dziwnego, że każdy otacza się pracownikami ze swojego otoczenia? Oczywiście dopóki dzieje się to w granicach racjonalnego wyboru ze względu na odpowiednie kompetencje i zgodnie z zasadami obowiązującymi przy obsadzaniu danego stanowiska. Ponieważ nie zostały tu żadne zasady pominięte, bo konkurs na to stanowisko nie jest wymagany, to - póki faktyczne kompetencje córki ministra nie zostaną zweryfikowane - Wasze oburzenie to jest jedynie wyrazem zwykłej zawiści.
żuczko / 83.2.33.* / 2010-10-20 09:57

ale wam żal dupę ściska co?

mnie nie ale coś potrafię i nawet wybieram pracodawców chociaż jestem po 50+ a ona biedne dziecko................
velandil / 2010-10-21 15:58 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
dlaczego biedne? Z tego co widać nieźle jej się powodzi:)
jt / 78.8.52.* / 2010-10-20 07:51
Ciekawe jak to skomentują zwolennicy PO?.Znowu winny PiS?.A może ta 23-letnia,wykształcona z dużego miasta jest super,hiper,ma duże doświadczenie,bez której Sikorski by sobie nie poradził?.A może to walka z bezrobociem?.
has / 83.12.5.* / 2010-10-20 08:12
Idoto jeden, znowu piszesz o partiach politycznych. To przez takich jak ty którzy ciągle nawracają o nienawiści miedzy partiami wydarzyło się to co wczoraj. To że 23 laska ma fuche bo stary jest ministerm nie dziwi ale takie komentarze jak twoje to deb...izm. Może też wyjdziesz od razu i zacznij strzelac do ludzi polityczny popaprańcu!!!!
jt / 78.8.52.* / 2010-10-20 08:40
O,i mamy bardzo "miłosierny"i "merytoryczny" wpis zwolennika PO.Może dla ciebie to że ojciec jest ministrem to córeczka ma dobrą posadkę to normalka,dla mnie nie .A pisanie o partiach to coś złego?,ciekawe masz poglądy.Człowiecze wyluzuj bo ci serducho nie wytrzyma.A idiotą i debilem to ty jesteś co udowodniłeś swoim wpisem.
socjalizm rządzi / 88.199.162.* / 2010-10-20 08:28


Idoto jeden, znowu piszesz o partiach politycznych. To przez takich jak ty którzy ciągle
nawracają o nienawiści miedzy partiami wydarzyło się to co wczoraj.

dokładnie to przez tych "idiotów" nie mają racji bytu wśród pokój miłujących - kiedy zamierzasz go (jt) wykończyć/dorżnąć etc.? a może ja mam się nim zająć trzebać dużo krwi przelać by ocalic wolność i demokrację co ?
has / 83.12.5.* / 2010-10-20 12:49
PIsiory sa nadal rozgoryczone że nie wygrały wyborów. Spójrz jaka był Polska jeszcze rok temu cwieku pospolity. Jarek zamiast byc partia opozycyjna i poprawiac propozycje ustaw rzadu i walczyc merytorycznie sciaga ruskich agentów którzy zestrzelili samolot. Pis sie skompromitował a bez LECHA glos rozsadku zamieniono na walka z każdym i o wszystko. Współczuje tylko wszytskim malorozumnym którzy wierza ze Pis cos zmieni. Woli szukać winnych niż samemu wziasc odpowiedzialosc. Nikogo nie ochroni przed vatem, przed podniesieniem wieku emerytalnego przed recesja. Idz postaw nowy krzyż tym razem nad Polska bo głupota sie szerzy wsrod PiSklaków. Niech cię Bóg nawróci
konserwa1 / 158.75.30.* / 2010-10-20 09:30
A może od innej strony niezależnie od partii czy uważacie, że to etyczne??? Jeśli to byłaby firma prywatna Rostowskiego to ok może robić co chce, ale jest to firma państwowa a jej tato jest głównym księgowym w tej firmie. Nie odmawiam zdolności Pani Mai, ale w tym wieku ludzie (studenci) zwykle pracują jako stażyści, lub szukają pracy dorabiając w Tesco, Biedronkach itp na promocjach. Myślę, że Pani Maja nie ma doświadczenia zawodowego bo jak miała je zdobyć tylko na studiach? Może to być śliczna, inteligentna i młoda osoba, ale czy już zasłużyła swoją praca zawodową na stanowisko doradcy ministra??? Niestety pachnie to nepotyzmem.
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy