24 VI - 28 VI

privy / 2013-06-24 21:27
Widzę, że open tygodniowy popadł w niełaskę i stał się pewnego rodzaju miejscem kuracji dla pewnych frustracji. Ataki personalne to dziecinada. Jak ktoś ma inne zdanie na temat obecnej sytuacji to niech nas oświeci i zmierzy się z rynkiem, czas zweryfikuje.
Wyświetlaj:
Zeus52 / 2013-06-25 16:51 / 10-sięciotysiącznik na forum
Aby mówić z sensem,w/g zaleceń privego...:) muszę wytłumaczyć,dlaczego miedź,a nie np jazda na F-S&P500 do górnej bandy. Z powodu sytuacji na rynku i nastrojów. Dane. Dobre dane to obawa przed skróceniem QE3,więc jednak uaktywnią się niedźwiedzie.A więc wspomniana jazda nie jest bezpieczna.Może,to nie jest pewne,nie być bezpieczna. A miedź? Dobre dane,to tak samo obawy przed FED-em,to byłby powód do sprzedaży...tyle,że miedź jest straszliwie wyprzedana,mamy już dywergencje nawet na dużych interwałach.A druga strona medalu...dobre dane,to jednak nie powód do sprzedaży miedzi,wręcz przeciwnie. Czy wszystko zrozumiale napisałem...?
Zeus52 / 2013-06-25 14:51 / 10-sięciotysiącznik na forum
Z przecieków wiemy,że wszelkie skrajne decyzje w sprawie OFE nie wchodzą w grę.
Zeus52 / 2013-06-25 12:49 / 10-sięciotysiącznik na forum
Nie muszę chyba mówić,że miedź właśni pięknie ułożyła dywergencje(+)...od największych interwałów(weekly)...do najmniejszych...taka,zasada bata...i mamy taką literkę"W" na H1.A ja tak,nieco patriotycznie pojechałem(bo KGHM)...wypycham ją,jak mogę...:)
Zeus52 / 2013-06-25 12:35 / 10-sięciotysiącznik na forum
Jest szansa,że Jankesi zrobią,co mają do zrobienia z jednodniowym opóźnieniem...powinni zaraz na następny dzień,czyli w poniedziałek,po piątkowym skupie-gigancie...owszem ich byki obudziły się w poniedziałek...ale po sesji,za to obudziły konkretnie.A więc ich zamiary znamy.
Zeus52 / 2013-06-24 23:28 / 10-sięciotysiącznik na forum
Privy...uważam nadal,że to jest kwestia tylko czasu.Ile zdążą niedźwiedzie ugrać,tyle będzie ich...ale ich czas nieubłaganie się kończy. Co najwyżej,zrobią A.B,C...jak mówiłeś. I co najwyżej...zaliczą 1520-1540p. od razu,a nie jako etap ostateczny. To i tak są tylko różne opcje,różne rozwiązania tego samego zadania. A cel ostateczny pozostaje bez zmian...tak,jak i na miedzi.Nadal ten sam cel.Dopiero załamanie 270c/lb może to zmienić.
tedchom / 2013-06-24 22:59 / Tysiącznik na forum
Cóż dzisiejszy dzień wcale nie był taki dobry, nasi mogli jeszcze ochłodzić wskaźniki, ale cóż co się odwlecze to nie uciecze. Janki są w dosyć ciekawym momencie. Cieniem prawie dotknęli 1550 przy w miarę mocnym volumenie, niestety wskaźniki są jeszcze nie dostatecznie schłodzone, ale wiadomo nie wszyscy na nie aż tak zwracają uwagę. Z tych okolic spokojnie mogą choć nie muszą ruszyć dalej na północ co może spowodować wszędzie poprawę nastrojów aż chyba za nadto pesymistycznych. Mimo upływu lat inwestorzy dalej mają w pamięci kryzys i straty z nim związane co czyni trudnym oczekiwania na korektę na miarę 2007/8
Zeus52 / 2013-06-24 23:39 / 10-sięciotysiącznik na forum
A ja sobie tymczasem pograłem w longach na SP...i całkiem nieźle wyszło...liczyłem co prawda na ruch aż do górnej bandy na CFD(wszedłem mimo naruszenia dolnej)...ale nic to...co się odwlecze,to nie uciecze.Te wejście było mała sumą,na innym rachunku(nieźle wyszło,mimo,że ćwiczyłem tylko na mikro)...poczekamy na dywergencje na większych interwałach i wtedy zaatakuję z rachunku głównego.Dla mnie,tak prawdę powiedziawszy...to nawet lepiej pasuje.Źle by było,gdyby teraz poszli w górę...a ja zostałbym z pozycjami na mikrolotach.no...obciach.A tak...i na mikro nieźle ugrane...i teraz zapolujemy już na poważnie.
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy