3 VI - 7 VI 2013

tomasz13 / 83.22.129.* / 2013-06-03 17:57
Nikomu się nie chce to ja sobie pozwole, początek tygodnia nieciekawy ,w Turcji armagedon , Japonia c.d. coś to wszystko śmierdzieć zaczyna.
Wyświetlaj:
ontakiwturcji / 86.46.249.* / 2013-06-03 18:31
No wlasnie, moge sobie pluc w brode ze nie wyszedlem w zeszlym tygodniu z Turcji. Intuicja mowi wychodz teraz, ale rozum podpowiada na takim spadku 10% sie nie wychodzi. Co radzicie? Sprzedawac? Czekac na odbicie?
quest77 / 87.204.51.* / 2013-06-03 18:59
mam ten sam dylemat z Japonią....
Zeus52 / 2013-06-03 18:30 / 10-sięciotysiącznik na forum
Może Turcy znowu znów uderzą na Kamieniec Podolski...niech tym razem idą na Warszawę...:))
adam013 / 109.231.56.* / 2013-06-04 17:50

Może Turcy znowu znów uderzą na Kamieniec Podolski...niech tym razem idą na Warszawę...:))

Po mojemu spadki z wczoraj zostały zniwelowane i indeks jest teraz nad SMA200
Zeus52 / 2013-06-04 23:53 / 10-sięciotysiącznik na forum
Nic nie zostało zniwelowane...są dwie luki bessy...i to konkretne,wyłamanie dołem z chmurki ichimoku...teraz można się wspinać...po drabinie opartej drugim końcem o...chmury :).Odbicie nastąpiło z powodu wyprzedania i bliskości wsparcia.Wsparcia,na którym prawdopodobnie utworzy się linia szyi RGR...odbicie,jako jej prawe ramię(?).Albo wzrostowa część korekty..."B" zygzaka A,B,C...a to jest wariant i tak optymistyczny...bo mówi jedynie o korekcie....dół,góra,dół...A,B,C.Gdzie dopiero było spadkowe A. Choć nawet co do tego nie ma pewności...czy już "BYŁO",czy nadal trwa.Rząd w Turcji nie ugnie się przed manifestującymi...a to doprowadzić może do czegoś o wiele gorszego...inna opcja,to jakieś czasowe zażegnanie konfliktu...a to będzie nadal groziło w przyszłości...dlatego wariant optymistyczny mówi o podejściu pod MA50.Ale wyłamać ją górę...a kto się odważy tak zagrać w zaistniałej sytuacji? Wiedząc,że Turcja i tak jest nieźle napompowana...a tu taki szplajs... Dlatego w wariancie optymistycznym,tam mam szczyt wzrostowego"B"(albo dwójki impulsu spadkowego).Pewnie duzi gracze będą chcieli podpompować,zrobić te"B"...i po w miarę dobrych cenach pozbyć się parzących już teraz w łapki papierów. Powinniśmy pójść w ich ślady. Na Nikkei niestety też jest sygnał sugerujący dużo większą i bardziej złożoną korektę...ale oni na razie zachowują się inaczej,tzn typowo...nakłucie dolnej Keltnera(sygnał),ale natychmiast po tym większy ruch up...to byłoby właśnie typowe zachowanie,pisałem o tym...w formie zapytań. Czy pójdą w ślady Turcji,czy zachowają się"normalnie"...mocne odbicie po zaledwie rozgrzewce niedźwiedzi,a dopiero po nim właściwa zwała.Nie ukrywam,że liczę na większe odbicie,tak by dało się na nim ładnie wyskoczyć,kto wcześniej tego nie zrobił. Z tym,że na Nikkei,nawet pełna"zwała" to byłaby duża,bo duża,ale jednak korekta. Natomiast na ISE-100...też może to być duża i złożona korekta(która jeszcze potrwa...ale tylko "może",czyli wariant optymistyczny.
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy