Forum Polityka, aktualnościGospodarka

35 mld zł deficytu w 2005 roku - propozycja MF

35 mld zł deficytu w 2005 roku - propozycja MF

ktosiek / .* / 2004-08-28 10:58
Wyświetlaj:
ktosiek / .* / 2004-08-28 10:58
A może by w końcu odpuścili sobie tą lewicową propagandę i stworzyli budżet bez deficytu?Ech, marzenia. Armii urzędasów i znajomych królika też trzeba dać żreć.
jap / .* / 2004-08-28 23:15
niestety ten deficyt to nie dla armii urzedasów i znajomych królika a dla rencistów, emerytów, bezrobotnych na wszelkiego rodzaju zasiłki itp. Dlatego nie tak łatwo go będzie wyzerować i dlatego mamy najwięcej w Europie "rencistów" na 1000 mieszkańców. Oni nie pozwolą tak łatwo na wyzerowanie deficytu, bo trzeba by iść do pracy. Niestety.
kamyk / .* / 2004-08-30 08:35
Święta racja. Najważniejsza sprawa - weryfikacja rent - nie przeszła ze względów "społecznych". A jak dotąd, wszyscy fachowcy, którzy remontowali mi mieszkania to byli niezdolni do pracy "renciści". Drugie tyle stoi pod trzepakiem i pije wino.Jeżeli przyjąć za punkt odniesienia wskaźniki europejskie 4 z 5 rencistów jest zdolnych do pracy i albo nie pracują bo nie lubią albo dorabiają na czarno. Nie chcę urazić tego jednego z pięciu, uwagi nie dotyczą również emerytów, którzy na swoją emeryturę zapracowali.
Max / .* / 2004-08-29 10:57
Masz racje. Rencistow mamy najwiecej ale nie w Europie tylko na swiecie. Skreca mnie jak bezrobotny mowi, ze nie podejmie pracy za 800-1000 zl bo cytuje "jest to praca za malo ambitna". Przyklad z zycia. Ja mam 3 zrodla dochodow + zyski z Gieldy Papierow Wartosciowych i pracuje czesto po 18 godzin na dobe, a czasami 48 godzin bez snu. Dlatego jezeli ktos mowi, ze praca jest za malo ambitna dlatego jej nie podejmie to z miejsca mam ochote pozabierac te zasilki i przeznaczyc je do dofinansowania miejsc pracy.
rad / .* / 2004-09-02 15:21
mam pytanie a na giełdzie inwestujesz krótkoterminowo czy długoterminowo i czy inwestujesz w pewniejsze spółki z WIG 20 czy inne. Pytam bo też bym chciał w przyszłości sprubować swoich sił na Giełdzie Papierów Wartościowych

Najnowsze wpisy