Forum Forum inwestycyjneOpinie o spółkach

38 Rekomendacji kupna bez limitów ceny( 10.01.2008r.)

38 Rekomendacji kupna bez limitów ceny( 10.01.2008r.)

Prokurator / 2008-01-10 21:12
Witam wszystkich wieczorem po krótkiej przerwie i przepraszam za niewielkie opóźnienie. Poniżej zamieszczam 38 najnowszych rekomendacji zakupu akcji spółek giełdowych. W rekomendacjach tych wyjątkowo dziś nie podaję limitów ceny dla poszczególnych akcji. W związku z tym uprzejmie proszę o złożenie ewentualnych zleceń zakupu z limitami ceny niższymi od cen zamknięcia poszczególnych spółek lub równymi tym cenom. Oto moje dzisiejsze rekomendacje:
,,APATOR", ,,BORYSZEW", ,,B.O.Ś.", ,,B.R.E.", ,,CAPITAL", ,,CP ENERGIA", ,,ECARD", ,,ERBUD", ,,FAMUR", ,,FERRUM", ,,GANT", ,,GRALL", ,,HELIO", ,,HOOP", ,,HYDROTOR", ,,ING BSK", ,,INTERCARS", ,,JUTRZENKA", ,,KOGENERACJA", ,,KOPEX", ,,KREDYT BANK", ,,LENA", ,,LENTEX", ,,L.P.P.", ,,L.Z.P.S.", ,,MEDIATEL', ,,MERCOR", ,,MOSTOSTAL EXP.", ,,MOSTOSTAL PłOCK", ,,P.B.G.", ,,P.E.P.", ,,PRIMAMODA", ,,RADPOL", ,,RAFAKO", ,,STALEXPORT", ,,STALPROFIL", ,,T.U.P.", ,,WANDALEX".

UWAGA: Nie ponoszę odpowiedzialności za skutki decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie moich rekomendacji.

Prokurator.
Wyświetlaj:
TOMOK / 2008-01-12 21:30 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Zaglądajcie...czytajcie...rozmawiajcie...na forum...w portfelach...jest tyle ciekawych miejsc...jest tylu ciekawych ludzi...
Zmierzcie...rekomendacje z opiniami innych...zaglądajcie...czytajcie...rozmawiajcie
Ciepło zachęcam
Pozdrawiam
Pavlo84 / 2008-01-11 16:04
Witam. Jako początkujący inwestor proponuję kupno akcji Hydrotor S.A. po cenie poniżej 40 zł.
AdamusREX / 83.168.89.* / 2008-01-12 15:12
Jako początkujący to możesz zaproponować co najwyżej zakup pomarańczy w warzywniaku. ;-)
Pavlo84 / 2008-01-21 22:06
dobra więcej nie będę... ale inwestycja nie jest zła ;) pozdrawiam
monikaa13 / 85.237.180.* / 2008-01-10 21:54
Panie Prokuratorze a co Pan sądzi o kolejnych spadkach, czy to nie zazcyna się bessa, jak to niektórzy twierdzą, jaki jest sens teraz kupować, czy te spółki i inne też nie będą dalej spadały, jakie jest pańskie zdanie na temat ostatnich dni?
I co robić, na spółkach mam straty, np. HTL mam po 7,07 co robić sprzedawać czy jednak czekać, chyba kiedyś musi wzrosnąć.
I jeszcze pytanie o Sygnity, jestem jeszcze minimalnie na plusie, sprzedać czy jednak nie, bo spółka fajna, ale poleciała za całością.

Będę wdzięczna choć za małe uwagi.

Z góry dziękuję i pozdrawiam
jacekpoznan1 / 2008-01-10 21:48
Pytanie do Pana Prokuratora

a co powiesz o Millennium? Cena wydaje się bardzo atrakcyjna biorąc pod uwagę wyniki tego banku? Millennium wiele razy dało mi już zarobić, czuję że jest dobry moment żeby wejść w tę spółkę.
Chętnie poznam Twoją opinię na temat Millennium ;-)
studenciak / 2008-01-10 23:30 / Uznany leszcz
ja kupilem pko bp bo tez wygladalo atrakcyjnie po kilku sesjach 7% w plecy :)
Artur70 / 2008-01-11 10:02 / Tysiącznik na forum
Monika, początek bessy był w wakacje. Teraz jesteśmy po drugiej fali spadkowej i czekamy na spodziewaną jej korektę. Bessa zazwyczaj ma 3 poważne fale spadkowe. Trzecia bedzie prawdopodobnie najdluższa i trwać będzie od lutego do maja.
Podsumowując, cała bessa powinna zamknąć się cyklem ok. rocznym.

Inna sprawa to zarabianie w bessie. Kupuj, skoro ceny są bardzo atrakcyjne. Jednak przyjmuj krótsze pozycje niż podczas hossy (np. graj na +10%)
Artur70 / 2008-01-11 10:13 / Tysiącznik na forum
Jeszcze jedno, acz istotne. Fale, o których pisałem dotyczą indeksów, nie kursów. Uważam, że kurs wielu spółek osiągnął bądź jest bardzo bliski dna.
Przykładem jest TUP czy Lentex.
Artur70 / 2008-01-11 10:15 / Tysiącznik na forum
Albo Mostostal Export, który jeszcze w wakacje kosztował ok. 10 PLN. Teraz 3,50. 60% spadek na dość dobrze prosperującą spółkę jest naprawdę duży, a ryzyko inwestycji jest minimalne.
qqqqqqqqqqqqqq / 82.160.43.* / 2008-01-13 12:55
http://groups.google.com/group/AmerBroker/web/wig-20---11-stycznia-2008---pantha-rei

przeczytajcie ten gościu na prawde zna sie na giełdzie
fvgfdghf / 82.160.43.* / 2008-01-11 19:13
zawsze może być tanszy

Gdy kupisz spólke za 2 gr spadnie o 1 gr i już masz -50%
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy