Forum Forum finansoweKredyty

3G security - opinie, czy ktoś korzystał?

3G security - opinie, czy ktoś korzystał?

miceletto / 89.67.177.* / 2012-05-23 11:29
Witam! Proszę o opinie o 3G security. Mam nadzieję, że będą pozytywne, bo wpłaciłem z żoną im za obsługę kart kredytowych. Z góry dzięki za pomoc.
Wyświetlaj:
bardzo_bardzo_ok / 96.127.135.* / 2013-04-09 16:58
Polecam firmę bardzo dobrze. obniżyli mi raty więc jestem zadowolony. byłem zmęczony użeraniem się z bankami ale jakoś się udało i jestem zadowolony. fajnie to wymyślili z tym oddłużanie,
marczelo_lippi / 69.175.22.* / 2013-04-08 21:32
Nie masz co się martwić. Bardzo konkretni ludzie. Przyznam, że nie spodziewałem się że w finansowym piekiełku jeszcze się znajdzie jakaś pomocna dłoń, bo każdy chce tylko kasę wydębić. 3g security jest bardzo fair
i_love_you_all / 5.39.15.* / 2013-04-09 13:22
Potwierdzam, są mocni i rzetelni. Dałem im numer do mojego windykatora terenowego co się narzucał, to go zgasili tak, że się nagle zrobił grzeczny jak baranek:)
Andrew_PL / 96.127.135.* / 2013-04-08 20:34
Ja polecam, biorą kasę tylko od umorzonego długu więc nie wiem jak możecie pisać, że coś od was wzięli??
basia34 / 2013-03-19 13:42
ta firama od dawna nei powinna istenic juz i niema o czym mowic firma krzak ktora zeruje na neiwiedzy i latwowiernsci polakow
zalotka 727 / 217.153.12.* / 2013-03-19 12:37
nie pomagają, ja też sugerowałam się pozytywnymi opiniami, jednak muszę wyrazić tu swoja, by pomóc innym, bo płacić 3G to jak wyrzucić pieniądze do śmietnika, a ludzie którzy szukają u nich pomocy, tych pieniędzy bardzo potrzebują... Zapewniali mnie że mi pomogą, dzwonili, pisali maile.. do czasu aż zrobiłam przelew.Po 2 miesiącach napisali, że nic nie da się zrobić.. nie zwrócili pieniędzy, a bank w konsekwencji ich pisma wypowiedział mi umowę kredytu.. Obsługa miła do czasu kiedy wpłacimy pieniądze, później już miło być przestaje nie polecam !!!! szkoda pieniędzy i stresów !!!!
wkurzona rr / 79.190.242.* / 2012-11-07 22:48
kolejna firma"kogucik" cholerni naciągacze do momentu wpłaty kurierowi pieniedzy kontakt super! potem całkowita olewka kiedy oddzwaniałam na numer który podali w mailu 517...473 chamsko odbijają połączenie, po chwili wysyłają sms oo tresci"Wszystkie pytania związane z 3g Security prosze kierować na: kontakt24@3gsecurity.pl" no i niestety to był ostatni kontakt jaki miałam z tą cholerną firmą nawet nie raczyli odpisac na moje pytania jakie kierowałam do nich na podany przez nich adres mailowy.
Paweł K. / 78.9.163.* / 2013-01-04 17:26
To i ja dołożę swoje trzy grosze. ABSOLUTNIE ODRADZAM powierzanie tej firmie JAKICHKOLWIEK spraw!! Są nierzetelni, a kontakt jest ok do momentu wpłaty środków. Później okazuje się, że wysłali jakiś tam list, sprawa rozpatrzona negatywnie i kontakt się urywa. Na moje monity mailowe na ten ich cudnie brzmiący adres, od jakiegoś czasu nie reagują. Trzy stówki zarobiliście Panowie i jak widzę nie tylko ode mnie. Za friko!!! Nie jestem konkurencyjną firmą a wszelką dokumentację związaną z tymi amatorami mogę udostępnić każdemu zainteresowanemu! NIE KORZYSTAJCIE!!!!!!! Nie wiem komu pomogli ale na pewno na "czyszczeniu" BIK się nie znają. Pozdrawiam, Paweł K. z Wrocławia
isskkraa / 81.190.82.* / 2012-12-02 23:17
ja również wpłaciłam pieniądze.. dużo mi obiecano, nawet uwierzyłam czytając pozytywne opinie, ale mi nie pomogli, wysłali do banku jakiś list, bank udzielił negatywnej odpowiedzi i powiedzieli, że muszę radzić sobie sama.. kosztów nie zwrócili!! podobno są tacy którym pomogli.. mi nie więc nie polecam..
dłuznik / 31.175.41.* / 2012-10-29 10:00
tak ja całkiem niedawno to wielka sciema ludzie nie dajcie sie nabrac tak jak ja do puki nie otrzymali wpłaty to kontakt był super po podpisaniu umowy mija ponad 2,5 miesiąca i cisza jak zapytałem co sie dzieje to otrzymałem odpowiedz ze zaginął wniosek...kpina niby wysłali nastepny i po ponad miesiącu otrzymałem wiadomosc ze siee nie da nic zrobic...lepiej te pieniądze wpłacic na kredyt ile by to nie było...
nie kozystajcie z tej ani innej tego typu firm...
ewaczar / 83.6.93.* / 2012-10-11 18:26
niestety kolejna firma "krzak", nie odbierają telefonów, najpierw trzeba podać swoje wszystkie dane, a potem można sobie czekać i wydzwaniać, aż przerażenie ogarnia czy do starych kłopotów finansowych nie dołożyłam sobie nowych
ola899 / 87.96.112.* / 2012-10-09 14:12
mam pytanie czy jeśli ma się już do czynienia z komornikami to też pomagają?
barwin_maciek / 199.180.119.* / 2012-10-03 18:38
polecam mi pomogli już trochę. został jeszcze jeden kredyt do zmniejszenia, ale nawet jak ten nie siądzie ot i tak tamte dwa są sporo zmniejszone
berto_78_05 / 91.226.50.* / 2012-10-11 13:35
a ja NIE POLECAM z całego serca. Przez 3 miesiące nic nie zrobili, nawet jednego pisma nie wysłali w mojej sprawie, jak dzwonie to jest cisza w eterze, pieniedzy nie chcą zwrócić. W końcu w przypływie złości zapytałem panią która prowadziła moją sprawę o co w tym chodzi, to mi odpowiedziała, że działają dopiero od pół roku i że dopiero nabieraja doświadczenia, żeby poczekać jeszcze to kiedyś będzie lepiej. JAKBYM WIEDZIAŁ, że tak to jest to bym w życiu nie pozwolił, żeby ktoś się uczył za moje pieniądze i na mojej przyszłości finansowej !!!!!
Nawrotka / 37.31.119.* / 2013-08-28 22:28
Witam! Szczerze ODRADZAM!OSZUŚCI! Dane do tej firmy uzyskałam od firmy Tax Care z Zielonej Góry. Wpłaciłam pieniądze. Wysłałam dokumenty uzyskałam pełnomocnictwo notarialne. Obiecali, że sprawę załatwią! Później, że trudna sytuacja i takie tam bzdury. Zarządałam zwrotu gotówki - wykręcili się umową. Natomiast zagroziłam sprawą sądową i zwrócili całość. Nie odesłali dokumentów gdzie są moje dane. Nie odpowiadają na e-maile, nie odbierają korespondencji (dzisiaj przyszedł zwrot)zdaje się, że wkrótce Prokurator się nimi zainteresuje. Ci, którzy piszę te pozytywne opinie to najprawdopodobniej pracownicy tej firmy. Naprawdę OSTRZEGAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3GSecurity - Dyrektor - K. Ignaczak / 89.77.94.* / 2012-10-11 14:32
Witam!
Pragnę poinformować wszystkich Klientów, że nie zatrudniamy i nie zatrudnialiśmy od początku działalności żadnej kobiety. Ponadto kontakt z naszą firmą odbywa się za pośrednictwem platformy kontakt24, o której wszyscy nasi Klienci są informowani po podpisaniu umowy i wiedzą, jak szybko uzyskać informacje o postępach w prowadzonych przez nas sprawach.
Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcą pozbyć się problemów z kredytami i oddłużyć w odpowiedzialnym oraz bezpiecznym przedsiębiorstwie, które klientów i konkurencje traktuje fair.

Ten sam post pojawił się w tym samym czasie na innym forum i pragnę też go skomentować.
Paweł K. / 78.9.163.* / 2013-01-04 17:35
No i co z tego, że się pojawił, jak macie klienta głęboko w poważaniu a ja jestem tego przykładem i to potwierdzam? Przypomnieć Panu, Panie Dyrektorze kontakt ze mną??? I nie jestem konkurencją, ale zwykłym szarym klientem, którego OLALIŚCIE!!!! Zapłaciłem 3 stówy, które poszły w.....Na każdym forum was oczernię za to, jak "załatwiliście" moją sprawę!. A dałem wam szansę nie trzy miesiące a PÓŁ ROKU!!! KOMPLETNA STRATA CZASU I KASY!!!Mogłem się trzymać teorii, że wpisy pozytywne robicie sobie sami no bo kto się chwali opiniami "zadowolonych klientów" na swojej stronie? Taak, szalenie to obiektywne. Buuhaha!!!
3GSecurity - Dyrektor - K. Ignaczak / 62.121.144.* / 2013-01-08 18:05
Napisał, Pan, że Pana sprawę prowadziła "jakaś Pani", a my żadnej kobiety nie zatrudnialiśmy i nie zatrudniamy. Zatem pisze Pan o innej firmie, albo była to nieudana próba oczerniania. Dobrze wiemy, że są firmy, które swój marketing opierają na takich działaniach, więc nie ma sensu żebyśmy wdawali się dyskusje. Życzę udanych interesów w roku 2013 i proszę więcej nie szkalować bezpodstawnie naszego imienia.
3GSecurity - Dyrektor - K. Ignaczak / 62.121.144.* / 2013-01-08 18:05
Napisał, Pan, że Pana sprawę prowadziła "jakaś Pani", a my żadnej kobiety nie zatrudnialiśmy i nie zatrudniamy. Zatem pisze Pan o innej firmie, albo była to nieudana próba oczerniania. Dobrze wiemy, że są firmy, które swój marketing opierają na takich działaniach, więc nie ma sensu żebyśmy wdawali się dyskusje. Życzę udanych interesów w roku 2013 i proszę więcej nie szkalować bezpodstawnie naszego imienia.
embardo / 5.135.53.* / 2012-09-19 16:04
wszystko w porządku mi pomogli
dankan / 178.32.173.* / 2012-09-17 11:13
czytam i wszyscy piszą, że czekali na po 2-3 miesiące na załatwienie spraw. oczywiście lepiej poczekać niż mieć zlicytowany majątek, ale dziwię się, bo ja miałem sprawę załatwioną w miesięc z małym okładem. może mieliście bardziej skomplikowane sprawy:)
bik_mac / 173.0.60.* / 2012-09-13 14:37
BIK mam ładnie wyczyszczony, więc polecam. Jeśli chodzi o oddłużanie, to nie wiem, ale dostęp do kredytów już mam bo tam zaczarowali coś. przysłali mi potwierdzenie na mail z banku więc uczciwie i w porządku wszystko.
adam_pszczolki / 199.180.119.* / 2012-09-14 11:13
Potwierdzam, bik mi też wyczyścicli. dwa kredyty mnie trzymały i teraz jak poszedłem do banku, to nie wyskoczyło nic i dostałem kredyt. w banku mi powiedziała dziewczyna, że są takie firmy, to poszukałem i tu się sprawdziło.
dariusz_klient / 178.32.173.* / 2012-09-13 09:01
Godni polecenia. ja miełem szczęście bo mi największe kredyty zmniejszyli i to z raty 1700 do 1000 zł około. a teraz mam jeszcze znimi kontakt mailowy, jak mam kłopot to mi odpisują, bo mam na prawdę trudną sytuację. Powiem szczerze, że byłem zaskoczony: najpierw z miesiąc cisza, a później nagle dwie pozytywnie rozwiązane sprawy. życie mi uratowlai
Emsi317 / 212.244.63.* / 2012-09-05 15:47
Nie polecam. Do tej pory minęło półtora miesiaca czekam az zaczna cos robic, kontaktu aktualnie zer. Zaraz musze napisać maila o zwrot pieniedzy.Jak możecie to szukajcie gdzie indziej rozwiazania tak jak ja to zrobie.
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: