Forum Polityka, aktualnościGospodarka

5 mln Polaków żyje w skrajnym ubóstwie

5 mln Polaków żyje w skrajnym ubóstwie

ipsydon / .* / 2005-05-12 11:43
Komentarze do wiadomości: 5 mln Polaków żyje w skrajnym ubóstwie.
Wyświetlaj:
funny / .* / 2005-05-12 17:44
To oznacza, że o 5 mln Polaków jest za dużo. Po prostu nie mieszczą się w tzw. "społecznym podziale pracy". I dóbr. Coś trzeba z tym zrobić - a potem wziąć się za kolejne 5 mln, aż w końcu zostaną tylko sami bogaci. I o to chodzi.
jliber / .* / 2005-05-12 18:01
Jak na razie dzialania rzadu sa zupelnie odwrotne. Po kolei jadą po bogatszych, aż w koncu zostana sami biedni.
funny / .* / 2005-05-12 17:52
P.S. Należę do tej pierwszej piątki, niestety.
Michał Wolski / .* / 2005-05-15 23:15
Podziękuj Balcerowiczowi. Pamiętacie te wybory w 1997 kiedy było już całkiem dobrze bezrobocie spadło poniżej 8%, wzrost był na poziomie 7%, a ludzi uwiódł smutny Marian wygrywając z SLD o 1%, czy może nawet nie (40%:39%), Balcerowicz powrócił i bieda razem z nim...
b / .* / 2005-05-18 12:45
A SLD po drodze nie bylo, przyglupie? Nie bylo najpierw spadku wzrostu gospodarczego, potem recesji, Orlenu, Starachowic - nie, caly czas byl tylko Balcerowicz.
sukinkot / .* / 2005-05-12 14:00
Co tam biedni ludzie. Belka nie ma na to czasu bo przegląda katalogi z samochodami dla swojej "załogi na kółkach". Wiem, że na forum to nie wypada ale nasuwa mi się jedno słowo na język: SK...SYNY ! ! !
ipsydon / .* / 2005-05-12 11:43
Poprostu wstyd mi |e tyle naszych rodaków |yje w takiej nedzy czym oczywiscie sie nie przejmuja nasi polityce.
Kuba / .* / 2005-05-12 12:26
Ależ politycy się tym bardzo przejmują ;) Rzecz w tym że ludziom którzy na nich głosują bardzo łatwo wmówić że jak zabierzemy bogatym i damy biednym to będzie wszystko cacy i ogólna prosperita. A głupi naród głosuje tak samo jak wcześniej bo pojęcia o gosapodarce raczej nie ma...Nasuwa się też taki cytat (tylko nei pamiętam czyj) "Ktoś kto żyje ze zwalczania jakiegoś zjawiska jest najbardziej zainteresowany tym by zjawisko to nie znikło nigdy" :)
MW / .* / 2005-05-15 23:11
cytat niezbyt w temacie, bo politycy wolą rządzić bogatymi krajami, bo z nędzy za dużo nie da się wyciągnąć. Pierwsza część też świadczy o bezrozumności autora komentarza, gdyż bogatym można zabierać, ale pod warunkiem, że da się im zarabiać, co wcale nie jest proste, gdy konsumenci nie mają kasy gdyż obcina się im wszelkie świadczenia socjalne, i zamiast napędzać gospodarkę, pozostaje im jedynie klepać biedę
Janka / .* / 2005-05-13 12:19
Smutno i złość bierze mówiąc najdelikatniej jak można, czytać te wypowiedzi, ale ja również nie mogę dodać nic weselszego i pokrzepiającego bo już nie wierzę w kolejne ekipy i od dawna się zastanawiam czy jest jakiś sposób na wybranie przyzwoitej ekipy, czy nieuczciwość mamy we krwi i tylko emigracja może nam zapewnić jako taki byt ?????
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy