Forum Forum inwestycyjneOpinie o spółkach

5 nowych rekomendacji (12.03.2008r.)

5 nowych rekomendacji (12.03.2008r.)

Prokurator / 2008-03-12 19:41
witam wszystkich wieczorem. Dziś mam dla Państwa dwie rekomendacje kupna i trzy rekomendacje sprzedaży akcji spółek giełdowych. Oto one poniżej:.

,,Forte" sprzedaj z limitem ceny 8,46 zł.
,,Kredytin" kupuj z limitem ceny 10,95 zł.
,,Prochem" sprzedaj z limitem ceny 66 zł.
,,Radpol" sprzedaj z limitem ceny 8,30 zł.
,,TFone" kupuj z limitem ceny 16,95 zł.

Wszystkie zlecenia na podstawie powyższych rekomendacji proponuję złożyć z terminem ich ważności do dnia 18.03.2008r.

UWAGA: Nie ponoszę odpowiedzialności za skutki decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie moich rekomendacji.

Prokurator.
Wyświetlaj:
Broma / 2008-04-02 14:30
Witam. Kupiłem TFone zgodnie z rekomendacją Pana Prokuratora dokładnie po cenie z rekomendacji. Choć minęło pół miesiąca cena akcji systematycznie leci w dół.
Mam pytanie do bardziej doświadczonych ode mnie: czy dalej trzymać czy lepiej wysiąść z tego papieru?
Prokurator / 2008-04-02 21:04 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,Broma".
Potwierdzam zdanie o ps. ,,jacekkk87". Odradzam sprzedaż ze stratą i proponuję jednocześnie postępowanie zgodnie z moimi rekomendacjami.

Prokurator.
Broma / 2008-04-03 10:34
Dziękuję. Trochę to uspokoiło moje skołatane nerwy. Za dużo straciłem i mam wyjątkowe szczeście do spółek które lecą w dół, toora, hawe, ponar i kilka innych, Cóż to głównie skutki mojej niewiedzy. W ostatecznym rozrachunku mam stratę na ok. 70 %, mimo to nie uciekam z giełdy. może w końcu zła passa się odwróci. pozdrawiam
jacekkk87 / 2008-04-02 17:08 / Bywalec forum
w najblizszych 2 dniach powinno byc odbicie, radze sie wstrzymac ze sprzedaza
mpDante / 2008-04-02 16:04
Rekomendacja nie była zła. Obserwowałem TFONE i dało się na tym zarobić ok. 1zł. W momencie pojawienia się rekomendacji cena była niższa. Parę dni temu cena była ok.17,5zł... więc uważam, że powinieneś jeszcze poczekać ze sprzedażą.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy