5 XI - 9 XI

privy / 2012-11-05 10:41
Chyba zaczynają rekomendacjami wciskać papier. Ciekawe co z tego wyniknie.
Wyświetlaj:
Zeus52 / 2012-11-07 06:34 / 10-sięciotysiącznik na forum
Tak...290głosów już jest,do tego końcówka zliczania w Virginii i na Florydzie,w obu wypadkach przewaga Obamy rośnie.A więc Romney może liczyć jedynie na jeszcze 3 punkty z Alaski,czyli będzie miał 206 głosów. Oj zemściły się zeszłoroczne zagrywki republikanów,blokowanie ustaw,w tym Help care,celowe doprowadzanie do obstrukcji parlamentarnej...byle tylko zaszkodzić Obamie...a kraj? Niech się wali...obyśmy tylko dorwali się do władzy.O tym była dziś mowa...na twitterze aż wrzało na ten temat...I sprawdziło się to,co rok temu pisałem...amerykanie zapamiętają sobie,kto najbardziej szkodził Stanom.I zapamiętali.I to nie tylko Obama...dzieje się coś więcej...Republikanie nie tylko stracili paru nielicznych senatorów,których mieli...Wybory całej izby reprezentantów...nooo...ciekawie się robi...Republikanie mają przewagę...ale ona topnieje w oczach i może być ciekawie po podliczeniu.Gdyby tak...o kurna...to byłby dopiero pogrom total.
Zeus52 / 2012-11-07 06:00 / 10-sięciotysiącznik na forum
275:203 Romney może jeszcze zdobyć 3 głosy z Alaski i może 13 z Virginii...i to wszystko.Natomiast do wyniku Obamy jeszcze nie jest zaliczone,choć po wynikach widzę że to jest już jego, Kolorado...9 głosów,Nenvada...6głosów(i również duże prowadzenie),Floryda(niewielka,ale stała przewaga Obamy i już 92%podliczone)...29głosów.To wszystko do dodania,czyli 275p.+ 44p.= 319 głosów elektorskich.To nie jest nawet wygrana Obamy...to niewłaściwe słowo...to jest pogrom Romney'a.O kurna...właśnie doszło Kolorado...I patrzę na zliczenia z Virginii...ona też będzie Obamy(13głosów),czyli jednak 332 głosy elektorskie dla Obamy...nie no...pogrom Romney'a to jednak właściwe określenie.
Zeus52 / 2012-11-07 04:01 / 10-sięciotysiącznik na forum
Co za jazdy na ED...gold i silver też co nieco...jak wyglądało.że Romney przeważa,to w dół,a teraz gdy Obama prowadzi 158:154...pięknie up!
szalony inwestor / 2012-11-07 04:12 / Tysiącznik na forum
Idz spac Zeus
przespij sie z mysla ze
ZALAMANIE NA RYNKU AKCJI JEST BLISKIE...
Cierpliwosc niedzwiedzi zsotanie hojnie wynagrodzona:-)
Zeus52 / 2012-11-07 05:23 / 10-sięciotysiącznik na forum
O czym mówisz? Spać...o rany...warto było nie spać! Co za jazdy!!! I następna fala up też była do przewidzenia,po wejściu Kaliforni i Waszyngtonu...268:203 dla Obamy(już zaklepane,w tym Ohio))...i w jego kolorze,choć jeszcze się to waha...Kolorado,Floryda...o czym mówisz? O tych brakujących 2 głosach elektorskich? Czy o tym,że jeszcze nawet silnie Obamowski Oregon nie podał wyników,ani proobamowska Nevada...Oj,Sorki,właśnie Obama ma już 275 głosów!!! Powitajmy prezydenta.O jakich spadkach mówisz???
szalony inwestor / 2012-11-07 05:44 / Tysiącznik na forum
O spadkach ktore nadchodza.
Bedziesz zaskczony
Zeus52 / 2012-11-07 06:11 / 10-sięciotysiącznik na forum
Czep się tramwaju,jak nie masz czego...akurat mnie obchodzą twoje mrzonki o spadkach...
Zeus52 / 2012-11-07 02:17 / 10-sięciotysiącznik na forum
Obama na razie prowadzi 65:56.Silne prowadzenie w Ohio(ale 1% danych) i nieco mniejsze na Florydzie(18%danych)...właśnie przeszło lekko na stronę Romneya...ale to stale się zmienia,z minuty,na minutę...to dane cząstkowe.
Zeus52 / 2012-11-07 01:24 / 10-sięciotysiącznik na forum
Na tweeterze piszą o silnej mobilizacji elektoratu Obamy pośród afroamerykanów i mniejszości...mobilizacja jest silna,przychodzą całymi licznymi grupami...głównym powodem jest(to akurat piszą na"The Hill")doprowadzenie przez republikanów rok temu do obstrukcji parlamentarnej,a także przeszkadzanie we wprowadzeniu przez Obamę reformy służby zdrowia...nawet mówi się,że te działania republikanów sprzed roku mogą teraz pogrążyć Romney'a.Nic...zobaczymy,czy tak faktycznie się stanie i ma ile ta mobilizacja okaże się skuteczna.
Zeus52 / 2012-11-06 16:18 / 10-sięciotysiącznik na forum
Trudno się rozeznać e tym,co piszą i mówią analitycy.Podobno wygrana Obamy miała przynieść spadki na giełdach...tymczasem to właśnie sytuacja Romney'a rysuje się w coraz to czarniejszych barwach...a indeksy w górę....bez pół litra tego nie rozbieriosz.
al_albo wierny czytelnik. / 89.68.244.* / 2012-11-06 20:02
Pisałem 1428 chodz a dalej sie zobaczy;-) s po 32 i czekamy na 1425 i zobaczymy
Zeus52 / 2012-11-06 23:04 / 10-sięciotysiącznik na forum
I jeszcze jedno...wiadomo,że główna uwaga skupia się na prezydenturze...ale wybranych zostanie 11 gubernatorów,1/3 senatu i cała izba reprezentantów...a to co nieco zmienia sprawę klifu fiskalnego.Przynajmniej w teorii.
Zeus52 / 2012-11-06 22:53 / 10-sięciotysiącznik na forum
Kładziesz się spać,czy czuwasz przy kompie? Po 1:00 wyniki z Ohio i Wirginii,po 2:00 Floryda.po 3:00 Kolorado...mogą być ciekawe rzuty w pobliżu tych godzin.Rynek obligacji sugeruje jednak,że zwycięży Romney...ale to pod warunkiem,że jego sugestia jest dobrze odczytana...czy założenia analityków są właściwe...oni uważają,że jak Obama,to urosną obligacje(z powodu skupu FED).Ale...założenia analityków...oni wiele zakładają.To tak,jak przed chwilą słyszałem wyliczenie na temat:wygrana w ilu stanach(z tych czterech)da prezydenturę Romney'owi.Tyle,że założenia przyjęli mniej korzystne dla Obamy...a jest kilka,różniących się notowań.Co innego CNN,co innego Reuters,a co innego"The Economist".W/g tego ostatniegonp Obamie wystarcza wygrana w Wirginii i Kolorado,albo zamiast tego tylko w jednym z pozostałych stanów...wygrana Obamy choćby tylko w Ohio(nie najważniejsza)...Romney od razu pakuje walizki,choćby nawet zgarnął wszystko z pozostałych.To z powodu stosunku 253:206 dla Obamy w głosach"pewniakach".Natomiast w/g CNN ten stosunek wynosi 237:206.a Reuters podaje 201:190 dla Obamy.Tak,że w zależności od założeń,w każdym wypadku przewagę ma Obama,ale czynnik niepewności jest nieco inny.A trzeba jeszcze wziąć pod uwagę,że po podsumowaniu danych wypada,że w przypadku każdej z agencji podane"pewniaki" obu kandydatów po zsumowaniu nie dają 100% głosów elektorskich...a więc pozostają stany,które mogą jeszcze zadecydować,stając się języczkiem u wagi,gdyby sytuacja w tych czterech była patowa.
privy / 2012-11-06 17:50 / Tysiącznik na forum
Chodzi pewnie o Bena. Barak wygra to Ben zostaje, drukarki pracują.
Zeus52 / 2012-11-06 18:32 / 10-sięciotysiącznik na forum
Ten tok myślenia(+silna przewaga Obamy w głosach elektorskich) ma potwierdzenie...wiesz w czym...gold,silver
Zeus52 / 2012-11-06 18:09 / 10-sięciotysiącznik na forum
Tak myślę...a z klifem i tak muszą się uporać,więc to zrobią,niezależnie,kto będzie prezydentem...tyle,że Obamie może być trudniej.Ale trudniej,to nie znaczy,że to nie do załatwienia.Olbrzymia przewaga w głosach elektorskich Obamy sugeruje jego zwycięstwo.Romney musiałby nie tylko wygrać w Ohio,Wirginii,Kolorado i na Florydzie...on musiałby wszędzie mieć bardzo bardzo wyraźną przewagę,aby choć nadrobić straty...a wtedy i tak,być może,skończyło by się,jak z Bushem...liczeniem głosów.Ale wygrać wszędzie i to znacząco...to może być dla Romney'a nieosiągalne. To pewnie z tego powodu pojechał w czasie huraganu do Ohio...bo to tak dla niego ważne.Tyle,że nie wiem,czy to był dobry pomysł,robić szopkę wyborczą w czasie,gdy ludzie tracili dach nad głową,a niektórzy ginęli...Z drugiej strony biorąc,co miał zrobić...wobec kataklizmu urzędujący prezydent i tak ma przewagę,bo może(i ma obowiązek)działać...przeciwnik może sobie co najwyżej pogadać do tłumu.Ten huragan przyszedł,jak na zamówienie.
Zeus52 / 2012-11-05 22:25 / 10-sięciotysiącznik na forum
Od 23:00 silver całkiem zaśnie,a ED pewnie poszaleje nieco(w skali intra)...i co zrobi ED do północy,silver pewnie powtórzy w pierwszym ruchu po 24:00
Zeus52 / 2012-11-05 19:52 / 10-sięciotysiącznik na forum
Privy,zerknij na silver.Jak sądzisz...będą robili prawe ramię o-RGR na H1? RSI na mniejszych interwałach na to by wskazywał...
privy / 2012-11-05 20:28 / Tysiącznik na forum
Nie mam pojęcia, były 2 sygnały kupna, gdyby teraz miało zawracać hmm. W sumie czekam na poprawienie edka przynajmniej na 200 dniową więc kto wie.
Zeus52 / 2012-11-06 11:39 / 10-sięciotysiącznik na forum
Zwykle w nocy wieje nudą,ale przy ostatniej zmienności nocki są całkiem ciekawe...wstajesz rano...a tu już dniówka zarobiona(tym razem EUR/JPY sell)...:).I od razu świat z rana pięknieje...na dzień dobry.
Zeus52 / 2012-11-06 01:23 / 10-sięciotysiącznik na forum
Aaaa byłbym zapomniał...ostatecznie ćwiczę"sell"na EUR/JPY.Tak jakoś to wydało mi się odpowiednie do tego celu.
Zeus52 / 2012-11-05 20:35 / 10-sięciotysiącznik na forum
Nic...silver wyrwało wyżej.przebili nawet nocne maximum...ale tam...w takich momentach nie wchodzę...pokibicuję z boku.Niech się codfną,wtedy ocenimy sytuację.
privy / 2012-11-05 21:10 / Tysiącznik na forum
Najgorzej jest gonić uciekający pociąg, wiem o tym nazbyt wiele. Moim zdaniem sytuacja jest taka, że skoro i na edku i na szlachetnych mamy takie kiszenie ogóra to albo jest to przygotowanie pod start rakiety albo następująca nocna konsola wybije ostatecznie w dół i ... wszystko zależy od poziomów jakie w nocy zostaną osiągnięte i jakie to ewentualne dolne wybicie będzie mieć momentum. Forex to niestety żywy organizm, który da się oceniać jedynie na bieżąco.
Zeus52 / 2012-11-05 21:40 / 10-sięciotysiącznik na forum
Ja raczej sądzę,że chodzi o zjazd...1,2740.A w takim razie i silver i gold.A na razie wypatruję małych ruchów...ale na tyle znaczących,by opłacało się na krótko zaryzykować.Ogólnie jednak zjazd.A w tej chwili jestem akurat na sell w gold...Silver...zbyt ryzykowne dla mnie w tej chwili...chodzi o depozyt...na gold mogę sobie pozwolić na lekkie pozycje.Silver...za drogo...mam ledwo,ledwo i w razie błędu,znowu musiałbym dorabiać,by na silver pograć...a kto wie,może się później przydać.Właściwie,to tak bawię się...tak,aby na bieżąco...siedzę,obserwuję...i bardziej z nudów zabawiam się gold.Nie planuję żadnych większych wejść na dzisiaj...to nie ten czas.Z resztą,pewnie zaraz zamknę kramik.
privy / 2012-11-05 21:12 / Tysiącznik na forum
Oczywiście wolę drugi wariant, że rynek fałszywką zejdzie po moje zlecenia robiąc mi bardzo dobrze :)
Zeus52 / 2012-11-05 19:38 / 10-sięciotysiącznik na forum
Privy...może i wciskają...ale wróćmy do naszych dywagacji z poprzedniego wątku,podczas których pisałem,że coś dziwnego stało się na kontraktach,że wyglądało to tak,jakby gruby odwracał pozycje,wyrzucał eski. No i zobacz efekt.
al_albo wierny czytelnik. / 89.68.244.* / 2012-11-05 17:59
Edek koncertowo co do pipsa w dolna flage z dziennego;-)i zarazem strefa abcd 1:1 z dziennego...sp oczywiscie obrocone,przypominam cel 1428 a dalej sie zobaczy;-)
Zeus52 / 2012-11-05 18:26 / 10-sięciotysiącznik na forum
Zgadza się z tą flagą.Na H1 wygląda zachęcająco...ale brak potwierdzenia na H4,a tym bardziej na daily...czyli wygląda na jakiś ograniczony na razie ruch w górę,tylko chwilowo.To chyba jeszcze nie czas na coś większego i na dłużej.Może tak być,że już dalej będzie się poruszał w kanale-fladze...a jako,że to spadkowy kanał,może w jego ramach pogłębić dno i dać nam wreszcie dywergencję RSI także na H4 i daily...Tak tylko rozmyślam...zgadzasz się z taką opcją?
al_albo wierny czytelnik. / 89.68.244.* / 2012-11-05 19:16
wsio sie zgadza,zapewne jutro beda dojrzewac razem z ...http://ifotos.pl/zobacz/dolarh4jp_xnprwhe.jpg/
Zeus52 / 2012-11-05 19:29 / 10-sięciotysiącznik na forum
Nieco za szybko zrezygnowałem z silver...ale co nieco skasowałem po północy...niby niewiele,ale pięć stówek piechotą nie chodzi.Po północy fajnie się pogrywa na silver...brak danych,newsów,spokój...tak ogólnie spokój,cisza(także taki jakiś spokój wewnętrzny),tylko techniczne ruchy.Jedziesz,kasujesz...i spać...dniówka zarobiona.
privy / 2012-11-05 18:52 / Tysiącznik na forum
Moje flagi są na poziomie ok. 40
Zeus52 / 2012-11-05 19:20 / 10-sięciotysiącznik na forum
Miałem na myśli 1,2740...o To Ci chodziło?
Zeus52 / 2012-11-05 19:13 / 10-sięciotysiącznik na forum
Zgadzam się z tym poziomem...to dokładnie to,o czym myślę....38,2fibo zniesienia całego ruchu wzrostowego od dragów Draghiego,a do tego...widzisz pewnie,co tam jest po lewej stronie na daily.Do tego należałoby(w wyobraźni na razie) uwzględnić poziom i możliwy układ RSI względem wykresu.To dobre miejsce,tak się wydaje.Sądzę,że wcześniejsze łapanie noża,gdy H4 i daily(RSI)nie potwierdza ochoty na odbicie...to...to jest właśnie łapanie noża...ostrego noża.Owszem,można na tym coś ugrać,licząc na dywergencję na H1...ale bardzo ostrożnie z tym.To się nie zgrywa...dywergencja+)na H1,a brak na pozostałych interwałach...a jednocześnie na mniejszych tworzą się oznaki przesilenia...co może spowodować załamanie dywergencji(+) także na H1.To musi się wszystko zgrać...musi dojrzeć.Inaczej pozostaną krótkie ruchy,takie że bez palca na enter się nie da.
Zeus52 / 2012-11-05 15:21 / 10-sięciotysiącznik na forum
A mi się wydaje,że próbują nam wciskać kit...cóż to się stanie z akcjami,eurodolarem itp,gdy wygra Romney,czy może Obama...Co się stanie? Jeśli rynek dyskontuje wygraną Obamy...bo na to wygląda...to chyba kluczowym słowem jest słowo"dyskontuje".A więc w momencie wygranej Obamy...to już będzie w cenach...zasada"kupuj plotki"...i odreagowanie.Jeśli wygra Romney...to ruch w tym samym kierunku,do tego silniejszy.Oczywiście to tylko przypuszczenie.Pozostaje więc technika...wzrost wyprzedania ED...niebawem do ostatecznych granic...I to chyba mówi wszystko.Kto wygra...mniejsza o to(w krótkim terminie)...bo albo rynek się ucieszy,albo "sprzeda fakty",zrealizuje zyski z shortów...co o takim postawieniu sprawy sądzisz?
privy / 2012-11-05 16:18 / Tysiącznik na forum
Czaisz się na edka? Mi dziś trochę zabrakło. Będę się musiał ustawić trochę niżej bo poprawki bywają brutalne.
Zeus52 / 2012-11-05 17:53 / 10-sięciotysiącznik na forum
Mi się udało nieco ugrać w nocy...zaraz po północy,na silver.Drobne,bo i ruch niewielki
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy