Forum Forum inwestycyjneFundusze

500.000 TYS ZL - ZAINWESTUJE W PLAN OSZCZEDNOSCIOWY.

500.000 TYS ZL - ZAINWESTUJE W PLAN OSZCZEDNOSCIOWY.

Xebrii / 2006-08-12 21:47
Witam Serdecznie.
Cały czas nie wiem której firmie moge powierzyc swoje oszczednosci czyli sume 500.000 tys zł. Wiem ze kazdy zachwala swoje firmy w których ma fundusze ale mnie interesuje dokładnie, plan oszczednosciowy, kwota którą posiadam to 500 tys zł, chce pieniądze zainwestowac na 33 lata, odpowiadająca mi stopa zwrotu to przedział 22/26%. P, prosze rownież o wyliczenie jaki kapitał bede mniał po 33 latach
Wyświetlaj:
Anulalu / 2006-10-03 15:36
Powiem tak: Są inne i lepsze wyjścia niż przechowywanie kasy na koncie, czy lokacie jaka ta lokata by nie była.W programach inwestycyjnych po 33 latach ta suma mnoży się nawet kilkunastokrotnie. Jak masz jakieś pytania to napisz na maila. anka3361@wp.plPozdrawiam
pchelek / 83.31.204.* / 2006-08-13 21:23
ty sie kolego nie wdawaj w podejrzane interesy - tylko po prostu z taaaaaaaaaaaaaka kasa wejdz w fundusze Meryll Linch - maja je CITIBANK, Deutsche Bank i i Bank handlowy SA - bezpiecznie przynajmniej zyski godziwe i kasa jest bezpieczna - inaczej to lepiej zagrac w kasynie
Piter prv / 194.54.189.* / 2006-08-13 16:16
najlepiej to spotkaj się z oferującymi produkty i porównaj je , zadzwoń na infolinie danej firmy i wtedy bedziesz obiektywnie mógł ocenić możliwości.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy