Forum Polityka, aktualnościGospodarka

500 zł na dziecko. PiS nie zbadał kluczowej kwestii

500 zł na dziecko. PiS nie zbadał kluczowej kwestii

Wyświetlaj:
bromal / 95.215.20.* / 2015-11-22 15:34
po tytule poznacie z jakiego artykuł pochodzi szmatławca
asdfghjk / 104.36.87.* / 2015-11-22 15:33
znowu jakiś odgrzewany temat .... rospendowski zajmij się uczciwą robotą bo i małpa też potrafi malować ...
ola412 / 83.21.42.* / 2015-11-22 15:33
szkoda, że nie powiedzą, ze zlikwidują ulgę na dzieci, którą odpisuje się od podatku
bezpieczny misiek / 92.232.15.* / 2015-11-22 15:31
dobrze ze mieszkam za granica wiec moge z bezpiecznej odleglosci ogladac ta pisowska katastrofe.nie wspolczuje wam bo sami tak wybraliscie frajerzy hehehe.
nol / 89.229.116.* / 2015-11-22 15:29
przecież te pieniądze w ogromnej większości wrócą do gospodarki bardzo ja pobudzając i przynosząc znaczne dochody państwu z tytułu podatków - dlaczego nikt o tym nie mówi
borman60 / 188.146.73.* / 2015-11-22 15:31
Te pieniądze wrócą do gospodarki ,czyli do przemysłu monopolowego .
antysocjal / 94.254.147.* / 2015-11-22 15:31
Tak nie bedzie poniewaz państwo żeby dać musi najpierw komus zabrac a skoro ma dać 500 to zabierze 550 (50 na obsługę operacji).
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
eldar4 / 95.49.8.* / 2015-11-22 15:29
Pieprzy każdy o tych zasiłkach że chce się żygać. W całej Unii zasiłki są wysokie tylko w Polsce dawane są ochłapy. Już dawno ludzie powinni plunąć politykom w gębę za to.
Utrzymanie więźnia który okradł, zgwałcił, zamordował itp w Polsce wynosi miesięcznie ponad 3000 zł, a na dziecko dostajemy ok.70zł. Teraz kiedy nowy rząd chce podnieść zasiłki do 500 zł i pomóc ludziom chociaż w minimalnym stopniu to są wrogami Polski. Ludzie kur...a nie wiem o co wam chodzi!!!!!!!!!!!!
"Do Polesiaka", jesteś stary jak piszesz, a co robiłeś jak byłeś młody, podejrzewam że kradłeś jak wszyscy w komunie i dlatego teraz mamy to co mamy. Może kiedyś poniesiesz za to karę.
Cookie'Z / 31.61.141.* / 2015-11-22 15:28
Za 500 zł to PiS może polecieć do zabawkowego po babyborna... Ludzie myślący nie decydują się na dzieci bo nie widzą perspektyw dla siebie
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
a.m / 80.238.92.* / 2015-11-22 15:26
Dzietność? Wystarczyaby w Polsce byla stabilnosc pracy, brak smieciówek bo one wprowadzają do grobu przyszle emerytury. Stala praca nawet ta za minimalne pieniądze daje stabilnosc w rodzinie. Wtedy rodzasie dzieci a nie za przekupione 500 zl
Roman 46 / 2015-11-22 15:26
Pochodzę z wielodzietnej rodziny. Było nas ośmioro rodzeństwa.Pamiętam że była bieda totalna, czasem z głodu się płakało. Odzież ze starszego brata. Podstawowe jedzenie to mleko i chleb.Popieram bezpośrednią pomoc wszystkim rodzinom ale dopiero na drugie dziecko. Sam mam dwoje ale jedno już skończyło 18 lat więc nie załapię się. Gdyby wcześniej takie dopłaty były jak byłem dzieckiem z pewnością moja edukacja zakończyła by się o wiele wyżej. Byłoby to też z pożytkiem dla państwa , czyli całego społeczeństwa. Gro rodzin kocha mieć dzieci ale nie mają ku temu warunków,ten dodatek zachęci do posiadania więcej dzieci i poprawi byt tym którzy już je mają. W końcu ktoś pomyślał w tym kraju o biedniejszych.Nie zapominajmy, że pieniądze te rusza też gospodarkę,o tym nikt nie wspomina. Dopinguje temu projektowi i wiem że na pewno przyniesie naszemu społeczeństwu same sukcesy .
Polak z turkolandu / 80.144.34.* / 2015-11-22 16:00
Jestem tego samego zdania , zygac sie chce od polskich glupoli . Najpierw ujadaja , iz wszedzie na zachodzie jest dodatek rodzinny na dzieci a w PL tylko nie ma . Teraz , kiedy wreszcie jest Rzad polski , ktory chce zapobiec islamizacji Polski i wesprzec demografie .....to znow jest zle i ujadanie ! Przeciez te 500 zl na dziecko musi byc placone od dwojga dzieci wzwyz , by zachecic rodzicow do posiadania dzieci ! Proporcjonalnie liczac , to te 500 zl na dziecko (przy 2 dzieci minimum ) to wiecej anizeli 154 e w Niemczech i UK ) . Zrozumcie , jezeli nie zacznie sie wiecej rodzic dzieci anizeli ludzi umiera w PL .....sprowadzeni beda islamscy uchodzcy , ktorzy beda mieli ratowac dzietnosc i demografie . Pojedzcie na zachod i zobaczcie jak tu wyglada , do koniec bialej cywilizacji , dzieci rodza sie tylko islamskie . W szkolach podstawowych dzieci islamu stanowia 80 % liczby dzieci , za 8 lat dorosna i tak bedzie wygladala cywilizacja zachodu....islamska . Mieszkam tu 30 lat i widze ulice czarne od arabow i murzynow i zasyfione . Wy wciaz nie rozumiecie , ze tu chodzi o ocalenie Polski przed upadkiem naszego narodu ......Brawo PIS ! Wreszcie polski Rzad dbajacy o Polakow i Polske ....bysmy sie nie utopili w islamie jak europa zachodnia . Zachodni politycy dobrze wiedza , iz islamski zachod nie stworzy z Chrzescijanskim wschodem krainy zwanej ''europa '' ....dlatego daza do wpychania islamistow na wschod , by to europejskie szklo narodow wyrownac , ma powstac w calej europie multi-kulti i zbudowac na spalonej ziemi....kalifat , islamska europe .
Młody 560 / 87.206.92.* / 2015-11-22 15:25
Przecież nie o dzietność tutaj chodzi tylko o to aby wszystkie nasze dzieci nie głodowały i aby biedne mogły bez wstydu czysto w normalnym ubraniu chodzić do szkoły ... a to jest obowiązek narodu wobec najmłodszych ...
ekspert / 91.233.160.* / 2015-11-22 15:24
ROZBRAJAJĄ MNIE CI EKSPERCI
ZASTANAWIA MNIE TYLKO TO DLACZEGO CI EKSPERCI JAKICH ZAWSZE PYTAJĄ MAJĄ NIEMIECKIE NAZWISKA???????
nie na rękę niemcą i UE ten PiS bo może kopnąć ich w d...e
Brawo dla PiS
Roman 46 / 2015-11-22 15:29
To nie są niemieckie tylko żydowskie. Żydzi nigdy nam Polakom dobrze nie życzyli , ich drażni jak się komuś powodzi .
teqilus / 87.207.89.* / 2015-11-22 15:23
Pierwszy gey Europy wschodniej rzadzi oj będzie się dzialo....
EX1033 / 109.243.146.* / 2015-11-22 15:22
Z tego co wiem to w Niemczech Francji UK Irlandii i w całej Unii jest pomoc dla rodzin a oni nas mamią że polityka sprzyjania warunków pracy. To 500 złotych to kropla w morzu potrzeb rodziny i na pewno się przyda jednak PO boli to że nie tylko oni będą mieli dzieci ale również ludzie wykonujący prostsze prace. Otóż moi drodzy potrzebni są tacy i tacy ludzie. Stan finansów państwa jest PiS bardzo dobrze znany i wie co mówi. Każdy z nas może sprawdzić stan kasy państwowej online na stronie MF. PO teraz zachowuje gorzej niż znienawidzony przez nich patriarchat i rozgaduje "zabobony". Takie same "zabobony" były kiedy PiS wprowadzał becikowe i jakoś patologia się nie rozwinęła, ba nawet jestem skłonny napisać że mnóstwo wielkich tego się świata pochodzi właśnie z tego opisywanego przez PO "plebsu".
mild / 89.74.228.* / 2015-11-22 15:29

PO boli to że nie tylko oni będą mieli dzieci ale również ludzie wykonujący prostsze prace.
Czy można wykonywać jakieś prostsze prace od nicnierobienia ? W końcu to ich zgubiło.
franc 55 / 89.66.45.* / 2015-11-22 15:21
Ci Wszyscy z układów i układanek dzieci i wnuki : niemieckich entuzjastów ,POSTKOMUNISTOW, działacze i kumple SOLIDARNOśCOWCÓW ,EUROENTUZJASTÓW z regóły dobrze wykształceni !!!! , często ich dziadkowie przeinaczyli swoje nazwiska , upodobnili do polskich .MIELI I MAJĄ INTRATNE WYSOKOPŁATNE STANOWISKA
Ja nie miałem,żadnych z powyższych atutów pracowałem i uczyłem się ponad możliwośći jestem dr inż mam wykształcenie i z braku jakichkolwiek układów zawsze zarabiałam mało i oczywiśćie składki również były odprowadzane małe. Mało będę mieć emeryture.
W związku z powyższym TYLKO emerytura obywatelska jednakowa dla wszystkich naprzykład 1500 pln może być sprawiedliwa
paweł piotr / 91.239.168.* / 2015-11-22 15:45
"W związku z powyższym TYLKO emerytura obywatelska jednakowa dla wszystkich na przykład 1500 pln może być sprawiedliwa" Jaka to sprawiedliwość? Jeżeli ktoś pracuje na jeden a inny na dwa etaty to jak ich emerytury mają być równe. To jakby tak miało być, to po co się wysilać skoro czy pracujesz dużo czy mało i tak emerytura jest taka sama.
alfred989 / 89.72.196.* / 2015-11-22 15:20
Nie jestem za PO, myślałem jednak ,że Pis cos zmieni na dobre, a z tego co widzę i słyszę , to jak na razie rozwalają ten kraj. Zaczęli bardzo ostro, a le czy nie za ostro? Wiem jedno- przeliczą się, a wyjdzie jak zawsze, czyli wielkie G.....Jak można wziąć na powrót do rządu ludzi , którzy są pokroju Ziobro, Kamiński, jacy zioną nienawiścią, i myślą że tylko to co oni myślą jest dobre? Za pół roku usilnie ludzie będą emigrować z tego kraju gdyż będzie to kraj policyjny podszyty nieufnością władzy do obywateli, będą prowokacje i inne haniebne rzeczy. Należy zlikwidować PIS, PO, Psa, SLD. Ci ludzie to zwykłe łachy w odzieniach ze skóry- tyle że ze sztucznej....
XEMEX / 78.8.109.* / 2015-11-22 15:28
co takiego zrobili ze rozwalają ten kraj tępy lemingu? BARDZIEJ JUŻ NIE MOŻNA ZDEWASTOWAĆ KRAJU JAK TO CO ZROBILI CI Z PO PRZEZ OSIEM LAT!! W TYM KRAJU NIC NIE FUNKCJONUJE NORMALNIE A JAK JUŻ COŚ TO PATOLOGICZNIE ,POCZYNAJĄC OD SŁUŻBY ZDROWIA NA ZWYKŁYCH CODZIENNYCH CZYNNOŚCIACH KOŃCZĄC JAK BRAK POŁĄCZEŃ MIEDZY MAŁYMI MIASTAMI CZY WIOSKAMI!!NIE BREDŹ CZŁOWIEKU BO PIS NAWET NIE ZACZĄŁ RZĄDZIĆ A TY POD WPŁYWEM TYCH ANTYPOLSKICH KŁAMLIWYCH TZW WOLNYCH MEDIÓW POWTARZASZ TE OHYDNE KŁAMSTWA!!

Najnowsze wpisy