Forum Forum inwestycyjneOpinie o spółkach

6 rekomendacji sprzedaży i jedna kupna.(4.02.2008r.)

6 rekomendacji sprzedaży i jedna kupna.(4.02.2008r.)

Prokurator / 2008-02-04 20:27
Witam wszystkich wieczorem.Dziś mam dla Państwa następujące rekomendacje sprzedaży papierów wartościowych i jedną rekomendację kupna. wszystkie rekomendacje zamieszczam poniżej:.
,,Eurofaktor" sprzedaj z limitem ceny 9,36 zł.
,,Fon" kupuj z limitem ceny 0,03 zł.
,,Kogeneracja" sprzedaj z limitem ceny 61,74 zł.
,,Kredyt Bank" sprzedaj z limitem ceny 22,54 zł.
,,Rainbow" sprzedaj z limitem ceny 8,48 zł.
,,Stalexport" sprzedaj z limitem ceny 2,99 zł.
,,T.P. s.a." sprzedaj z limitem ceny 24,64 zł.

Wszystkie zlecenia na podstawie powyższych rekomendacji proponuję złożyć z terminem ich ważności do dnia8.02.2008 r. (na cztery kolejne sesje.)

UWAGA: Nie ponoszę odpowiedzialności za skutki decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie moich rekomendacji.

Prokurator.
Wyświetlaj:
QLIMAX / 2008-02-05 21:11
Ale tez rekomendacje traca swoj sens, kiedy nie maja szansy byc zrealizowane... Tez nie prowadze statystyk finalizacji rekomendacji z limitami cen podanymi przez Ciebie, widze to tylko na spolkach, ktorych sam obecnie jestem posiadaczem albo nimi zainteresowany. Mowiac prosciej, Twoj wskaznik generuje sygnal kupna, ale limity cenowe ograniczaja osobe, ktora w danych sesjach, chcac sie kierowac scisle Twoimi rekomendacjami nie nabedzie akcji spolki (wyzej pisalem, ze nie wiem ile z podanych limitow cenowych zostaje spelnionych czy to w ta czy w ta strone) a jesli zacznie ona isc w gore, straci ta osoba mozliwosc zarobku, tak samo jak straci swoj sens rekomendacjia. Rozumiem przy tym tez, ze nikt nie musi sie kierowac Twoimi rekomendacjiami i ustala sobie limity jakie chce :-) ale rekomendacja FON az nadto bije po oczach swoja niska cena i nikłą szansa na realizacje w podanych przez Ciebie sesjach...
QLIMAX / 2008-02-05 15:20
Wie, ze nic nie ryzykuje, ale chodzilo mi o to, czy nie lepiej zlozyc zlecenie kupna za np realniejsze 4gr i je zrealizowac bo wygenerowany zostal sygnal kupna (co oznacza wedle Twojego Prokuratorze wskaznika nadchodzace wzrosty) niz zlozyc zlecenie po 3 gr ktore nie zostanie zrealizowane a spolka poleci w gore i wzrosty potencjalnego kupca ominal. Zauwazylem Prokuratorze, ze Twoje limity cenowe sa bardzo agresywne i optymistyczne i w jedna i druga strone, co nie zawsze daje zrealizowac Twoja rekomendacje (np dwie ostatnie sprzedaze Biotonu nie doszly do poziomow limitow rekomendowanych przez Ciebie, tak samo wydaje mi sie bylo z ostatnia Hawe). Pozdrawiam obu Kolegów.
Prokurator / 2008-02-05 20:49 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,Qlimax".
Nie jestem zwolennikiem zakupu jakichkolwiek akcji za wszelką cenę. Zauważmy, że w przypadku niezrealizowania zlecenia zakupu akcji danej spółki w dalszym ciągu posiadasz pieniądze na rachunku, a to z kolei daje możliwość zakupu innych akcji w innym momencie. przyznaję, że moje limity cenowe są dość agresywne. wychodzę bowiem z założenia, że jeśli kupować, to jak najtaniej i sprzedawać jak najdrożej.Temu właśnie służą określane przeze mnie limity cenowe. Dzięki limitowi ceny, jak sam zauważasz, nie zostały zrealizowane zlecenia sprzedaży akcji spółki ,,Bioton". W dalszym ciągu jesteśmy więc w ich posiadaniu, a to z kolei daje nam możliwość ich sprzedaży n.p. po cenie 2,00 zł. i wyższej.

Prokurator.
QLIMAX / 2008-02-04 22:08
Prokuratorze moglbys swoimi slowami uzasadnic takie smialo idace wnioski, ze Fon spadnie do 3 groszy ? Pozdrawiam serdecznie
Prokurator / 2008-02-05 11:36 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,QLIMAX".
Widzę, że na Twoje pytanie nie muszę już odpowiadać, bo zrobił to już poniżej ,,Rafał xyz". W jego e-mailu zawarta jest pełna odpowiedź na Twoje pytanie i tak, jak on napisał nalezy rozumieć moją rekomendację. Podziękowania dla ,,Rafał xyz".

Prokurator.
Rafal xyz / 217.168.130.* / 2008-02-05 09:34
Ja tą rekomendacje interpretuje nastepująco.
Fon spadł do 4gr i jest mozliwe ze obnizy się do 3gr aczkolwiek nie jest to pewne.
Dając zlecenie kupna za 3gr zamiast po 4gr nic nie ryzykujesz bo w najgorszym razie nie zrealizuje sie zlecenie.
A wiadomo ze gdy kupisz za 3 gr to nawet sprzedaz za 4gr bedzie juz ogromnym zyskiem.
Sam dalem zlecenie za 3gr pomimo ze wątpie ze spadnie do takiego poziomu... i jeszcze zejdą te miliony akcji ktorych kupno zlecil juz ktos wczesniej :)
Papa Smerf / 62.233.163.* / 2008-02-04 20:46
Witam!
Prokuratorze, prosze o informacje na temat spolki zntklapy?Czy warto dokupic po obecnej cenie? Ostatnia Twoja rekomendacja zakupu to 88,00zł....Pozdrawiam i dziekuje....
Prokurator / 2008-02-04 20:59 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,Papa Smerf".
Obecnie nie otrzymuję sygnału zakupu dla akcji spółki ,,Z.N.T.K. Łapy". Z ich zakupem radziłbym więc się wstrzymać do momentu podania przeze mnie rekomendacji zakupu. Na tym kończę i pozdrawiam Cię . Do zobaczenia niebawem na forum.

Prokurator
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy