6 V - 10 V

privy / 2013-05-06 06:43
Maj to mój ulubiony miesiąc, ale podobnie jak Ted nie jestem optymistą. Wszystko poniżej 2350 to jedynie korekta i w pobliżu tego poziomu będę wywalał wszystko czego nałykałem się przez ostatnie 2 tygodnie. Stany budują dywergencje i brakuje im jakiegoś 1% do wytworzenia 10% poduszki korekcyjnej i dopiero wówczas będzie się można przekonać ile warte jest 2250.
Wyświetlaj:
Zeus52 / 2013-05-06 12:50 / 10-sięciotysiącznik na forum
Co będzie,to będzie...ale to nie zmienia faktu,że wysokość RGR z 2007 roku na S&P500 to 214p....więc w dłuższym terminie wypada 1800p.Tamtejszy szczyt+wysokość formacji,jak w mordę...i jeden z najsilniejszych sygnałów zakupu,jaki powstał ni mniej,ni więcej,jak właśnie w środę 2 tygodnie temu...to wtedy,gdy nie miałem nic więcej do powiedzenia,jak zacytować analityka ze stooq...bo nic więcej nie dało się dodać.Po tym sygnale powinni zaliczyć 1650p.(taki program minimum z pieska)...i wtedy się korekcić.A właściwie silniej schładzać wskaźniki.
tedchom / 2013-05-06 20:07 / Tysiącznik na forum
Dziś zgodnie z planem UP :)
Zeus52 / 2013-05-06 21:04 / 10-sięciotysiącznik na forum
Zgadza się...KGHM nie zawiódł...:) No i jeszcze parę innych walorów. Jednak wypada zaznaczyć,że wybita została w górę linia przyspieszonego trendu spadkowego,a na dodatek Wig20 uzyskał sygnał zakupu na kagi w postaci linii jang. Mankament: oczywiście tym razem mizerne obroty.I to psuje humor.Poziom privego...zasięg(ale to zasięg minimalny)rażenia o-RGR na H4(ta,o której tworzeniu niedawno było pisane) jest nieco wyżej(mówię o CFD)...jakieś 2256p.,nieco niżej opór poziomy...zaś poziom potencjalnej na razie linii szyi o-RGR na dziennym jest dopiero na 2391p..Teoretycznie powinniśmy tam dojść,ale...zawsze jest jakieś"ale"...nagle małe obroty,maj...i jeszcze pewnie parę"ale"się znajdzie.Pozostaje obserwować i czekać.Jeśli dojdzie do LS oRGR na daily,to i tak pewnie będzie prawe ramię...czyli spadek akurat do wejścia.Niektórzy,ostrożniejsi,poczekają zapewne nawet na wybicie LS i wejdą dopiero na ruchu powrotnym.Każdy po swojemu.
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy