Forum Polityka, aktualnościGospodarka

7 tysięcy złotych na koncie, a chce być premierem. Prześwietliliśmy majątki kandydatów do Sejmu

7 tysięcy złotych na koncie, a chce być premierem. Prześwietliliśmy majątki kandydatów do Sejmu

Wyświetlaj:
stegas / 2011-10-05 16:21
Ludzie którzy wyceniają predyspozycje człowieka na premiera na podstawi jego konta w banku są debilowaci i liczy się dla nich mamona. Dla was kretyni nie ważne w jaki sposób doszło się dopieniędzy> czy w drodze afer, łapówek, okradania państwa(podatki), żlodziejstwa itp, ważne jest być "przedsiębiorczym". Jesteście tak łupi jak ten cham Palikot i jego koledzy z PO. Zgodnie z moimi zasadami tacy "przedsiębiorczy ludzie łamiący prawo winni siedzieć w p****** a nie na zajmpować odpowiedzialne stanowisko w kraju. Kaczyński gdyby nawet miał puste konto to jest najlepszym kandydatem do rządzenia moją ojczyzną. Tusk i jego zdraja nadaje się tylko do "obszczekiwania" porządnych obywateli" a część z nich za afery do kicia, Palikot ten zadufany w sobie dureń za swoje chamskie zachowanie do domu wariatów lub do burdelu a za nie płacenie podatków nie do kicia na długie lata i zwrot podatku z odsetkami- zwykły kanciarz i złodziej, takich popiera nasza prasa i wy szmatławe dziennikarzyny.
stegas / 2011-10-05 16:37
To jeszcze raz już bezbłędny mój komentarz. Byłem zbyt wzburzony tym tytułem artykułu i pisałem komentarz w złości. Poniżej poprawiony komentarz.

Ludzie, którzy wyceniają predyspozycje człowieka na premiera na
podstawi jego konta w banku są debilowaci i liczy się dla nich
mamona. Dla was kretyni nie ważne, w jaki sposób doszło się
do pieniędzy> czy w drodze afer, łapówek, okradania
państwa(podatki), złodziejstwa itp., ważne jest być
"przedsiębiorczym". Jesteście tak łupi jak ten cham,•Palikot i jego koledzy z PO. Zgodnie z moimi zasadami tacy
"przedsiębiorczy ludzie łamiący prawo winni siedzieć w
p****** a nie na zajmować odpowiedzialne stanowisko w kraju.
Kaczyński gdyby nawet miał puste konto to jest najlepszym
kandydatem do rządzenia moją ojczyzną. Tusk i jego zgraja
nadaje się tylko do "obszczekiwania" porządnych
obywateli" a część z nich za afery do kicia, Palikot ten
zadufany w sobie dureń za swoje chamskie zachowanie do domu
wariatów lub do burdelu a za nie płacenie podatków nie do kicia
na długie lata i zwrot podatku z odsetkami- zwykły kanciarz i
złodziej, takich popiera nasza prasa i wy szmatławe
dziennikarzyny.
############# / 83.19.187.* / 2011-10-05 18:43
Poprawiony ? W którym miejscu ? Może choć epitety darowałbyś sobie ?
Nix69 / 195.14.4.* / 2011-10-06 16:52
Jesli jesteś kobietą to również nie zrozumiałabyś genialnej w swoim podtekście tautologii z książki W.Łysiaka; "mądra kobieta".
Cóż, nie ma czego wymagać od elektoratu PO po tym jak poczyta się ich komentarze...smutne ale prawdziwe. Współczuję wam szczerze, bo zaślepienie i wiara w kłamstwa oraz "wybiórcze prawdy" to objaw problemów umysłowych a raczej ich POziom...;\
wracaj na boisko / 178.182.109.* / 2011-10-05 16:19
tytuł Niemcy już mu odebrali, wykreślili we wszystkich serwisach rządowych. no i mozna by tak dalej i długo.

moze o ugodzie z Żydami ?
65 miliardów USD ?
arch / 2011-10-05 16:16 / Tysiącznik na forum
Co tam pieniądze ? -Premier, szef PO Donald Tusk zapowiedział, że w dwóch środowych przedwyborczych debatach telewizyjnych NIE WEŹMIE UDZIAŁU ,partię będą reprezentować wiceszefowie Platformy.

Polacy o Tusku: --Krowa, która ryczy, mało mleka daje


http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/359680,polacy-o-tusku-krowa-ktora-ryczy-malo-mleka-daje.html
pissssss.s.s.s.s.s / 79.191.240.* / 2011-10-05 16:14
ZABIJA zdrowy rozsadek.... Obyśmy 10 10 nie obudzili się z ręką w nocniku....
arch / 2011-10-05 16:29 / Tysiącznik na forum

Obyśmy 10 10 nie obudzili się z ręką w nocniku....

Obyśmy się z większą dziurą deficytu nie obudzili ! ! ! -cudoku .
w 2008 r : -46 849 mld zł -3,7% PKB

w 2009 r : -98 714 mld zł -7,3% PKB

w 2010 r : -111 154 mld zł -7,9% PKB

Źródło: Internet Securities Businesswire -2011-04-26

" A Bruksela zabierze nam 80 miliardów. -To kara za dziurę w budżecie .

www.money.pl/gospodarka/unia-europejska/wiadomosci/artykul/
bruksela;chce;nam;zabrac;miliardy;za;dziure;w;budzecie,119,0,926
071.html

" 2011-10-05 13:05: | deba - To nie jest obsesja, tylko obnażanie nieudolnej polityki . Baja bongo. "
uru / 83.27.209.* / 2011-10-05 15:33
Kaczyński to największy kłamca. Ma dochody z tajemniczych "konsultacji" jakich udziela... własnej partii. W 2010 r było to blisko 1.5 mln zł. Ma też udziały w szemranej fundacji która powstała na gruzach zniszczonego przez PC Ekspresu Wieczornego - same budynki warte są obecnie ok. 40 mln zł a jest jeszcze duży parking w centrum Warszawy.
Może pan Kaczyński ujawniłby zawartość konta mamusi.
sklave / 83.2.33.* / 2011-10-05 16:16

Ma też udziały w szemranej fundacji
która powstała na gruzach zniszczonego przez PC Ekspresu
Wieczornego

Rozliczyć PC - FOZZ,Telegraf.......
Tylko kto ma to zrobić jak cala czwórka jest utytłana w tym po szyję.
http://sklave.manifo.com/
kraton / 195.117.16.* / 2011-10-05 15:43

2011-10-05 15:33:56 83.27.209.* | uru
Kaczyński to największy kłamca. Ma dochody z tajemniczych
"konsultacji" jakich udziela... własnej partii. W 2010 r było to blisko 1.5 mln zł.


Gdybyś nie był osobą anonimową, to odpowiadałbyś karnie za publiczne rozpowszechnianie nieprawdy.
uru / 83.27.209.* / 2011-10-05 15:57
W odróżnieniu od Kaczyńskiego nie mam na swoim koncie przegranych procesów o pomówienia i oszczerstwa.
blanka11111 / 2.203.187.* / 2011-10-05 16:01
Dlatego , że oczerniasz nie podpisując się imieniem i nazwiskiem!!
uru / 83.27.209.* / 2011-10-05 16:02
Wydaje się że po tym jak Kaczyński PUBLICZNIE przyznał że pieniądze trzyma na koncie mamy, wypadałoby ujawniać zawartość owego konta.
Prawda ?
kraton / 195.117.16.* / 2011-10-05 16:13
O ile mi wiadomo, to ujawnia się majątek wszystkich, bliskich członków rodziny. A więc ta suma którą podał K. obejmuje stan kont matki - o ile prowadzi z nią wspólne gospodarstwo. Jeśli wiesz, że jest inaczej, to złóż doniesienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa składania fałszywych oświadczeń. Jeśli nie, to możesz odpowiadac karnie za rozpowszechnianie nieprawdy. Jak pokazał minister Sikorski w swojej sprawie, po ip i czasie emisji wiadomosci można każdego zlokalizować, nawet po długim czasie
uru / 83.27.209.* / 2011-10-05 17:28
O ile mi wiadomo to dotyczy to osób objętych tzw. wspólnotą majątkową jak mąż, żona. Nie ma obowiązku ujawniania majątku matki i to nawet jeśli się z nią mieszka.
A co do rozpowszechniania nieprawdy to Kaczyński nie zadaje sobie trudu przedstawiania dowodów. Ja użyłem informacji znalezionych w sieci np. na stronie Gąsiorowskiego z ArtB. Dla mnie jest to informacja mająca cechy prawdopodobieństwa.
blanka11111 / 2.203.187.* / 2011-10-05 16:09
Dlaczego tak Ciebie fascynuje cudze konto ?? Prywatne??Nie obchodzi Ciebie kto zapłaci Brukseli 80 mld??To są Polaków pieniądze!! . Co mi tam pieniądze Palikotów i jemu podobnych ,nie dołożą do Długu, przedsiębiorczego rządu Tuska..!!!
uru / 83.27.209.* / 2011-10-05 16:14
Ni fascynuje mnie stan cudzego konta tylko poziom zakłamania człowieka który chce być premierem. Jak sens ma ujawnianie stanu konta Kaczyńskiego w sytuacji o której wiadomo ze pieniądze trzyma, wg własnej deklaracji, na koncie mamy, co zresztą jest dość dziwne.
blanka11111 / 2.203.187.* / 2011-10-05 16:26
Temat lokowania swoich oszczędności jest tematem rzeka, nic tu nie ma dziwnego w tym , że jeden oszczędza , ciuła grosze w banku czasem po to aby te pieniądze wcięła inflacja, drugi nie widzi tej potrzeby czasem nawet żyje na kredyt. To są zupełnie osobiste decyzje . Jarosław , który z natury jest prostolinijny dał się podejść jakiemuś cwaniakowatemu dziennikarzynie,który wykorzystał ta wypowiedż aby go ośmieszyć właśnie dla celów walki politycznej. Powtarzanie i wałkowanie tego w kółko, świadczy, że brakuje innych argumentów!!
uru / 83.27.209.* / 2011-10-05 16:31
Jarosław prostolinijny ?!!!!
To są chyba Himalaje naiwności żeby największego krętacza nazywać człowiekiem prostolinijnym. Ten człowiek gubi się we własnych kłamstwach.
króliczek / 2.203.187.* / 2011-10-05 18:19
Przestań bawić się myszką i nabijać sobie plusików innym minusików bo ręka Cię zaboli...
blanka11111 / 2.203.187.* / 2011-10-05 16:58
O czym my rozmawiamy??
Weż np ludzi Kaczyńskiego nieżyjącego Stasiaka po którym płakało wielu znających go Wrocławian , Natalii Świat i wielu innych , to są ludzie Pis-u niestety nieżyjący, jest wielu innych, których znam nie tylko z prasy. Ci wspaniali ludzie skupili się wokół Jarosława Kaczyńskiego. Kogo wokół siebie miał Donald Tusk ? Niesiołowskiego? Palikota z którym się rozstał, Bartoszewskiego o ciekawej historii, Wałęsę??Wszystko to powoduje , że ludzie mają do Jarosława zaufanie , że mu wierzą i popierają.
uru / 83.27.209.* / 2011-10-05 17:16
Jeszcze Karski, Suski, Kruk, Piecha, pan który był szefem policji a miał na swoim koncie wyrok za przestępstwo pospolite. W ciągu zaledwie dwóch lat siedmiokrotnie zmieniano ministra finansów, aresztowano ministra, zatrzymano drugiego, usiłowano aresztować wicepremiera, swojego ministra Kaczyński nazwał człowiekiem "skrajnie niekompetentnym" ale dopiero po tym jak sam opuścił PiS. Tych wszystkich ludzi posłał do ministerstw Kaczyński, to był jego wybór.
Wychodzi więc na to ze poskładał sobie rząd ze złodziei, oszustów, ludzi "skrajnie niekompetentnych" itd.
To może taki człowiek nie powinien być premierem jeśli nie potrafi sobie ludzi dobrać.
Tak przy okazji to po śmierci Stalina też sporo ludzi płakało.
Jedynym człowiekiem który opluł Bartoszewskiego jest Kaczyński. Co do Wałęsy to przypomnę że to bracia K. robili co mogli aby został prezydentem i to podobno wiedząc że był agentem - Lech Kaczyński w wywiadzie telewizyjnym stwierdził że o agenturalnej działalności Wałęsy wiedział od początku to jest od strajków sierpniowych. Nawiasem mówiąc to oskarżanie Wałęsy o współpracę z reżymem PRL jest idiotyzmem kłócącym się ze zwykłą logiką.
Ciekawsze jest to ze Lecha K. nigdy nawet na 49 h nie zatrzymano a podobno tak się w opozycji udzielał.
blanka11111 / 2.203.187.* / 2011-10-05 17:41
Przykro mi , że nie kojarzę tych nazwisk, nie jestem zawodowo w polityce i aż tak dokładnej wiedzy nie mam. Nie mogę więc o nich podyskutować .
Zdaje sobie jednak sprawę , że w każdej partii zdarzają się różni ludzie, zmienni jak kameleon i trudno się nie pomylić.Z najbliższego otoczenia premiera natomiast trudno wybrać osoby godne zaufania.Ciekawa jestem dlaczego tak naprawdę odszedł z tej partii Rokita?za t o PO ma bardzo cenny nabytek jakim jest p. Kluzik, niedobrze się robi gdy widzi się takich członków partii, którzy na dokładkę kierują grożby karalne pod adresem ludzi publicystów, podających swoje imię i nazwisko link
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/kluzik_rostkowska_kaczynski_jest_wyizolowany_ze_swiata_200362-1-1--d.html#dodaj-odpowiedz
pominąć specjalny spam.
uru / 83.27.209.* / 2011-10-05 17:52
To dziwne że nie kojarzysz bo to czołówka, można powiedzieć, twarze PiSu. Ale takiego Kurskiego to chyba kojarzysz - to ten który latał w czerwonym sweterku po sali obrad PE i gmerał w rozporku na oczach wszystkich prowadząc jednocześnie rozmowę przez komórkę w czasie w którym ktoś przemawiał. Pan Kruk to jest ta pani która potrafi "coś tam coś tam" a pan Karski to ten facet z czerwonym nosem, podobny do Rumcajsa który zasłynął z wyczynów na wózku golfowym. O panu Suskim już mi się nie chce pisać bo też niewiele dobrego dałoby się o nim powiedzieć,
blanka11111 / 2.203.187.* / 2011-10-05 18:03
Owszem Kurskiego kojarzę,jest bardzo inteligentny powiedziałabym, że
nawet go podziwiam. Temu, że opozycja próbuje go zdyskredytować wcale się nie dziwię, bo to trudny przeciwnik.Zupełnie nie wiem co potrafi pani Kruk, nic nie wyjaśniłeś Wyczyny na wózku golfowym ??Coś złego??
uru / 83.27.223.* / 2011-10-05 19:42
To nie opozycja dyskredytuje Kurskiego to on sam robi z siebie idiotę w PE. Obawiam się że tego co pani Kruk potrafi a dokładniej co miała na myśli to chyba nikt nie wie. Ja wiem tylko tyle że pani Kruk potrafi się upić w sejmie. Wyczyny Karskiego - można się zastanowić skąd tak dobre zdanie o żoliborskiej sekcie przy tak skromnej wiedzy na temat ich ludzi.
############# / 83.19.187.* / 2011-10-05 18:56
blanka11111, już dosyć tej błazenady,nie ośmieszaj się .
sklave / 83.2.33.* / 2011-10-05 16:24

, wg własnej
deklaracji, na koncie mamy,

dobre dobre to.
A może u kogoś z ZP Grunwald
A może u Putina bo i tam sięgają ich korzenie....
pisssss.s.s..ssss / 79.191.240.* / 2011-10-05 16:16
pisdeczki nie doceniają poziomu hipokryzji swego idola...
To taka choroba....
sklave / 83.2.33.* / 2011-10-05 16:27

pisdeczki nie doceniają poziomu

to lepsze:
Myśloł POszczaniec że do PiSuara trofił
ale sie zagopił
i se w nogawka nafajtolił.
http://sklave.manifo.com/
króliczek / 2.203.187.* / 2011-10-05 15:41
Wszystko co piszesz to pomówienia, gdyby tak było to media na ten temat byłyby bardzo głośne... Twory swojej wyobrażni przedstawiasz nam tutaj, dlaczego i po co?? Tak bardzo nienawidzisz człowieka?? Napisz lepiej jaki konkretnie masz powód do tych oszczerstw,może będzie to bardziej interesujące od tego tekstu poniżej???
uru / 83.27.209.* / 2011-10-05 15:56
Prześledź losy Ekspresu Wieczornego który stał się łupem PC.
Zajrzyj na stronę internetową Gąsiorowskiego z ArtbB.
Pit Kaczyńskiego z 2010 był publikowany i jest do znalezienie w sieci.
Tzw "konsultacje" udzielane własnej partii to nic innego jak wyciąganie partyjnej kasy do prywatnej kieszeni.
króliczek / 2.203.187.* / 2011-10-05 16:16
Jak jesteś taki oczytany to może wiesz kto zapłacił za Tuskobusy??kto płaci 2000 zeta za dzień podróżowania po Polsce??
uru / 83.27.209.* / 2011-10-05 16:22
Od tego jest PKW żeby rozliczać wydatki związane z prowadzeniem kampanii wyborczej. Przypominam że to PiSowi PKW nie uznała rozliczenia wydatków z jedynych wyborów jakie zdołali wygrać i to Giertych z trybuny sejmowej mówił że utrata dotacji jest jednym z powodów rozpisania wcześniejszych wyborów. Dodam że takie wybory to koszy ok. 400 mln zł. Tyle PiS wyciągnął z naszych kieszeni aby "odzyskać" swoje 30 mln.
qp / 80.150.85.* / 2011-10-05 16:36
400 mln to pikus w porownaniu do tego ile wyciaga tusk od polakow swoimi obietnicami a tacy jak ty dalej swoje. Nawet nie umieja 100 km autostrady zbudowac, w przygotowaniach do EM ukraina jest duzo dalej jak tuskolandia, ktora musi wzmocnic schody na stadionie narodowym. Niema nic co by PO nie spapralo a jak ich wybierzesz na nastepne 4 lata to i twoje zycie spaprza ta spokojnie i w harmonii bo nic sie nie liczy tylko ich kieszen....
króliczek / 2.203.187.* / 2011-10-05 16:36
Tak naprawdę myślisz ?? A kto doprowadził Polskę do tego DOBROBYTU?
http://www.eostroleka.pl/polska-na-granicy-bankructwa-zagraniczni-inwestorzy-ostro-krytykuja-rzad-tuska,art22689.html
to jest dużo ważniejsze niż licytowanie kosztów partii do których nie mamy dostepu zwłaszcza do kosztów partii rządzącej.Która dodatkowo wprowadza ustawę aby zaciemnić jeszcze bardziej finanse państwa.
uru / 83.27.209.* / 2011-10-05 17:17
Dziwne że owi zagraniczni inwestorzy nie chwalili i nie chwalą Kaczyńskiego.
blanka11111 / 2.203.187.* / 2011-10-05 18:15
Gazeta wyborcza tak Ci napisała???Ja wiem , że gdy rządził PIS to było duże zainteresowanie mediów ,teraz o Polsce prawie się nie mówi, może dlatego, że nie szanują rządzących??
uru / 83.27.223.* / 2011-10-05 19:47
Przypominam sobie pewien artykuł w jakimś marginalnym szmatławcu niemieckim o kartoflach po którym "rząd" PiSu domagał się przeprosin od... Niemiec. Przypominam sobie też dwie dziennikarki z jednej z telewizji w USA, które turlały się ze śmiechu opowiadając że premierem Polski jest 60-o letni kawaler mieszkający z mamusią, bez prawa jazdy który publicznie opowiadał że poi się założyć konto bankowe bo ktoś mógłby mu tam pieniądze wpłacić.
blanka11111 / 109.44.98.* / 2011-10-05 20:00
Sam sobie odpowiedziałeś... szmatławcu...Ale mówi się dużo zawsze o tym z kim trzeba się liczyć a nie odwrotnie.
uru / 83.27.230.* / 2011-10-06 13:03
To co piszesz przypomina starą anegdotę jak pewien facet latał po znajomych i cisząc się jak dziecko, pokazywał że napisano o nim w gazecie. Była krótka notatka w... kronice policyjnej... że pijany osobnik oddał publicznie mocz i wybił szybę w sklepie.
W podobny sposób pisano o nas za rządów PiSu.
blanka11111 / 2.203.187.* / 2011-10-05 15:20
Tutaj jest przedsiębiorczość , zaradność naszego premiera...
http://www.youtube.com/watch?v=bNMXl1pjXQU&feature=player_embedded
blanka11111 / 2.203.187.* / 2011-10-05 15:00
http://www.money.pl/gospodarka/unia-europejska/wiadomosci/artykul/bruksela;chce;nam;zabrac;miliardy;za;dziure;w;budzecie,119,0,926071.html

Ciekawe czy zapłaci z naskładanych pieniędzy??
króliczek / 2.203.187.* / 2011-10-05 15:06
Palikot zapłaci za kolegę, bo Donald za mało naskładał .
pissss.ss.s.sssss / 79.191.240.* / 2011-10-05 14:58
-(z jego "szkoły" ko-medialnej zresztą) NICZEGO NIE ZMIENIĄ. Pis+ RYDZYK to FEUDALNE OSZOŁOMSTWO i FOLKLOR RELIGIJNY dla NIEPOJĘTNYCH i NAIWNYCH. jako religia państwowa .Plus na "deser" pomniki Lecha na każdym placu Taka nowa KOREA w wydaniu wolskim....
qp / 80.150.85.* / 2011-10-05 16:44
POgadaj sobie z pania Sroda ona ma ten sam problem co ty????
kraton / 195.117.16.* / 2011-10-05 15:22
Nie wiem czy to prawdziwy obraz przyszłości, raczej wątpię, ale skoro już zaczęliśmy political fiction, to wyobraźmy sobie przez chwilę jak będzie wyglądać Polska po ewentualnym dojściu Palikota do władzy. Na przykład w zakresie polityki zagranicznej:

- Angela Merkel dostanie w prezencie wibrator
- na Obamę zostanie rzucone podejrzenie o alkoholizm
- Putin zostanie nazwany zwykłym chamem
- Sarkozy zmuszony do przedstawienia zaświadczenia od seksuologa
- Cameron otrzyma propozycję zawarcia związku partnerskiego
- A papież propozycję powołania komisji d.s. likwidacji majątku Watykanu

Sądzę, że długo to nie potrwa, jakieś trzy tygodnie, a Palikot będzie pierwszym który zginie w wypadku na który złoży się szereg zbiegów okoliczności - atak zabłąkaną rakietą samosterującą i to w momencie czołowego zderzenia z ciężarówką, we krwi zostaną wykryte ślady radioaktywnego Polonu wprowadzonego do ciała ofiary snajperskim pociskiem. Ludzie będą mówić, że to na skutek pecha spowodowanego papieską ekskomuniką. Jedno jest pewne. Cały świat polityki przyjedzie z przyjemnością na pogrzeb, aby złożyć na grobie wieniec ze świńskim ryjem trzymającym w pysku plastikowego penisa ;)
pissssss.s.s.sss / 79.191.240.* / 2011-10-05 16:09
Pleciesz bez sensu.... Kaczor już był u władzy i niszczył nawet swoich koalicjantów by przejąć ich członków .. Na opozycję szukał haków i ma ba sumieniu niewinną Blidę . Dup-...atemu furerkowi marzy sie władza absolutna -- czym to się kończy każdy rozsądny znający historię doskonale wie. Miesza w dodatku polityke z religia a to jest oszustwo do kwadratu...
Jak można wybierać takiego pajaca ?
qp / 80.150.85.* / 2011-10-05 16:50
tak jest pani Blida byla niewinna i strzelila sobie w glowe... idz czlowieku do przedszkola i zacznij edukacje od nowa bo z taka naiwnoscia to dlugo nie pociagniesz to moj pies ma wiecej IQ jak ty odrazu widac, ze ty z PELO
kraton / 195.117.16.* / 2011-10-05 16:29

i ma ba sumieniu niewinną Blidę

O "niewinnej" Blidzie pisałem trochę niżej. Jeszcze raz powtórzę - prokuratura nikomu nie postawiła w związku z tą sprawą zarzutów, a chyba nie masz wątpliwości, że był klimat polityczny, aby to zrobić, gdyby jakieś podstawy były


niszczył nawet swoich koalicjantów


Nie niszczył koalicjantów. A nawet gdyby tak ocenić, to z powodu takiego "niszczenia" SO i LPR wszyscy byli zadowoleni. Do tej koalicji był zmuszony jeśli wziąć pod uwagę powyborczy rozkład sił w parlamencie. Nie zgadzał sie na wszystko i z tego powodu, jak zapewne pamiętasz, ta koalicja szybko upadła doprowadzając do przedterminowych wyborów


Dup-...atemu furerkowi marzy sie władza absolutna


To już jest twoja ocena. Jeżeli poprzez użycie niemieckiego wyrazu sugerujesz, że obecna sytuacja przypomina tę z lat 20 w Niemczech, to piszesz bzdury w które chyba sam nie wierzysz.


Miesza w dodatku polityke z religia


Na to nie znajduję żadnego przykładu. Chyba nie chodzi ci znowu o geotermię ojca dyrektora, bo to byłoby już trochę nudne. Nawiasem mówiąc, projekt całkiem obiecujący i wspierany przez UE.
łoWWWCa / 79.191.240.* / 2011-10-05 14:57
Dzielenie społeczeństwa, wprowadzenie w relacje międzyludzkie nieufności, jątrzenie i napuszczanie jednych na drugich, odwracanie wartości moralnych – to techniki manipulacji na wielką skalę.
I dlatego – jeżeli chcemy, aby społeczeństwo było zdrowe psychicznie – i moralnie – trzeba ich odsunąć od władzy.
pisss.s.sss.s.s / 79.191.240.* / 2011-10-05 14:53
-POD PUBLICZKĘ....
Moherstwo i "pożyteczni idioci" dają się uwodzić jego propagandowej iluzji i demagogii.
mrtkorga6 / 178.37.13.* / 2011-10-05 20:42
No co ty? Nauczył się naśladować Tuska? No myślę, że mistrza nie przeskoczy w grze pozorów.
KazikPierwszy / 95.41.49.* / 2011-10-05 14:39
A tępa gawiedż znowu dała się sprowokować i wypisuje swoje bliżej niekreślone frustracje...Ludzie, tak łatwo was ponownie nabić w butelke? Nie potraficie już samodzielnie myśleć, że od razu wyrywacie się ze swoimi głupawymi komentarzykami?
wełenkowa Krysia. / 83.17.247.* / 2011-10-05 14:39
Prezes, mam emerytury 850 zł, mieszkanie własnościowe 56m2 w bloku, samochód z 2003r. 8.000 oszczędności i kota na utrzymaniu. Prezes jest niedojdą życiowym, którego oszukują nawet sklepowe, i on chce być premierem Polski? Jaja sobie robi z wyborców?
jkhkhkjhk / 83.28.218.* / 2011-10-05 14:52
do budy babo po przekwicie bo zakrece ci kurek z tlenem.
rotschild / 83.18.16.* / 2011-10-05 14:38
takie pieniadze to mozna powierzyc nie tylko Gilowskiej ale i kazdej obcej osobie..;-) do takiego stanu doprowadzilby i nasz kraj jak i swoj budzet... stracil 100.000 wiec rwie sie znow do korytka.. zeby za wszytsko placili podatnicy
blanka11111 / 2.203.187.* / 2011-10-05 14:58
http://www.money.pl/gospodarka/unia-europejska/wiadomosci/artykul/bruksela;chce;nam;zabrac;miliardy;za;dziure;w;budzecie,119,0,926071.html
Wszyscy to zapłacimy.
króliczek / 2.203.187.* / 2011-10-05 14:50
Nie zapominaj do jakiego długu doprowadził twój ukochany kaczor Donald.
znawiectematu / 83.15.9.* / 2011-10-05 14:29
I ktoś taki mysli o rządzeniu krajem? Zgroza!!
Ale jeszcze większy horror to to, że są tacy, którzy chcą na niego głosować. - Widać nie umar duch komunizmu - wszyscy równi W BIEDZIE !!!!
ANTY KLER / 77.255.9.* / 2011-10-05 14:22
kpina ten to dopiero dochody maskuje i nie płaci podatków nauczył się od czarnych w końcu przecież to nie grzech ważne ze nie z kościelnych.

Najnowsze wpisy