Forum Polityka, aktualnościGospodarka

7 tysięcy złotych na koncie, a chce być premierem. Prześwietliliśmy majątki kandydatów do Sejmu

7 tysięcy złotych na koncie, a chce być premierem. Prześwietliliśmy majątki kandydatów do Sejmu

Wyświetlaj:
Wszystkie fobie Jarosława / 46.134.55.* / 2011-10-05 09:07
Nieudacznik życiowy ma tylko tyle co jego ojciec towarzysz Rajmund ukradł polskiemu patriocie, czyli wille w Warszawie. I taka oferma chce być premierem.
deba / 79.191.198.* / 2011-10-05 09:10


Czy rodzina też składa oświadczenia majątkowe? [0]
?

Myślisz, że to mamusia trzyma kasę?
do ferajny >! / 79.188.238.* / 2011-10-05 08:49
Biznesmen Ryszard Krauze miał stanąć przed sądem za złamanie artykułu 585 kodeksu spółek handlowych. Posłowie PO i PSL szybko zmienili prawo usuwając ten artykuł – ujawnia „Rzeczpospolita”.
W październiku 2010 r. Krauze usłyszał zarzut działania na szkodę spółki Prokom Investments. Chodziło o pożyczkę w wysokości 3 mln zł udzielonej firmie K&K. Wierzytelność została wprawdzie sprzedana, ale dopiero, gdy transakcją zainteresowała się prokuratura i ABW. Pod koniec 2010 r. do sądu trafił akt oskarżenia, ale Krauze nigdy nie usłyszy wyroku.
W czerwcu głosami PO i PSL Sejm całkowicie usunął z k.s.h. art. 585. Ostatecznie pozbawiło to prokuraturę możliwości ścigania Krauzego

W czerwcu głosami PO i PSL Sejm całkowicie usunął z k.s.h. art. 585. Ostatecznie pozbawiło to prokuraturę możliwości ścigania Krauzego
deba / 79.191.198.* / 2011-10-05 08:59

Chodziło o pożyczkę w
wysokości 3 mln zł udzielonej firmie K&K. Wierzytelność została
wprawdzie sprzedana, ale dopiero, gdy transakcją zainteresowała
się prokuratura i ABW.

Bo gdyby się nie zainteresowali to ta wierzytelność nie bylaby oczywiście sprzedana?
Posłowie PO i PSL szybko
zmienili prawo usuwając ten artykuł

Zmienili zly przepis a to jeszcze ma być zarzut? Na przedsiębiorców jest wystarczajaco dużo paragrafów. Ten zmieniony pozwalal na szykanowanie dowolnie wybranego pzedsiębiorcę.
bananowysong / 79.188.238.* / 2011-10-05 08:52
tak TO sie załatwia, dla SWOICH wszystko ! I co , kto podskoczy ?

co tam przysięga złożona w Sejmie Narodowi, mam gdzieś ta przysięgę !
arch / 2011-10-05 09:05 / Tysiącznik na forum

tak TO sie załatwia, dla SWOICH wszystko ! I co , kto podskoczy ?

" (..)POdobnie jak pozyczki Palikota zadłużony u brata , ponad 2 mln euro luksemburskiej spółce (CEPI) długu prowadzi do rajów podatkowych na Karaibach.
CEPI do niedawna należała do samego Palikota ,o kapitale 100 tys. euro ,a w 2007 r. pożyczył od niej 20 razy więcej, bo aż 2 mln euro. Pierwsze pieniądze dostał już kilkanaście dni po założeniu CEPI w marcu 2007 r.
Skąd CEPI bierze na pożyczki dla polityka? Sama pożycza. Od kogo? Z Cypru, od spółki Decleora, której adresem jest skrzynka pocztowa w turystycznym mieście Limassol.
Udziałowcem cypryjskiej Decleory została wtedy fundacja NAPF na Antylach Holenderskich .

(...)wszystkie instytucje opisywanego przez nas łańcuszka są obsługiwane przez tę samą firmę zarządzającą z Amsterdamu, ATC.

W całej sprawie najciekawsze jest , kim jest hojny pożyczkodawca, który zasila posła? - Palikot przez sieć spółek pożycza sam sobie?
-Czy może Palikotowi pieniądze przekazuje jakiś dobroczyńca?

" Okazuje się, że w poselskich oświadczeniach majątkowych z 2008 r. Palikot nie ujawnił całej prawdy o swoich finansach. "

http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/90206,tajemnica-wielkich-pieniedzy-posla-palikota.html

Palikot nigdy nie skorygował tego oświadczenia. Za podawanie w nich nieprawdy grozi do trzech lat więzienia.

I co ? - phi jakieś marne miliony € o których pewno zapomniał .
pitt2 / 83.17.3.* / 2011-10-05 08:46
Jak ktoś kto będąc posłem zgarnia miesięcznie kilkanaście tysięcy może miec na koncie tylko 7 tys. zł? Trzeba prowadzić bardzo rozrzutne, dostanie życie, aby wydać taka kasę nie inwestując w żadne dobra ( nie wykazał tego w oświadczeniu majątkowym ) I to miałby być dobry premier ? Jak ktoś taki może zrozumiec kogoś kto zarabia 1000-1200 zł miesięcznie? Dla takiego jak powiedział Biedronka to sklep dla biedoty, albo dziady. Panisko.
jam to ekonomista / 194.99.117.* / 2011-10-05 09:18
to jest prawdziwy cud: jak z zarobionych jakichś 600tyś plus 100tys. oszczędności, zrobić w ciagu 4 lat 7 tysięcy.
Nic dziwnego, że Jarek tak narzeka na obecny rząd, skoro taka bida i z 700tys. robi się 7 tys. też bym mocno wtedy protestował.
jerzy3000 / 195.187.99.* / 2011-10-05 08:43
Ublizaja premierowi
To u nich normalne.
A ze kwaczynski ma tylko 7000 zeta.
nachapie sie jak ew. do wladzy dojdzie.
potoDNO / 83.24.203.* / 2011-10-05 08:37
Płemieł w peruwiańskiej uszance pokąd został płemiełem dorobił się mieszkania w bloku na trzecim piętrze w Sopocie. Teraz na pewno jest już duuuużo bogatszy.
bsf / 217.98.34.* / 2011-10-05 08:46
PO co ?
1 060 000 BILINGÓW zażądały służby koordynowane przez TUSKA !
kogo ON podsłuchuje ?

Czy to juz państwo POlicyjne a może tak wyglada duPOkracja w wydaniu ferajny z POdwórka ?
jam to ekonomista / 194.99.117.* / 2011-10-05 09:09
rozumiem, że to źle dla ciebie jeśli bodejrzane typy są sprawdzane?
bsf / 217.98.34.* / 2011-10-05 09:28
jeśli Ziobro ściga przestępców i KOLESI to źle jeśli Tusk stosuje inwigilację to dobrze ?
Lemingi zawsze będą miały instynkt stadny wkrótce się POtopicie we własnym gnoju !
jam to ekonomista / 194.99.117.* / 2011-10-05 09:34
albo podaj mi jak coś pisałem na temat ścigania przestępców przez Ziobre albo nie kompromituj się.
Czy u was taki manipulacje i kłamstwa są na porządku dziennym?

Więc wracając do tematu, czy to źle że sprawdza się podejrzanych typów? Potrafisz odpowiedzieć na to pytanie czy będziesz coś bełkotał bez sensu? PISZ KONKRETNIE
bsf / 217.98.34.* / 2011-10-05 10:09
Skąd wiesz kogo się sprawdza ? a może Tusk sprawdzał bilingi Schetyny te , które nie udostępnili komisji hazardowej , a może innych KOLESI ? Może bilingi Sawickiej ?
Głośno jest o "szpiegowaniu" byłego PREZYDENTA czy tak wygląda kraj demokratyczny ?
POdałem tylko to na co zwróciły uwagę inne organizacje POzarządowe.
Jest tego POnad MILION to POwinno niepokoić !!!
jam to ekonomista / 194.99.117.* / 2011-10-05 11:08

Skąd wiesz kogo się sprawdza ?

no właśnie o to samo mógłbym cię zapytać. Sam nie wiesz, ale krytykujesz, że to jest złe.
A co do samej liczby to nie jest to aż tak dużo. Wychodzi na jakieś kilkanaście (może trochę więcej) tysiecy typów do sprawdzenia.
Poza tym bać sie tego mogą przede wszystkim osoby, które mają coś na sumieniu.
sisley / 213.77.28.* / 2011-10-05 08:36
Jarosław Kaczyński jest człowiekiem na wskroś uczciwym a poza tym po co mu kasa. Ocenianie ludzi po portfelach to chamstwo. Poza tym ocena jest pochodną kultu pieniądza i abstrakcji od metod w jaki się ludzie bogacą; w większości uczciwie ale nie zawsze
jam to ekonomista / 194.99.117.* / 2011-10-05 08:55
no właśnie po co mu kasa? Tyle przecież zarabia a nic nie ma, czyli wydaje co miesiąc kilkanaście tysiaków i nawet nie wiadomo na co bo nic nie ma. Tak się solidaryzuje z biednymi Polakami, wydając kilkanaście klocków co miesiąc na jakieś p*******?
deba / 79.191.198.* / 2011-10-05 08:45

Jarosław Kaczyński jest człowiekiem na wskroś uczciwym a poza
tym po co mu kasa. Ocenianie ludzi po portfelach to chamstwo.

W Polsce jest dużo uczciwych ludzi. Tusk też jest uczciwy. To nie są wystarczające kwalifikacje na premiera. Stan konta też nie. A dane podane w artykule nijak się maja do rzeczywistości. Ale jak to zwykle bywa zawartość cudzych portfeli wzbudzają wielkie emocje i gorącą dyskusję.
a poza
tym po co mu kasa.

Kasa zawsze jest potrzebna. I on ją ma. Nie bądź naiwny. A posiadanie grubego portfela ma i tę wartość, że nie zaglądamy do cudzych kieszeni. Bo po co jak mamy pelne wlasne?
sisley / 213.77.28.* / 2011-10-05 08:48
Człowiek ty się różni od pozostałych stworzeń, iż zawsze mu mało. Są wyjątki ludzi, którzy większą wagę przywiązują do zasad i wartości niż do pieniędzy. Tacy ludzie są i ja również ich znam.
silesius / 81.18.214.* / 2011-10-05 09:00
Cieszę się niezmiernie, że znasz tak miłe towarzystwo i brzydzisz się "spekulantami", tylko pytam po jaką cholerę włązisz na portal biznesowo-inwestycyjny?? ? Ja się nie udzielam w "Gazecie Polskiej" czy TV Trwam. Jesteś po prostu trollem partyjnym, który nie ma pomysłu na życie i chcesz się dorwać do koryta odwalając czarną robotę dla "prezesa" .
sisley / 213.77.28.* / 2011-10-05 09:17
Czy ja powiedziałem iż dla mnie bieda to cnota. Nie jestem mnichem. Dla mnie pieniądz nie jest miarą oceny człowieka. Nie próbuj wulgaryzować bo jesteś zwykłym spekulantem a nie inteligentnym gościem który ma swoje pasje nie koniecznie związane z gromadzeniem pieniędzy. Być lub mieć; to uproszczenie jednak dylemat przed którym stoimy.
deba / 79.191.198.* / 2011-10-05 08:54


Człowiek ty się różni od pozostałych stworzeń, iż zawsze
mu mało

Gdyby to bylo regulą to świat bylby znacznie dalej. Niestety malo jest takich co im zawsze malo. Wielu spoczywa na laurach.
deba / 79.191.198.* / 2011-10-05 08:50


skoro jest uczciwy to czemu nie mówi prawdy?

To choroba. Patologia. On " inaczej " postrzega państwo. Znalazl w sobie poslannictwo aby takie państwo po sobie pozostawić. On po prostu brzydzi się prawdą. Dlatego też sami klamcy wokól niego. A każdy kto nie z nim to przeciwko niemu. I przeciwko państwu które mu się majaczy.
sisley / 213.77.28.* / 2011-10-05 08:44
Nie zauważyłem aby kłamał, daj jakieś przykłady.
cngsd / 80.52.134.* / 2011-10-05 08:46
No, że np sprawa smoleńska nadal jest niewyjaśniona.
sisley / 213.77.28.* / 2011-10-05 08:53
Bo nie jest. Sprawa Smoleńska to hańba dla tego rządu. Piłsudski i wielu wielu innych przewracają się w grobie widząc w jaki sposób potraktowani zostali Prezydent RP i inni którzy zginęli. To jest HAŃBA i mówmy głośno aby nie zabić własnego sumienia.
deba / 79.191.198.* / 2011-10-05 09:04


Bo nie jest. Sprawa Smoleńska to hańba dla tego
rządu

Jest. Tylko Kaczyński tą katastrofę wykorzystuje do walki z demokratycznymi organami państwa. Wykorzystując do tego celu zagubionych, mniek madrymi ale gotowych temu klamcy zaufać ludzi.
Katastrofa jest wyjaśniona. Od początku bylo wiadomo jakie byly przyczyny. Wszystko co kaczor robi to jedna wielka hucpa.
Nix69 / 195.14.4.* / 2011-10-05 10:04
Deba, ty masz poważny debet umysłowy...Może trochę więcej obiektywizmu?
deba / 79.191.198.* / 2011-10-05 11:23

trochę więcej obiektywizmu?

Obiektywizm jest tylko wtedy kiedy rozmijamy się z prawdą i zdrowym rozsądkiem?
pomo dore / 2011-10-05 11:24 / Tysiącznik na forum
wy tam w tym Nieporęcie nie macie dobrego szpitala psychiatrycznego????
bsf / 217.98.34.* / 2011-10-05 08:34
To jasne przesłanie dla lodziarzy i KOLESI przekrętasów przy PREMIERZE Kaczyńskim czas na aferalne działania umiera.
Dlatego pada blady strach na takich jak miro, zbychu i rychu ...itp
Tacy POtrzebują wolności działania i bezkarności.
bolek i lolek, tytus romek i atomek... / 195.69.83.* / 2011-10-05 08:25
Co z tego Kto i ile ma na koncie, ważne jest jakim jest człowiekiem.
677878 / 217.173.186.* / 2011-10-05 08:24
a gdzie jaroslaw schowal kase 250 tys za brata ?
silesius / 81.18.214.* / 2011-10-05 08:23
Zagłosuję na Palikota, bo to ten facet o wie co znaczy cachflow, aktywa i pasywa. Jedynie jeszcze ludzie z PJN i Korwina-Mikkego też znają się na rzeczy, ale ich poparcie śladowe, dlatego szkoda zmarnować głos. Reszta , z Wielkim Bliżniakiem na czele to darmozjady, jedyne co wiedzą jak opodatkować pracowitych, zaradnych i zdobywać fortune metodą Putina. Ojciec Tadeusz to pokazał wspaniale... Pozdrawiam myślących, roszczeniowi, to nie miejsce dla was, szukajcie szczęścia na stronach PiS, PSL, PO czy związków zawodowych, nikt tak pięknie nie pomoże wam okraść tych co potrafią pracować i pomnażać bogactwo.
arch / 2011-10-05 09:00 / Tysiącznik na forum

Palikota, ten facet o wie co znaczy cachflow, aktywa i pasywa.

Wie i to bardzo dobrze ! !
" (..)jest poważnie zadłużony: w banku, u brata i w kilku spółkach. Między innymi jest winien ponad 2 mln euro luksemburskiej spółce (CEPI). Ślad tego długu prowadzi do rajów podatkowych na Karaibach.
CEPI do niedawna należała do samego Palikota ,o kapitale 100 tys. euro ,a w 2007 r. pożyczył od niej 20 razy więcej, bo aż 2 mln euro. Pierwsze pieniądze dostał już kilkanaście dni po założeniu CEPI w marcu 2007 r.
Skąd CEPI bierze na pożyczki dla polityka? Sama pożycza. Od kogo? Z Cypru, od spółki Decleora, której adresem jest skrzynka pocztowa w turystycznym mieście Limassol.
Udziałowcem cypryjskiej Decleory została wtedy fundacja NAPF na Antylach Holenderskich .

(...)wszystkie instytucje opisywanego przez nas łańcuszka są obsługiwane przez tę samą firmę zarządzającą z Amsterdamu, ATC.

W całej sprawie najciekawsze jest , kim jest hojny pożyczkodawca, który zasila posła?
- Palikot przez sieć spółek pożycza sam sobie?
-Czy może Palikotowi pieniądze przekazuje jakiś dobroczyńca?

" Okazuje się, że w poselskich oświadczeniach majątkowych z 2008 r. Palikot nie ujawnił całej prawdy o swoich finansach. "

http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/90206,tajemnica-wielkich-pieniedzy-posla-palikota.html
sisley / 213.77.28.* / 2011-10-05 08:57
Dziękuję ale nie widzę potrzeby ani powodu do współczucia. Ja ci współczuję z tego powodu, iż dla ciebie Palikot to wzór i miara. Pogubiłeś się kolego.
student MIM / 212.87.13.* / 2011-10-05 08:39
"Myślący" i głosowanie na Palikota? Toż to po prostu żenada, gdyż chociażby:
1. Koleś jest koniunkturalistą - na początku lat 90 wspierał środowiska katolickie (m.in. Ozon), a teraz jest zajadłym antyklerykałem, bo to się teraz lepiej sprzedaje. Innymi słowy brak poglądów, a tylko dążenie do władzy.

2. Pojawia się uzasadnione podejrzenie, że jest oszustem. Mam tu na myśli jego kampanię wyborczą, na którą studenci i emeryci wpłacili po 10 tys. złotych. Dla mnie jest praktycznie jasne, że żaden student nie zrobi tak z własnej woli, a po prostu Palikot dał im te pieniądze, by oszukać ustawę o finansowaniu partii politycznych.

Zatem żadna naprawdę myśląca osoba nie odda swojego państwa w opiekę takiego indywiduum.
silesius / 81.18.214.* / 2011-10-05 08:50
Tak popieram "koniunkturalistów", bo tylko się na trendzie zarabia...:-) Tylko skończony kretyn idzie pod prąd, ale co tam tłumaczyć dzieciakowi co się naczytał bajek słowiańskim narodzie wybranym i jego cywilizacyjnej "europejskiej" misji....
sexshop / 79.188.238.* / 2011-10-05 08:37
dobrze robisz tam ci będzie najlepiej ! a jak koryto ywschnie to zadzwoń . . . . .
musisz mieć na wstę do tego klubu lateksowego penisa, przeciez musicie się jakoś wyróżniać
silesius / 81.18.214.* / 2011-10-05 08:43
nie żartuj, że się tak poprawiło za PO że menele maja neta i telefon? Idź kleić plakaty na ulicę, tam jest twoje miejsce giermku sztabowy, "prezes" za ciebie myśli.....
alen46 / 88.199.57.* / 2011-10-05 08:23
Jak sie okrada wykonawców, nie płaci sie za wykonaną robotę to nie trudno sie w tym kraju wzbogacić.
W mentalności Polaków jest to, że jak ktoś ma wiecej pieniędzy to jest " lepszy, mądrzejszy , zaradniejszy" nic bardziej mylnego. Tylko głupi , zakompleksieni ludzie mogą tak myśleć - to wstyd dla dziennikarza pisać takie porównania i bzdury.
Miarą człowieka naszych czasów stał się pieniądz - TO ŻAŁOSNE !!!
Gosc. / 87.206.156.* / 2011-10-05 08:30
Zawsze miarą człowieka był pieniądz :) tylko w tym dziwnym kraju jakoś jest inaczej. Amerykanie mają proste powiedzenie 'Jesteś tyle wart ile masz'.
alen46 / 88.199.57.* / 2011-10-05 08:55
Porównywanie nas do Ameryki czy innego kraju jest trochę nie na miejscu.
Różnych - narodów, krajów nie można mierzyć jedną miarą, ponieważ każdy naród ma swoją odmienną historię, kulturę, poziom wykształcenia obywateli , różni sie pod względem poziomu rozwoju gospodarczego, przemysłowego , cywilizacyjnego itd .
Zadaj sobie jedno pytanie dlaczego Amerykanie maja takie powiedzenie, a Polacy nie ????. Jeśli zdołasz sam sobie odpowiedzieć na to pytanie to znaczy, że jesteś inteligentny.
sisley / 213.77.28.* / 2011-10-05 08:43
''Gratuluję'' doboru miary . Kto pamięta bogatych patrycjuszy greckich? A wiesz kto to był Arystoteles?
Floyd / 2011-10-05 10:05 / Tysiącznik na forum
Słuszna uwaga, ale Hitler, Stalin, Lenin też nie przywiązywali wagi do swojej prywatnej własności. I co Ty na to?
sisley / 213.77.28.* / 2011-10-05 10:20
Oni mieli wszystko. Mogli brać ile chcieli łącznie z ludzkim życiem. To dyktatorzy i mordercy i tak trzeba ich ocenić.
nietoperze wampiry wyborcze / 79.188.238.* / 2011-10-05 08:42
spal wszystkie ksiązki naszych poetów ! Van C\Gogha tez musisz spalić, to nędzarz był ! Norwida byś pewnie opluł w tym parsykim przytułku !

Sienkiewicz dostał posiadłość w Oblęgorku od Narodu, dla ciebie byłby pewnie wart 0 , no bo nic nie miał !

A juz o Papieżu JP II nie wspomnę bo aż sie boje pomyśłeć co byś z nim zrobił, On nie miał nic ! nie tak jak TY !
ale poczekaj troszke, wyrówna ci sie już niedługo.
A te powiedzenie może pochodzi z ameryki północnej ale na pewno wypowiedziła je jakiś żyd z finansjery.
Gosc. / 91.208.250.* / 2011-10-05 10:54
"spal wszystkie ksiązki naszych poetów !". Nie mam książek naszych poetów więc nie ma co palić :) Poza tym po co podpalać czytnik e-book'ów?

Akurat obrazy Van Gogha miałem możliwość obejrzenia w zeszłym tygodniu w muzeum w Paryżu :) Jak dla mnie po prostu nuda. To była sztuka i rozrywka na inne czasy. Cieszę się, że są ludzie, którym ich oglądanie sprawia przyjemność. We mnie nie wywołują żadnych emocji.

"A te powiedzenie może pochodzi z ameryki północnej ale na
pewno wypowiedziła je jakiś żyd z finansjery.". Dokładnie tak, przecież nie Ameryki Południowej :) A kto miał je wypowiedzieć jak nie żyd finansjery? Nielegalny emigrant na budowie?
marcus_l / 91.222.69.* / 2011-10-05 08:42
Właśnie maja coraz mniej ... !!!, więc są mniej warci ?. To powtarzają amerykanom. Od pucybuta do milionera, przestało się sprawdzać ?.
Może lepiej im bardziej bogatsi obywatele (mówił o wszystkich) tym bardziej bogate państwo. Drugie (nie wiem czy będzie dokładnie jak powiedział) Nie wojną a gospodarką zawojujemy Europę i Świat.
marcus_l / 91.222.69.* / 2011-10-05 08:18
Co ma stan konta do tego jakimi jesteśmy ludźmi. Tego nie mierzy się bynajmniej kapuchą. Czym człowiek bardziej bogaty tym bardziej chytry. Dziennikarzyny z money.pl strach was obleciał ?. Widać jak się starcie, jak umilić życie Polakom i bzdury wypisywać. Jak ktoś ma kasę w Rajach Podatkowych czy Szwajcarii to jak to sprawdzicie ? Pajace jesteście do kwadratu. Widać że dołączyliście do sprzedajnych serwisów. POzdrowienia i do zobaczenia po 09.10.11 w nowej Polsce a nie kraju nadwiślanym.
deba / 79.191.198.* / 2011-10-05 08:25

Co ma stan konta do tego jakimi jesteśmy ludźmi

I teraz zacytuję ci drugie napisane przez ciebie zdanie.
Czym człowiek bardziej bogaty tym
bardziej chytry.

Z calą pewnością można stwierdzić, że to co czlowiek pisze bardzo o nim swiadczy.
deba / 79.191.198.* / 2011-10-05 08:36


Mam dopisać że to przysłowie ?

Pisz co chcesz. Wolny kraj. Ale najpierw się zastanów żeby to co piszesz mialo chociaż pozory logiki.
deda / 79.191.198.* / 2011-10-05 09:08


Zabolało ? POzdrawiam

Co niby mialo zaboleć? Ale jeśli mialeś taki zamiar to nie udalo się. Kombinuj dalej. I pamiętaj. Myślec i jeszcze raz myśleć.
jam to ekonomista / 194.99.117.* / 2011-10-05 08:15
można się bać Jarka, w końcu skoro te kilkanaście tysiaków miesięcznie to dla niego mało żeby się spokojnie utrzymać, to ile on będzie musiał "zarabiać" żeby coś odłożyć? Ludzie, jeśli teraz nie zostanie premierem to przecież zbankrutuje. No chyba, że solidaryzuje się z biednymi Polakami i szybko wydaje kasę, żeby wyszło, że jest on równie biedny.
A swoją drogą jestem ciekaw na co prezes wydaje tyle kasy, skoro jego konto (czy tam skarpeta) kurczy się tak szybko. Ale teraz jakoś to mi się pokrywa z jego zakupami w drogim sklepie...
herher / 193.243.147.* / 2011-10-05 08:07
Nie idę na wybory. Nie mam zamiaru propagować biedy i nie będę głosował na biedaków.

Najnowsze wpisy