Forum Forum inwestycyjneFundusze

700 tysiecy do zainwestowania

700 tysiecy do zainwestowania

borys80 / 149.254.200.* / 2007-10-11 13:43
Mam do zainwestowania 700 tysiecy zl,w ostatnim czasie dosc duzo stracilem na misiach,w trakcie ostatniej korekty.Inwestuje od 2 lat ze zmiennym szczesciem,duzo zyskuje zaraz po kupnie,jakies kilka tygodni,jednak jesli nie sprzedam dosc szybko trace.Prosze o jakies opinie w celu inwestycji moich srodkow.Pozdrawiam.
Wyświetlaj:
TaS / 2007-10-12 01:01 / Tysiącznik na forum
opinia prosta, konkretna, subiektywna i bez pobłażania:

wydaje Ci się, że dużą kasą łatwiej zarabiać? Szukasz łatwych szybkich pieniedzy - w MiSiach... a one nie istnieją :)

skoro piszesz,ze bawisz sie w toto 2 lata - ale ze zyskujesz tylko na starcie potem jest zle... jak mniemam wtedy sprzedajesz...

a pokaz mi fundusz akcji polskich ktory w perspektywie dwoch lat ma strate?

wniosek: nie badz pazerny i licz na REALNY i BEZPIECZNY ZYSK... a przede wszystkim wykonuj jak najmniej ruchów...

to moja recepta na sukces...

powodzenia :)
przewodnick / 2007-10-12 02:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
700 tyś do zainwetowania pojawia się co tydzień i wygląda na badanie rynku, a nie jak pytanie poważnego inwestora używającego dowolnie znaków interpunkcyjnych
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy