Forum Polityka, aktualnościKraj

87 osób zginęło w katastrofie rządowego samolotu

87 osób zginęło w katastrofie rządowego samolotu

Wyświetlaj:
Glos Rozsadku / 83.25.202.* / 2010-04-10 10:37
Ludzie, prawie 90 osob zginelo, w tym prezydent RP. Przejmijcie sie chociaz, zamiast od razu podejrzewac jakies spiski. Moze to jest przypadek, a moze nie. Odpowiednie organy zajmuja sie ta sprawa, wiec odpusccie sobie durne spekulacje. Rozumiem, ze nie darzycie sympatia tych politykow, ale to nie zmienia faktu, ze sa ludzmi i zgineli.
Głos Rozsądniejszego Rozsądku / 83.20.34.* / 2010-04-10 10:52
Ich śmierć to, owszem, tragedia, ale nie powód, żeby pogrążyć się w czarnej rozpaczy i wyłączyć myślenie.
Kim III / 2010-04-10 10:49 / Bywalec forum
Człowieku jakie "nie darzycie sympatią"?, bądź obiektywny i zobacz, że temat jest opanowany przez elektorat PiS, który już wylewa morze obelg na PO, nawet w tak tragicznej chwili.
esu / 78.8.137.* / 2010-04-10 10:56
Chyba elektorat tych co nie wierzą w niesamowite zbiegi okoliczności.
wiioj / 93.105.142.* / 2010-04-10 10:37
czy brat Prezydenta tez był na pokładzie???
esu / 78.8.137.* / 2010-04-10 10:35
Najpierw szef kancelarii premiera jakiś czas po wybuchu afery hazardowej, mający piękne i bogate życie w luksusie, zarabiający kokosy popełnia "samobójstwo" co oświadcza się zaraz po znalezieniu jego ciała bez zbadania dowodów. Zupełnie inaczej niż zwykle, kiedy zawsze mówi się trzeba poczekać na wyniki ekspertyz. A teraz jedyny rywal Tuska, który istnieje jeszcze w mediach ginie w katastrofie lotniczej w drodze na miejsce drażliwe dla Rosji, lecąc razem z ludźmi drażliwymi dla Rosji polskim samolotem użyczanym przez nie kogo innego jak kancelarię premiera. I niech zgadnę największy polski przyjaciel Putnia - gen. Jaruzelski tym samolotem jednak nie poleciał chociaż był zapraszany. Do tego trzeba było się śpieszyć bo ten ostatni remont tupolewa w Moskwie był ostatnim remontem polskich samolotów rządowych właśnie tam, a niedługo prezydent miał latać boengiem. Co za niesamowite zbiegi okoliczności. Przy reżimie okrągłostołowym Łukaszenka to demokrata pełną gębą
michigan / 95.49.85.* / 2010-04-10 10:34
fajnie, zwolnilo sie miejsce przy korycie, naturalna selekcja czasem musi byc wspomagana
korwin mikke staruj do apanazy na bande 4 nie glosujemy
zdruzgotana ;((((( / 83.31.171.* / 2010-04-10 10:33
To straszne zawsze jak zginie ktos sławny to nie che mi sie wierzyc i mam nadzieje ze to tylko fałszywy alarm ;(((((
Lysy 25 / 77.255.209.* / 2010-04-10 10:28
To trochę dziwne, że tak wiele ważnych osobistości lata w jednym zdezelowanym samolocie.
Były już z tym samolotem problemy i dawniej.
Np. zepsuł się w Mongolii, gdzie prezydent wstąpił po drodze do Japonii.
Sończyło się tak, że przyleciał do Japonii samolotem mongolskich linii lotniczych.
Wstyd dla Polski.

Nic tych naszych palantów nie nauczyło po utracie połowy sztabu WP parę lat temu w podobnej katastrofie (samolot wojskowy zapakowany generałami i pułkownikami zahaczył o drzewa).

Nie wierzę, że był to zamach, w końcu samoloty (i helikoptery...) rozbijają sie od czasu do czasu a drzewa rosną tu i tam.
Trochę to może dziwne, że takie katastrofy są u nas nagminne (Miller, połowa sztabu lotnictwa RP, teraz Kaczyńki).
Wygląda na to że nasze samoloty rządowe i wojskowe spadają jak gruszki...
Tanie państwo?

Mgła nie powinna uniemożliwić lądowania samolotu utrzymanego na przyzwoitym poziomie technicznym.
Pilot może lądować bez [i]ŻADNEGO[/i] naprowadzania z ziemi i przy [i]ZEROWEJ[/i] widoczności.
Widocznie odpowiedniego sprzętu technicznego na pokładzie nie było, albo nie działał albo pilot bawił się w kowboja albo i to i to.
Kama B. / 83.21.197.* / 2010-04-10 10:28
Szkoda, że zginęli. Ale na całe szczęście prawdopodobnie ma go zastąpic Bronisław Komorowski, marszałek sejmu.
15 lat / 95.41.33.* / 2010-04-10 10:25
Ludzie obudźcie się.!!
Jak możecie się tak zachowywać w momencie gdy kraj pogrążony w smutku.?!
Jak możecie kogokolwiek oskarżać bez jakichkolwiek podstaw.??
Co z was za patrioci skoro zamiast płakać nad losem kraju wykłócacie sie tu kto kogo jak gdzie.?
Żal mi was. wstydźcie się.!!
trolik13 / 62.233.215.* / 2010-04-10 10:36
ciekawe, co ty mowiles/mowilas o jego rządach, np. 2 tygodnie wczesniej. i zeby polak teraz był prawdziwym patriotą, to potrzebna jest wymiana pomiedzy panstwem, a polakiem. a nie tylko polak dla kraju, ale kraj polakowi juz nie.
Cybson / 85.202.42.* / 2010-04-10 10:21
jak się czyta te polityczne odniesienia to ręce opadają.. zginęły najważniejsze osoby w kraju a tu jak zwykle tylko ujadanie.. wstyd mi za was pajace..
esu / 78.8.137.* / 2010-04-10 10:53
Jak jesteś naiwniakiem to możesz sobie wierzyć, że to przypadkowa śmierć. Prezydent zginął bo nie pasował wielu ludziom, zbyt wielu. Zamiast dzielić się przy korycie walczył o idee. Walczył jak umiał, lepiej albo gorzej, ale to był jedyny polityk, który nie mówił, że w Polsce jest raj na ziemi, kraina mlekiem i miodem płynąca, ostoja demokracji rządzona przez polityków będących wzorami cnót, która zbudowana została na cudownej transformacji towarzyszy i konfidentów w mężów stanu i elity intelektualne. I chyba raczej nie zależałoby prezydentowi na tym, żeby śpiewać pieśni pochwalne na jego grobie, tylko na tym by wypunktować i zlikwidować reżim. Teraz wszyscy Ci którzy mieli największy udział w jego śmierci będą czcić jego pamięć nad grobem najgłośniej ze wszystkich żeby uciszyć i zagłuszyć wszystko inne i tak jak Ty będą oskarżać wszystkich dokoła o nieszanowanie jego pamięci, a sami będą się pod nosem i za plecami radować. Miarą szacunku dla zmarłego jest mówienie o tym za co zginął a nie śpiewanie pieśni żałobnych na jego grobie.
ojro / 91.193.208.* / 2010-04-10 10:21
Teraz zacznie się wykorzystywanie śmierci niewinnych osób do politycznej walki. Odezwą się zwolennicy PiS-u oskarżający PO o zamach stanu i zmowę z Rosją. Opozycja natychmiast wykorzysta ten fakt w swojej kampanii prezydenckiej. Odezwą się sfory zajadłe, które bez żadnych dowodów będą szczekać i oskarżać wszystkich wokół.

Uszanujcie tę tragedię, a nie wykorzystujcie jej do podbijania słupków waszym partiom. Chociaż 1 dzień żałoby, 1 dzień ciszy od tej politycznej szczekaniny.
Lumen111 / 95.160.94.* / 2010-04-10 10:26
Najlepiej niech zdrajcy POlityczni w naszym kraju rządzą wówczas będziesz bardzo szczęśliwy ojro.
ojro / 91.193.208.* / 2010-04-10 10:37
Od PO gorsze są tylko takie zajadłe psy jak ty, które cudzą śmierć traktują jak okazję, żeby skoczyć komuś do gardła.
Jestem... / 89.167.8.* / 2010-04-10 10:20
Ja również uważam że Tusk nie miał w tym nic wspólnego. Ludzie,zginą cały rząd Polski a wy gadacie że to następne przepychanki polityków.
A co jeśli ktoś na nas napadnie!? Jesteśmy teraz słabi bez rządu....
Ivv / 89.72.43.* / 2010-04-10 18:48
Poprosimy o pomoc Chiny, które marzą o ruskich zasobach naturalnych i ziemi,
GeorGee / 83.21.29.* / 2010-04-10 10:39
Wypadek ten szyty jest grubymi nićmi, zbyt wiele sprzeczności w podawanych informacjach, a prawda zawsze ukrywana jest przed pospólstwem przez "możnowładców łaskawych".
Trzeba być debilem żeby bezsprzecznie wierzyć w to, co podają środki masowego przekazu.
dohmer / 83.16.80.* / 2010-04-10 10:19
Mam pytanie czy Jaruzelski również był na pokładzie? :(
ooooookkkkkkkkkropność / 77.253.123.* / 2010-04-10 10:31
zginęło 132 osoby ale nie Jarosław kaczyński!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! coś wam się pomyliło
niuniur / 89.75.45.* / 2010-04-10 10:19
a ja sobie obiecałam ,że pójdę na Niego głosować wkrótce...!! to był prawdziwy patriota...kondolencje dla wszystkich Polaków
starsznee / 213.238.106.* / 2010-04-10 10:18
TO JEST STRASZNE!!!!
Ostatnio oglądałam wywiad z Marią Kaczyńską - wspaniała kobieta... [*]
ukryty / 83.14.14.* / 2010-04-10 10:44
ludzi wy jesteście po prostu straszni te nie które komentarze po prostu mnie rozwalają. Zgieli najwarzniejsi ludzi, głowa państwa a wy sobie z tego jaja robicie!!!!!!!!!!!!!!!!! Jesteście po prostu straszni. jeśli nie wiesz co napisać i jak się zachowaćw takiej sytuacji to lepiej by było jak wogule nie będziesz zabierał głosu. to co się stało jest po prostu straszne[*]
GDA66TY / 2010-04-10 10:14 / Tysiącznik na forum
Łzy same cisną się na oczy. To straszna tragedia. Na pewno będzie żałoba narodowa. Ja osobiście już pogrążam się w żałobie i łączę się w tym okropnym bólu z resztą polaków. Ta Katyńska ziemia nie za bardzo nam sprzyja.

Najnowsze wpisy