Forum Polityka, aktualnościGospodarka

9 rzeczy, których nie wiesz o kandydatach. Duda zarabia więcej niż Komorowski, kiedyś obaj byli w jednej partii

9 rzeczy, których nie wiesz o kandydatach. Duda zarabia więcej niż Komorowski, kiedyś obaj byli w jednej partii

Wyświetlaj:
FGNDFN / 5.172.236.* / 2015-05-22 14:56
GŁOSUJEMY NA DUDĘ BO TEN LEWUS I NIERÓB BRONEK MUSI SKOŃCZYĆ NA ŚMIETNIKU.nIE LUBIĘ PISU,ALE JESZCZE BARDZIEJ ZŁODZIEI Z PO
sergiej4 / 178.43.135.* / 2015-05-22 14:48
bronek pochodzi z Białorusi i jest szpiegiem rosji
Bygi / 89.66.102.* / 2015-05-22 14:47
Panie Bronisławie miło się to czyta. Artykuł ocieplający wizerunek. Jednak wśród tych pozytywnych epizodów w pana życiu, są niestety i negatywne, jak kolesie z WSI, o czym nie wspomniał redaktor artykułu. Dlatego też, panie prezydencie GŁOSUJĘ NA DUDĘ.
tomek kukizowiec / 178.36.24.* / 2015-05-22 15:48
O co chodzi z tym WSI? Czy WSI było dobre czy złe? Dlaczego teraz nie ma WSI i czy to znaczy że teraz bez WSI jest lepiej? Czy Macierewicz zrobił dobrze że rozwiązał WSI czy źle? Co złego zrobiły WSI i czy te służby co są teraz są lepsze? A skąd wiadomo że prezydent jest z WSI? Co to znaczy "kolesie z WSI"? Oni są dobrzy czy źli. A jak źli to dlaczego? Wytłumaczcie mi bo nie wiem. Ale na pewno wy wiecie.
belzebub ii / 37.8.220.* / 2015-05-22 14:41
a ja sie schowam przed nimi w Tworkach lub pruszkowie i tam bede bezpieczny aby nie sluchac tych bzdur wyborczych.
Peyyo / 83.9.97.* / 2015-05-22 14:40
Zagłosowałem już na Dudę - korespondencyjnie, i teraz po debacie, żałuję :/ Chyba Bronek to mniejsze zło.

Odnoszę wrażenie, że Duda nie ma pojęcia co opowiada i że wszystko można . ..ot tak. Świta nie jest czarno biały, dając emerytom trzeba zabrać (nauczycielom, policjantom, żołnierzom, pielęgniarkom - wybierz właściwy)

Zdecydowałem że nie będę głosował na Bronka po wywiadzie w radiowej 3-ce przed I turą, podczas którego Bronek jechał po dziennikarzu jak po starej kobyle.

"Nie ma Pan racji proszę Pana", "Pan się myli", "Absolutnie, nie, to jest nieprawda" etc padało z jego ust. Jakby był półbogiem i wszechwiedzącym dodatkowo wywyższającym się nad dziennikarza (zwłaszcza radiowej 3-ki). Oczekuję od kogoś w 'randze' prezydenta tej samej postawy ale innej formy "Przykro mi, ale mam inne zdanie", "Pozwolę sobie się z Panem nie zgodzić" .. .etc

Zasiedziałeś się Bronuś w fotelu, wszyscy Ci dookoła nadskakują i wydaje Ci się, że jesteś najlepszy ze wszystkich. Inni to widzą i czują, nie wywyższaj się bo wyborcy Cię nie wykreślą na małej karteczce jednocześnie wykreślając z Pałacu Namiestnikowskiego.
Zwolennicy UW głosują na DUDĘ. / 195.191.162.* / 2015-05-22 14:33
To wspaniale że był w UW. Nasa cała rodzina była w UW która nas oszukała. Cudownie że Prezydent Duda porzucił UW bo myśmy też zostawili to barachło jak dowiedzieliśmy się że zaatakowali Prezydenta Wałęsę. Mieliśmy nie iść na wybory ale teraz całą rodziną i wraz ze znajomymi idziemy głosować na Andrzeja Dudę PREZYDENTA Polski.
Kumak nizinny / 193.0.80.* / 2015-05-22 14:33
Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że osoba płci męskiej na zdjęciu 9 ma erekcję w krótkich spodniach - czyli że jest to prawdziwy mężczyzna!
M arek / 83.24.35.* / 2015-05-22 14:31
a to że Pan prezydent był TW Litwin też napiszecie?
pendolino / 73.50.219.* / 2015-05-22 15:09
W 1978 ja wyjezdzalem na praktyke studencka do RFN i wiem ze na 200% podpisal,
ja tez podpisalem i bylem agentem 6 miesiecy, jak bym nie podpisal nigdzie bym nie wyjechal i nigdy bym nie kupil samochodu, po powrocie bylem nagabywany i szantazowany przez sluzby UB wiele razy. TO byo rutynowe postepowanie w tamtych czasach. Jesli ktos mowi, ze nie byl nagabywany przez sluzby przy takich wyjazdach to klamie i wspolpracowal z UB i byl ich pieskiem.
Elka420 / 83.13.153.* / 2015-05-22 14:31
Pan Duda jest człowiekiem pracowitym , to widać. Natomiast Komorowski , jak rzekł Tusk, leży pod żyrandolem i kijem gruchy zbija. Dlatego Duda zarabia a Komorowski wozi sie na plecach podatników,, to i tak za dużo mu płacą za nic nierobienie,
rb457 / 83.9.62.* / 2015-05-22 14:30
Majątek Pana Komorowskiego jest większy, ale weźmy pod uwagę to, że jest starszy od Pana Dudy o 20 lat. I nie jest to dla mnie żadnym zaskoczeniem. A tak w ogóle to jestem w wieku Pana Dudy i mimo to że pracuję zarówno ja jak i mój mąż i jesteśmy też na "jakiś stanowiskach" to nie mam nawet 1/3 tego co ma ten Pan. Ot, i tyle w temacie.
roxon / 31.0.0.* / 2015-05-22 14:29
Jakoś mało informacji o rodzinie żony Prezydenta i odpowiedzi w sprawie likwidacji WSI . Kilka dni temu był na onecie wywiad z Masą -świdniem koronnym . w którym to przetyczałem że mafia z pruszkowa była niczym w porównaniu do mafi CB WSI , dlatego nie zeznawał w tej sprawie , gdyż chce żyć . Warto odszukać i przeczytać , ale chyba można to też znaleś w książce .
bór / 5.172.247.* / 2015-05-22 14:43
KOmor boi się panicznie, że jego związki z WSI wyjdą na jaw, także jego związki z Pro Cyvili, która wyprowadziła setki tysięcy zł z kasy państwowej, Bronek też miał w tym swój udział, działał w WSI.. ta mafia nadal rządzi Polską... Sumliński napisał o nich książkę: Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego... Niestety, kilkuset morderców rządzi Polską, aneks do raportu likwidacji WSI zawiera nazwiska tych gangsterów, najwięcej jest w tym aneksie o Bronku, to dlatego Bronek w chwilę po katastrofie zarekwirował ten aneks...a co ciekawsze orędzie Bronka po katastrofie smoleńskiej nagrane było przed katastrofą, a nawet ukazało się o 3 godziny przed katastrofą na stronie internetowej.... Nie moze to szkodzące Polsce prezydentem...
bhgfhrhtr / 88.199.162.* / 2015-05-22 14:26

Komorowski otrzymuje co miesiąc prezydencką pensję i dodatek funkcyjny. Razem jest to 20 tys. zł brutto, czyli rocznie 240 tys. zł. Wygrywając wybory, Andrzej Duda wiele... straci.

znaczy bezinteresowny Duda kontra nieudacznik Komorowski - dzięki to mnie ostatecznie przekonało.
jan 731 / 77.254.49.* / 2015-05-22 14:22
i bredzisław odleci na drzwiach od stodoły

Najnowsze wpisy