9V - 13V

max1224 / 2011-05-09 10:41
wszyscy zapakowani w dolca i na shorty czekają na korektę? ... w takim razie otworzę może poleci? ... choć do połowy tygodnia może być jeszcze odreagowanie
Wyświetlaj:
Zeus52 / 2011-05-15 14:29 / 10-sięciotysiącznik na forum
Taka ciekawostka. Zatrzymano szefa MFW.Strauss-Kahn nie został jednak zatrzymany w związku z działalnością MFW,ale w związku z napaścią seksualną na pokojówkę hotelową. No,to ciekawie się zapowiada na scenie politycznej Francji...ciekawe,co na to euro.
lucjusz2002 / 82.6.47.* / 2011-05-14 20:05
Witam, panowie ktos bylby w stanie wyjasnic jak to z tym unidolarem teraz bedzie jesli nadal trzymam tam kase a zlotowka zalozny ze bedzie sie nadal oslabiac wzgledem dolara? Pytam bo nie dostalem od nich zadnego wyjasnienia a slyszalem od U2marta ze juz nie przyjmuja zlecen w pln. Wiec jak ten fund teraz bedzie sie zachowywal i co w przypadku umarzania. Z gory dziekuje za odpowiedz.
max1224 / 2011-05-14 21:13 / Tysiącznik na forum
od 16 nie będą realizowane konwersje w fundusz i odkupienia ... posiadacze mogą trzymać i realizowane będą konwersje z funduszu ... masz to w informacjach na rachunku po zalogowaniu ;-))
lucjusz2002 / 82.6.47.* / 2011-05-14 21:25
dzieki, ale czy ten fund nadal bedzie sie tak zachowywla jak dotychczas chodzi mi o to czy jesli dolar up to on tez bo przeciez wrzucasz kase w dolarach a wtedy roznica kursow nie wchodzi w gre nie za bardzo to czaje jak to bedzie funkcjonowac jesli jedni beda wplacac kase w dolcach a ja wplaccilem ja juz kiedy w zlotkowach zdenominowanych w dolce. Jakie wyceny beda tego fundu teraz bez tez roznicy i czy sie nadal oplaca tam trzymac kase zakladajc ze zloty sie oslabi wzgledem dolca.Nie wiem czy dobrze to ujolem?
max1224 / 2011-05-15 21:23 / Tysiącznik na forum
na stronie
http://www.union-investment.pl/praktyczne/wycena/index_wycena.html
masz wyceny unidolara w obu walutach ...myślę, że z chwilą umorzenia ostatniej jednostki w PLN ta część fundu przestanie być kwotowana jako zbędna
lucjusz2002 / 82.6.47.* / 2011-05-15 22:09
Dzieki max za wyjasnienie czyli nas bo widze ze ty tez masz jakas czesc w unidolarze i chyba spora czesc forumowiczow bedzie obowiazywac wycena w pln bezposrednio z ich strony do momentu umorzenia albo konwersji.
Jeszcze raz serdeczne dzieki
max1224 / 2011-05-15 23:00 / Tysiącznik na forum
... i specjalnie nie uśmiechało mi się teraz go opuszczać
u2mart / 2011-05-15 22:30 / Tysiącznik na forum
Jest dokładnie tak jak Max napisał. Czyli jeśli ktoś ma tam kasę w unidolarze to może trzymać ale na przyszłość zostanie chyba tylko HSBC na takie rzeczy. Szkoda bo Union był najszybszy
lucjusz2002 / 82.6.47.* / 2011-05-15 14:28
Wszelka pomoc mile widziana.
Z gory dziekuje.
Pietrodolar / 2011-05-15 15:20 / Bywalec forum
Z informacji wynika, że odkupienia istniejących jednostek nadal będą realizowane.
Zeus52 / 2011-05-13 22:58 / 10-sięciotysiącznik na forum
Ali jaja...czytałem właśnie Kuczyna,na temat surowców...że z dojściem do ostatnich szczytów powinniśmy się pożegnać na wiele miesięcy. I...uwaga...z wyjątkiem złota. Czyli coś w tym stylu,jak pisałem gdzieś tu niżej,że właśnie złoto może być wyjątkiem,bo patrząc falami,może jeszcze wystrzelić. Chodzi mi z resztą nie tylko o fale. Chodzi też o to,że jeśli euro i surowce zaczną się walić,to np kłopoty strefy euro mogą spowodować ucieczkę do gold,jako bezpiecznej przystani. Nie wiem,czy Piotruś to samo miał na myśli,ale podobne wnioski,co do rozdzielenia w przyszłości gold(i silver)od reszty surowców. Jedno,co mi nie pasuje,to jednak zły wygląd Silver&Gold Phil.Index(XAU)....tylko...czy to się wyklucza? Ostatnio spółki XAU już pokazały,że zwyżki samego złota mogą im niewiele pomóc.Potrafią iść w różnych kierunkach.
Pietrodolar / 2011-05-14 00:26 / Bywalec forum
Też to czytałem, zastanawiam się czy srebro może wrócić do pełnej korelacji ze złotem (która rozjechała się w sierpniu zeszłego roku). Patrząc na wykres, tak na oko, gdyby ta korelacja była zachowana do dziś to srebro mogłoby kosztować dzisiaj ok 20 dolców.
misiek440 / 2011-05-12 13:09
Panowie i Panie jak się zapatrujecie na wig na przyszły tydzień, bo zastanawiam się czy tankować?
piterus1 / 78.8.255.* / 2011-05-12 13:24
Ciężko teraz ocenić, bo dzisiaj przebiliśmy poziom 2820 pkt. zobaczę jak się to dzisiaj zakończy.
misiek440 / 2011-05-12 21:50
kurde tak patrze wygląda to nie najlepiej, coś mi sie zdaje że zamiast dotankowywac to sprzedam te 10% portfela co mam drogo kupione. Mam czas do rana, wszelkie sugestie mile widziane.
Zeus52 / 2011-05-13 19:24 / 10-sięciotysiącznik na forum
Ja ciągle 2/3 w dolarze,do tego trochę QUE2....ale to zostaje i czeka na odbicie....tak się zbieram do tego przejścia z dolara i zwiększenia longów na Wig20...ale tak się zbieram,zbieram(jak z resztą wszyscy wiedzą) i wybrać się w tę stronę nie mogę...jak ta sójka za morze...i tak,ciągle głównie dolar(SKAN2).
max1224 / 2011-05-13 22:49 / Tysiącznik na forum
a warto?? .. się zastanawiam kiedy podobnie jak ze złota czmychnąć jednak w Que3
privy / 2011-05-13 19:59 / Tysiącznik na forum
Naprawdę nie jest łatwo.
Zeus52 / 2011-05-13 21:55 / 10-sięciotysiącznik na forum
Sorki,teraz zauważyłem błąd. 73%...to prawie 3/4 w dolarze,a nie 2/3...
Zeus52 / 2011-05-13 20:50 / 10-sięciotysiącznik na forum
Tak,jak dziś w nocy Newcrest Mining...niby młotek,nad wsparciem(niższa,wcześniejsza luka hossy),na wysokim wolumenie. Niby duży skup,akumulacja na tym poziomie. Ale możliwe też,że zwiększony wolumen powstał w związku z przebiciem wsparcia,bo on znalazł się pod wcześniejszą,wyższą luką hossy. Do tego w takim miejscu,że ewentualny ruch w górę,byłby li tylko ruchem powrotnym do średniej. Także Silver&Gold Philadelphia Index(XAU)...P&F sugeruje spadki do 156p....to jest o prawie 20% niżej. Jeszcze 20% w dół,od obecnego poziomu! Pewnie,że będą korekty...ale sprawa na surowcach bardzo źle wygląda...to naprawdę może już nie być tylko korektą. Choć jeszcze na to trochę liczę...bo patrząc falami,to gold powinno jeszcze wystrzelić. Tylko timing???
Zeus52 / 2011-05-11 22:54 / 10-sięciotysiącznik na forum
A jednak! To sprawka depozytów! Wzrost stawek depozytów na kontrakty na ropę i benzynę. Chodzi o to,że większe stawki depozytów na benzynę weszły wczoraj w życie już po zamknięciu sesji. Dzisiaj gracze,którzy pozostali z otwartymi pozycjami obudzili się z ręką w pewnym naczyniu...zaczęli w popłochu zamykać pozycje. To pociągnęło w dół ceny kontraktów na ropę. Panika spowodowała nawet zawieszenie handlu na NYMEX-ie. Posypały się także pozostałe surowce. Owszem,można znaleźć jakieś inne,bardzo wydumane powody do zjazdu...ale to właśnie nie coś innego,lecz właśnie paniczne zamykanie pozycji na benzynie i ropie,spowodowało nie tylko zawieszenie giełdy towarowej,ale paniczną wyprzedaż akcji w N.Y.,dobijając także EUR/USD....pisałem,że to może była przyczyna,tak z lekkim przymrużeniem oka...no,bo trochę późna ta reakcja na podniesienie stawek....tymczasem to nie był żart,ale główna przyczyna zjazdu u Janków.
max1224 / 2011-05-11 23:17 / Tysiącznik na forum
wygląda że ta banieczka będzie kłóta co jakiś czas
Zeus52 / 2011-05-13 18:27 / 10-sięciotysiącznik na forum
I mamy,jak na razie,tę drugą opcję...pokrywanie dolnego cienia czarną gromnicą...Ali fajnie...dolar niech oddaje,co zabrał...
privy / 2011-05-13 18:42 / Tysiącznik na forum
To tylko ''max'' otwiera tydzień. Wskaźnik jak u legendarnej Kinii.
max1224 / 2011-05-13 19:10 / Tysiącznik na forum
no sorry ostrzegałem i nawet dałem czas do połowy tygodnia (można sprawdzić)
Zeus52 / 2011-05-13 19:17 / 10-sięciotysiącznik na forum
Wiemy,wiemy...jest napisane na samej górze...ale musi znaleźć się"winny"...ja tam nie narzekam. Choć mętlik zaiste niezły...trudno ustawić się pewnie na czystej,100-procentowej pozycji...
Zeus52 / 2011-05-13 19:03 / 10-sięciotysiącznik na forum
Nie,to Gminna Spółdzielnia kręci (przy okazji swoje lody)....dawno nie robili takich numerów,ze zmianami rekomendacji na przeciwną,tak z dnia na dzień. Ostatnio,jak pamiętam,parę lat temu,w związku ze złotówką...trzy różne rekomendacje w ciągu dziesięciu dni....EUR/PLN po 4,20PLN...za parę dni,że pójdzie na 6,00...a za tydzień,że PLN będzie się umacniać i zejdzie poniżej 4,00. Wszystkie prognozy,jako średnio-długo terminowe,wszystko poparte"fundamentami"....tak im się te"fundamenty"wtedy zmieniały,co parę dni na przeciwne. Chyba mają kilka,odmiennych"prognoz"przygotowanych z góry,a publikowanych w pasującym im momencie(tego nie robi się w ciągu godzin). Później,przez długi czas,podawali w miarę sprawdzające się prognozy. A teraz znowu zaczęli wodzić za nos inwestorów....co parę dni zmiana prognoz na przeciwne. A więc zaczynają kręcić i święci się jakaś duża zmiana kierunków. A więc nie możemy ich słuchać,bo to z pewnością będzie zmyła. Pozostają kreski.
Zeus52 / 2011-05-12 18:39 / 10-sięciotysiącznik na forum
Tak. A przez to trudno wyczaić...co się kroi na jankeskich indeksach..prowzrostowy trójkąt symetryczny? Czy może lokalny podwójny szczyt? Albo na silver,ropie....czy to lokalnie prowzrostowe"W"? Czy może ten dzisiejszy dolny cień,to już tylko lokalny(intraday)powrót do wybitej dziś linii szyi wielkiej,wielomiesięcznej RGR? Jeśli tak,to jutro mielibyśmy pokrywanie cienia czarną gromnicą. Jeśli"W"...to może cósik odbije. I będziemy mieli wzrostową falkę w i tak głębokiej i złożonej korekcie....tylko timing inny,kolejność ruchów. ED....to samo...zrobi prawe ramię RGR? Czy może to już tylko zmyła...pójdzie taką drogą,jaką wyżej omawiane surowce mu pokażą. A więc oba kierunki otwarte...tzn w wypadku surowców i EDa...mówię tylko i wyłącznie o kształcie korekty...nie o drodze na nowe rekordy. Kształcie długiej i złożonej korekty...pytanie jedynie brzmi: czy spadamy dalej od razu? Czy może jeszcze(np po tym"W")lokalna próba odbicia...wzrostowe"B". Bo efekt końcowy i tak widzę gdzieś w dole...ropa może nawet poniżej 80$. Chodzi tylko o kolejność wydarzeń i timing. I jeszcze jedno: Wielkie,korekcyjne A,B,C na ED i surowcach....to jedna z dwóch opcji...TA BARDZIEJ OPTYMISTYCZNA. Druga opcja,to przejście korekcyjnego A,B,C w piątkę impulsu spadkowego...inaczej mówiąc,zdaje się,że można podejrzewać,że na ED i surowcach mieliśmy już wstęp do odwrócenia trendu,początek końca hossy. Ale,jak mówię,to jedna z opcji...ta druga.
max1224 nielog / 83.29.224.* / 2011-05-12 19:05
na blogu dziś o wig20 i wiesz że suma sumarum wyszło mi podobnie?
max1224 / 2011-05-13 22:48 / Tysiącznik na forum
sorki dopiero teraz na blogu wig20 nie z mojej winy ... a może z mojej ... miałem dwudniowe problemy z dostępem do bloga ... a co za tym idzie z zamieszczaniem wpisów... teraz wszystko uzupełnione ;-))
max1224 / 2011-05-11 20:28 / Tysiącznik na forum
mi sie zdaje że na edku realizowana jest prospadkowa flaga o zasięgu 1,38 (tak pi razy drzwi)najlepiej widoczna na 4h
privy / 2011-05-11 19:45 / Tysiącznik na forum
19:45 według kresek istnieje potencjalny układ, że może to być ostatnie 15 min spadków. Sam jestem ciekaw co z tego wyjdzie.
max1224 / 2011-05-11 20:26 / Tysiącznik na forum
OK ale na czym? S&P Edek czy surowce? czy generalnie?
privy / 2011-05-12 09:19 / Tysiącznik na forum
Chodziło oczywiście o ''generalnie''. To jednak widzę wystarczyło jedynie na noc. Sorry, że tak późno, problemy z netem.
Pietrodolar / 2011-05-11 16:42 / Bywalec forum
Na ISE ciekawa i nieciekawa zarazem sytuacja http://www.bankfotek.pl/view/962285, przebita SMA200, RSI na poziomie 19,98, dolna banda kanału tuż tuż, co sądzicie o tym?
piterus1 / 78.8.255.* / 2011-05-12 09:22
Chyba zapowiada się na większą korektę ABC? Niestety Lir anie pomaga
Pietrodolar / 2011-05-12 13:10 / Bywalec forum
No właśnie być może robimy teraz C... ( pamiętam, że funduszowe.pl sugerowały trend boczny po skończonej ABC w lutym), ale zastanawiam się jeszcze nad takim scenariuszem (budowa drugiego ramienia dużego ORGR): http://www.bankfotek.pl/view/962613, jeszcze jakieś 2 sesje i chyba będzie jasne. Lira też jeszcze może namieszać (do oporów na EURTRY poziomie 2,28-2,29 jeszce trochę zostało), co myślisz o tym co narysowałem?
inny. / 87.205.201.* / 2011-05-11 22:23

Na ISE
dolna banda kanału tuż tuż


Sorry, ale to co narysowałeś nie jest jeszcze kanałem, bo aby powstał kanał zwyżkujący muszą być wczesniej wyznaczone minimum 2 dołki (i 2 szczyty). A u ciebie tego nie ma. To juz prędzej na twoim rysynku można dopatrzeć się zrealizowanej dziś RGR.
Popatrz na 2 bardzo ważne średnioterminowe kanały (powiązane ze sobą) na ISE100 i dlaczego jestesmy w ważnym miejscu.
http://www.bankfotek.pl/view/962406
Pietrodolar / 2011-05-12 12:32 / Bywalec forum
Dzięki za odpowiedź, oczywiście masz rację, narysowałem jeszcze nie uformowany kanał, widząc, że górna linia jest w grze. Powinienem był napsisać "potencjlany". Zamieściłem to, żeby sprowokować jakąś dyskusję na temat, bo zwykle nie ma zbyt wielu chętnych do pogadania o ISE. Co do średnioterminowego układu kanałów to jakiś miesiąc temu zapodałem na forum identyczny z Twoim wykres pokazujący układ kanałów, o których mówisz, dokładnie w momencie odbicia od dolnej bandy kanału wzrostowego. Śledzę ISE na bieżąco i widzę co się dzieje.
piterus1 / 78.8.255.* / 2011-05-12 13:34
Dzisiaj akurat się zachowuje nad spodziewanie dobrze, jakby szukała tylko pretekstu do wybicia może dane makro pomogą.
max1224 / 2011-05-11 15:41 / Tysiącznik na forum
interwencja na ropie średnio się udała ... choć teraz ma problem ... złoto zatrzymane na 50% zniesienia fibo ... edek ? czyżby brakowało mu sił nawet na prawe ramię ??? ... wygląda jakby budował flagę
Zeus52 / 2011-05-11 20:51 / 10-sięciotysiącznik na forum
Max,ale musisz przyznać,że ten układ(jeszcze przed pierwszą zwałką)na indeksie Euro...ten niższy szczyt RSI w strefie 70+ działa znakomicie...identycznie,jak na silver...Podobnie,w przypadku indeksu dolara układ wyższego dna w strefie 30- na RSI. A tak w ogóle,to nie wiem,co się dzieje...nie było mnie trochę,a tu masz ci los. Może dopiero dzisiaj zareagowali na wczorajszą podwyżkę depozytów na ropie. Nie wiem. Ostatnie info z miałem z rana na temat niespodziewanej podwyżki stóp przez RPP. Ale to tylko z naszego podwórka. Co w świecie się stało...nie mam pojęcia,nigdzie nie gmerałem,bo nieco zalatany byłem. A teraz patrzę iii....no,no,no? Co to? Wojna wybuchła,czy kosmici wylądowali?
max1224 / 2011-05-11 16:33 / Tysiącznik na forum
złoto tak intra spenetrowało nawet 61,8% fibo
Zeus52 / 2011-05-10 21:56 / 10-sięciotysiącznik na forum
Jeszcze taka sprawa.Zaległa,z wczoraj. Gminna Spółdzielnia krętaczy znów na całego. Dopiero co mówili,że surowce są de passe i rekomendowali sprzedawać surowce. Jeszcze w czwartek,czy bodaj piątek twierdzili,że ropa dopiero zrobiła wstęp do korekty,a duże spadki są dopiero przed nią. Natomiast już w poniedziałek Gminna Spółdzielnia zarządziła....no jakże by inaczej....kupowanie surowców! Bo okazja jest wyśmienita! Cóż....ciekawe,kiedy surowce znowu będą beee....za dwa dni? W piątek? Za miesiąc? A może już jutro? Bo Goldman,jak to Goldman...zmienia rekomendacje na przeciwne, nawet z dnia,na dzień,bez zająknięcia....oni nawet wieczorem nie pamiętają,co rekomendowali rano...z tego słyną. No bo to Spółdzielnia jest...gminna.
max1224 / 2011-05-11 00:10 / Tysiącznik na forum
i bądź tu zdrowy ... dziś złoto osiągnęło 50% zniesienia ostatniej korekty jeśli więc ma być koniec korekty powinno pójść dalej up i trwale przebić 1527 (61,8fibo) wpp spada o 90$ z poziomu który osiągnie ... tyle że teraz nie jestem pewien czy zechce spadać (GS)
Zeus52 / 2011-05-11 21:00 / 10-sięciotysiącznik na forum
Zobacz,jak wyżej. Gminna Spółdzielnia mocno kręci...tylko w którą stronę. No bo zobacz: najpierw zmiana rekomendacji na kupuj surowce...a dzień później srrru po depozytach na ropie... Teraz pewnie,albo za dwa dni, wydadzą znowu rekomendację odwrotną...bo Gminnej Spółdzielni fundamenty zmieniają się z dnia,na dzień.
andy2U / 2011-05-10 22:02 / Bywalec forum
czyli Brooklyn Rada :)......
Zeus52 / 2011-05-10 22:32 / 10-sięciotysiącznik na forum
Taaa...tymczasem dzisiaj CME Group chciała zrobić z tej okazji niespodziankę inwestorom....podnieśli depozyty na kontrakty ropy,o 25%. Jednak niespodzianka się nie udała. Ropa spadła po ty o 2,5%,ale ostatecznie wyszła z tarapatów...nawet na zielono. Widać taka 25% niespodzianka już nie działa. Ciekawe,kiedy będą następne,bardziej bombowe?
Zeus52 / 2011-05-10 18:40 / 10-sięciotysiącznik na forum
Taaa...straszyli,straszyli...ale musiałem tupnąć nogą,napisać że i tak mnie na longach nie złamią...przecież widzę,że KGHM,Orlen chcą rosnąć,a oni jaja sobie tylko robią...i kurna,poskutkowało! Oj...jednak jajcarze na GPW siedzą...może myślą,że skłonią mnie teraz do większego wejścia...ot,jajcarze nie z tej Ziemi...ale kto wie...Janki...tak ich przyciąga ten super-opór,prawie kleją się do niego...nic nie jest w stanie ich odwieść od ataku na szczyty...to pewnie opór w końcu pęknie.
Arowss / 2011-05-10 16:50
a ja sie goldzie zatrzymam na przekor wszystkim i zobacze ile strace :)
Gucioo / 2011-05-10 09:41 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
jest problem z logowaniem , probówalem przed chwila i nic czy ktos z was tez nie mogl sie zalogowac?
fasolens / 2011-05-10 16:33
u mnie jest to samo niestety. na szczęście nie mam zamiaru na razie nic zmieniać i wchodzić na portfel nie muszę.
jasio84 / 91.150.155.* / 2011-05-10 15:40
mam chyba to samo z logowaniem, nie włącza się strona do wpisywania hasła i loginu
andy2U / 2011-05-11 21:34 / Bywalec forum
Załączam odpowiedź Skandii. Jeżeli powstaje strata z ich powodu jest podstawa do odszkodowania (potwierdzenie winy po ich stronie). Z reguły marudzą, ale kilka pism załatwia sprawę. Wyliczenia najlepiej robić samemu, pozdrawiam.

Szanowny Panie,

uprzejmie informujemy, że brak dostępu do strony logowania był spowodowany problemem technicznym po naszej stronie. W chwili obecnej logowanie jest możliwe.
Za zaistniałą sytuację serdecznie przepraszamy.

Z poważaniem,


Małgorzata Ziemba
Zespół ds. Obsługi Umów Ubezpieczenia
andy2U / 2011-05-10 21:55 / Bywalec forum
Ja rownież, wyślij maila że będziesz dochodzil ewentualnych strat, tak na wypadek gdyby mialo to istotny wpływ na portfel. Zaklep swoje prawo do odszkodowania. Jak tego nie zrobisz to będą udowadniać że fakt niemożności zalogowania się nie był dla Ciebie na tyle istotny w tym momencie i tylko próbujesz doić. Pozdr.
andy2U / 2011-05-10 21:58 / Bywalec forum
@ jasio84 - nie weszło tam gdzie miało, w ogóle kaszana z tą nową szatą graficzną strony
tedchom / 2011-05-09 22:10 / Tysiącznik na forum
Przekazuję odpowiedź w sprawie znaczenie ostatnich wpisów innym kolorem
,,Szanowny Panie,
dziękujemy za zgłoszenie uwagi. Jak najbardziej mamy w
planach przywrócenie tej funkcjolaności. W ciągu kilku dni ostatnie
wątki znowu będą zaznaczone inym kolorem.
,,
Więc będzie ok co bardzo cieszy
misiek440 / 2011-05-09 17:20
ja kwitnę na razie w wigu i liczę na odreagowanie.
Zeus52 / 2011-05-09 20:11 / 10-sięciotysiącznik na forum
Około 73% dolar(SKAN2) i 27% longi na Wig20(QUE2)...tzn jeszcze dziś jest 10%ML6...ale tylko dziś,od jutra skład...te dwa,jak wyżej. I też czekam...ale może sprzedam niebawem dolca i zwiększę QUE2... Wig20...kurna,nie wiem,ale chyba jakieś jajca sobie robią? Nie z nami te Brunery...mam czas,nie pali mi się,poczekam...może nawet dziś jeszcze zwiększę longi...ale na to mam czas do wieczora.
max1224 nielog / 195.117.209.* / 2011-05-09 22:33
u mnie jeszcze Ml5 (wychodzi po jutrzejszej wycenie) i skan2 tego przybędzie dziś nic nie ruszałem;-))
piterus1 / 87.205.192.* / 2011-05-09 21:13
Sądzisz że na Wig20 lecimy teraz do górnej bandy czytaj w okolice 2942 pkt? :)
privy / 2011-05-09 20:40 / Tysiącznik na forum
Na 80% dzisiejszy ruch w usa to czary mary. Dopiero pokonanie jutro dzisiejszych maksów może wygenerować jakiś sygnał. Wigwam, co się dziwnie składa, może w ciągu 2 dni wygenerować czarną gromnicę więc pewnie potencjalny jutrzejszy sygnał up w usa może ją zatrzymać. To tyle moje kreski. Ja stale poza rynkiem.
tedchom / 2011-05-09 21:25 / Tysiącznik na forum
Panowie ja mimo to zwiększyłem dziś za kolejne 10% trochę sf1 i que2 jak to mówią raz kozie śmierć albo i nie? aha i jeszcze resztę złota sprzedałem na skan2
do początku nowsze
1 2
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy