Forum Forum inwestycyjneForex

______________KONIEC DOLARA

______________KONIEC DOLARA

sierota marycha / 2009-05-22 14:58
Centralny Bank ChRL podal w pilnym komunikacie, ze decyzja rady starcow postanowiono wymienic rezerwy na EUR, mowia takze o wlaczeniu PLN do nowego koszyka walut........
Wyświetlaj:
greenstar / 2009-05-22 17:12 / Pogromca jeleni
hahhaaaaaaaaaaaaaaaaaa
bidnymaniek / 2009-05-22 17:01 / Tysiącznik na forum
maruś...............baahahhahaha i bedą tłuc ruskie talary.czerwieńce buahahahahhah
bidnymaniek / 2009-05-22 16:52 / Tysiącznik na forum
w poniedzialek BGK moze przycisnac ...........usa i uk na wolnym wiec moze byc ciekawie
sierota marycha / 2009-05-22 16:57 / Tysiącznik na forum

w poniedzialek BGK moze przycisnac ...........usa i uk na wolnym wiec moze byc ciekawie

bedzie, jak to zwykle bywa na plytkim rynku, jak rozpedza sie to zatrzymaja sie w okolicy 1.9....a moze i wyzej......
faja59 / 2009-05-22 15:01 / Bywalec forum
okrucieństwo wobec joli
eddekk / 2009-05-22 14:59 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
CHAHAHAHA.
Nie strasz ludzi! :-)
shb / 2009-05-22 16:21
umarl krol.. nie....... ma nowego.. padaka... no to jestesmy w d....
21marek21 / 2009-05-22 16:25 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
nie ma Krola i nie ma Ksiecia --co to dalej bedzie ??
pepsi9 / 87.206.225.* / 2009-05-22 16:23
Spokojnie narodzi się nowy król!!hahaha
21marek21 / 2009-05-22 16:31 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Spokojnie narodzi się nowy król!!hahaha


Pewnie w Chinach sie narodzi albo w dolinie Kongo ;-)
sierota marycha / 2009-05-22 16:28 / Tysiącznik na forum

Spokojnie narodzi się nowy król!!hahaha

juz jest...lecz w swej pogardzie do kraju nie zauwazacie....to PLN!!! wczesniej pisalem, ze zgodnie z komunikatem Banku Centralnego ChRL chinczycy postanowili wlaczyc PLN do nowego koszyka walut.....podobno to wyraz wdziecznoci za zamowienia na kontenerowe dostawy skarpet czy majtek....nie uslyszalem dobrze
shb / 2009-05-22 16:34
PLN dobiero poleci jak zaczna padac banki u nas.. juz teraz podwyzszaja oplaty bo nie ma kto nia nie robic.. wiecej bankow jak mrowkow... no moze przesadzilem.. ale w Krk jest wiecej bankow jak sklepow spozywczych.. a skad te darmozjady maja brac pieniadze..
Katastrofa sie zbliza ,a rzad idzie w zaparte..
21marek21 / 2009-05-22 16:39 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Stary Krol juz pod kroplowka a jeszcze doczlapal sie do 3.15 ale to jzu zaczyna byc stan agoni, jeszcze dwa babki pusci i odejdzie
shb / 2009-05-22 16:52
koniec dolara , koniec zlotowki.. Kononiec wszystkiego "nie bedzie niczego" :D nic tylko sie powiesic :) chyba zaczne handlowac sznurami .. petla gratis :)
sierota marycha / 2009-05-22 16:37 / Tysiącznik na forum

ale w Krk jest wiecej bankow jak sklepow spozywczych.. a skad te darmozjady maja brac pieniadze..Katastrofa sie zbliza ,a rzad idzie w zaparte..

pocekaj, juz niedlugo beda tam pralnie samoobslugowe.....a rzad nie idzie w zaparte lecz zgubil sie we mgle cudow....:) podobno cichcem skupuja paliwo lotnicze....znajoma z okecia mowila, ze ciezarowki noca zwoza w skrzyniach majatek tych tam ten-teges....chyba beda wiac do argentyny......
21marek21 / 2009-05-22 16:59 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Sierotka unasna podlasiu ludzie zaczynaja wykupywac domy na Bialorusi- bo tylko ten kraj katastrofa ominie a RUBEL BIALORUSKI ma byc nowym KROLEM Lukaszenko Ksienciem a Putin jego giermkiem, o 19.30 w wiadomosciach benda mowic o tym .....
sierota marycha / 2009-05-22 17:03 / Tysiącznik na forum

Sierotka unasna podlasiu ludzie zaczynaja wykupywac domy na Bialorusi- bo tylko ten
kraj katastrofa ominie a RUBEL BIALORUSKI ma byc nowym KROLEM Lukaszenko Ksienciem a Putin jego giermkiem, o 19.30 w wiadomosciach benda mowic o tym .....

tiaaaa.....wiem, kilka lat temu w brzesciu mialem kontakt 1-go stopnia z bialoruska kgb.......nie uwierzysz, ale wykupilem sie za $10 dlatego wiem, ze tam wszytko tanio.....buahahahahaa
sierota marycha / 2009-05-22 15:03 / Tysiącznik na forum

CHAHAHAHA. Nie strasz ludzi! :-)

jezeli media manipuluja to dlaczego ja nie mialbym tego robic....oczami wyobrazni widze leszczy lecacych w pospiechu z paczkami zielonego do kantorow.......rozwiany wlos, obled w oczach.....piana na ustach.....w pospiechu gubia buty......przepychaja sie w kolejce.....starcia z ochrona.....oddaja zielonego po 1.25.......
Maks_ / 2009-05-22 15:14 / Tysiącznik na forum

jezeli media manipuluja to dlaczego ja nie mialbym tego robic....oczami wyobrazni widze
leszczy lecacych w pospiechu z paczkami zielonego do kantorow.......rozwiany wlos, obled
w oczach.....piana na ustach.....w pospiechu gubia buty......przepychaja sie w
kolejce.....starcia z ochrona.....oddaja zielonego po 1.25.......


Zobaczyłem to oczyma wyobraźni... omal z fotela nie spadłem ze śmiechu :-)
Sierota, ty masz dar fantazji.

Pozdrawiam :-)
faja59 / 2009-05-22 15:06 / Bywalec forum

ezeli media manipuluja to dlaczego ja nie mialbym tego robic....oczami wyobrazni
widze leszczy lecacych w pospiechu z paczkami zielonego do kantorow.......rozwiany
wlos, obled w oczach.....piana na ustach.....w pospiechu gubia buty......przepychaja
sie w kolejce.....starcia z ochrona.....oddaja zielonego po 1.25....

jak jolka przeczyta tylko tytul....................to tak zrobi;)))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy