Forum Forum inwestycyjneFundusze

A co powiecie o nowym produkcie AEGON Portfelu Aktywnej Alokacji ? Czy ktoś z Was go ma ? Początkująca cd...

A co powiecie o nowym produkcie AEGON Portfelu Aktywnej Alokacji ? Czy ktoś z Was go ma ? Początkująca cd...

kwiatuszek_78 / 2006-03-30 11:40
PAA za nas lokuje pieniążki w zależności od sytaucji na giełdzie. Czy jednak warto samemu zarządzać pieniążkami ? Chyba się nigdy nie zdecyduję....tyle tych ofert :(((
Wyświetlaj:
a / 212.76.33.* / 2006-04-19 21:24
to niedobry pomysł. lepiej częściowo w akcje i trochę w zrównoważony. AA kosztuje wiecej i nie przynosi zbytnich korzyści. AEGO to dobra firma, sama mam tam program i wiem, że lepiej z kimś ustalać taktykę inwestycyjnę, niz wywywać sobie wlosy z glowy. napisz : maggiezielinska@wp.pl
poczatkujacy24 / 2006-03-30 16:02
mam podobny dylemat. Jednak dzis zdecydowalem sie na AEGON...kasa przelana! Portfel ustale sobie z doradca finansowym.....chce 70% ARKE Akcyjna oraz 30% Unikorone ..zobaczymy ;) Zawsze mozna zmienic :) Buzka
inwestor / 217.17.46.* / 2006-04-04 17:58
Witaj kliencie Aegona!
Masz jeszcze 30 dni na to by zrezygnować, napisz prosze jaka kwotę zainwestowałeś i jakie masz tam koszty jesli to nie stanowi tajemnicy
Pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy