Forum Forum inwestycyjneFundusze

a moze kupic ziemie, czy zostac przy ARCE ?

a moze kupic ziemie, czy zostac przy ARCE ?

tomi / 81.219.231.* / 2006-05-20 10:42
Witam wszystkich. Tak sie zastanawiam nad zainwestowaniem w ziemie. Co Wy o tym sadzicie? Macie moze jakies doswiadczenie w tej dziedzinie? Czy zwykla rolna ziemie, a moze jakas dzialke budowlana? Obecnie mam ARKE akcji i jeszcze troche w tzw. skarpecie, bo czekalem wlasnie na korekte zeby dokupic jeszcze ARKI, ale zaczalem zastanawiac sie nad ziemia. To chyba pewniejsza inwestycja, chociaz biorac pod uwage perspektywe okolo 7-10 lat na ARCE to tez wydaje sie pewniakiem. Ale majac ziemie zawsze mozna zaprosic znajomych tam na grilla... ;-))) i jeszcze zarobic. Poradzcie cos, bo im wiecej mozliwosci tym coraz bardziej glupi sie robie ;-))) Pozdrawiam
Wyświetlaj:
martas78 / 62.179.21.* / 2006-06-17 17:08
ja mam ziemię i fundusz; na razie cena ziemi poszła w górę a fundusze spadają. Już się nie dam namówić na fundusze, wolę spać spokojnie.
grzech / 2006-06-19 10:55 / Bywalec forum
Tylko czy aby ziemie uda sie sprzedac po tej swietnej cenie. a jesli tak to ile to bedzie trwalo. Ziemia jest bardzo malo mobilna. No i trzeba uwazac bo jej wartosc tez moze spasc, jak ktos cos obok niesympatycznego zbuduje obok. Cos wiem o tym
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy