Forum Polityka, aktualnościKraj

A nie mówiłem, czyli darmocha nie tuczy

A nie mówiłem, czyli darmocha nie tuczy

Money.pl / 2012-03-04 11:37
Komentarze do wiadomości: A nie mówiłem, czyli darmocha nie tuczy.
Wyświetlaj:
ruski agęt / 89.68.248.* / 2012-05-04 16:24
Jak działa darmoszka to przerabia Afryka od pół wieku.
Bandarloog / 83.238.153.* / 2012-03-04 15:45
MIŚ ma być wielki,a reszta to takie gadanie.Mnie jeszcze skałki do wspinania w miasteczkach umierających rechoczą.
jAK TAM W SZAMBIE / 193.200.47.* / 2012-03-04 14:39
- Badania prowadzone przez inspekcje podległe Ministerstwu Rolnictwa nie wykazały ani jednego przypadku, w którym normy zawartości szkodliwych substancji byłyby w jakikolwiek sposób przekroczone - mówi minister Sawicki.

ZOBACZ TAKŻE
JBB: nasza sól jest dobra, z Ciechu
Afera solna: Przemysł spożywczy w napięciu czeka na wyniki badań PZH
Marek Sawicki: OZE nie mogą być tylko modnym hasłem
- Dodatkowo, badania soli, poza może jednym przypadkiem, nie wskazują na to, by zawartość substancji niedozwolonych była zdecydowanie różniąca się od soli spożywczej - dodaje.

Jego zdaniem, tzw. afera solna to przede wszystkim sprawa dla prokuratury. - Jest to raczej oszustwo gospodarcze niż sprawa dotycząca jakości czy zagrażająca bezpieczeństwu - ocenia Marek Sawicki.

- Awantura medialna wokół tego problemu z pewnością nie poprawia dobrego imienia polskich produktów, na który pracowaliśmy przez ostatnich kilkanaście lat. To, że mamy dobre wyniki eksportowe to wspólna praca rolników, przedsiębiorców i wszystkich inspekcji - dodaje.
OCZYWIŚCIE W SZAMBOLANDII WSZYSTKO JEST CACY-BIZNESMENI UCZCIWI ,POLITYCY TO MĘŻOWIE STANU A WSZYSTKIEMU WINNI SĄ :DZIENNIKARZE I PEWNIE PIS QWA!! TEN KRAJ TO TOTALNA KLOAKA!!!!!!!!!:(:(
ptw / 78.8.6.* / 2012-03-04 13:34
Żeby było śmiesznie te kraje, które dokładały się do budżetu UE regularnie i zawsze były z nim na minusie mają się z reguły najlepiej. Zobaczcie małe zestawienie z linku poniżej ->

http://prawdatowolnosc.bloog.pl/id,330860524,title,Otrzymywanie-dotacji-wyniszcza-europejskie-gospodarki-Doplacanie-do-Unijnego-budzetu-sprzyja-ich-rozwojowi,index.html
zepla / 83.5.89.* / 2012-03-04 13:05
moze patrzy z punktu widzenia polskiego, gdzie inwestycje w gminach są za drogie, bo róznego rodzaju inwestorzy cwaniaki wygrywaja przetargi a potem cwaniaczą przy materiałach zeby dla siebie osiagnać jak najwiekszy zysk.I tu ma rację.
Ale przeciez autostrady u nas będa najdrozsze na świecie chyba licząc za przejazd bramkowy i tollowy.Więc chyba cwaniaki od bramek utrzymaja te autostrady.Przynajmniej powinni dac rade, bo i naczej znowu do mojej kieszeni po kasę?
A co do basenów dam przykład Czech, tam każde prawie małe miasteczko majace 18 tys ludzi ma basen kryty, otwarty kompleks sportowy, lodowisko.I jakos daja rade.Bo tam nie ma centralnie rządzonego kraju.A jak wsio trafia do urzędników w Wawa, to kasy nie ma dla gmin.Myślac jak prof Winiecki gminy nie powinny by wcale inwestować.Pan prof Winiecki to typowy liberał i tyle.Uważa ze trzeba budowac ale tylko dla elyty bo ona utrzyma dla siebie wsio.
MOIMZDANIEM2012 / 78.8.140.* / 2012-03-04 12:44
tylko, czy to nie jest aby za późno? Chciałoby się powiedzieć wieszczem: "Miałeś chamie złoty róg ...". A skończymy jak: Grecja, Hiszpania, ... Rosja. No, bo popatrzmy realnie - np. na min. nowaka (wcześniej grabarczyka), min. kudrycką, itp. i na usta cieśnie się pytanie: Czy jesteśmy skazani na takie plewy? na tych ekono-matołków?
clown / 178.43.107.* / 2012-03-04 12:17
Brawo! Mądry głos w entuzjastycznej wrzawie głupków. Gdyby jeszcze Profesor wskazał, jak kasę unijną lepiej wykorzystać...
cdru / 95.49.106.* / 2012-03-04 12:16
Patrzac na nasze rosnące długi to już nie jest dla nas darmocha bo samorządy dokładają z budzetów czyli z pożyczek i nie stać ich pożniej na odsetki,a gdzie szkoły,szpitale.PO prostu ogólnie złe zarzadzanie bo złodziejskie i kumoterskie, ale kto tu pomoże PiS próbował ukrócić złodziejstwo to nie chcą go wybrać łuczciwi obywatele
akasc / 178.183.175.* / 2012-03-04 12:10
Darmocha jednak tuczy, co dostałem to moje
w. / 83.24.202.* / 2012-03-04 11:37
ma Pan rację tylko rządzący nie chcą o tym słuchać. zatykaja uszy i tworza wizerunek medialny.
jaczylija / 91.150.222.* / 2012-03-04 12:32
Po dodaniu wszystkich wydatków strony polskiej związanych z pozyskiwaniem dotacji w latach 2007-13 otrzymujemy kwotę w wysokości 106,8 mld euro, czyli 117,5% wartości wszystkich dotacji, które mają zostać przekazane Polsce z UE! Tak więc koszty poniesione przez polską gospodarkę i sektor publiczny o 17,5% przewyższają ten „ogromny deszcz unijnych pieniędzy”. Statystyczny Polak w latach 2007-13 wyda średnio 1606 zł rocznie tylko po to, aby otrzymać 1368 zł, czyli dołoży do interesu 238 zł rocznie. Chyba nie masz racji.

Najnowsze wpisy