Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

a oto moja historia -ale od samego początku

a oto moja historia -ale od samego początku

nadia / 2006-11-25 00:16
cześć,mam na imie ewa na forach podpisuję się jako nadia ,mam 25 lat
mój start wyglądał troszke dziwnie.mając 19 lat zostałam prawie sama,ojciec już nie żył ,matka nie zabardzo mnie chciała-miała już nową rodzine.nie miałam pracy a co za tym idzie,nie posiadałam pieniędzy.czasami byłam bardzo głodna.pamiętam jak dziś,święta bożego narodzenia i jak matce podkradałam jedzenie.pewnego dnia rzuciła mi 1 zł, na łóżko i powiedziała- masz na chleb i odp..ol się odemnie ,krótko po sylwestrz uciekłam ostatni raz z domu.
mineły dwa lata ,w tym czasie mieszkałam juz u chrzesnych,miałam od dość długiego czasu prace niestety na czarno ale dość dobrze zarabiałam,dawałam na utrzymanie już nigdy więcej nie głodowałam.na nic nie wydawałam pieniędzy,gdy potrzbowałam ubrań to kupowałam w lumpeksie-BO TANIEJ,pamiętam jak cieszyłam się z pierwszego odłożonego tysiąca(to było dla mnie TAK DUZO)
-wszystko szlo do banku.w między czasie poszłam do szkoły .i zaszłam w ciąże.
przygode z giełdą zaczełam od PKO BP,wystawałam w kolejkach ,byłam 38 osobą i przed ostatnią jakiej udało się wpłacić kase na akcje a było to 11.800.00tyś zł
.teraz ma około 70 tyś zł-zarobione głownie na pko bp kghm lotos tvn i odlewniach.niedługo planuję zacząc gre na kontraktach terminowych,muszę się jeszcze do tego odpowiednio przygotować.
gdy wracam z pracy to w domu czeka na mnie mąż i córcia-wiem że troche ich zaniedbuję ,ale każdy inwestor wie że gielda wymaga czasu-ja muszę ten czas poświęcać bo panicznie boję się biedy.
pomomo tego że dziś mam troche pieniędzy to cały czas oszczędzam i nie umiem juz żyć inaczej.ALE JESTEM SZCZęśLIWA
niedługo wigilia jest to dla mnie ciężki dzień - najgorzej jest przed samą kolacją ,wtedy wracaja wspomnienia.matki i siostry nie widziałam już kilka lat,ale za to brata mam przy sobie
JESTEM DYSORTOGRAFEM WIęC PRZEPRASZAM ZA BłęDY
Wyświetlaj:
grzegorz6 / 83.20.237.* / 2007-06-22 22:21
kontraktach terminowe nie rob tego grzegorz6
E.J. / 89.174.125.* / 2007-06-19 23:53
Niektórzy rodzą się pod strzechą aby pokazać - że sukces trzeba mieć w sobie. Brawa za życiową zaradność i upór. Szkoda, że Cię nie znam bliżej, mogłabym się wiele od Ciebie nauczyć i zarazić optymizmem.Serdecznie pozdrawiam i życzę samych sukcesów.
tmajka / 2007-06-19 11:08
to, smutna jest historia, jesli prawdziwa to Bardzo Cię podziwiami życzę pwodzenia.
gremlin / 213.192.103.* / 2007-05-26 10:01
dziwne - zaczelas od 1000 a kupilas akcje za 11.800 pln ?? A jak zarobilas prawie 11tys. ??
zoto / 2007-05-25 21:56 / portfel
nadia naprawde gratuluje i podziwiam
trzymam kciuki
MIRECZEK / 83.24.162.* / 2007-05-20 16:26
kontrakty terminowe i strach to chyba nie jest dobre polaczenie . Może spróbuj najpierw pograć na małych spółkach giełdowych . Ja sam mam stracha przed kontraktami teminowymi ...
alonzo / 83.243.106.* / 2007-05-17 22:43
Wspaniały post. Gratuluje dobrych inwestycji i trzymam kciuki, aby się układało.
dota / 195.114.160.* / 2007-01-22 14:14
Ewa podziwiam Cię i gratuluje że Tobie naprawdę się udało, zarówno w finansach jak i w rodzienie. Współczuję tylko relacji z matką bo pewnie nie raz o tym myślisz szczególnie przy świętach. Mysl że Ty jesteś dobrą mamą i ciesz się dzieciątkiem, ja mam synia i uwierz tak brzdąc potrafi wynagrodzić wszystkie smutki (w moim przypadku wynoszone z roboty)
pozdrawiam
nadia / 2007-01-17 22:05
witam was wszystkich,napisałam ten artykuł.hmmmmm,sama nie wiem dla czego .może miałam zły humor.teraz pewnie na to już bym się nie odważyła,a jeśli już to wyglądał by on inaczej.dzięki za wszystkie posty.
nadia / 2007-01-17 22:04
witam was wszystkich,napisałam ten artykuł.hmmmmm,sama nie wiem dla czego .może miałam zły humor.teraz pewnie na to już bym się nie odważyła,a jeśli już to wyglądał by on inaczej.dzięki za wszystkie posty.
Zaratustra / 2007-01-17 11:05
Gorzka historia. Miło słyszeć, że znalazłaś w sobie tyle siły i że jesteś szczęśliwa:)
xr5pl / 2006-12-12 01:09 / Bywalec forum
zycze powodzenia ,ehhh takie zycie .
Redakcja forum / 2006-11-25 17:30 / Administracja forum
Gratulujemy!
marduk / 2006-11-25 16:36
Swietny wynik. Naprawde musisz miec talent do pomnażania pieniedzy wiec może Ty mi doradzisz jak zarobic na 300zł moich zaskurniaków i czy w ogóle jest to możliwe?
nikt_bardzo_bogaty / 213.25.133.* / 2006-12-03 19:03
Marduk mi by nie dawalo spokoju jakbym kupil cos bo ktos mi tak powiedzial...
proponuje Ci nauczyc sie samemu inwestowac

opisze Ci moje doswaidczenie:

mianowicie pouczyc sie AT-analiza techniczna

-teoretycznie analiza jest to bardzo prosta
-praktycznie trzeba pocwiczyc ale internet daje ogromne ku temu mozliwosci...

jak chcesz dosyc szybko zarobic ów 300pln i wiele wiecej (bo jak ktos powiedzial na tym forum "gielda wciaga") to
-zanim otworzysz rachunek w domu maklerskim poswiec tydzien do 3 (mi zajelo kolo 3tygodni ale lacze gielde ze szkola... 3 tyg. pojecie AT z totalnie niczego przez teorie do sposobow praktycznych... )

-na ONETcie jest (co prawda moim zdaniem bardzo niewygodny i nieczytelny ale jest) stworzony programik on-line do analizy wraz z instrukcja obslugi ;) opisami analiz itd...

-poczytaj zrozum posprawdzaj wiedze w praktyce
-i raczej nie uzywaj programu do AT z onet'u, albo uzywaj z jakims innym
----------------------------------
jak chcesz lepiej zrozumiec przeczytaj jeszcze raz bez tego w nawiasach :) bo to moje prywatne dodatki


ja od tad co opieram sie na AT wychodze na duzyy PLUS z kapitalem
dodam jeszcze ze nie uzywam analizy fundamentalnej, bo poprostu jej nie znam,
ale wlasnie zaczynam sie uczyc..




przylaczam sie do gratulacji dla Ewy :) ja tez zaczalem grac na gieldzie tez przez nazwijmy to "problemy w domu"
nadia / 2006-11-25 17:06
jeśli nie masz konta w domu maklerskim to zacznij od niego.ciężko tak komuś doradzać ,ale wpadłam na pomysł
możesz kupic akcje qumaksekom-to dobra spółka,warto sprubować ,.
w portwelu posiadam jeszcz inne spółki ale to inwestycje na bardzo długi termin.
powodzenia
marduk / 2006-11-25 17:32
Dziękuje. Konta jeszcze nie mam. Kiedy już załoze pójdę za twoja radą ;-) Pozdrawiam !!
boenao / 83.23.238.* / 2007-04-28 15:01
Szanowni Inwestorzy.
Dla większości z Was Pieniądz jest celem samym w sobie.
Pieniądz powinien być środkiem do realizacji celów wyższych, takich jak : Dobro, Piękno,Muzyka, Sztuka, Architektura, Miłość, Dzieci...
Rośnie nam pokolenie leni i egoistów...
Proszę nie zapomnieć o psychologii i filozofii...
Jeżeli Szanowni Inwestorzy są konsumentami wynalazków przemysłu spożywczego, to Wasza radość z fortuny zarobionej na giełdzie będzie krótka. Choroby nowotworowe sieją spustoszenie.
pirek / 87.207.110.* / 2007-05-19 20:38
Wbrew pozorom przeważnie pieniądz nie jest celem samym w sobie tylko dobra, które można uzyskać za pieniądze. Ale Twoja /boenao/ wypowiedź sugeruje, że powinieneś poczytać coś z psychiatrii...
Makler007 / 83.20.3.* / 2007-05-31 00:07
a ja to skomenyuje inaczej "Pieniądze nie są najważniejsze w życiu ale wydają się mieć wpływ na wszystko co jest ważne" Ewka jestem pełen podziwu dla takiej osoby jak Ty trzymaj się mocno...pozdrawiam : )
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy