Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

ABC biuro nieruchomści Rybnik UWAGA!!

ABC biuro nieruchomści Rybnik UWAGA!!

Emiliiii / 89.69.206.* / 2014-01-28 15:20
UWAGA NA BIURO NIERUCHOMOŚCI!!!ABC Rybnik /www.abc-rybnik.com.pl !To jest kpina sprawdzili moje dokumenty, załatwili przez swojego notariusza, a teraz muszę zapłacić 50 tyś do miasta za sprzedaż mieszkania jak się okazuje za szybko!! bo nieuki z biura źle sprawdziły papiery, a tylko tyle miały zrobić przeczytać dokumenty! potwierdziły że mam ulge meldunkową i się niczym nie martwić i meldunek 5 lat, ale zabrakło 2 mies. tępaki! nikt teraz nic nie wie!! że niby to moja winaa! mogły to sprawdzić w urzędzie! teraz mam w ciągu 2 mies. oddać 50 tyś do miasta lub kupić 2 mieszkanie za tyle samo co sprzedało się !!5lat czekaliśmy żeby to sprzedać i jeszcze straciiliśmy na prowizje-notariusza!to po co je sprzedawaliśmy żeby kupić kolejne mniej korzystne z kolejnymi opłatami za notariusza i biuro??tak mnie urządzili, że nie mam 100tyś luźnych na kolejną inwestycje. Biuro Umyło ręce i podało numer do swojego rzecznika i tyle z rozmowy! Nie polecam! Dziękuje Justyno Raczek za załatwienie długu na 50tyś!
Wyświetlaj:
AdamS541 / 89.69.206.* / 2014-01-28 15:43
podać do sądu, jest wszystko na papierze, ale deklarację słowne i zatajenie takich spraw tylko po to żeby sprzedać i dać do podpisu...oszustwo
Tymon1068 / 178.37.233.* / 2014-03-31 13:45
Hehehee Emili przekształciła się w Adama (patrząc po IP) ;) a tak serio, to zamiast po fakcie robić firmie czarny PR, to przed wyborem odpowiedniego biura trzeba było zrobić rekonesans. Są też w Rybniku uczciwi gracze na rynku nieruchomości, np. dome-ex na Targowej. Tam pracownicy poratowali moją skromną osobę, która o prawie i ekonomii wie niewiele i w 100% profesjonalnie zajęli się sprzedażą mojego mieszkania. Bez problemów i bez stresów ;)

Najnowsze wpisy