Forum Forum pracyDokumenty

ABC Sp. z o.o.

ABC Sp. z o.o.

ewaes / 2013-11-29 10:23
Witam,

Pracowałam w tej firmie i chciałabym ją polecić każdemu, kto chce rozwinąć swoje skrzydła i pójść gdzieś dalej. Jako pracownik w dziale finansowym, realizując projekt dla zagranicznej firmy udało mi się zdobyć praktyki, a później pracę w Bratysławie. Zaczynałam jako konsultant czyli typowa telefoniczna obsługa klienta. Firma lubi osoby, które mają chęć do działania. Od początków studiów zaczynając u nich pracę przeszłam do działu finansowego i wyspecjalizowałam się windykacji.
W sumie, to najgorszą robotę odwala się na call center, ale można to sobie wynagrodzić prowizjami jakie oferuje firma.
Wysyłam swoją opinię, ponieważ firma ostatnio prowadzi dużą rekrutację, a ze względu na jej specyfikę pracy mało o niej słychać.
Wyświetlaj:
ewaes / 2013-11-29 11:52
Jestem Supervisorem w ABC Sp. z o.o.
Nie powiedziałbym, że praca jako konsultant jest najgorsza. Każdy musi od czegoś zacząć, a właśnie z tego działu najszybciej można awansować.
Dobre pieniądze jak na polskie warunki, fajna atmosfera i nowoczesna firma.

Jeżeli ktoś chce spróbować swoich sił zachęcam do udziału w rekrutacji, która się właśnie odbywa na kilku portalach z ofertami pracy.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - ewaes.]
dragons / 178.16.27.* / 2013-11-29 16:15
Hmm praca na CC może nie jest najgorsza ale wiem sama po sobie, że męczy. Pracowałam w tej firmie przez pół roku i niestety nie wytrzymałam długo ze względu na charakter pracy. Nie jestem osobą stworzoną do siedzenia za biurkiem i rozmawiania z klientami po 8h dziennie. A szkoda..bo atmosfera która tam panowała była na prawdę fajna. I pieniądze też nie najgorsze. Wiem też, że kilku moich znajomych z firmy awansowało na wyższe stanowiska.

Najnowsze wpisy