Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Abonament RTV w Polsce. Zobacz pomysły polityków

Abonament RTV w Polsce. Zobacz pomysły polityków

Wyświetlaj:
opłata za odbiornik a nie za telwizję!!! / 83.21.15.* / 2012-06-29 21:09
Jak czytam te wasze wpisy, to mi się smiac chce. Durnota i gupota wsród was polaczków jest przeogromna!

> ...Telewizja i radio powinny być za darmo!
> ...ile razy mozna placic za tv za kablowkie i za państwową?
> ... pytam dlaczego mam dwa razy płacić abonament?
itp, itd

odpowiadam wam gupole:
Telewizja i radio odbierane za pomocą zwykłych anten jest za darmo!!!
Za "kablówkę", telewizję satelitarną, itp płacisz tylko raz.

Po prostu baranie jeden i drugi: jak kupisz sobie odbiornik radiowy lub telewizyjny i chcesz go używac to musisz go ZAREJESTROWAC !!!!
I za to płacisz abonament za używanie zarejestrowanego i używanego odbiornika!!! Płacisz za odbiornik!!!

Chcesz odbierac sobie programy telwizyjne ze zwykłej anteny naziemnej, to nic nie płacisz!!!

Chcesz miec kablówke, to płacisz za kablówkę, chcesz miec telewizję w telewizji satelitarnej Polsat to płacisz za telewizję satelitarną Polsat.

Co innego jest opłata za rejestrację ODBIORNIKA radiowego i telewizyjnego a co innego za pakiety usług za które kożystasz w tej czy innej firmie.

Tak samo jak kupisz sobie samochód i chcesz go używac na drodze publicznej to też go musisz zarejestrowac! Płacisz co roku za zarejestrowany samochód.

PS. a tak nawiasem mówiąc to jestem przeciwny za pobieranie opłat za rejestrację odbiornika radiowego czy telewizyjnego. I płacenie za używanie odbiornika.
Bo niedługo dojdzie, że zacznie rejestrowac się i pobierac opłate rejestracyjną za telefon, golarkę elektryczną, parasolkę, żelazko itp, itd itd?
kinga 312 / 178.36.161.* / 2012-06-25 16:40
panosza sie jak swinie braun zatrudnia lisow bo maja alimenta ikredyty chamy ibeszczelne biora takie pieniadze a co my mamy powiedziec jak mam 640 zl emerytury braun dupe lizesz lisowej to plac to kosztuje
double agent sc / 99.234.79.* / 2012-06-25 16:15
Telewizja i radio powinny być za darmo!
Abonament powinien być zlikwidowany. Nie może być żadnych wymuszeń.
Za dużo jest figurantów telewizyjnych więc bronią się jak mogą.
95% ludzi nie chce placic. Maja racje. Poza tym o wiele bardziej ciekawe rzeczy można oglądać i słuchać za darmo na internecie.
JD52 / 46.238.222.* / 2012-06-24 23:15
A mnie się wydaje ,że zarząd TVP powinien dziękować nam telewidzom za oglądanie TVP, ponieważ od oglądalności zależne sa wpływy z reklam,(których kiedyś nie było więc i wpływów do kasy TVP nie było)a nie straszyć nas pocztą i urzędami skarbowymi.Pazerność zarządu TVP nie zna granic,złodziej na złodzieju siedzi.
.prorok. / 81.190.53.* / 2012-06-24 23:09
Sami niech się utrzymują z reklam i ze sponsorów !!!
Nikita469 / 83.10.139.* / 2012-06-24 20:04
Pierwszy raz zgadzam sie z Tuskiem ! Abonament musi być zlikwidowany bo przecież nie można płacić 5 razy za posiadanie telewizora/ pakiet kablowy, pakiet telewizyjno-radiowy,pakiet polsatu,pakiet Canał +,i jeszcze inne pakiety / a wszystko płatne paranoja !!!!!!Chcesz ogladac to płac wykupujac zakodowane stacje a nie obowiazek ogladania TVP to gorzej jak za Stalina !!!!!!
st680 / 80.51.12.* / 2012-06-24 19:23
Jak to jest że TVN POLSAT i inne stacje nie żądają opłat abonentów a TVP musi je mieć.Jeśli tak to zakodować TVP i odpłatnie sprzedawać programy TVP w cenie miesięcznego abonamentu.I sprawa załatwiona kto chce oglądać kupi,kto nie nie zapłaci.
przyga / 37.209.129.* / 2012-06-24 18:29
Płacenie abonamentu za fakt posiadania odbiornika to anachronizm. TVP i Radio są za bardzo rozbudowane. Należy zmniejszyć liczbę programów, a pieniądze na dziłalność misyjną niech otrzymuje z Ministerstwa Kultury w ramach grantów. Pozostałą niech fiansuje sama.
kibelek / 83.4.198.* / 2012-06-24 18:04
Ja wnioskuję o abonament za siedzenie na kiblu!!!!
leszek500 / 86.186.97.* / 2012-06-24 16:50
niebendziemy placic dwa razy zato samo przestancie wkoncu nas okradac z resztki co nam zostawiliscie nasi rzondzoncy niemacie za grosz godnosci ani poparcia narod joz tego niewytrzymuje i morze wkoncu sie obudzi i zrobi zwami porzondek wszystkimi
Michaliszyn / 90.156.53.* / 2012-06-24 15:11
Jak słyszę wypowiedzi polityków (pożal się Boże),
paplających o telewizji publicznej i dlatego (jak
mówią) należy opłacać abonament,to zbiera mi się
na mdłości.Ani za tzw.komuny,ani teraz nie ma telewizji publicznej.Każda ekipa partyjna wygrywająca wybory i powołująca rząd,natychmiast
"czyści" radio i telewizję z ludzi poprzedników
i wstawia w te miejsca swoich .I wy,polityczni "paplacze" macie czelność mówić o mediach publicznych,o ich misji,o potrzeba płacenia abonamentu?!Mówiąc trywialnie-politycy , nie róbcie sobie z nas obywateli żartów,nie róbcie
sobie jaj,i to w dodatku "kwadratowych".Chyba,że
chcenie robić sobie jaja z siebie,a to proszę
bardzo , ale bez nas.
alfredo / 46.113.24.* / 2012-06-24 12:00
za co mam płacić ten abonament za powtórki ;irudych lisów
dworak704 / 37.190.142.* / 2012-06-24 09:34
Jak bede mial wyplate jak blaszczykowski i nie bedzie reklam i powtorek w dziadowskiej telewizji to bede placil. a nie jak teraz tym bardzie 1mln placi a 12 mln nie to o co tu chodzi
Tele-wic. / 83.8.51.* / 2012-06-24 08:07
Ciekawe za co mam płacić?. Za te głupawe powtarzane setki razy seriale?. Chyba tylko na to aby prezesi i nędzne niedouczone aktoreczki zarabiały dziennie tyle, ile przeciętny widz zarabia przez rok. TV, to zwykły towar, który chce sprzedać i na nim zarobić, ale jeżeli towar jest nędzny, to go po prostu nie kupuję. Najpierw niech TV zrobi w swojej firmie trochę porządku z programem i i krociowymi zarobkami.
JanuszPOlikot / 2012-06-23 23:09 / Tysiącznik na forum
Publiczna TV........:):):):):)
Panowie z TVP mniej pieniędzy na deficytowe "imprezy" pana Owsiaka....."Obiektywną".... POblicystykę Lisa .....i innych Kraśków z POciotkami......POnadto obniżyć sobie PObory to się pieniądze znajdą.....Proste jak budowa POwskiego cepa....:)......Nieprawdaż?
do początku nowsze
1 2 3 4

Najnowsze wpisy