Forum Forum inwestycyjneForex

Abonament się opłaca. Tyle dostała TVP

Abonament się opłaca. Tyle dostała TVP

Money.pl / 2012-03-16 07:27
Komentarze do wiadomości: Abonament się opłaca. Tyle dostała TVP.
Wyświetlaj:
rob1965 / 82.145.209.* / 2012-11-10 09:03
Obniżyć pensje zarzązdu, przestać wypłacać im wielomilionowe nagrody - bo niby za co. Trzeba też zrobić coś z Lisem i jego kobitą. I jeszcze przestać produkować te wypociny pani Łepkowskiej jak m jak miłość czy barwy szczęścia. I już się trochę zaoszczędzi. A abonament powinien być całkowicie zlikwidowany.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
norlalny33 / 83.30.164.* / 2012-07-17 01:44
Ograniczyć pensje. Prezesów, pseudo gwiazdek i prezenterów. Zamiast płacić po 70 tysięcy dać 7. i po sprawie. A jak się nie podoba to nikt nie zmusza do pracy na państwowej posadzie. ja nie będę finansował Lisa i innych darmozjadów.
Zniesmaczony$ / 89.76.242.* / 2012-06-28 18:23
Pieniądze TVP są rozkradane przez prezesów, ich koterie i "gwiazdy" dziennikarswa w rodzaju Lisa, który zarabia miliony a produkuje żałosne i tendencyjne programy!!!
Marne tasiemcowe seriale i ciągłe reklamy dopełniają obrazu upadku.
Brak niezależnych dziennikarzy(a właściwie ich eliminowanie na rzecz dyspozycyjnych) i wiadomości na odpowiednim poziomie powodują krach TVP.
Nie ma czego oglądać!
Brak wartościowych programów daje się odczuć od dawna!!!
leszekpekalski / 89.206.32.* / 2012-03-23 13:48
Co ciekawe nie widze tutaj wpisow o wplywach z reklam tv. Bezczelne chamy z TVP skubia Polakow, strasza kara za nieplacenie abonamentu. Przydaloby sie referendum o przyszlosci TVP i calego tego serialowego chlamu, Polska to kraj czerwonomafijny
Śmietana / 62.92.82.* / 2012-03-23 09:19
..."a na realizację misji wydała ponad 1 mld 629 mln zł - wynika z rocznego sprawozdania wpływów abonamentowych"...PYTANIEM jest czyjej misji i dlaczego złykły szary obywatel na tą misję musi łożyć...
kaczorek ma motorek / 2012-03-16 11:07 / Tysiącznik na forum
Ja jestem zdania że cały ten system jest chory, nieuczciwy.
Kupując telewizor, radio otrzymuje obowiązek płacenia za produkt którego nie koniecznie chce.
To tak jak bym chciał kupić np.nowego Opla a diler by mi zakomunikował że owszem może Pan kupić ale w pakiecie ,dostanie Pan dodatkowo silnik do Mercedesa i Forda !
Możliwości techniczne współczesnego Świata są ogromne ( np kodowanie). Nie bardzo chce mi się wierzyć że operatorzy nie mają możliwości sprzedawania poszczególnych kanałów telewizyjnych osobno.
Chodzi tu o tworzenie indywidualnego pakietu ,dostępu do kanałów za które chce płacić.
Ktoś kto nie lubi TRWAM nigdy za nią nie zapłaci , ktoś kto nie lubi TVN24 nie da jej zarobić i.t.d.
Przecież to chora sytuacja w kablówce by mieć programy tematyczne muszę płacić za kanały dziecięce. Ktoś inny nie jest zainteresowany sportem ale musi za niego płacić bo nie otrzyma chcianych kanałów.
Model który proponuje napędza konkurencje a eliminuje buble. Owszem operator mógł by stosować promocje np otrzymywać kanały w gratisie ,na próbę lub też stosować zasadę im więcej kupisz tym za poszczególny kanał zapłacisz mniej. Ciekawi mnie Wasze zdanie co do pomysłu powyższego
Oba ma albo i nie ma : / 178.43.205.* / 2012-04-23 14:32
Ale p.ierniczysz stary kaczorku na motorku:)Weź kup dekoder TRWAM i nie bulisz już abonamentu :) Nie wiem czy nawet zdołasz tego pier... Rydzowego słuchać bo z mózgowia zaczyna ci już kapać sądząc po twoich wywodach na forum:))
oczy / 87.105.249.* / 2012-03-16 09:50
TVP jest jak kościół, który pobiera haracz i jeszcze ma czelność mówić, że to obowiązek.
Kościołowi już się do dupy dobrali i bardzo dobrze- nie mam zamiaru ich sponsorować z mojej kasy. Podobnie jest z telewizją publiczną.
gosc z NY / 24.90.254.* / 2012-03-21 03:12
D O K L A D N I E - nic ujac nic dodac.Won z ta zydo-katolickom mafia.
zuzaichlopcy / 79.163.51.* / 2012-03-16 09:41
hej dworak i braun !! tyle wydaliście na misję, myślę, że więcej !! waszą główną misją jest trwanie przy korytach jak najdłużej, tworzenie kolejnych koryt dola znajomków, swoich bękartów, różnych ciotek-pociotek !! W tym aspekcie misja, o której mówicie, powiodła się wam wspaniale !! Jak widać, wciąż w polsce jest liczna rzesza kompletnych bałwanów, którzy płacą wam haracz !! ja deklaruję się zapłacić cały zaległy haracz w naturze, przyślijcie gońca z wiaderkiem !!
citizenx / 213.146.58.* / 2012-03-16 09:35
i po co płacić abonament???? na Pensja prezesów tego molocha???? na nową siedzibę mieli - jakoś prywatne telewizje nawet nie myślą żeby tak trwonić pieniądze tak TVP!!! I tak same badziewne seriale co po chwile lecą taka tandeta ze Krew zalewa!!! TVP do LIKWIDACJ!!!!
jhgfdyhret / 83.16.29.* / 2012-03-16 09:27
Jeśli policzyć wydatki na misyjne to wyjdzie że abonament wystarcza ! W tym sprawozdaniu jest więcej ciekawych informacji : porównajcie wydatki misyjne z kosztami ! Po co nam 16 regionalnych ośrodków za 400 mln? W jaki sposób reklama zabiera ponad 21% czasu antenowego gdy ustawa mówi że max. wymair to 15% , jak to możliwe ,że suma czasu programów misyjnych jest równa czasowi reklamy? Proszę tę firmę sprywatyzować i to szybko - w polskim interesie.
Pilsener / 2012-03-16 09:00 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Chyba, że zostanę zmuszony siłą. Tu więcej o TVP:
http://tnij.org/pvut
Średnia pensja 6900, zatrudnienie ponad 3600 osób. Dlaczego mam utrzymywać takiego molocha, który działa w identyczny sposób co telewizja komercyjna? Ilu związkowo-partyjnych działaczy znalazło tam ciepłe posadki? I ja mam na to płacić tak? TAKIEGO! Ze składek partyjnych i związkowych utrzymujcie tą swoją telewizyjkę, która stanowi tylko nieuczciwą konkurencję dla stacji komercyjnych. Od moich pieniędzy wara.
3gz3kutoR / 89.230.88.* / 2012-03-16 09:09
Jestem za niepłaceniu, a nawet przeciw płaceniu.


TUSEK MÓWIŁ NIE PŁACIĆ, NIE PŁACE!!!
NIE BĘDZIE ZA MOJE PIENIĄDZE PROPAGANDY UPRAWIAŁ.
BRAVOOOO / 212.182.117.* / 2012-03-16 08:42
Tak jak podawali w swojej reklamie: "Sami sobie na to zasłużyliście - BRAVO"
nie widz / 80.52.188.* / 2012-03-16 08:21
beda rekordowe podwyzki, i zysk zmaleje:)
Mario____ / 164.126.222.* / 2012-03-16 08:01
Polak woli sobie kupić piwo lub dwie paczki papierosów niż przeznaczyć te same pieniądze na kulturę. Co go obchodzi jakaś kultura?
tolerastyczne ogłupiacze / 77.254.125.* / 2012-03-16 08:55
Co TY godos. Socrealistyczne produkcje nazywać kulturą.Kiedy Śląsk albo Mazowsze pokazano,nie wspomnieć o wyższej półce? ,,Trędowata,, Mniszkówny, to arcydzieło przy tym było.
Pilsener / 2012-03-16 08:48 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Rozumiem, że "kultura" to ponad 3 tysiące partyjniaków zatrudnionych w TVP (dla porównania: Polsat około 800 pracowników, TVN ponad tysiąc) to kultura? To masz rację, ja mam w d.. taką kulturę. Wolę kupić buciki dla dziecka niż utrzymywać związkowo-partyjnych nierobów. I radzę też popatrzeć, jaka jest średnia pensja w TVP. Gdyby rząd chciał kultury toby zlecił takie programy do emisji a nie tworzył własną telewizję.
Haracz TVP !!! / 62.111.218.* / 2012-03-16 10:25
Tu masz rację. Średnia pensja 6900zł a pieniędzy na na Mazowsze (średnia płaca 2000zł)nie mogli jakoś znaleźć, a to raczej wygląda mi na kulturę niż TVP.
~jurga / 83.4.107.* / 2012-03-16 07:45
Jak w temacie.Zakodujcie ten chłam, to zobaczycie,że mało kto będzie oglądał to dno.
do początku nowsze
1 2
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy