ACE

Money.pl / 2007-08-09 20:31
Komentarze do spółki: ACE.
Wyświetlaj:
chet / 2009-04-09 17:35 / Bywalec forum
Ciekawe co po świętach : z powrotem w dół czy dalsza jazda w górę.Nie jestem taki pewien czy dodatek w Niemczech za złomowanie starych samochodów spowoduje szał zakupów nowych i aż taki wzrost sprzedaży.Na pewno nie od razu.Mogli by u nas coś takiego wprowadzić-jeżddżę swoim starym Peugotem ale w sumie to jestem z niego zadowolony.Awaryjność mniejsza niż w tych nowych.
Lenard / 2009-04-09 15:42 / Bywalec forum
Bilanz od VW (Volkswagen) bedzie positiv
Lenard / 2009-04-08 08:57 / Bywalec forum
Niemcy dzis podwyzszyli dotacje na nowe samochody od 1.5 Mrd. Euro do 5.0 Mrd. Euro, istneje duze zainteresowanie, z tego skorzystaja tez polskie firmy, ktore produkuje czesci do nowych aut. np. ACE

pozdrawiam
Lenard / 2009-04-07 16:30 / Bywalec forum
to jest inwestycja nie na 100 czy 150% ale na około 400 -500% w ciągu roku
Lenard / 2009-04-07 16:20 / Bywalec forum
Na stronie:
http://www.mittelbayerische.de/top-themen/artikel/abwrackpraemie_staat_will_den_/379523/a
bwrackpraemie_staat_will_den_.html

jestem z niemcech, i kupuje nonstop, bo wiem co sie dzieje w niemche i co bedzie

Abwrackprämie

Eine endgültige Entscheidung über die Gesetzespläne zur Verlängerung der Prämie bis
Jahresende und einer Anschlussregelung nach dem 31. Mai fällt das Kabinett
voraussichtlich nächste Woche. Bis dahin soll auch feststehen, wie der Fördertopf über
die bisher bereitgestellten 1,5 Milliarden Euro hinaus aufgestockt werden soll. Die
Haushaltspolitiker der Koalition, von denen manche erhebliche Vorbehalte gegen eine
verlängerte Abwrackprämie haben, müssen den Plänen ebenfalls noch zustimmen. Eine
Verlängerung könnte bis zu drei Milliarden Euro kosten, die über noch mehr neue Schulden
des Staates finanziert werden müssten.

Der Ansturm ist unterdessen ungebrochen. Bis Donnerstag gingen mehr als 1,1 Millionen
Anträge beim Bundesamt für Wirtschaft und Ausfuhrkontrolle (Bafa) ein, darunter fast 700
000 Reservierungen über das neue Online-Verfahren. Ein Bafa-Sprecher schloss allerdings
nicht aus, dass eine unbekannte Zahl an Anträgen doppelt übermittelt wurde. Der deutsche
Pkw-Markt boomt dank der Prämie. Im März wurden nach Angaben des Kraftfahrt-Bundesamts
401 000 Autos neu zugelassen - 40 Prozent mehr als im Vorjahresmonat.
Bisher zahlt die Bundesregierung 2500 Euro für die Verschrottung eines mindestens neun
Jahre alten Fahrzeugs, wenn dafür ein neuer umweltfreundlicherer Neu- oder Jahreswagen
gekauft wird. Die Kabinettsspitzen von Union und SPD hatten sich zuletzt grundsätzlich
darauf verständigt, dass die Abwrackprämie nicht auslaufen soll, wenn die 1,5 Milliarden
Euro aufgebraucht sind. Die Prämie ist Teil des Konjunkturpakets und soll den Autoabsatz
ankurbeln. Der Nutzen einer verlängerten Prämie ist allerdings sehr umstritten.
Lenard / 2009-04-06 11:31 / Bywalec forum
polecam ten komunikat: praktycznie cała wielkość obrotów na akcjach ACE to ich skup przez insiderów. Popatrzcie na wolumen skupu i wolumen obrotów akcjami w poszczególnych dnia.
chet / 2009-04-03 21:30 / Bywalec forum
NO, niezły skok w górę dziś, znowu zmniejszyłem zaangażowanie i liczę na korektę jeszxze przed świętami i kolejne uśrednianie ale mogę się przeliczyć.,,.
chet / 2009-04-03 00:20 / Bywalec forum
A po takim zjeździe w dół to przy wyłączonym silniku powinniśmy w ciągu roku przekroczyć 6plz....
chet / 2009-04-02 23:00 / Bywalec forum
Tak jak myślałem, cofnęliśmy się trochę, doładiwałem trochę,a teraz jak są lepsze warunk
jedziemy do przodu i w górę! Uśredniienie tym razem korzystne ! Uśrednianie ,ma sens o ile spółka nie zmierza doceny 0,01 i bankructwa. ACE to nie grozi,Co do opcji to specjalnie się na tym nieznam, wiadomo,że spółka jako exporter musi tym się zabezpieczać i obstawiała wzmocnienie złotówki względem Euro, na czym straciła w rozliczonych i zamkniętych kontraktach, ale w tych przedłużonych nie koniecznie musi stracić...
chet / 2009-03-30 18:28 / Bywalec forum
Tak w całej Europie to raczej motoryzacja nie upadnie, choć ma kłopoty,a ACE jako uznany niszowy producent powinien przetrwać jak będzie dobrze zarządzany.
Inzaghi25 / 2009-03-31 17:33
Zarządzany jest dobrze ale jak ludzie nie zaczną kupowac samochodów i spadną zamówienia na ich komponenty to nawet najlepszy zarzad nic nie poradzi...
chet / 2009-03-31 21:29 / Bywalec forum
Ferramo, produkuje też w innych sektorach.Mogli by to pozostawić co trochę by uniezależniło od tych zamówień,,
chet / 2009-03-30 18:41 / Bywalec forum
CZęśćiowo dziś wysiadłem i liczę ,że wsiądę jak trochę się cofnie niżej, ale już chyba nie przy 1,1 chociaż jak przyjdą po pierwszym kwartale złe wiadomości to niewiem..
chet / 2009-03-30 15:24 / Bywalec forum
Marsz w górę, o ile nie pogorszą się nastroje na świecie..A jak się pogorszą?.To ym razem liczę na korzystne uśrednienie..Najbliższe kwartały mogą być jeszcze kiepskie jeśli chodzi o wyniki i mój optymizm wyrażony niżej mógł być mocno przesadzony.Na razie popyt jeszcze silny
Inzaghi25 / 2009-03-30 17:11
A swoją drogą to z chęcią bym cie poznał, choćby przez tel moglibyśmy porozmawiać i powymieniac swoje poglady Bo jesli chodzi o GPW to mało kto sie na tym zna, z moich znajomych nikt :)
chet / 2009-03-30 18:13 / Bywalec forum
Pociąg jechał w górę , nawet jeszcze dziś choć światem zatrzęsło i nie jest jeszcze bezpiecznie, więc przypuszczam, że jeszcze się cofnie, by póżniej gdy będą już dobre warunki wyruszyć znowu. Ja mam spore straty,które usiłuje odrobić. Jedyna korzyść, z tego to toż teraz przez przez najbliższe 5 lat do pewnej kwoty w przypadku zysków nie zapłacę podatku.
Inzaghi25 / 2009-03-30 16:54
Widze ze bawisz sie w analityk i wrózysz z fusów...analitycy tez przewidywali ze baryłka ropy bedzie po 200 dol za baryłke....a jak jest to wiemy... Kryzys w barnzy motoryzacyjnej moze potrawac kilka miesiecy a nawet kilka lat ale tego to nikt nie wie...a jeśli mówi ze wie to bawi sie we wrózke...
chet / 2009-03-28 13:56 / Bywalec forum
Co przewidujecie? Ja obstawiam marsz w górę przerywany realizacjami zysków krótkoterminowych.Kto teraz zaczął kupować będzie je realizował przy cenach : 1,7, 2, 4..
Średnioterminowo dłuższy przystanek (6-7) plz..Najbliższe kwartały jeszcze nie będą pewnie dobre ze względu na sytuację w branży i spadek zamówień.Ratunek to rozszerzenie działalności (kontrakty na odlewy żeliwne)..Gdy polepszy się sytacja w branży - kurs spokojnie przekroczy 10plz..Mam nadzieję,że zabawa hazardowa z opcjami już się nie powtórzy,
chet / 2009-03-27 17:01 / Bywalec forum
No, wreszcie : zdrowy, powolny stabilny wzrost ! Na tym uśrednianiu trochę się przechytrzyłem i w efekcie uśredniłem nieco w górę-przy tym poziomie cenowym nie warto uśredniać już..A wczoraj na skutek pomyłki komuś sprezentowałem 2000 akcji po 1,46 na koniec sesjji, bo pomyliło mi się i kliknąłem zamiast na kupno to na sprzedaż - chyba oczy mi nawalają. Co do firm zagrożonych bankructwem - to raczej wysprzedają one majątek, a nie przejmują inne spółki po okazyjnych cenach.Kwartał ze stratą - to normalka w kryzysie, pozatym zadecydowały o tym odpisy na opcje. Długoterminowo - do góry : 12-15 plz docelowo,a może nawet w hossie przekroczy jeszcze emisyjną.Przedział cenowy (1,06-1,3) to historia.SZczęśliwej drogi już czas! Pozdrawiam akcjonariuszy ACE.
Inzaghi25 / 2009-03-30 17:01
A odbieram wrazenie ze to ty dobrze obkupiłeś sieakcjami tej spółki i próbujesz na tym portalu zrobic jej darmową reklame....
chet / 2009-03-26 17:01 / Bywalec forum
W porównaniu do skali spadków jak na razie to jest odbicie zdechłego kota..Ale powolny systematyczny wzrost chyba lepszy od gwałtownych niestabilnych,WArto zatrzymać w portfeku.Za rok dwa jak nie będzie jakiejś katastrofy kurs powinen wrócić do normalnych poziomów :powyżej 10plz.Cierpliwi zostaną nagrodzeni,A niewielkimi wahaniami nie ma się co przejmować : w okresach lepszej koniunktury : P/bw dochodzi do 2.To inna skala.
Inzaghi25 / 2009-03-26 14:22
Raporty kwartalne skonsolidowane 2008-12-31
Zysk (strata) netto -6 155 Euro

Nie wiem co ludziom odbiło zeby tak ace skupowac, przecież to taki sam bankrut jak beefsan Czy widzicie jakieś racjonalne przesłanki których janie dostrzegam???
chet / 2009-03-26 21:32 / Bywalec forum
Przyznaj się Inzaghi25, że spóźniłeś się na pociąg, który dopiero zaczyna swoją długą podróż w górę.Być może,że to był punky zwrotny tak niskie ceny jakie były już się nie pojawią szybko.I bezpieczniej trzymać akcje ACE niż polować na kolejne dołki,CEna docelowa :12-15 plz. w horyzoncie 1-3 lata..Na nic twoje naganianie na spadki się zdadzą..
Inzaghi25 / 2009-03-30 16:45
Dziwi mnie twoja wypowiedz, że ja niby sie nie załapałem na pociąg...Ze niby naganiam na spadki??? Myślisz ze nie widziałem jak były po 1,10 zł? Myslisz ze ktokolwiek kieruje sie przy wyborze akcji w które zainwestuje jakimś forum na money pl? Ja tak nie uważam ale jezli ty tak myślisz to powodzenia...
chet / 2009-03-26 21:38 / Bywalec forum
I zastanów się Inzagi25 - jaki bankrut ????!!!!! Bankrut ,który przejmuje hutę Ferramo..?
Gdzie to ma ręce i nogi? Nie rób z ludzi jeleni!
Inzaghi25 / 2009-03-30 16:38
Widze że coś sie orientujesz ale jesteś troche nie na czasie... bo czeskie Ferramo przejeli jeszcze w 2008 roku przed kryzysem finansowym wiec nie wiem gdzie przespałeś te kilka miesięcy... Kiedyś tez huta krośnienska generowała dochody ale teraz to już jest bankrutem no ale o tym to tez pewnie nie wiesz...
chet / 2009-03-26 15:00 / Bywalec forum
A co im odbiło gdy kiedyś twierdzono,że 18plz to za mało na sprzedaż emisji..?
Ta spółka jest na pewno dużo więcej warta od jej obecnej wyceny!
Inzaghi25 / 2009-03-30 16:39
prawda jest taka ze wiele spółek teraz jest niedowartościowanych tylko trzeba wybrac te które nie zbankrutują a to mi pachnie hazardem w obecnej sytuacji....
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy