Forum Polityka, aktualnościKraj

ACTA: "To jeszcze nie koniec". "To rewolucja"

ACTA: "To jeszcze nie koniec". "To rewolucja"

Money.pl / 2012-01-29 12:31
Komentarze do wiadomości: ACTA: "To jeszcze nie koniec". "To rewolucja".
Wyświetlaj:
gaga2 / 31.60.132.* / 2012-01-30 13:48
Klątwa na Tuska została rzucona. Już się dzieje. Młodzi nie odpuszczą.
Rachela11 / 2012-01-30 15:16
Młodych ludzi można łatwo ogłupić... tego się najbardziej boję.
jojo22 / 86.10.189.* / 2012-01-29 22:36
Ten bunt będzie się rozwijał, bo to co robi rzad to skandal. Powtorka z 1980 jest mozliwa
Jola / 188.127.22.* / 2012-01-29 20:36
Wywróćcie to dziadostwo, polejcie benzyną po 6 zł/l, którą ukradniecie i podpalcie. Skaczcie nad palącym się truchłem
mad harry / 87.205.193.* / 2012-01-29 21:16
nie da się, beenzyna drożeje za szybko
trupek / 83.26.42.* / 2012-01-29 20:46
A jak któryś pajac faktycznie to zrobi i ktoś straci życie (już były takie przypadki) i wyjdzie na to, że nawoływałaś do popenienia przestępstwa za posrednictwem internetu. To jak ci się wydaje znajdą cię, czy nie znajdą? (Tamtego znaleźli!).
Ciekawe czy to będzie argument przciwko wprowadzeniu ACTA i może za?
k aczordonald / 92.20.69.* / 2012-01-29 21:11
STRASZYSZ CZY OSTRZEGASZ
zdegustowany / 195.69.83.* / 2012-01-29 20:31
Płaćmy artystom, ale nie dajmy się okradać państwu.
W wyrobie artystycznym około 50% ceny to podatek dla państwa w postaci 23% VAT oraz podatku dochodowego, którego się nie zauważa w cenach produktów, ale podatek ten średnio 30% został sciągnięty przy okazji wprowadzania produktu na rynek. W łańcuszku dostawy każdy ten podatek płaci i ma on wpływ na ostateczną cenę.
Przykładowo: płyta w sklepie 50 zł u pirata 15 zł, a czemu?, a temu:
50 zł - 50% haraczu dla państwa = 25 zł, krótszy łańcuszek dostaw i mniejszy zysk pirata, a przy okazji brak opłat "psich groszy" dla twórców.
Jeśli pirat z szarej strefy dodałby opłatę dla twórców, to płyta kosztowałaby powiedzmy z 18-20 zł

Dość ucisku społeczeństwa przez totalitarny reżim naszego państwa.
Precz z totalitarnymi prawami, wolność dla ludzi
rewolucji czas / 87.205.183.* / 2012-01-29 20:22
jeżeli mamy płacic artysta za to ze słuchay ch muzy w hotelu czy gdzie indziej to pacmy inzynierom za to że wymyślili zmywarki , za kazde użycie zmywary 2 złote , za użycie komóry 2 złote za to że jezdzisz autem 5 zł, za to że świecisz żarówkę 0,05 zł za toze podcierasz dup....papierem .01 złświat idziw w stronę zagłady a ja jestem przeciwko durnej i uni i polskim politykom co cnie wiedzą czo podpisuja co czytają i za czym głosują wszyscuy powinni zostać wysłani w kosmos.........
trupek / 83.26.42.* / 2012-01-29 20:59
Racja!!!!! Nie płaćmy za nic.
Zacznijmy od nie płacenia pensji pracownikom, bo w czym oni są lepsi od artystów, żeby brać pieniądze za swoją pracę, skoro tamtym się nie należy.
kepurt / 46.112.111.* / 2012-01-30 00:39
Aktywizuje się trupek aktywizuj.
Władza może da medal?
JanuszPOlikot / 2012-01-29 19:50 / Tysiącznik na forum
Tak trzymać młodzi!!!......Nie dajcie sobie POdsunąc jakiegoś paligłupa który będzie miał za zadanie spacyfikowanie ruchu ...POdejrzewam że Dyzmomatoły będą próbowały zrobić hijack tego ruchu.....I skierować go na manowce......

Trzeba POdziękować tym Dyzmomatołom za "rządy".....

Tradycyjnie POzdrawiam ....GW...TVN ..TOK FM.....i inne POlskojęzyczne media.....:):):):):)
anturium / 89.229.253.* / 2012-01-29 18:46
POLACY OBUDŹCIE SIĘ W KOŃCU BO TEN RZĄD ,I TEN TUSK NA CZELE Z PREZYDENTEM NAS WYKONCZĄ ,JESTEŚMY BIEDNYM KRAJEM ALE MOŻEMY BYĆ JESZCZE BUEDNIEJSZYM I NIKT JUŻ Z TEJ BIEDY NAS POLAKÓW NIE WYCIĄGNIE ??????????????????????? POLSKO OBUDŹ SIĘ Z GŁEBOKIEGO SNU ????????????????
anturium / 89.229.253.* / 2012-01-29 18:29
WYBIERZMY KOGOŚ KTO SIĘ DO TEGO NADAJE NAJBARDZIEJ WEDŁUG NAS ,KOGOŚ KTO BĘDZIE ZA POLSKĄ KOGOŚ NAWET TAKIEGO JAK KTOŚ I KTO JEST POZA RZĄDU KTOŚ KTO JAK NAJMNIEJ ZNA SIĘ NA POLITYCE A CHCIAŁBY POMÓC POLSCE I UWAŻA SIĘ ZA POLAKA KTOŚ TAKIEGO JAKIEGO ZAGRAŁ PAZURA NP.DRUGIEGO DYZMĘ
REFORMATORZY RP / 2012-01-29 22:31
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY JEŚLI JESTEŚ CHĘTNY!!!JESTEŚMY PO PIERWSZYM, NIEFORMALNYM SPOTKANIU I ZBIERAMY PODPISY POPARCIA DLA UTWORZENIA UGRUPOWANIA POLITYCZNEGO, KTÓRE BĘDZIE REPREZENTOWAĆ WSZYSTKICH POLAKÓW.

DLA NAS BĘDĄ SIĘ LICZYĆ INTERESY POLSKI A NIE PARTYKULARNE INTERESY POSZCZEGÓLNYCH OSÓB - DAMY NA TO PISEMNĄ GWARANCJĘ! ZMIENIMY KONSTYTUCJĘ TAK BY KAŻDY FUNKCJONARIUSZ PUBLICZNY NA CO DZIEŃ PONOSIŁ ODPOWIEDZIALNOŚĆ PRZED NARODEM A NIE TYLKO PRZED SEJMEM!

WWW.REFORMATORZY.ORG.PL

POZDRAWIAMY WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW!

PRZEKAŻCIE TĄ INFORMACJĘ DALEJ!
anturium / 89.229.253.* / 2012-01-29 18:10
HAKERZY TO BYĆ MOŻE MŁODZI LUDZIE ALE SĄ NAJMĄDRZEJSZYMI LUDŹMI NA ŚWIECIE I MYŚLĘ ŻE W INTERNECIE TO IM NALEŻY SIĘ CAŁKOWITA WŁADZA BO NIKT INNY JAK ONI ROZUMIEJĄ NASZE BOLĄCZKI I ONI W TYM PAŃSWIE SĄ JEDYNYMI NASZYMI JANOSIKAMI ,WIERZĘ ŻE TYLKO ONI SĄ JEDYNYMI OSOBAMI KTÓRE MOGLI BY NAM POMÓC W TEJ KONKRETNEJ SPRAWIE,JA ICH POPIERAM A WY ???????????????????
anturium / 89.229.253.* / 2012-01-29 18:01
WYGRALIŚMY WOJNĘ I W STOSUNKU DO NIEMCÓW POWINNIŚMY BYĆ NAJBOGATSZYM KRAJEM ,MIMO TEGO JESTEŚMY BIEDNI I TO TYLKO DLATEGO ŻE MIELIŚMY ZŁE RZĄDY ,NIE MIELIŚMY KOGOŚ KOMU BY TAK NAPRAWDĘ ZALEŻAŁO NA NASZYM KRAJU I NA NAS , KAŻDY Z RZĄDZĄCYCH PATRZYŁ TYLKO JAK BY DOBRAĆ SIĘ DO NASZYCH KIESZENI I JAKBY OGRABIĆ NAS JUŻ I TAK BIEDNY KRAJ , NAWET BOGATA UNIA NIE ZDOŁAŁA NAM POMÓC I TO WŁAŚNIE PRZEZ NICH LUDZI ZACHŁANNYCH WŁADZY I BOGACTWA , GDYBY NIE ONI POLACY JUŻ DAWNO BYLI BY PANAMI W SWOIM KRAJU I NIE BYŁO BY BIEDOTY BO KAŻDY INNY KRAJ BY LICZYŁ SIĘ Z NAMI CZYLI Z POLSKĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
anturium / 89.229.253.* / 2012-01-29 17:24
WSZYSCY POLACY UWIERZMY W SIŁĘ I NIE DAJMY SIĘ ZASZUFLADKOWAĆ USUŃMY TEN RZĄD RAZEM Z DONALDEM TUSKEIM I NA CZELE Z KOMOROWSKIM BO INACZEJ UWIERZCIE W MOJE SŁOWA BĘDZIECIE KWICZEĆ I JĘCZEĆ ,NIECH POLSKA BĘDZIE POLSKĄ NARESZCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WALCZMY CI STARZY I CI MŁODZI..ZJEDNOCZMY SIĘ WSZYSCY ....BO INACZRJ BĘDZIE JESZCZE GORZEJ ...UWIERZCIE W KOŃCU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~Kris / 2012-01-29 17:38 / Tysiącznik na forum)
Usuńmy ten rząd... i co dalej?
kaczorek ma motorek / 2012-01-29 19:06 / Tysiącznik na forum
I co Kris? niech tak będzie dalej !
Wiesz co Kris już tu na forum jesteś tak dawno że mógł byś sobie odpuścić. OK sympatią zawsze darzyłeś PO twoja sprawa ,demokracja, ale właściwie dlaczego ją jeszcze bronisz kiedy widzisz że sprawa jest beznadzieja. PO się nie sprawdziła a do tego to banda złodziei i oszustów.
Wiesz co Kris jakoś mi się nie chcę wierzyć byś tych artykułów nie przeczytał ,czas przestać bronić przegranej sprawy i mieć odwagę powiedzieć sobie że i Ciebie oszukali.Nawet jak w tym co podaje poniżej jest załóżmy 50% prawdy to wystarcz.Ja wierzę w 95%
Tusku twój czas już minął - „Anonimowi” ujawniają tajne dane!
http://fiatowiec.nowyekran.pl/post/50090,tusku-twoj-czas-juz-minal-anonimowi-ujawniaja-tajne-dane

No z czegoś muszą zyć te marionetki, Polska pada więc...
http://iskry.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=6810&Itemid=4
http://iskry.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=8925&Itemid=4
http://iskry.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=9721&Itemid=4
http://iskry.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=11224&Itemid=4
http://iskry.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=11543&Itemid=4
http://iskry.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=11975&Itemid=4
http://iskry.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=12195&Itemid=4
http://iskry.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=12727&Itemid=4
:))) / 62.121.114.* / 2012-01-30 04:50
Kris musial sie duzo naklikac ze az tyle minusikow. Zalosne kolego, zalosne
kaczorek ma motorek / 2012-01-30 12:41 / Tysiącznik na forum
Nie sądzę że to Kris ale dla mnie te minusy są minusami promocyjnymi i nie gniewam się o to , uważam to za promocje ponieważ wzbudza zainteresowanie dlaczego tyle minusów ?
~Kris / 2012-01-30 00:01 / Tysiącznik na forum)
Nie przepadam z PO. Ja tylko nie widzę sensownej alternatywy, i nie wierzę w drogi na skróty.

Pomysł pod tytułem: 'Rozwalmy Wszystko!' nie odpowiada mi, bo mam żonę i dzieci, i nie mam ochoty z zaostrzonym kijem w ręku bronić własnego domu kiedy nagle zabraknie tego państwa, które tak Ci się nie podoba.

Prosta wymiana 'władzy' niczego nie zmieni.
My musimy dorosnąć do życia we własnym kraju. Wychować dzieci tak, żeby za 30 lat pojawili się politycy inni niż ci obecni. Żadna rewolucja tego za nas nie załatwi.
kaczorek ma motorek / 2012-01-30 12:51 / Tysiącznik na forum
A ja jestem zdania ze bezczynność jest jeszcze gorsza. nie chcę czekać jak zaostrzonym kijem będą do naszych drzwi pukali Niemcy i Rosjanie.
Niemcy już dziś otwarcie chcą rządzić greckim budżetem, a to utrata suwerenności.Przyglądam się rozwojowi wydarzeń na Świecie oraz bliże samej Europie ,przyglądam się ostatniej fazy rozkradania Polski przez PO a przedtem komunę i zastanawiam się ile zostało czasu do kolejnego Rozbioru Polski
ździcho / 77.254.250.* / 2012-01-29 17:53
Co Ty się martwisz, co dalej? To się zobaczy. Teraz najważniejsze to usunąć TEN rząd.
anturium / 89.229.253.* / 2012-01-29 17:15
POICJA POWINNA BYĆ Z NAMI ,NIE PRZECIW NAM ,JEŚI ACTA WEJDĄ W ŻYCIE TO I ONI NIE BĘDĄ MIELI ŁATWEGO ŻYCIA CORAZ TRUDNIEJ BĘDZIE IM ZNALEŹĆ JAKIEGOKOLWIEK PRZESTĘPCĘ , RACZEJ POWINNI DOŁĄCZYĆ DO DEMONSTRUJĄCYCH I WALCZYĆ A NIE BYĆ SŁUGUSAMI RZĄDZĄCYCH I BYĆ ICH PSAMI .. POLICJANCI PROSIMY WAS W CAŁYM NASZYM BIEDNYM KRAJU POMÓŻCIE NAM I WALCZCIE RAZEM Z NAMI A BĘDZIECIE POLAKAMI TAKIMI JAK MY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PROSIMI WAS ,NIE WALCZCIE RZECIWKO NAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tyberius / 77.253.196.* / 2012-01-29 17:10
Gubernator z USA zainteresował się, jak dyspozycja o podpisaniu ACTA jest realizowana. Nie ważne, że ulice protestują, że posłowie czują się wmanewrowani, nawet premier zaczyna przebąkiwać coś o możliwości nie ratyfikowania umowy. Ci z rządu, którzy mają pojęcie, co stoi za tą umową, są zaniepokojenie, inni przepraszają, jeszcze inni nadal butnie twierdzą, że zrobiono wszystko doskonale i konsultacje były perfekcyjne.
Wygląda na to, ze rozpoczyna jazda Platformy po równi pochyłej. Bezpieczny dystans prawie czterech lat do kolejnej konfrontacji z wyborcami niektórych posłów uspokaja. Warto im przypomnieć, że połowa tych, którzy manifestują na ulicach, to pokolenie, które stanie się wyborcami. Warto zauważyć, że młodzieżówki wszystkich partii są zjednoczone przeciw tej umowie, a właściwie przeciw kombinacjami z uchwalaniem ACTA i arogancka decyzja o jej podpisaniu, wbrew opinii społecznej.
anturium / 89.229.253.* / 2012-01-29 17:05
POLSKO ROŚNIJ W SIŁĘ I WALCZ ,JESTEŚ NASZĄ OJCZYZNĄ I JESTEŚMY DUMNI Z TEGO ŻE JESTEŚMY POLAKAMI , MŁODZI SĄ PRZYSZŁOŚCIĄ NASZEGO NARODU ,NIE MOŻEMY DOPUŚCIĆ DO TEGO DO CZEGO POLSKA WALCZYŁA I DĄŻYŁA ZAWSZE I ABY TO ZAPRZEPAŚCIŁA TERAZ ,JESTEŚMY WOLNYMI LUDŹMI I NIE DAJMY SIĘ ZASZUFLADKOWAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!! I WALCZYĆ OD NOWA ,USUŃMY TEN RZĄD I WYBIERZMY KOGOŚ KTO SIĘ DO TEGO NADAJE
anturium / 89.229.253.* / 2012-01-29 16:54
POLACY TO WIELKI I MĄDRY NARÓD , A TO CO O NIM PISZĄ TO WIERUTNE KAMSTWO ,WSZĘDZIE PIJĄ NIE TYLKO U NAS , I WSZĘDZIE SĄ PIJACY TO NASZ RZĄD OCZERNIA NAS POLAKÓW ALE ONI NIE SĄ GORSI OD NAS TO TEŻ LUDZIE TYLKO WYŻSZEJ NIBY KATEGORJI , POLACY TO JEDNA WIELKA RODZINA I MAMY PRAWO PIĆ BAWIĆ SIĘ KIEDY TYLKO MAMY NA TO CZAS I CHĘĆ ,JAK KAŻDY I JESTEŚMY POLAKAMI I JESTEŚMY DUMNI ŻE TAKIMI SIĘ URODZILIŚMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NAWET TAKI KTOŚ JAK RUDZIELEC DONALDZINIO TUSK NIE DA NAM RADY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy