Forum Polityka, aktualnościKraj

Adam Hofman: "Mowa nienawiści tematem zastępczym"

Adam Hofman: "Mowa nienawiści tematem zastępczym"

Wyświetlaj:
realny nick / 87.207.0.* / 2012-11-28 22:26
Oczywiście, że mowa nienawiści jest nieudanym tematem zastępczym. W PO-landzie ok. 15mlnów ma dochody w granicach 0-1.500PLN co starcza na nędzne prztrwanie. Sługusy z "Gazety Wyborczej" , TVN-u i innych mętnych mediów dostają za służbę "Żydo-komunie" po kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie. mowa nienawiści będzie rosła z dnia na dzień coraz bardziej.. pojawiaq sie zapewne nowe twarze bardziej radykalne od Brauna, Kwietnia i Holochera. Zło rodzi zło a nienawiśc i pogarda budzi nienawiść i pogardę
ździcho / 77.255.233.* / 2012-11-28 16:05

Zastanawiam się, dlaczego ktoś arbitralnie ma decydować, kogo szufladkuje się politycznie - twierdzi Hofman

Gówno mnie obchodzą cudze dylematy polityczne. Jestem obywatelem Polski od urodzenia. Mój ojciec był Romem, matka jest Polką. Moja zona jest Polką, moje córki w jednej czwartej Romkami, w trzech czwartych Polkami i nie życzę sobie, by ktoś bezkarnie nazywał je cygańskim pomiotem, cygańskim śmieciem, gównem, szambem, gnojem itp i nie ponosił za to żadnych konsekwencji. Dlatego jestem za art.256. A politycy jak maja z tym jakiś problem, to niech sobie główkują skoro sami siebie uważają za ponoć mądrych
ewentualnie wycowanie się o krok do tyłu? / 37.31.104.* / 2012-11-28 18:06
ależ nie trzeba nazywać (wyzywać), bowiem szkoda słów, gdy coś równie nieprawdopodobnego jest obwieszczane, wystarczy spojrzeć z obrzydzeniem. Czy grymasy obrzydzenia, wstrętu, będą w przyszłości karalne?
ździcho / 62.244.157.* / 2012-11-28 22:33

wystarczy spojrzeć z obrzydzeniem.

Nie widziałeś mojej gęby, a już wiesz jak wygląda, bo przeczytałeś mój wpis. 256 obroni mnie i moje dzieci przed uprzedzeniami w/w typu.
acomitam / 91.238.233.* / 2012-11-29 06:42
He, he... Na pewno artykuł 256 obroni. Jak ktoś nie będzie mi się podobał, to nie omieszkam tego wyrazić, choćby grymasem. I żadne artykuły tu nie pomogą. Zresztą ta cała heca z mową nienawiści, to takie alibi dla władzy, która chciałaby karać osoby z różnych względów niewygodne a do tej pory takiego alibi nie miała. Bo czyz ktoś ukaże Niesiołowskiego za bluzgi rzucane przeciwko politycznym przeciwnikom, albo komuszków w rodzaju Ikonowicza, ludzi ze stajni Krytyki Politycznej, itd... Oczywiście, że nie.
ździcho / 77.254.247.* / 2012-11-29 20:15

Bo czyz ktoś ukaże Niesiołowskiego za bluzgi rzucane przeciwko politycznym przeciwnikom, albo komuszków w rodzaju Ikonowicza, ludzi ze stajni Krytyki Politycznej, itd... Oczywiście, że nie.

Ano nie. Prawo nie działa wstecz.
choćby grymasem.

Szkodliwość grymasu w tym względzie jest bardzo niska. Grymasem nie zniesławisz nikogo publicznie i nie pozbawisz tej osoby dobrego imienia. Wyrażoną słowem czy wpisem inwektywą - tak.
catpower / 2012-11-30 10:40 / Bywalec forum
a czy Niesiołowski kiedyś publicznie mówił, ze należałoby kogoś rozstrzelać? nie przypominam sobie
Caryca Katarzyna / 83.10.149.* / 2012-11-28 09:21
Jestem bardzo rada, że w condominium polskim ktoś robi wreszcie porządki, nie ma skuteczniejszego bata na polaków niz wymyślił kajzer Fryderek kajzer Stalin i kajzer Adolf, tylko MOWĄ MIŁOSCI do MNIEJSZOŚCI można zmusic prawdziwych polaków do milczenia, ich MIŁOŚĆ do POLSKI to śmiertelne zagrożenie NASZYCH IMPERIÓW, są jak te taliby, 150-lat temu w POWSTANIU STYCZNIOWYM byliby zniszczyli UNIĘ EUROPEJSKĄ, która tak pieknie kwitła aż do 1926 roku
łubiankanasza / 94.42.189.* / 2012-11-28 08:44
to z miłosci tuska Zielona Wyspa to kraj tajnych służb, podsłuchów, szerokiej INWIGILACJI SPOŁECZEŃSTWA ! największa inwigilacja w UE.

to z miłości czarne szwadrony tuska organizują prowokacje, policja w kominiarkach na Marszu Niepodległości. Sa na to liczne dowody.
bronia DEMOKRACJI w Polsce !!!!!
to z miłosci tusk poustawiła wam nowoczesne fotoradary w taki sposób że jadać trasa Swiętokrzyską i przekraczając prędkość 60km/h można starcic prawo jazdy.

to wy wybraliście tego dyktatora do władzy aby trzymał was za mordę !

po prezydencji przywlukł wam ACTĘ. Koszt tej zabawy w prezydenta UE wyniósł 530 milionów zł.

INWIGILACJA OBYWATELI, PODSŁUCHY*BROŃ AKUSTYCZNA*ŻEL PIEPRZOWY*PROWOKACJE POLICYJNE*FOTORADARY*dyskryminacja mediów katolickich* ITD

państwo tuska stworzone przez WYKSZTAŁCONYCH Z DUŻYCH MIAST !
gDZIE SIĘ TO TOWARZYCHO KSZTAŁCIŁO ? za Bugiem ?


to z miłosci tuska Zielona Wyspa to kraj tajnych służb, podsłuchów, szerokiej INWIGILACJI SPOŁECZEŃSTWA ! największa inwigilacja w UE.
pod papugami / 94.42.189.* / 2012-11-28 08:52
nikt na świecie poza Chinami nie używa BRONI AKUSTYCZNEJ !

Wybrany oprzez Was tusk sprawil WAM taki prezent aby wam nie przyszło do głowy oderwać go od koryta władzy !

Z tych fotoradarów na pewno jesteście zadowoleni tak jak z ACTY. On chce dla was dobrze, to taka "normalność" platformy.

jak w 2005 r Kaczyński zacząl ustawiac radary, to wyśmiewał go tusk !, ba wołał jeszcze "uważajcie na swoje kieszenie" a dzisiaj największe obciązenia fiskalne wprowadził tusk ! on każdego dnia kroi wasza kieszeń wykształcony elektoracie z dużych miast !
debos / 95.49.105.* / 2012-11-28 09:09

Wybrany oprzez Was tusk

Ja głośno o tym mówię, że jestem zwolennikiem i głosowałem na naszego pana premiera. Uważam to za dowód mojego patriotyzmu i dbałości o przyszłość naszej kochanej Ojczyzny. Premier który tak działa, że Polska permanentnie się rozwija kiedy inni się zwijali nie zawodzi. Strach pomyśleć co by się działo gbyby dzisiaj rządzili ciemne pisiaki.
na pewno jesteście zadowoleni tak jak z ACTY

To mam trochę premierowi za złe, ze nie doprowadził do przyjęcuia ACTY. Powinien bronić okradanych z ich własności intelektualnych a nie ulegać tym którzy chcą kraść w majestacie prawa tylko dlatego, że coś chcą koniecznie mieć ale nie lubią płacić.
acomitam / 91.238.233.* / 2012-11-29 06:48
Tak, tak... Pięknie Polska się rozwija... Zbrodnia smoleńska, samobósjtwa świadków bez udziału osób trzecich, autostrady, niedoróby stadionowe, nieprzejezdna stolica, Amber Gold, korupcja w skali nieznanej w cywilizowanym świecie, zapaść służby zdrowia, rozkład edukacji, zamordyzm w mediach, rugowanie politycznej opozycji, strefy przerażającej biedy, podniesienie wieku emerytalnego... Tak, tak... Piękny rozwój. Chyba tylko młody, wykształcony, z dużego miasta może głosić takie bzdety.
Coins / 109.173.150.* / 2012-11-28 10:14
Skad sie biorą tacy zaslepieni ludzie. Ucz sie wreszcie !!
debos / 95.49.105.* / 2012-11-28 10:50

Skad sie biorą tacy zaslepieni ludzie. Ucz sie wreszcie !!

A jakby tak coś więcej. Może jakiś głos w dyskusji. Bo jeśli, jak rozumiem Ty taki uczony potrafisz tylko to napisać co napisałeś to ja już wolę być takim nieukiem jak jestem.
antydebos / 94.42.189.* / 2012-11-28 09:17
kraj się rozwija z na MEGA KREDYCIE przkraczającym 1 bilion złotych !
kraj się rozwija , kraj w którym nie ma prcay dla 5 milionów obywateli !

kraj się rozwija, kraj który mając 650 kilometrową linię brzegową, skasował cała gospodarkę morską

kraj się rozwija, kraj który nie płaci wykonawcom autostrad i stadionu narodowego

kraj sie rozwija, kraj który uniwinnia bandziorów z Pruszkowa a skazuje blogera

tanie państwo tuska, to państwo w którym ROŚNIE KLASA URZĘDNICZA , 650 TYS URZEDNIKÓW w XXI wieku WIEKU INFORMATYZACJI i KOMPUTERYZACJI !
to FENOMEN na skalę światową !

taki kraj to sobie wsadź w dupsko z tą cała armia służb, agentów , szpiegów, ten cąły ubekistan pomagdalenkowy.
tanie państwo tuska, to państwo w którym ROŚNIE KLASA URZĘDNICZA , 650 TYS URZEDNIKÓW w XXI wieku WIEKU INFORMATYZACJI i KOMPUTERYZACJI !
to FENOMEN na skalę światową !
debos / 95.49.105.* / 2012-11-28 10:09
Przecież to, że wcisnąłeś sobie kilkadziesiąt plusów nie powoduje, że to co napisałeś sprawia chociaż wrażenie czegoś mądrego. Ile byś sobie plusów nie wcisnął to bzdura zawsze jest bzdurą. I pamiętaj o tym, że to jednak Ty sam sobie je wcisnąłeś.
@@@ / 89.68.238.* / 2012-11-28 17:07

A jakby tak coś więcej. Może jakiś głos w dyskusji.

Z toba debos vel deba vel wojens mozna dyskutowac przy pomocy cytatow twoich wlasnych wypowiedzi

Jestes zalosny.
loras / 94.42.189.* / 2012-11-28 12:13
Ty sobie wciśniej sam !
debos / 79.191.56.* / 2012-11-28 12:44

Ty sobie wciśniej sam !

Po co? Nie mam kompleksów i jestem tak przywiązany do swoich racji, że nie muszę się dowartościowywać. Nawet te minusy które tak ochoczo mi wciskają nie zmącą mojego dobrego samopoczucia.
ciężarna / 2012-11-28 10:14
tematem zastępczym? neich Pan się zastanowi, co Pan mówi? jak ktoś dokonal zapbójstwa w biurze poselskim PiS to wtedy neinawiść była tematem nr 1, ale jeśli dotyczy innych spraw, to już nie jest, tak?
cyriusVan / 94.42.189.* / 2012-11-28 12:11
prosze pani, debos to nie żaden pan, to chyba porucznik ze słuzb chodzacych z tarczą i w hełmie !

black power znad Wisły. To jeden z tych co wierzy we wszystkie zamachy osób znających tajemnice tego policyjnego państwa. Od gen Papały począwszy, a właściwie od rodziny Jaroszewiczów. Bo to włąsnie premier Jaroszewicz mial napisać ksiązke o kulisach władzy w PRL-u. Od tamtej pory grasuje po Polsce Seryjny Samobójca. Tak samo jak w SOVIETACH, to ta sama szkoła.
Magdalenka nabyła od niej prawa autorskie.
debos / 79.191.56.* / 2012-11-28 12:19

prosze pani, debos to nie żaden pan, to chyba porucznik ze słuzb chodzacych z tarczą i w hełmie !

Ale mnie zdemaskowałeś. Bo to, że jestem porucznikiem no to jeszcze mogłoby komuś do głowy przyjść. Ale, że chodzę w hełmie i z tarcza to już tylko tym najbardziej przenikliwym. Zaimponowałeś mi. No i to, że przestrzegasz innych z kim mają do czynienia też dobrze o tobie świadczy.
debos / 95.49.105.* / 2012-11-28 10:46

ale jeśli dotyczy innych spraw, to już nie jest, tak?

Ten nasz naród plebejski przyjmuje takie stereotypy, że np. pojawia się jakiś temat bo ma przykryć jakiś inny, niewygodny dla kogoś problem. A przecież średnio inteligentny człowiek może w jednym czasie żyć kilkoma sprawami. Ba nawet musi żyć kilkoma kilkoma sprawami na raz. Chyba, że w tym naszym narodzie przeciętnie inteligentny człowiek jest dopiero na początku drogi ewolucji od małpy do człowieka XXIw. Ale to niemożliwe bo gdyby tak było to Polska tak szybko by się nie zmieniała.
ciężarna

Gratuluję i mam nadzieję, że to nie jest, że tak powiem ostatnie słowo.
debos / 95.49.105.* / 2012-11-28 09:41

kraj się rozwija z na MEGA KREDYCIE przkraczającym 1 bilion złotych !

Liczby w oczach ci rosną.Gdybyś Ty tak swoje dochody potrafił mnożyć. Polska rozwija się się nie dzięki zadłużeniu publicznemu. No może w jakimś małym stopniu. Polska rozwija się dzięki przedsiębiorczości swoich obywateli i mądremu rzadzeniu. Dług publiczny jest bo Polska buduje swoją infrastrukturę. Ale ta budowa za niedługo się skończy. Wtedy będziemy z tego czerpać zyski i spłacać zadłużenie. To nie wina rządu, że dwadzieścia lat temu " otrzymaliśmy " kraj który trzeba przebudować od podstaw.
ROŚNIE KLASA URZĘDNICZA , 650 TYS URZEDNIKÓW w XXI wieku WIEKU INFORMATYZACJI i KOMPUTERYZACJI !

I będzie rosła. Nie da się tego zatrzymać. Nigdzie nikomu się to nie udało. Taka jest prawidłowość, że im bardziej nowoczesne państwo tym więcej potrzeba urzędników do obsługi obywateli. Im bardziej nowoczesne państwo tym procentowo mniej jego obywateli pracuje w sferze produkcji. W ekonomi to zostało dawno opisane a ludzie za opisanie tych zjawiśk otrzymywali tytuły naukowe i prestiżowe nagrody.
Tylko u nas wiedzą się nikt nie przejmuje. Lud najchętniej kupuje polityczny bełkot i zawracałby kijem Wisłę.
cała armia służb, agentów , szpiegów,

I tak ma być. Dzisiaj trzeba płacić taką cenę za bezpieczeństwo
hakenkroitz / 94.42.189.* / 2012-11-28 12:04
ty chyba w KACZYM DOLE robiłeś szkołę ! biedaku z ciebie ani ekonomista, ani praktyk, ani biznesmen.

Prowadzisz SKUP BUTELEK i puszek aluminiowych, nosa za swój kantor nie wysunąłeś.

Wszystkie samorządy sa zadłużone do granicy 60%. Zadnych nowych inwestycji nie wezmą !
A dług donalda jest rzucony na kilka pokoleń Polaków ! ale chyba wcześniej całą Polskę podporzadkje Rosji i Niemcom, zgodnie ze swoim planem wyniszczenia narodu i państwa.
L_W / 83.29.17.* / 2012-11-28 10:51

potrzeba urzędników do obsługi obywateli

Tak, do obsługi, a do obsługi wystarczy ich znacznie, znacznie mniej.
Nie do gnojenia obywateli w majestacie prawa, nie do tworzenia bzdurnych przepisów, których sami nie rozumieją.
Tylko, żeby to zmienić, potrzebny jest rząd, a nie Amber-rząd Donalda T.
debos / 95.49.105.* / 2012-11-28 11:18
Twój głos w dyskusji zawsze znaczący. I ile odkrywczych myśli, rzucających coraz to nowe światło.
L_W / 83.29.17.* / 2012-11-28 11:30
Twój, natomiast, nic nie znaczący, powtarzający do znudzenia slogany przesyłane z centrali propagandy Twojego ukochanego wodzunia, Donalda T.
debos / 79.191.56.* / 2012-11-28 12:24

Donalda T.

Donald Tusk w wyniku demokratycznych wyborów premier polskiego rządu, przewodniczący partii naszej Platformy Obywatelskiej.
Oj nie szanują plebejusze, potomkowie chłopków pańszczyźnianych wyłonionych w wyniku demokratycznych wyborów władz III Rzeczpospolitej, jej instytucji oraz naczelnych organów.
joannaM / 81.210.106.* / 2012-11-28 10:40
Jak widać nie brakuje ludzi którzy mają świadomość przeoraną przez orwellowską propagandę.Nie są zdolni do samodzielnego myślenia. Powtarzają bezmyślnie tezy prymitywnej propagandy.Dawniej wierzyli w Hitlera,Lenina czy Stalina.Teraz mają innych idoli.Co powoduje że ludzie popierają zbrodniarzy i fanatyków? Nie nastraja to optymizmem w kraju który staje się coraz bardziej antydemokratyczny którego premier otwarcie robi nagonki w stylu bolszewicko-faszystowskim.Czy Polska jest jeszcze krajem europejskim?

Najnowsze wpisy